Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Kane vs. Bray Wyatt

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3369
Age : 31

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty2/4/2021, 21:11

5. Kane vs. Bray Wyatt Xmygxdi

1. Kane
2. Bray Wyatt

Don't cross Rhodes! and Pete Apple харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2416
Age : 19

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty12/4/2021, 23:07

Spoiler:


Michael Cole: Дами и господа, welcome back to PAIN XII! Пренасяме се в наши дни, където Kane обикаля нервно Backstage зоната, като със сигурност търси най-близкия му човек - Paul Bearer, който бе отвлечен преди седмица. Тази вечер ще видим развръзката на тази велика вражда. На тази дата всичко приключва веднъж завинаги. Kane и Bray Wyatt ни предоставиха едни доста луди моменти през всичките тези месеци, но всичко си има край.


5. Kane vs. Bray Wyatt VzHQCQI


Wade Barrett: Така е, Michael, но има време, докато станем свидетели на този край. Сега виждаме, че Kane забърза малко темпото, докато слизаше по едни стълби. Взира се в нещо, но камерите не ни показват все още какво е то.

Michael Cole: Oh My God! Тези кадри не са за очите на всекиго. В момента виждаме как Kane се взира в монитор, на който се излъчват ужасяващи кадри. Наблюдаваме отвлечения Paul Bearer, завързан за стол, целия облян в пот, лицето му е почервеняло, а устата му е запушена. Това няма как да не вбеси и притесни чудовището още повече. Аз лично съм потресен, а съм виждал какво ли не през всичките ми години стаж в този бизнес. В също време виждаме и сянка върху лицето на горкият човечец... Bray Wyatt! В мига, в който Kane го съзря той силно стисна юмрук. Какво ли ще му бъде сторено на Paul?


Последната промяна е направена от Yuliyan на 16/4/2021, 21:26; мнението е било променяно общо 1 път

Don't cross Rhodes!, Petioo09, HeartBreaker, FreeRiver, Dimarata, SevBoom, Cekoki and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 434

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty13/4/2021, 01:53

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: Yowie wowie!!! Усещам, че някой ни гледа... that's gotta be Kane! Ш-ш-шт, тихо! С Paul играем на мълчанка. Не се притеснявай, всичко е наред! Може да ти изглежда леко стреснат... но това е защото не е обелил дума от вчера вечерта! Да, знам - наистина приема играта сериозно! Виж, чак му сложих лепенка като награда за усилието! Не ти ли напомня малко на онези червени стикери, които ни лепяха по тетрадките в училище, когато показвахме добро поведение? Ха-ха, или пък си бил от беляджиите? Не си те представям като най-мирното дете в класа! Като нищо да си бягал от час, или пък да си преписвал на тестове... или пък да си подпалвал някой чин... все пак имаш доста пламенен вид... но както и да е! Kane, на Adrenaline ти обещах нещо, а много мразя да говоря празни приказки! Той те очаква! Paul вече го видя и оттогава е загубил ума и дума! Но-о-о... какво да правя аз?! Да си седя вкъщи, при положение, че сме в разгара на най-големия празник в годината - Pain?! Как ли пък не! А-а, HELL NO! Затова... какво ще кажеш да се позабавляваме малко, а? Нека изиграем една последна игра, преди да се сбогувам с теб... така де, за вечерта! Хайде - за да стигнеш до Него, първо трябва да намериш Paul. Мисля, че знаеш откъде да започнеш, така че... LET THE GAMES BEGIN! А пък в случай, че все още не си разбрал правилата на играта, нека ти дам една подсказка. Paul наистина започва да ме плаши с това мълчание, излезе доста костелив орех! Ще е добре да го закараш да хапне някъде, след като приключим...

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Wade Barrett: Е, не! "Isaac Yankem, зъболекар"?!

Michael Cole: Oh boy, here we go again... колеги, пригответе се психически, аз вече на 2 пъти съм гледал нещо подобно...

Wade Barrett: Да ти кажа честно - не съм таил особени надежди, че нещата тук ще минат по какъвто и да е нормален начин. Само се надявам Wyatt да не засегне някой нерв в Kane, който не трябва, защото гледайки реакцията на "The Big Red Machine", това има огромен шанс да се окаже последната игра на Bray...

GOAT, Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, FreeRiver, GodNikolov, SevBoom, JohnnyZ and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2416
Age : 19

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty14/4/2021, 00:58

Michael Cole: Жестовете с ръце, походката и като цяло езикът на тялото подсказва, че Kane е притеснен и ядосан едновременно. Bray го приема като игра на криеница, но на "The Big Red Monster" хич не му е забавно. Виждаме, че бившият интерконтинентален шампион излиза от стаята, а сега се насочва към близкото стълбище. Сблъска се с чистач, а като гледам това няма да завърши добре-е...


5. Kane vs. Bray Wyatt 3BYaQBS


Randy Savage: Брутално! Човекът нямаше вина, просто отиваше да си върши задълженията, но трябваше да внимава накъде ходи. Това да бъдеш около Kane когато и да е било си е опасно, а да не говорим за случаите, когато е побеснял. Всеки човешки живот е поставен под сериозен риск.

Wade Barrett: Някои биха предпочели в подобна ситуация да се опитат да запазят максимално спокойствие, но с този индивид това е невъзможно. Дори и да се пробва, то той по природа е прекалено емоционален, така че рано или късно ще избухне. Емоциите му няма как да бъдат подтиснати. Не е способен да бъде кротък, особено в такива напрегнати ситуации.

Michael Cole: Да се надяваме, че повече хора няма да пострадат, пък и честно казано се надявам, че Paul Bearer ще оцелее. За мен Bray прекрачи границата с неговото отвличане. Да, Paul наистина каза доста неща, но в крайан сметка Kane е този, който го метна в пламъците. Kane е този, който му отне титлата. Kane е този, който може да се бие, не Paul. 

Wade Barrett: Kane се спря, като мисля, че намери вратата, която ни бе показана по-рано. Отваря я и... Стои на входа ѝ, като не помръдва.

Michael Cole: Тръгна на ляво, а сега камерата, уважаеми зрители, ни показва какво е видял Kane със собствените си очи и... Bray Wyatt, честно казано, си се подиграва с него тотално.


5. Kane vs. Bray Wyatt DZ2LWJL


Wade Barrett: Тези mind-games като че ли малко по малко започват да работят. Има заложник, има идеи как да го измъчва психически и това създава перфектният environment. Bray е в позиция на контрол.

Michael Cole: Камерите проследяват накъде е отишъл Kane, като се оказва, че в лявата част на стаята има още една врата, в която влиза. Дали пък там няма още едно съобщение, оставено от "The Eater of Worlds"?

GOAT, Pete Apple, FreeRiver, SevBoom and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 434

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty14/4/2021, 16:17

Randy Savage: Дали пък Paul Bearer не е именно в другата стая?!

Wade Barrett: По-скоро това е поредният капан на Bray Wyatt. Не ми се мисли какво може да има зад тази врата...

Michael Cole: Не видяхте ли надписа, колеги? Gone fishin'!

Wade Barrett: Ти е**ваш ли се с мен?! Paul Bearer да ти мяса на човек, който ходи за риба?!

Michael Cole: Не, но е перфектната стръв за Kane на въдицата на Bray Wyatt. Водещият на Firefly Fun House върти "The Big Red Monster" на малкия си пръст.

Wade Barrett: Не мога да разбера защо Bray направо не излезе на ринга и с Kane не решат всичко веднъж и завинаги, вместо да се занимаваме с... каквото и да е това в момента. Страх от провал?

Michael Cole: Bray Wyatt не е устроен по този начин, колега. Той иска да влезе под кожата на противника си и смея да твърдя, че го прави отлично. Wyatt държи всички козове тази вечер и ако Kane иска да се докопа до него, то ще трябва да играе по неговите правила. Иначе може да се случи нещо наистина лошо с горкия Paul Bearer...

Randy Savage: Нека първо видим какво ще стане с Kane - вече и ние можем добре да разгледаме този... зъболекарски кабинет отвътре, въпреки че хич не ми се иска. Това място изглежда злокобно!

Michael Cole: "The Big Red Machine" също не гори от желание да е там, съдейки по това, че няма и следа от неговия мениджър. Почакайте малко, защо се спря?

Wade Barrett: Нещо на стената толкова привлече вниманието на Kane, че той се е вторачил в една точка!

5. Kane vs. Bray Wyatt 6c75d410

Wade Barrett: Isaac Yankem? Това беше името на зъболекаря на табелата, нали?

Michael Cole: Точно така. Не знам каква е връзката му с Kane и дали изобщо има такава, но Демона не откъсва очи от снимката.

Wade Barrett: Колеги, този човек ми е доста познат и не мога да се сетя откъде...

Randy Savage: Да не би да си го посещавал?

Wade Barrett: Не, не, не - със сигурност щях да си спомня подобно място. Нещо друго е...

Randy Savage: Не се тормози, вероятно ще получим повече информация относно този човек съвсем скоро. Пийни малко вода, да ти се ороси мозъка.

Wade Barrett: Не, благодаря - зъболекарката ми е забранила...

Michael Cole: Ха, ето какво е зяпнал Kane - на рамката на тази снимка пише "включи телевизора". Oh, God...

Randy Savage: Не съм сигурен дали искам да гледам какво предстои...

Wade Barrett: Спокойно, де - нали има нарисувана усмивчица!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: Kane! Съжалявам, ако съм те подвел, но... нали не си мислеше, че ще бъде толкова лесно?! Ха-ха-ха, играта тепърва започва, приятелю! Ако ти дам Paul сега, то с какво ще се занимавам през остатъка от вечерта?! Пък и съм сигурен, че ти е забавно също колкото и на него! Харесва ли ти този зъболекарски кабинет? Има лек проблем с техниката - като включиш един от мониторите, тръгват всичките, така че на екрана над стола можеш да видиш запис на доктора по време на работа... напомня ли ти на някого? Преди да млъкне Paul ми сподели, че навремето го е виждал, обаче не е имало особено много кадърни зъболекари през 90-те... но няма да те държа в неведение повече, сигурно искаш да се махнеш от това място. Знам, аз също настръхнах, има нещо плашещо. Бих предпочел да съм на въздух. Някъде на открито - може би в планината, може би на някой екзотичен остров като Боракай, или пък на паркинга...

Bray Wyatt: Въпреки че има доста ненормални шофьори в днешно време...

GOAT, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Dimarata, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$ and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2416
Age : 19

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty15/4/2021, 21:51

Michael Cole: Bray Wyatt продължава да си играе с огъня. Психиката на Kane, както по-рано уточнихме, не е много стабилна, а тези игрички ще я разклатят още повече. Bray не спира да пуска някакви намеци относно този зъболекар, а на Kane очевидно не му се хареса, като даже от гняв рита зъболекарския стол.

Wade Barrett: Започва много да му се трупа на главата. Не помня някога да съм го виждал в толкова нестабилно състояние, но въпреки това продължава да търси най-близкия си. Преди малко Bray му намекна, че е на паркинга. Не съм сигурен, че казва истината, като даже съм на 99% убеден, че това е някакъв капан, но какво му остава?! Положението е отчайващо.

Michael Cole: Походката на "The Big Red Monster" се забързва все повече и повече, като... изведнъж се спира. Неведнъж тази вечер виждаме как Kane се спира изненадващо. Този път каква ли е причината?

Wade Barrett: Виждаме кадри на един от мониторите в Backstage зоната на федерацията, като гледката става все по-притеснителна.


5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy


Michael Cole: Боже мили, побиха ме тръпки! Погледа на Bearer рядко се измени, което за мен доказва, че опасността се завишава.

Wade Barrett: Kane беше готов да нанесе кроше и да приспи монитора завинаги, но мисля, че тъгата и притеснението започва да надделява. Ако ситуацията бе различна и случващото се не бе лично, то бих очаквал да пръсне монитора на милиони парчета, но... сега просто се... спря. Cole, познавам го. Това не е яростният мотивиран Kane, който имахме шанса да гледаме през последната година на ринга на TNW. Всичко това започва лека-полека да променя някои малки детайли в начина му на държание, което ме кара да се притеснявам леко. Bray малко по малко прониква в главата му

Michael Cole: Kane се затича и с пълна скорост побягна към паркинга, като вече всички се убедихме, че именно там е заложникът на този... садист. Отчаяната борба за освобождението на Bearer продължава да тече.

Randy Savage: Ако има едно нещо, което разбрахме тази вечер, то е, че на Kane не му пука само за себе си. Никога не съм очаквал, че ще го видя в подобна роля. Не съм и предполагам, че ще го зърна толкова загрижен за някого.

Michael Cole: PAIN за поредна година е събитие, поднасящо ни изключително голям брой изненади, като и това бих го прибавил към тях. Усещането е странно. Иначе, редно е да се отбележи, че Kane е на предназначеното място. Сега му остава едно: да намери Paul и да го освободи от лапите на Wyatt.


5. Kane vs. Bray Wyatt Ua4kzin


Wade Barrett: Kane е внимателен, защото е напълно наясно с факта, че във всеки един момент има вероятност да му изскочи нещо. Плановете, които този психопат крои винаги поставят врага под сериозна опасност. Пък и не се знае в коя част от паркинга се намира заложника и ще му отнеме малко време, докато го намери.

Michael Cole: Напрежението е огромно. Не помня да сме имали някога случай като този. Преди началото на "The Grandest Stage of Them All" постоянно повтаряхме, че каквото и да ни предложат тези двамата, то няма да бъде близко до това, което по принцип виждаме във федерацията. Оказа се, че бяхме прави.

Wade Barrett: Готови са да стигнат до какви ли не крайности само и само, за да надделеят над другия. Отвличания, паления на ковчези... Кой знае какво още ни предстои. Определено голям брой дечица по цял свят сънуват кошмари благодарение на тази вражда.

Michael Cole: Ето го! Paul Bearer е намерен! Най-вероятно ще се окаже, че има някаква уловка, но на Kane не му дреме и той се затичва към него. Това на пръв поглед може да се каже, че е неговият най-голям шанс да го спаси, но нямам добро предчувствие и според мен това е капан.

Wade Barrett: Каква е тази кола? О, БОЖИЧКО! KANE, ПАЗИ СЕ-Е-Е!!!


5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy


Michael Cole: НЯКОЙ ДА СПРЕ ПРЕДАВАНЕТО! ТОКУ-ЩО СТАНАХМЕ СВИДЕТЕЛИ НА УБИЙСТВО ПО ВРЕМЕ НА ПРЯКО ПРЕДАВАНЕ ПО НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ! СВЕТЪТ НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! Изведнъж настана мъртва тишина в залата! Отказвам да повярвам, че това, което видяхме е истинско. Kane е определян като една от най-страховитите суперзвезди на компанията, но тази вечер мисля, че бе пречупен тотално. Той се закани да убие Bray Wyatt, а Bray му отне всичко - първо интерконтиненталната титла, а сега единственият човек, който се грижеше за него. Точно пред него... Пред очите му.

Wade Barrett: Wait a second... Cole, трябва да спреш, защото това не е Paul Bearer. Kane бе изигран отново. Та това е... плюшена играчка! Господи, тези twisted mind-games не се спират. Не знам как може някой да е толкова болен мозък, че да се забавлява, причинявайки подобни ментални щети. Да, в този бизнес имаме група от хора, която ни забавлява, докато се бие и прави уникални мачове за нашето удоволствие, но това... това е нещо съвсем различно, напълно отвъд простото разбиране за кеча в обществото.


5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy


Michael Cole: Истината е, че дори не видяхме кой шофираше. Колата отпраши набързо, влачейки главата на плюшената играчка и не можахме да видим кой е шофьорът, така че може и да не е бил обичайният подозрян, но със сигурност идеята е била негова.

Wade Barrett: Kane изръмжа силно от нищото, а сега вдига количката... И Я МЯТА В НЕЧИЯ КОЛА, КАТО НА ПРЕДНОТО Ѝ СТЪКЛО СЕ ПОЯВЯВАТ МНОЖЕСТВО ПУКНАТИНИ! ЧУДОВИЩЕТО ПРЕМИНА ОТ ФАЗА НА ОГРОМНО ПРИТЕСНЕНИЕ ВЪВ ФАЗА НА ГОЛЯМ ГНЯВ! Дали пък няма да накара Wyatt да съжалява за триковете, на които го подлага в последно време? Тепърва ни предстои да разберем!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, FreeRiver, GodNikolov and SevBoom харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 434

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty16/4/2021, 15:21

Michael Cole: Kane е бесен! Не знам дали гневът му вече тотално не превъзхожда притеснението спрямо Paul Bearer, който все още е в неизвестност.

Randy Savage: Наистина не съм вярвал, че някога ще съчувствам на Kane. Макар "The Big Red Monster" да стори толкова много злини в TNW, никой не заслужава да бъде подложен на такъв психически тормоз!

Michael Cole: Kane се отправя обратно към закрития паркинг - да преследва колата, която помете фалшивия Paul Bearer, ще бъде не само загубена кауза, но и абсолютна лудост. Не че не е способен на нещо такова, но в момента трябва да запази самообладание и да мисли трезво, колкото и да е трудно. Bearer със сигурност е наоколо, няма как Wyatt да го премести надалеч за толкова кратко време.

Wade Barrett: Почакайте малко, чувате ли това?!

Paul Bearer: KANE!!! KANE!!! KA-A-A-NE!!!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Wade Barrett: Ето го! Съдейки по мотокара на фон, Bearer е именно някъде на паркинга!

Michael Cole: Kane не е далеч от това да намери своя manager и тръгва на спринт между спрените коли и камиони! Операторът ни го следва плътно... а, това не е ли количката с Bearer в далечината?!

Randy Savage: Така ми се струва! Кошмарът за Kane е на път да приключи, той съвсем скоро ще бъде съюзен отново с Paul Bearer!

Wade Barrett: WHAT THE?! Не-не-не-не-не-не-не-не-не-не-не-не...

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Wade Barrett: СТИГА ТОЛКОВА! КАК МОЖЕ?! КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА ИЗЛЪЧВАМЕ ПОДОБНО НЕЩО, ПРЕКРАТЕТЕ ТОЗИ АБСУРД И ПРАТЕТЕ НЕЗАБАВНО МЕДИЦИНСКА ПОМОЩ НА ПАРКИНГА!!! КЪДЕ СА ЛИНЕЙКИТЕ?!

Michael Cole: Божичко, не ми се мисли какво ще се случи с Bray Wyatt, когато Kane най-накрая го докопа. Tой се втурва към Bearer и количката... е, не!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Michael Cole: Fool me once, shame on you. Fool me twice...

Wade Barrett: Честно ви казвам, на път съм да стана и да си тръгна. Още съвсем малко ми трябва...

Michael Cole: Извратеният почерк на Wyatt е налице за пореден път. Той отново преметна както нас, така и Kane, използвайки втори манекен, наподобяващ Paul Bearer. "The Big Red Machine" диша тежко и се опитва да овладее яростта си, за да не разбие всичко наоколо. Погледнете само как стяга дясната си ръка, сигурно си представя как Bray е пред очите му!

Randy Savage: Да, но реално нямаме никаква представа къде е този изрод. Kane все пак няма да се откаже и тръгва надолу по коридора, което може да се окаже просто едно безумно лутане. Но има ли друг избор?!

Wade Barrett: Сигурен съм, че Wyatt ще се пръкне отнякъде. Винаги го прави...

Michael Cole: Не знам дали Kane мисли по същия начин, колега. Струва ми се, че е на път да се предаде. Демона спря на място... стойте, нещо става на монитора зад него...

Ramblin' Rabbit: Ей, пич! Kane! Тука, зад тебе съм!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Ramblin' Rabbit: К'во ста'а, брато?! Сигурно си превъртял игрите вече... знам к'во е. Тоя Bray напоследък мно'о ми лази по нервите и напра'о откачам. Слушай ся. Изглеждаш ми свестен, брато, зат'ва щ'и помогна. Червеното ти ма кефи. Напомня ми на моркови. Докат' като го вида Ония... отврат. Така, сИга, знам къде е твоя чуек. Отиди си в съблека...

Bray Wyatt: Е, защо така?! Никой не харесва провалячи на игри! Bad bunny! And remember, kids... snitches get stitches!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: Kane! Заклевам се, тъкмо щях да ти се обадя! Извинявай, ако тези неща на паркинга са ти дошли малко в повече. Не мрази играча - мрази играта! Пък и те предупредих, че има много луди шофьори. А като гледам колко криво се движеше онази кола, май беше на фалшив Diesel... ХА-ХА-ХА-ХА-ХА! Но Заекът е прав. Наистина трябва да си отидеш в съблекалнята... защото съм ти оставил подарък!!! Yowie wowie, имаш ли предположения?! Може да е нова маска? Или пък кибритена кутия?! Знаеш ли какво...

Bray Wyatt: Може би е част от куклата... или е от човека?

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Wade Barrett: Наистина почва да ми призлява, не знам още колко ще издържа тук...

Michael Cole: Това вече прозвуча плашещо. Paul Bearer може да е пострадал сериозно. Надявам се той да е добре и когато Kane стигне до locker room-а, това да е краят на всичко. Kane отново се впуска в бяг, този път към съблекалните... OH, WATCH OUT!!!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Wade Barrett: СТАВАМ!!! СТАВАМ И СИ ТРЪГВАМ!!!

Michael Cole: Колега, стой, важен си! Не е Paul Bearer, а поредният манекен!

Wade Barrett: Добре, оставам! Но само още една кукла и се омитам!

Randy Savage: Просто се молете когато Kane влезе в съблекалнята Bearer да е там...

GOAT, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Dimarata, GodNikolov, SevBoom, JohnnyZ and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 434

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty16/4/2021, 18:02

Michael Cole: Е, моментът на истината настъпи. Kane е в съблекалнята, а на един от столовете вътре е поставена грижливо опакована червена кутия.

Randy Savage: Дори самият Kane се колебае дари да я отвори. Много добре знаем какво може да е съдържанието й, имайки предвид заложническата ситуация с Paul Bearer. Но отказвам да повярвам, че Wyatt би стигнал чак дотам. Не, изобщо не ми се мисли за това...

Wade Barrett: Господи, защо ли се съгласих да остана...

Michael Cole: Сега ще видим. Kane повдига капака... и това вътре хич не му харесва. Той се спира за момент...

Wade Barrett: Хайде, де! Не издържам така! What's in the box?!
5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy
5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy
5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy
Randy Savage: Уф. Слава на Бога!

Wade Barrett: Моля?! Та това е мъртъв заек! Поправка - убит! Къде са природозащитниците?! Зоополицията, PETA, WWF... другото WWF!

Michael Cole: Kane не знае как да реагира, но със сигурност и на него му олекна, защото съдържанието на тази кутия можеше да е доста по-лошо.

Wade Barrett: Да се върнем отново на въпроса на дневен ред. Къде е Paul Bearer?! Виждате ли някъде в тази съблекалня?

Randy Savage: Не, но виждам поредния удобно пласиран екран. Който ми се струва, че току-що се включи право пред погледа на Kane...

FIREBALL

Bray Wyatt: Добър вечер! Добър вечер, дами и господа, вие отново сте с най-хитовото лотарийно предаване в целия свят - Power... кх-хм, Fireball! Както винаги, аз съм вашия водещ - Bray Wyatt и ви приветствам в епизод номер... (?)... ЕДНО! Преди да продължим напред, нека ви представя тазвечерните ни участници!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: Не са ли страхотни?! Предстои ни едно наистина епично шоу! Наградата тази вечер... мъж на средна възраст с екстравагантен мустак! Колеги, покажете снимка!

Spoiler:

Bray Wyatt: Не тази...

Spoiler:

Bray Wyatt: Така е по-добре! Сега, нека обясня регламента! Трима състезатели, един едничък въпрос! Който натисне бутона си най-бързо, получава правото да отговори, а първият дал верен отговор печели! И така, въпросът за голямата ни награда е...

КОЙ Е НАСТОЯЩИЯТ КМЕТ НА KNOX COUNTY, ЩАТ TENNESSEE?

Mercy The Buzzard: Хайде бе! Давай да се приключва по-бързо, че съм озверял от глад...

Bray Wyatt: Mercy, ти натисна бутона пръв! Какъв е верният отговор?!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: ... грешен отговор! Huskus! Давай, ти си!

Huskus The Pig: Може ли жокер?

Bray Wyatt: Ами-и-и, не знам 5. Kane vs. Bray Wyatt 1f481... нека попитаме нашето почитаемо жури. Abby?

Abby The Witch: Защо вече не спрете да се занимавате с *****?

Bray Wyatt: Ауч! Това май е "не", Huskus! Знаеш ли отговора?

Huskus The Pig: Mercy, как е на вкус този бутон?

Bray Wyatt: Явно не!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Ramblin' Rabbit: А, аз го знам т'ва бе!

Bray Wyatt: Е, Ramblin' Rabbit... и без това само ти остана...

Ramblin' Rabbit: Този бе, как му беше името... ей, на езика ми е... а, Glenn Jacobs!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: Какво ти казах?! Специално на теб! Казах ли ти да не отговаряш, ето затова ти се случват само гадости! Болен мозък такъв!

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: Оу-у-у, чухте ли този звук?! За съжаление времето ни изтече! Дали Ramblin' Rabbit е дал верен отговор? Ще разберем в следващия епизод!
Bray Wyatt: Kane! Твоята игра също е към своя край! Време е за една последна подсказка...

Bray Wyatt: Чувал съм, че най-много боли като паднеш от високо... if you know what I mean...

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

GOAT, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, GodNikolov, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$ and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2416
Age : 19

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty17/4/2021, 15:07

Michael Cole: Bray Wyatt продължава да вбесява Kane все повече и повече. Първият продължава да е доста креативен и си играе с Kane както си поиска.

Wade Barrett: Психопат с въображение до небесата. Достатъчно опасно е, ако е единствено луд, но когато е и толкова умен и умеещ да те измъчва по най-разнообразни начини, то опасността се покачва с няколко нива нагоре. Paul Bearer е някъде, надявайки се да бъде спасен, а през това Bray се наслаждава на случващото се, бавейки Kane максимално, който изглежда, че е бая ядосан, което никак не е изненадващо.


5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy


Michael Cole: НЕРВИТЕ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ МУ ИЗДЪРЖАХА! ХОРАТА, ОСТАВИЛИ НЯКАКВИ ВЕЩИ В СЪБЛЕКАЛНЯТА НЯМА ДА БЪДАТ ДОВОЛНИ! ВСИЧКО ПРЕД ОЧИТЕ НА ЗВЯРА БИВА РАЗРУШЕНО! ВСИЧКО МУ ДОЙДЕ В ПОВЕЧЕ!

Wade Barrett: Може би това е и цялостната идея на Bray, но ако Kane го докопа ще осъзнае, че е сбъркал жестоко, когато си е помислил, че може да се гаври с него. "The Big Red Monster" излива гнева си върху всеки предмет в съблекалнята-а... А СЕГА И ВРАТАТА ГО ОТНЕСЕ! 

Michael Cole: Само Bray да попадне в лапите му... Щом така размяташе принадлежностите на мъжкия roster, то не ми се мисли, ако Wyatt застане пред очите му какво ще го сполети.

Randy Savage: Търсенето на Bearer продължава, но честно казано очаквам Bray да има още няколко трика, с които да го забави. Рано или късно всичко това ще приключи, но имайки предвид как Wyatt искрено се забавлява, то няма да се изненадам ни най-малко, ако това продължи още толкова време.

Michael Cole: Kane със сигурност се разтъпка, но не по избор. Единственото положително в цялата ситуация е, че феновете на Total Nonstop Wrestling получиха шанса да разгледат backstage зоната на федерацията, но цената за това е един човешки живот, който е заложен на карта.

Wade Barrett: Колеги, мисля си, че Kane намери Wyatt, който се взира нагоре... Да, както и предполагах - гледа към още една количка, но не можем да видим дали отново е манекен или този път виждаме истинският Paul Bearer.

Michael Cole: Wyatt се отдръпва, а Kane се приближава към мястото на количката, която е върху дървена платформа, която пък е върху две стълби. Пред тях не е много безопасно, защото те са на високо, а ако някой падне от там, то телесните щети ще са сериозни.

Wade Barret: Kane хваща двете стълби и се готви да ги събори, като така количката ще се строполи долу на пода, а по този начин Kane поема ОГРОМЕН риск и много ще съжалява, ако това не е манекен.

Bray Wyatt: Kane, а-аз... аз не бих го направил.

Michael Cole: Колеги, имам МНОГО лошо предчувстиве за това, което предстои да се случи... KANE БЛЪСКА ДВЕТЕ СТЪЛБИ-И-И...


5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy


Michael Cole: Oh God... Не ми казвай, че... ТОВА НАИСТИНА Е PAUL BEARER! ТОЧНО ТОВА, КОЕТО KANE СЕ ОПИТВАШЕ ДА ПРЕДОТВРАТИ ЦЯЛА НОЩ СЕ СЛУЧИ! И ТО СЕ СЛУЧИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОВА, ЧЕ ПОЗВОЛИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДА БЪДЕ НАДХИТРЕН!

Wade Barrett: Kane се поддаде прекалено на гнева си и сега както той, така и Bearer ще платят за това. Изключително глупава постъпка, която има общо взето фатален край. Единствено се моля Bearer да е все още жив и да се размине с някоя минимална контузия, но честно казано... възможно това да е неговата втора смърт. Виждаме как един от реферите, които е бил наблизко сега се насочва към медицинския екип, за да им съобщи за случилото се и да се надяваме, че ще пристигнат възможно най-скоро, за да може да започнат работа по установяване на състоянието на Paul.

Bray Wyatt: К-казах ти...

Michael Cole: Bray може и да гледа тъжно, и да си чеша главата, правейки се, че го е жал, но този номер няма как да мине. Цяла вечер се опитваше да постигне точно това и в крайна сметка Kane се хвана, но не мисля, че ще му се размине, освен ако не намери начин да се измъкне прекалено бързо.

Wade Barrett: Kane започва да гони Bray, който отчаяно се опитва да се измъкне. Wyatt има предимство, но Kane е достатъчно бърз да го настигне, така че, според мен, единственият му шанс да го надбяга е, ако му постави някакво предпятствие или ако влезе в някоя стая и набързо се заключи, но дори и тогава няма да е в безопасност, защото, както видяхме по-рано, Kane е напълно способен да премине през някоя врата без да си помага с каквото и да е.

Michael Cole: Гоненето продължава, като Bray се насочва към... рампата на PAIN XII! Ето че единият, а сега и другият са пред очите ни! Радостен миг за феновете донякъде, тъй като този момент го чакаха с нетърпение. В лицето на Bray трябва да се отбележи, че се забелязва все по-голяма умора, като спринта ми леко се забавя. Kane е плътно зад него. Двамата са към края на рампата, а сега Kane го докопа и го блъска право напред, като Bray се блъска право в ръба на ригна!

Wade Barrett: Bray се забоде в ринга доста силно, като в момента се гърчи на пода. Отне ни доста време, докато стигнем до тази част. Най-после са на бойното поле и всичките тези хиляди фенове могат да ги зърнат с очите си не през екран, а на живо. Wyatt е в лапите на Kane, който с удоволствие ще си отмъсти първо за отнетата интерконтинентална титла, а след това и за цялата "игра", която Bray си мислеше, че се играе.

Michael Cole: Kane хваща Bray за главата и... ОТНОВО ГО БЛЪСКА В РЪБА НА РИНГА, НО ТОЗИ ПЪТ УДАРЪТ Е FACE-FIRST! Kane не се спира и го запраща право в металните стъпала, които се намират край ринга! Bray се влачи по пода, но измъкване няма. Kane отново го изправя и го запраща право в металния стълб, а преди да падне го засилва към барикадата, предпазваща запалянковците!

Randy Savage: Bray не може и да си поеме въздух. Kane в момента го размазва от бой, а той е безпомощен. Kane го качва на ринга, след което и самият той го последва, и изглежда, че се подготвя да сложи край на всичко това.

Michael Cole: Kane вдига ръката си във въздуха и се подготвя да нанесе Chokeslam. Краят на всичко това наближава! Bray няма накъде да ходи, няма как да се измъкн--... ИЛ-ЛИ ПЪК ИМА!

Pete Apple, FreeRiver, GodNikolov and SevBoom харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 434

5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty17/4/2021, 16:45

Wade Barrett: Отново това проклето осветление! Дано този път си останем на тъмно, защото дори и да ми се иска Kane да си върне на Wyatt, то това ще бъдат поредните трудни за гледане сцени...

Randy Savage: Донякъде споделям чувствата ти, колега, но ме притеснява, че от сенките ще излезе нещо още по-лошо от видяното досега...

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

Wade Barrett: Или пък не?! Wyatt изчезна от ринга, проваляйки отмъщението на Kane, което ще вбеси "The Big Red Machine" още повече! Понякога се чудя дали Bray няма брат близнак! Какво мислите, май след провалената игра водещият си се скри в къщата?

Michael Cole: Аз лично не бих се успокоявал с това...

Bray Wyatt: Kane, Kane, Kane, почакай! Опитах се да те предупредя, човече! Знам, че се увлече в забавлението, но трябва да знаеш кога една игра приключва, за да не стане беля! Както и се случи... все пак, предполагам нося известна вина. Затова... от името на всички във Firefly Fun House... извинявай...

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

Bray Wyatt: Хей, погледни от добрата страна! Играта може да не свърши по най-веселия начин, но дойде време за срещата ти с Него! Не се притеснявай, сигурен съм, че Paul ще бъде наред! Не беше чак толкова високо. Пък и нали самият той се съмняваше в това колко е реално всичко... трябваше ли да се стига дoтук? HELL NO! Но някои биха казали, че...

Bray Wyatt: Си получи заслуженото. А колкото до теб, Kane... след всичко, което преживя, най-накрая си готов. Готов си да погледнеш в изпепеляващите Му очи и да се изправиш срещу Него, както никой друг не го е правил досега. Задвижван от чиста омраза, която те изяжда отвътре като паразит и кара кръвта ти да заври... Kane... now you truly have... EMBRACED... THE HATE...

5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy 5. Kane vs. Bray Wyatt Giphy

GOAT, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$, Yuliyan and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. Kane vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Kane vs. Bray Wyatt   5. Kane vs. Bray Wyatt Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Kane vs. Bray Wyatt
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 4. Bray Wyatt reveals his secret to Kane & Paul Bearer
» 17. Segment with Bray Wyatt
» 16. ME: Will Ospreay vs. Bray Wyatt
» 11. Triple H looking for Bray Wyatt
» 14. Backstage Segment w/ Bray Wyatt

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2021 :: PAIN XII :: Night 2-
Идете на: