Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???

Go down 
+4
Ziggler
deren
Dimarata
Rainmaker
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Howard Webb
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Howard Webb


Location : Rotherham, England
Join date : 09.09.2020
Posts : 29
Age : 52

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty21/11/2020, 18:22

MUNDO....ПОЛЕТЯ!
НЯМА ДУМИ, КОИТО МОГАТ ДА ОПИШАТ ВИДЯНОТО...
ЕДНО
ДВЕ
ТРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
ДЯКОНЪТ НАЙ-НАКРАЯ Е ЕЛИМИНИРАН! НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! КРАЙ! КРАЙ! КРАЙ!
ОСТАВАТ MUNDO И ROLLINS!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2365

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty21/11/2020, 22:12

ROLLINS УСПЯВА ДА ОТВОРИ ВРАТАТА НА КАПСУЛАТА... НО ВЕЧЕ Е ПРЕКАЛЕНО КЪСНО! НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! JOHNNY MUNDO УСПЯ! "THE DEACON" Е ЕЛИМИНИРАН! Mundo намери начин да се справи с численото превъзходство и противно на всички очаквания да оцелее! Той рискува не само тялото, но и целия си живот. Тази саможертва обаче не се оказа напразна, защото Johnny успя да изравни силите и да елиминира, може би, най-голямата заплаха в този мач. И ето, че само крачка дели Mundo от това да се добере до победата и така силно жадуваните ключове. На пътя му стои обаче не кой да е, а самият Seth Rollins. Бивш Mr. Get The Keys... Бивш световен шампион и то най-дълго царувалия в цялата история на федерацията. Прекрачвайки прага на стоманената клетка, "The Messiah" бе смятан от мнозина за най-големия фаворит за спечелването на ключовете. Всичко клонеше към победа на Rollins, но ето, че нещата рязко се обърнаха! Огромното чудовище, което през цялото време пазеше гърба му вече го няма и той ще трябва да се справя съвсем сам! Batista си замина, а заедно с него шансовете на Seth драстично намаляха. Ето как само за броени секунди везните се наклониха в обратна посока. Точно това е едно от нещата, които правят тези мачове изключително интересни и непредвидими. Rollins успя да отвори вратата на капсулата, но не и да влезе навреме обратно в ринга. Той се плъзна под долното въже, за да спре туша, но така и не го стори. Seth остава на колене, гледайки право в очите на Mundo, който се усмихва иронично на "The Messiah". Феновете по трибуните изглеждат повече от доволни да видят как пъкления план на Rollins се сгромоляса с гръм и трясък. Малко по-рано те, заедно с Mundo, се опитаха да обърнат "The Deacon" срещу своя господар. Той сякаш бе на път да поддаде, но така и не го направи. Rollins успя да задържи контрола си над Batista и да го запази на своя страна. Сега обаче него го няма! Между високите стени останаха само двама мъже! Последните оцелели, а именно Seth Rollins и Johnny Mundo! Те се изправят очи в очи в директен сблъсък за голямата награда! И тук идва големият въпрос. Кой я желае по-силно? Ще успее ли "The Messiah" да се мобилизира навреме и въпреки отсъствието на "The Deacon" да спечели този мач? Или пък Mundo ще поднесе голямата изненада и ще си тръгне с ключовете още в нощта на своето завръщане? Само времето ще покаже! Едно обаче е сигурно... Предстоят ни най-напрегнатите минути на този двубой! Rollins бавно се изправя на крака, а веднага след него същото прави и Mundo. Погледнете Johnny! Вижте погледа му! Този човек е готов на всичко за победата! Готов е на всичко, за да си тръгне с ключовете! Mundo изглежда по-решен от всякога! Той няма право да се отказва. Не и на финалната права! Не и след всичко, през което премина тази вечер! Mundo успя да оцелее на ринга, когато бе притиснат между чука и наковалнята. Когато бе останал съвсем сам, той стисна зъби и намери начин да изравни силите. Сега обаче предстои най-важният момент за него! Ще успее ли в крайна сметка да капитализира или всички тези неимоверни усилия ще се окажат напразни? Двамата мъже застават един срещу друг в средата на ринга. Следва stare down, който продължава няколко секунди, преди Rollins и Mundo да започнат яростна размяна на удари! Истинска "престрелка" между двамата, която в крайна сметка приключва в полза на Mundo! Той успява да вземе превес над своя опонент, притискайки го в ъгъла на ринга. Rollins обляга гърба си на обтегача, а Johnny стъпва върху второто въже и продължава да го налага с безмилостни юмруци в черепа! HOLD ON FOR A SECOND! SETH ВСЕ ПАК НАМИРА НАЧИН ДА КОНТРИРА! ТОЙ МИНАВА ЗАД ГЪРБА НА MUNDO, СЛЕД КОЕТО ГО ПОНАСЯ С ВСИЧКА СИЛА НАПРЕД КЪМ ЪГЪЛА НА РИНГА-А-А... BUCKLE BOOOMB!! ЗАКОВА ГО! MUNDO ПОЛЕТЯ ПРАВО КЪМ ОБТЕГАЧА, ОТБЛЪСКВАЙКИ ГЪРБА СИ ОТ НЕГО! ТОЙ ПРАВИ НЯКОЛКО КРАЧКИ НАПРЕД, СЛЕД КОЕТО МОМЕНТАЛНО СЕ ПРОСВА НА КОЛЕНЕ! ТОВА Е МОМЕНТЪТ НА ROLLINS ДА СЛОЖИ ТОЧКА НА СПОРА! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ОБАЧЕ ДА ГО СГРАБЧИ? СЕГА ИЛИ НИКОГА! SETH ПОЕМА ДЪЛБОКА ГЛЪТКА ВЪЗДУХ, СЛЕД КОЕТО СЕ ЗАСИЛВА ЯРОСТНО НАПРЕД КЪМ MUNDO-O-O... AVADA KEDAVRA-A-A!!

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 CxoCzvM 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 PW19sTl

КЛАСИКА ОТ "THE MESSIAH"! СМЪРТОНОСНА КОМБИНАЦИЯ, КОЯТО Е ПЕЧЕЛИЛА НЕ ЕДНА ИЛИ ДВЕ БИТКИ НА SETH ROLLINS! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ОБАЧЕ ДА МУ ДОНЕСЕ УСПЕХА И В ТОЗИ КЛЮЧОВ МОМЕНТ!? JOHNNY MUNDO ОСТАВА ДА ЛЕЖИ ПО ГРЪБ НА ТЕПИХА КАТО ПРОСТРЕЛЯН! ROLLINS ПОЛАГЯ ТЯЛТО СИ ВЪРХУ НЕГОВОТО... ЩЕ УСПЕЕ ЛИ!? ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е... ДВЕ И ПОЛОВИНА-А-А... НЕ-Е-Е-Е! MUNDO СЕ ПОВДИГА! JOHNNY MUNDO ОТНОВО ОЦЕЛЯ!! ТОЙ НАМЕРИ НАЧИН ДА ОТЛЕПИ ДЯСНОТО СИ РАМО ОТ ПОДА, ТОЧНО ПРЕДИ РЕФЕРЪТ ДА УДАРИ ПО ТЕПИХА ЗА ТРЕТИ И ПОСЛЕДЕН ПЪТ! ROLLINS НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! ТОЙ БЕ НА КОСЪМ ОТ ПОБЕДАТА, НО ТЯ ОТНОВО МУ СЕ ИЗПЛУЗНА! Seth се държи за главата, стоейки на колене до трупа на Johnny Mundo. Той все още не може да повярва на очите си! Rollins изглежда по-отчаян от всякога! Сякаш не знае какво е нужно да стори, за да може най-сетне да пречупи несломимия дух на Mundo. А може би знае? "The Messiah" отмята дългата си коса назад, избърсва потта, която бавно се стича надолу по челото му и се изправя на крака. Той отстъпва няколко крачки назад към един от ъглите на ринга, облягайки гърба си на обтегача... Всички знаем какво предстои! Rollins е твърдо решен да сложи точка на спора още тук и сега! Твърдо решен да забие и последния пирон в ковчега на Mundo! Johnny лека по лека започва да се съвзема, повдигайки глава от пода. Той вече е на четири крака, точно в позицията, в която Rollins го иска! "The Messiah" стиска зъби и се изстрелва напред като куршум... CURB STOOOOOMP!! КРАЙ! ЗАКОВА ГО! ГЕЙМ, СЕТ И МАЧ! JOHNNY MUNDO БЕ ПРАТЕН В СТРАНАТА НА СЪНИЩАТА! ВЕДНАГА СЛЕД БРУТАЛНАТА ЕКЗЕКУЦИЯ, ROLLINS ПАДА НА КОЛЕНЕ И ПОКРИВА БЕЗЖИЗНЕНОТО ТЯЛО НА СВОЯ ОПОНЕНТ! ВСИЧКО ПРИКЛЮЧВА... ТУК И СЕГА! БРОЕНИ СЕКУНДИ ДЕЛЯТ SETH ROLLINS ОТ ПОБЕДАТА! ВРЕМЕ Е ТЯ ДА СТАНЕ ФАКТ! ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2396
Age : 19

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty22/11/2020, 02:29

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 LyYoIAA



7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 GeRQYgr

Jim Ross: FOR THE LOVE OF GOD, WHAT'S GOING ON?! НЯМА НАЧИН! КОЛЕГИ, КАЖЕТЕ МИ, ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНА! ДА-А-А-А, ТОЙ Е ТУК! KANE'S BACK! НЕ ГО БЯХМЕ ВИЖДАЛИ ОТ АТАКАТА НАД HULK HOGAN, КОЯТО СЕ СЛУЧИ ПРЕДИ МЕСЕЦ НА ПОСЛЕДНОТО PAY-PER-VIEW 'HOUSE OF THE RISING SUN'! ВСИЧКИ ФЕНОВЕ В ЗАЛАТА СА НА КРАКА И НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ, А ЛИЦЕТО НА SETH ROLLINS КАЗВА ВСИЧКО! НЯМА КАК... НЯМА КАК ТОЙ ДА БЪДЕ ДОПУСНАТ В КЛЕТКАТА!

Corey Graves: Нещо, колеги, ми подсказва, че Kane не се интересува от какво е направена тази елиминационна клетка - той ще си проправи път вътре. Paul Bearer се смее и неговите жестове ни казват цялата история - Kane е твърдо решен да прецака Rollins. Но защо? И как ще го направи? Реферите се опитват да го убедят да се върне в съблекалнята, но той не се спира. Paul им казва да се отдръпнат. Какво ли пък значи това?


7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 UwwaQTF


Michael Cole: ЕТО КАКВО ЗНАЧИ ТОВА! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ! KANE ОТКЪРТИ ВРАТАТА С ЛЕКОТА! ТОВА Е ПРОТИВ НАУКАТА! ТОВА Е ОТВЪТ НАШАТА ПРЕДСТАВА ЗА ЗАКОНИТЕ НА ФИЗИКАТА! НЕСЛУЧАЙНО НАРИЧАМЕ KANE ЧУДОВИЩЕ! НЕ, НЕ ПРЕУВЕЛИЧАВАМЕ С НАШИТЕ ЕПИТЕТИ - ТЕ СА САМАТА РЕАЛНОСТ! А СЛЕД ТОВА И СЪДИЯТА ГО ОТНЕСЕ! ОКОЛО ТОЗИ ЗВЯР НИКОЙ, АМА АБСОЛЮТНО НИКОЙ НЕ Е В БЕЗОПАСНОСТ! SETH ROLLINS НЯМА НАКЪДЕ ДА БЯГА! "THE MESSIAH" ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗПРАВИ ЛИЦЕ В ЛИЦЕ НА ЧЕТИРИ ОЧИ С НАЙ-ГОЛЕМИЯТ КОШМАР НА ВСЯКА СУПЕРЗВЕЗДА В СЪБЛЕКАЛНЯТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ТОЧНО В НАЙ-ГРЕШНИЯ ЗА НЕГО ВЪЗМОЖЕН МОМЕНТ! ТЪКМО ЩЕШЕ ДА СПЕЧЕЛИ КЛЮЧОВЕТЕ, А СЕГА ВИДИМО Е НАПЪЛНИЛ ГАЩИТЕ! Той не помръдва. Като статуя е. Kane влиза между въжетата и затяга ръкавицата. Нищо хубаво не го чака Rollins.


7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 5ZMOJcP


Jim Ross: Огънят рязко вдига температурата в залата, както и ритъмът на сърцето на предстоящата жертва на "The Big Red Monster". Шокът не действа добре на концентрацията на Rollins и той се разсейва, а Kane се възползва по перфектен начин и с лекота го вдига във въздуха. Положението не изглежда добре...


7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 81ldyV5 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Rz77zUZ


Michael Cole: Истинска подигравка с човека, притежавал световната титла на TNW най-дълго в историята! Kane го върти към всяка посока, за да може всеки един фен по трибуните да види какво причинява на едно от най-големите имена, стъпвали на този ринг. Само каква лекота, само каква мощ. Това е невиждано. Не сме виждали такава доминация от когото и да е било.

Corey Graves: Това... това създание е нещото, което всява най-голям ужас около мен. Няма име, което да респектирам толкова много. Какви ли не таланти са се пробвали срещу него и само ако Господ им намигне успяват да се измъкнат едвам-едвам. TNW Universe is in shock. Поглеждам тези хора и виждам страх, съжаление, уплах. Rollins през последните месеци си навлече омразата на голям брой хора с някои свои действия, но тази вечер феновете ще го съжаляват и ще помнят само Tombstone Piledriver-а, който отнесе. Kane явно свърши работата си, защото си тръгва. What a moment, what a night! Кой ли ще бъде притежателят на ключовете? По всичко си личеше, че това ще бъде Seth Rollins, но сега шансовете на Johnny Mundo са ОГРОМНИ. Kane страшно му помогна в тази ситуация. Каква е обаче причината да го направи? Просто не го харесва или има нещо лично между тях?


7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 TJPpt9l


Jim Ross: Много хора биха искали да свалят тази усмивка от лицето на Paul Bearer. Те са ужасени, а той им се присмива. И как няма да им се присмива... Неговият човек изпрати съобщение, което ще се помни в близките няколко години най-малко. Ако Kane не е карал някого от TNW да се страхува, то със сигурност мнението на всеки един там отзад е променено и всеки един от тях ще има едно на ум. Има нещо, което ме притеснява. Да не би да сме казали нещо, което не трябва? Kane се взира към нас и сега очевидно се насочва именно към коментаторската ни маса... или по-скоро в страни от нея, където са ключовете. Няма кой да се осмели да го спре. Kane прибира ключовете у дома! Това е завършекът на този спектакъл - "The Big Red Monster" си тръгва като победител без да е участник в срещата и няма кой да промени този факт. Kane дори не е част от официалния roster на компанията, което със сигурност ще доведе до сериозни последствия или поне опити за създаването на такива, но едно нещо знаем напълно - на Kane и Paul Bearer не им пука. Те си тръгват от залата като истински царе. Good night, everybody.

deren and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 7. Half-Hour Show: Qualification Match for Cage Of Violence for Тhe Keys > Batista & Seth Rollins vs. Gallows and Anderson
» 12. Main Event: TNW Tag Team Championship Match > Seth Rollins & Murphy vs. Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 5. TNW Tag Team Championship Match > Seth Rollins (c) & CM Punk (c) vs. The Undertaker & Kazuchika Okada
» 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay
» 11. Singles Match > Dolph Ziggler vs. Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Cage of Violence (2020)-
Идете на: