Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???

Go down 
+4
Ziggler
deren
Dimarata
Rainmaker
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty18/11/2020, 17:19

БААААМ! ЕДНООО, ДВЕЕЕЕ, НЕ!!! MUNDO СЕ ОПИТА ДА ИЗПРАТИ OSPREAY ОБРАТНО В АНГЛИЯ С ТОВА АТЛЕТИЧНО КРАСНОВАТО ИЗПЪЛНЕНИЕ, НО ЗА НЕГОВА ЖАЛОСТ СЕ ОКАЗВА НЕДОСТАТЪЧНО! Кеч анализаторите по глобуса биха изпитали сериозното желание да обърнат внимание на Johnny и неговият по-различен кеч стил. Изглежда, че привлекателният кечист, който до скоро нямаше наченки да се слави на най-голямата сцена, за най-престижните отличия е успял да усвои техники, които може да се научат само в страни далечни на Съединените Aмерикански Щати. Кой знае? Може би е увеличил атлетичните си умения на юг, участвайки в платени мексикански шоута, или пък е заложил на технически заложби в Япония? Надградил е над грубия си борбен стил в Германия? Едно е ясно, това тук е TNW и всичко може да се обърка в последния момент. Още по-голяма вероятност има това да се случи тази вечер, защото Cage Of Violence е тип "мач", който поема до шестима участници, всички от тези мъже могат да нападнат във всеки етап от мача, когато го очакваш ни най-малко. Точно това се случва и в този момент. На пръв поглед  елиминираният от срещата Ziggler скача като хищникът на джунглата право върху нищо не подозиращия Мundo, който те първа избистряше главата си от този неуспешен опит за туш. Dolph буквално прегърна черепа му и настрои тялото си така, че да му е удобно за Sleeper Hold. Една класика от "The Showoff", която щеше да изпие и последните силици на Mundo. Типичното за този вид мачове е, че останалите участници в срещата нямат никакъв мотив да ти помагат. Ако те видят, че си на ръба на пропастта както в този случай, те просто ще оставят всичко за да приключи за да имат един враг по-малко на радара си. William се претърколи под най-ниското въже, той едва ли знаеше какво точно се случва около него, но щом опасността не е върху него, това е най правилното решение за тази ситуация. Спасение за Johnny няма, приспивателният захват е заключен с всички сили. Mundo се опитва да се измъкне с всички сили, но надеждата изглежда като единственото нещо, което му е останало. Силите отдавна са напуснали тялото на привлекателния шаман, който изглежда, че е на път да загуби възможността да се пребори за най-бляскавата награда в развлекателния спорт. Dolph показа колко е хитър , успя да намери точния в момент в който да направи този змийски опасен захват. Всичко изглежда загубено, Howerd Webb просто чака Mundо да изгуби съзнание за да даде сигнал да се отключи вратата на клетката....

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 ZFbhg4I

ЧАКАЙТЕ! ЧАКАЙТЕ! ЧАКАЙТЕ! BATISTA ! ТОВА Е BATISTA, ПРОКЛЕТИЯТ ДЯКОН ТУКО-ЩО ПРЕКЪСНА СИГУРНАТА ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА MUNDO! Това е човек, който не разсъждава, той просто се впуска на реката от емоции. Има ли адреналин в тялото си, той ще всява страх и болка, дори това да коства срещата за него или останалите от култа му. С периферието на камерата може да видим и лицето на Rollins, който е опрян до капсулата и не може да си обясни защо по дяволите Batista направи това глупаво решение. След като видя свежият като гъбка Дякон да се втурва към него, Dolph се изправи за секунди, но получи само и единствено Sholder Tackle. Всичките тези усилия, които Mundo използваше за да се изправи явно на по-късен етап се активираха и със силата на инерцията той също успя да се изправи на крака само за да бъде отнесен с подобие на "Judas Effect". Това го изпрати в нокдаун, но за негов късмет очите на Дякона бяха насочени към тъкмо изправилия се Ziggler. Самохвалкото отново се опита да измисли нещо хитро като случилото се преди броени минути с Mundo, но бързината на Batista го хвана неподготвена и следователно той бе помлян с.... BIG BOOT! Dolph колабрира в близост до ъгълчето си, а екшънът отново бе насочен към първите двама участници в клетката. Mundo просто не приемаше да бъде на земята, въпреки, че за този момент това изглеждаше като правилното решение за него. Johnny се опита да набере някаква преднина докато големия дълъг крак на Batista се спускаше на земята, но инстинктите на Дякона бяха една идея по-бързи. Изключително, просто изключително. Атлетизма, бързината, Rollins е променил цялостното ядро с което Batista оперира. "Shaman of Sexy" се бе впуснал в самоубийствена задача. Красавецът се опитваше да разменя бойни чукове с единствения прав опонент в срещата - Batista. След два чука, които биват поети без особенна тежест, Deacon просто избута съперника си към въжетата. Забележителното в тази ситуация, дори за Batista, е че го направи с една единствена ръка. Не сме виждали такъв показ на сила от него дори в елитните му hardcore години. След като Mundo се завръща в близост до Deacon ни очаква маневра, която ще бъде повтаряна с години, защото имаме....

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Q2Pu8nE

SPINEBUSTER ЗА JOHNNY MUNDO ВЪРХУ DOLPH ZIGGLER!

БОЖЕ МИЛИ, DOLPH БЕШЕ НАПРАВЕН НА КАЙМА! MUNDO БИВА ИЗБУТАН ОТ ТЯЛОТО НА "SHOWOFF", А ЕТО ГО И ПЪРВИЯТ СЕРИОЗЕН ОПИТ ЗА ТУШ ОТ СТРАНА НА BATISTA! WEBB E НА ПОЗИЦИЯ! ЕДНО! ДВЕ! ИМАМЕ ЛИ ФАТАЛНОТО ТРЕТО ОТБРЯВАНЕ????
Върнете се в началото Go down
Howard Webb
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Howard Webb


Location : Rotherham, England
Join date : 09.09.2020
Posts : 29
Age : 52

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty18/11/2020, 17:25

КРАААААААААЙ....за Ziggler!
ПЪРВАТА ЖЕРТВА В МАЧА Е DOLPH!
BATISTA ПУСКА ПЪРВА КРЪВ!
НЕКА ДА ВИДИМ КАКЪВ ЩЕ Е ОТГОВОРЪТ НА ОСТАНАЛИТЕ В СРЕЩАТА?
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2763
Age : 23

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty18/11/2020, 18:29

Michael Cole: Just like that "The Deacon" прави първият си отбелязан туш в тази среща и негова първа жертва е Долф Зиглър! Това животно, този генетичен звяр не мога да бъде окротен погленете го само! Батиста продължава да вилнее на ринга на TNW! Batista обръща вниманието си към Окада, който си разменя удари срещу Ролинс зад въжетата. Двамата се намират в близост до капсулите. Окада взима по-голямата офанзива от двамата като рита Ролинс в корема, след което иска да го вдигне може би за Suplex, но Батиста спасява полужението за Ролинс като рязко изблъсква Окада право в капсулата! Окада едва не влезе отнво в капсулата след този челен сблъсък с "The Deacon from Washington" ~! Rollins се изправя на крака с огромна усмивка и смях на лицето си като след това хваща черепа на Окада с думите " Не можеш да ме победиш, нито в отбор, нито сам.." Rollins надига Окада докато го държи и след това врязва черепа на Казучка Окада със SNAP DDT пода от стоманени решетки!!! Бесмилостен, безкруполен - това е Ролинс и винаги е бил! Сет нарежда на Батиста да елиминира Мундо и Оспри, а Дякона няма друг избор освен да се подчини на думите на Ролинс! Батиста влиза на ринга, а там Оспри бива бясно повален от Батиста с ботуш в лицето! Право в десятката от "The Deacon"! Бившият световен шампион вдига с финез "The Aerial Assassin" директно от тепиха! Погледнете само тази сила! Батиста тук ще опита Gutwrech Suplex, но Оспри се измъква и имаме изненадващ Roll-up, но Уил бързо използва тази възможност за Handspring into..

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Y2xgzoyr
DAMAGE REFLEX~!

Corey Graves: Уилиам Оспри с пореден зашеметител strike за Батиста! Колкото и силен да е Батиста, не може да надмине скороста на Оспри и ритник като този! Само докато мигнеш и Уил се връща към теб с този Corkscrew Enziguiri Kick, който Батиста пое право в главата ~! Оспри прави опит за туш и тук имаме 1...2....не! Повдигане от Батиста! Ще трябва много, много повече от това да слуни Батиста в този мач. Ospreay се изправя на крака и поглежда към другия мъж на ринга - Johnny Mundo! Двамата имат кратък stare down, докато и двамата не се засилват един срещу друг и тук имаме irish whip oт Мундо, след това drop down от американеца, но Оспри минава над него и се отсласква от въжетата, ще опита отново този ритник за втори път, но Мундо бе готов и задър Оспри във въздуха, а след това прави Back suplex attempt, но William се приземява на крака! Мундо в същата секунда се засилва от въжетата и пробва The Flying Chuck, но имаме пропуск! Оспри на свой ред също се засилва от въжетата за-а-а OSCutte..не, не, не Mundo го задържа на крака и погледнете дори как задържа ръката на Уил около врата му! Ospreay бива хванат в беда понеже тук Джони го обръща и имаме опит за Moonlight Drive, но Оспри успява да го избута! Тук за момент Уилиам успя да се спаси и тук опитва Hook Kick, Мундо заляга - опит за Meia Lua De Compaso, но Оспри също заляга - едно мигване и двамата реализират Roundhouse kicks един на друг като и двамата мъже са на пода! Дами и господа този мач е един истински феномен! И двамата мъже се изправят по едно и също време, но от този невероятен sequence и двамата забравиха за главната опастност в този мач в този мач Батиста, който директно премазва Мундо с повалене с бясна скорост и мисля че същото ще се случи и с Оспри! Батиста се засилва към "The Sky King" излгежда с Копие, НО ОСПРИ ГО ПРЕСКОЧИ И ВРЯЗА ГЛАВАТА НА БАТИСТА В ТЕПИХА С FOOTSTOMP!!! Невероятен counter от Оспри! Дяконът е повален! Хайде, Оспри това е твоя шанс! Оспри заема позиция и тук имаме STANDING SHOOTING STAR PRESS...OSPREAY ROLLS TROUGH КАЧВА СЕ НА ВЪЖЕТАТА И ОТ ТЯХ ПРАВИ..

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Y69a84qp
THE BRITISH ARROW~!


Michael Cole: Пореден удивителен ход от Уилиам Оспри! Corscrew Senton Press право върху Батиста! След тази фамозно завършена комбинация Оспри прави опит за туш! Ще имаме ли нова елиминация в този мач ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Howard Webb
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Howard Webb


Location : Rotherham, England
Join date : 09.09.2020
Posts : 29
Age : 52

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty18/11/2020, 19:25

ТУК BATISTA ВЕЧЕ ТРЯБВА ДА ОТПАДНЕ
КРАЯТ ЗА ДЯКОНА ИДВ...
КАКВО
КАКВО
КАКВО
ТОЙ СЕ ПОВДИГНА
КАКВО Е ТОВА СЪЗДАНИЕ ????
ОТ КЪДЕ ИДВА ТО???
НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ, ПРОСТО НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7282

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty19/11/2020, 23:55

Поредното феноменално изпълнение от Will Ospreay...! Британецът е просто в стихията си тази вечер! Ход след ход, той се доближава все по-близо до мечтаната победа! Пътят до нея обаче няма да е никак, ама никак лесен! Пред него стоят още четирима мъже, които са готови да се бият на живот и смърт, за да си тръгнат с триумфа! Batista този път се размина по-трудно от предишния! Видяхме как веднъж с лекота изрита на едно, но тук си личеше, че беше затруднен от Ospreay! Британецът сега смята да довърши започнатото! Той разперва ръце и застава право пред Batista! "The Assassin" може би сега ще постави превратна точка в тазвечерния мач! Изхвърли ли тази планина от мускули, то се е справил с най-тежкото... И погледнете кой тича зад Ospreay! Боже мили! Okada също разперва ръце в своя taunt точно зад Ospreay! Това е удивително! Ospreay направо изтръпна! Той усети във въздуха, че зад него има някой и това е именно "The Rainmaker"! Ето сега стана много страшно за британеца, който отново си позволи да краде и копира от запазените марки на Okada! И този път ще бъде много жестоко наказан! Okada го спипва зад китката и го улавя! Ospreay бива извъртян и-и-и... Не! Will се измъква право под пронизващата дясна ръка на Okada и сега позициите биват разменени! Ospreay е зад Okada и го извърта в опит да забие Marufuji hook kick... И OKADA СЕ ИЗМЪКВА, А СЕГА СЛЕДВА STANDING DROPKICK В ГЪРБА НА OSPREAY! Безмилостен падащ лист, който е на път да бъде асистиран от класическия dropkick на Okada, който всеки път предвещава края на срещата! Okada засилва Ospreay към въжетата и отскача от земята... Но се просва директно на пода...! Ospreay се задържа за въжетата, а Okada в момента е на колене... Това беше за азиатеца! Shining wizard от Johnny Mundo право в лицето! Mundo ляга над Okada и опитва да го отстрани от мача! Опитът за туш е маркиран! 1..... 2..... OKADA KICKS OUT! Mundo се повдигна, но сега много ще съжалява за невниманието си, защото BATISTA СЕ ВЪРНА В БИТКАТА И ГО ПРЕМАЗА С МОЩЕН САБЛЕН УДАР! "The Deacon" отново се съживи! Нека да направим бърза равносметка! Mundo и Okada са повалени на земята! Ospreay е застанал присвит в единия ъгъл! Batista и Rollins са се изправили на крака и вече поглеждат към него! Ospreay е притиснат! Няма абсолютно никакъв шанс срещу тези двамата! Напрежението в него се е повишило значително, защото двамата тръгват в посока към него... Ospreay обаче иска да се направи на герой! Но това не е геройство, а мазохизъм...! Ospreay скача смело напред с elbow strikes в лицата и на двамата, които после комбинира с технични back kicks в ребрата! Господи! Ospreay се справя изненадващо добре за момента, но това е само началото! Batista го сграбчва за миг и направо го изблъсква на метър назад с headbutt в главата! Ospreay залита замаян назад, а "The Deacon" посяга напред към него... ROUNDHOUSE KICK!~ OSPREAY САМО С ЕДНО ДВИЖЕНИЕ УСПЯ ДА ПОВАЛИ BATISTA НА ЗЕМЯТА! BATISTA БУКВАЛНО БЕШЕ ВКАРАН В НОКДАУН ПРЕД ROLLINS! ЕТО СЕГА "THE MESSIAH" ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ БРАНИ САМ! OSPREAY И ROLLINS СА ЛИЦЕ В ЛИЦЕ! ДВАМАТА ЗАПОЧВАТ ДА СИ РАЗМЕНЯТ ЛАКТИ, НО ИНЕРЦИЯТА НА OSPREAY Е ВПЕЧАТЛЯВАЩА! Той взема надмощието над Rollins и сега започва да забива и ритници в глезена му! Rollins е на път да се свлече на земята! Ospreay прави няколко крачки назад за засилка... И OKADA В СЪЩОТО ВРЕМЕ ОТЛЕТЯ ОТ ВЪЖЕТАТА СЪС... SPRINGBOARD MISSILE DROPKICK! Ospreay беше залепен за земята след това изпълнение! Okada бързо се мобилизира и захваща Rollins! Японецът се мъчи да го изтласка към въжетата, но Rollins се бори! Той заковава няколко юмрука в гръбнака на Okada и сега го промушва под кръста си!

Rollins може би ще опита Turnbuckle Bomb...
НО OKADA СЕГА ИЗБЯГВА И ГО ЗАВЪРТА!
SPINNING LARIAT ОТСТРАНА НА OKADA!~

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 ACtC-3czp7bCLyK4HveKA2gW6rhu9z5GPfxI7C7svOS89ZRRXa5uq1fgpRFxa5pVdyGj4fXDrx9_MSw-WXyo2mSSa7bfQ7mLNDF_Ts95-KuPZRVYmEK2hsz4HZUr5U3ZtrW2uAZTTOc2BsEGmtOZ5KVOYkyk=w320-h180-no?authuser=0

О, ДА!! ОПУСТОШИТЕЛЕН LARIAT, КОЙТО ПРОСТО ОПОЗОРИ ROLLINS! Мисля, че това е краят! Това е краят на Rollins! Batista все още не се е съвзел, че да му помогне! Няма кой да го спаси! Okada е зад гърба му! Wrist control-ът е факт! Време е за гибелния Rainmaker, който този път няма да остави никакви шансове за Rollins! Веднъж той успя да изрита от този ход, но това беше отдавна! Сега обстоятелствата са различни! Шансовете са различни! А и едва ли ще има същия късмет... Okada го завърта решително и-и-и... ROLLINS СЪС SLING BLADE COUNTER! BOTH MEN ARE DOWN! ДАМИ И ГОСПОДА, В МОМЕНТА И ПЕТИМАТА СА ПОВАЛЕНИ! ВСЕКИ ЛЕЖИ НЯКЪДЕ ИЗ РИНГА! Какъв epic! Batista вече проглежда след онзи брутален Roundhouse kick, Ospreay още не може да стане след поредния падащ лист на Okada, а Mundo е клекнал в единия корнер! Той вече се стабилизира с помощта на обтегачите! Mundo е първият, който става на крака! Johnny се запътва мигом към Okada и Rollins, докато и двамата все още не са се изправили! И това ще бъде... Jumping knee strike върху Rollins! Опит за туш! 1..... 2..... И ПОВДИГАНЕ! Mundo обаче ще извърши същото и върху Okada - втори Jumping knee strike беше нанизан! Нов опит за туш! 1..... 2..... OKADA KICKS OUT! И двамата успяха да издържат на силното коляно, което отнесоха! Mundo се изправя и сега се обръща към Batista! "The Deacon" вече е полуизправен! Той се подпира за въжетата, преди Mundo да го засили към отсрещните... Mundo опитва да върне сабления удар отпреди малко, но Batista се промъква под ръката му! Той продължава с пълна скорост към въжетата, оттласква се и се засилва като товарен влак към Mundo... BIG BOOT! MUNDO ПРОСТО ОТНОВО БЕШЕ СГАЗЕН ОТ ТОЗИ ХИЩНИК! ТОЙ НАПРАВО СЕ ТЪРКУЛВА ИЗВЪН РИНГА! А BATISTA СЕГА ЩЕ СЕ ОПИТА ДА ЕЛИМИНИРА ОТСЛАБЕНИЯ OKADA! Японецът все още не е на себе си след последните една-две минути в този мач! Batista изревава високо и го сграбчва под кръста си! Batista е на път да го стори! Ще видим ли прословутия Batista Bomb?! OKADA ОБАЧЕ СЕ ДЪРЖИ ЗДРАВО! ТОЙ НАПРАВО НЕ ПОЗВОЛЯВА НА BATISTA ДА ГО ПОМРЪДНЕ! DAVE СЕ ОПИТВА ДА НАБЕРЕ СИЛИ... И OKADA ТОКУ-ЩО НАПРАВИ НЕМИСЛИМОТО, ИЗХВЪРЛЯЙКИ BATISTA ЗАД СЕБЕ СИ С BACK BODY DROP! Японецът направо се просна на колене след това! Кръстът му беше поставен на много висок стрес, но беше необходимо, за да запази шансовете си живи... Batista и Mundo са на земята! Okada обаче вижда изправилия се Rollins срещу себе си! И това може да бъде фатално за "The Rainmaker", защото Rollins се засилва на спринт към Okada, КОЙТО ГО ОТБЛЪСКВА С RUNNING FRONT DROPKICK! ROLLINS Е ПОРЕДНИЯТ ПОВАЛЕН! OKADA СТАВА НА ДВАТА СИ КРАКА, ИЗПЪЛНЕН С АДРЕНАЛИН! Сега останаха само един и още един мъж - William Ospreay! Ospreay гледа от корнера нахъсано! Той успя да си отдъхне и да се съвземе! Ospreay е достатъчно стабилен в момента и е готов за БИТКА! Okada и Ospreay тръгват един към друг! Започва се! Двамата са в светлината на прожекторите и са готови да се разчленят...! Лакът от Okada! Ospreay веднага го връща... OKADA! OSPREAY, OKADA, OSPREAY, OKADA... OSPREAY! ОТНОВО OKADA И ОТНОВО OSPREAY! СБЛЪСЪКЪТ НА ЛАКТИТЕ С ЛИЦАТА НА ДВАМАТА БУКВАЛНО ЗВУЧИ ИЗ АРЕНАТА...! КАКЪВ STIFF EXCHANGE САМО НАБЛЮДАВАМЕ НА РИНГА НА TNW! ДВАМАТА ВЕЧЕ ЗАПОЧВАТ ДА ЗАЛИТАТ НАПРЕД-НАЗАД, А OKADA ОПИТВА ДА ЗАБОДЕ STOMP... ПРАВО В ЛИЦЕТО! OSPREAY ОБАЧЕ Е ГОТОВ ДА ОТГОВОРИ! "THE ASSASSIN" ОТПРАВЯ LARIAT, НО БЕЗУСПЕШЕН...! OKADA ГО BACKSLIDE-ВА И ТОВА Е... MARUFUJI HOOK KICK ОТСТРАНА НА OSPREAY! Японецът бе отблъснат в корнера! Ospreay хуква на момента към него! Нова серия от удари бе вкарана към Okada, последвана от няколко груби ритника в корема! Ospreay сега поставя Okada на въжетата и се изкачва заедно с него! Двамата стоят на вторите въжета! Ospreay обаче няма да се задоволи само с вторите и сега повдига Okada на третите! Той също стъпва на третото ниво, но Okada не ще се остави без бой! Японецът се мъчи всячески, за да излезе от тази позиция! "The Rainmaker" е на път да повали Ospreay от въжетата със своите удари и шамари, с които се защитава! И сега Okada посяга към крака му, което е най-сигурният начин да го свали долу! Okada опитва да извие крайника му, но Ospreay се държи здраво за него...! Погледнете това! Okada заковава последен юмрук в гърба му и СЕГА СЕ КАЧВА НА КАПСУЛАТА!! OKADA Е ОТГОРЕ! ТОЙ Е ГОТОВ ДА СМАЖЕ OSPREAY! OKADA Е ГОТОВ ДА СКОЧИ ОТ КАПСУЛАТА С DROPKICK ДИРЕКТНО ВЪРХУ OSPREAY И ДА ПРЕМАЖЕ ЦЯЛОТО МУ ТЯЛО В ЗЕМЯТА! И НЕ!! OSPREAY СЕ ИЗКАЧВА СЪС СКОРОСТТА НА СВЕТЛИНАТА ВЪРХУ КАПСУЛАТА И НАКАЗВА OKADA С НЯКОЛКО ПОРЕДНИ FOREARMS! OKADA НЕ УСПЯВА ДА ГО ОТБЛЪСНЕ ТОЗИ ПЪТ! OSPREAY ГО СГРАБЧВА ПРЕЗ ВРАТА...! МОЖЕ ЛИ?! МОЖЕ ЛИ OSPREAY ДА ПОСТАВИ НА РИСК КАРИЕРИТЕ И НА ДВАМАТА! OSPREAY Е ЗАХВАНАЛ OKADA ВЪРХУ КАПСУЛАТА... ДА!! ВСИЧКИ СЕ ИЗПРАВЯТ НА КРАКА В ПУБЛИКАТА, А OSPREAY Е БЕЗЖАЛОСТЕН СЪС СВОЯ...

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 ACtC-3enEDFLi8-T-7GFJqYzliT9rOjy1ufOzGPgFw7oZK31AL6ijwDTb52BZnwOX7-GuAPdik5qujedPWO_4J2QSAtIz_CzeiZ1Nwo1ebsPvGVKHNQ7VSloqDTIQlUMAZhK6YG2GVYeRiDnqj_PtV3QQMujtg=w360-h203-no?authuser=0&fbclid=IwAR0wh_IBInwNGX13uterx0pRO2Vj14PdBtdnNKGYdVw5XypRYvlyQALw1zc

SPANISH FLY!!~

HOLY SHIT, LADS!! ПРАВО ОТ ВЪРХА НА КАПСУЛАТА! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТОРИ OSPREAY?! OKADA Е ПРОСТО МЪРТЪВ! ТОЙ Е АУТ ОТ МАЧА! ОТПИСАН Е! НО OSPREAY СЪЩО ПРОСТО СЕ САМОУНИЩОЖИ! ТОЙ СЕ ГЪРЧИ В СРЕДАТА НА РИНГА ОТ БОЛКА И СЕ МЪЧИ ДА СТИГНЕ ДО OKADA, ЗА ДА ПРИКОВЕ РАМЕНАТА МУ... КАКВО ЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧИ?!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2366

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty20/11/2020, 17:27

МАЙЧИЦЕ МИЛА! ВИДЯХТЕ ЛИ ТОВА!? MISSISSIPPI COAST COLISEUM ИЗРИГНА! ЗАЛАТА Е НА ПЪТ ДА СЕ СРУТИ! ВСИЧКИ ФЕНОВЕТЕ ПО ТРИБУНИТЕ СА НА КРАКА, ГЛЕДАЙКИ КЪМ РИНГА С ШИРОКО ОТВОРЕНИ УСТИ! ТОВА, КОЕТО СЕ СЛУЧИ ТОКУ-ЩО МЕЖДУ СТЕНИТЕ НА СТОМАНЕНАТА КЛЕТКА НАКАРА ХОРАТА В ЗАЛАТА ДА СЕ ХВАНАТ ЗА ГЛАВИТЕ! Kazuchika Okada и Will Ospreay преминаха отвъд предела на човешките възможности и победиха гравитацията, но това, което се случи в последствие едва не им коства всичко! Те полетяха стремглаво надолу и се стовариха на пода с цялата си тежест! Двамата мъже остават да лежат безжизнено на тепиха, дишайки тежко. Дори не съм сигурен, че дишат! Хората не рядко казват, че целта оправдава средствата. Тук обаче стигаме до един много важен въпрос. Струва ли си? Струва ли си наистина човек да рискува не само тялото си, но и живота си, само за да извоюва успеха? В такива моменти си проличава кой иска победата и на какво е готов, за да я постигне! Will Ospreay не се замисли дори за секунда преди да полети от капсулата, повличайки заедно със себе си Kazuchika Okada. Човек, който от негов брат се превърна в смъртен враг! Може би дори ключовете останаха на заден план пред желанието му за мъст. Желанието веднъж завинаги да сложи точка на този спор! Ще успее ли обаче да забие и последния пирон в ковчега на Okada? Will се обръща по-корем и започва бавно да пълзи към трупа на японеца…

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 EC6QNBe

CURB STOOOMP!

CURB STOMP OUTTA NOWHERE! Will Ospreay почти се бе добрал до безжизненото тяло на Kazuchika Okada, когато от нищото се появи Seth Rollins, който връхлетя върху него като гръм от ясно небе, покосявайки го с безмилостния си завършващ ход! Черепът на Ospreay отскочи с всичка сила от пода! Това обаче не е всичко, защото освен Rollins, на ринга се връща и неговата дясна ръка. Огромна и безмилостна дясна ръка на име Batista! “The Deacon” пристъпва напред, заставайки до своя „Messiah”. По всичко изглежда, че той чака заповед. А тя не закъснява! Rollins посочва с пръст трупа на Kazuchika Okada, който лежи проснат по гръб на тепиха. Погледът на Batista моментално се промени! Той едва ли е забравил, че именно “The Rainmaker” бе този, който го прати на пода преди броени минути. “The Deacon” е жаден за мъст! Той вдига безжизненото тяло на японеца от пода, след което го извисява високо във въздуха. Този път Okada няма къде да избяга! Той дори не знае в каква опасност се намира в момента! „The Rainmaker” не може да отвори очи и по-добре да не го прави, защото всеки момент ще отнесе…

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 K3d2DHi

DEACON BOOOMB!

GAME OVER! ТОКУ-ЩО БЕ ЗАБИТ И ПОСЛЕДНИЯ ПИРОН В КОВЧЕГА НА KAZUCHIKA OKADA! "THE RAINMAKER" БЕ ЕКЗЕКУТИРАН МЕЖДУ ВИСОКИТЕ СТЕНИ НА СТОМАНЕНАТА КЛЕТКА! ТРУПЪТ МУ ОСТАВА ДА ЛЕЖИ В СРЕДАТА НА РИНГА, ТОЧНО ДО ТОЗИ НА НЕГОВИЯ СМЪРТЕН ВРАГ - WILL OSPREAY! КАКВА ИРОНИЯ САМО! ROLLINS ДАВА НОВА КОМАНДА НА "THE DEACON" И ДВАМАТА ПАДАТ НА КОЛЕНЕ В ОПИТ ЗА ТУШ! "THE MESSIAH" ПОЛАГА ТЯЛОТО СИ ВЪРХУ ТОВА НА WILL OSPRAY, А BATISTA ПОКРИВА ТРУПА НА KAZUCHIKA OKADA! ЩЕ СТАНЕМ ЛИ СВИДЕТЕЛИ НА ДВОЙНА ЕЛИМИНАЦИЯ!? ПОВРАТЕН МОМЕНТ В МАЧА, КОЙТО БИ МОГЪЛ ДА СЕ ОКАЖЕ КЛЮЧОВ ЗА ЦЕЛИЯ МУ РАЗВОЙ! ФЕНОВЕТЕ ПО ТРИБУНИТЕ ОТНОВО СА НА КРАКА! ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е... ДВЕ И ПОЛОВИНА-А-А...

Никой харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Howard Webb
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Howard Webb


Location : Rotherham, England
Join date : 09.09.2020
Posts : 29
Age : 52

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty20/11/2020, 17:34

ОKADA БИВА ПОКРИТ ОТ BATISTA  OSPREAY БИВА ПОКРИТ ОТ ROLLINS
ИМАМЕ ДВОЕН ОПИТ ЗА ТУШ, ТОВА ЛИ ЩЕ Е ВСИЧКО????
WEBB СЕ ПРИГОТВЯ ЗА ДВОЙНА ЕЛИМИНАЦИЯ...
ЕДНО...
ДВЕ....
ТРИИИИ
НЕВЕРОЯТНО! OSPREAY И OKADA СИ ТРЪГВАТ ОТ КЛЕТКАТА ХВАНАТИ ЗА РЪКА,
ОСТАВЯЙКИ JOHHNY MUNDO САМ СРЕЩУ ROLLINS И BATISTA!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2902

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty20/11/2020, 18:37

HOW SMART IS SETH FREAKIN ROLLLLINS... ТОЙ ЗНАЕ ОТЛИЧНО, ЧЕ БАТИСТА ЩЕ ПРАВИ ВСИЧКО, КОЕТО КАЖЕ . BATISTA BOMB AND THE CURB STOMP СА ЕДНИ ОТ НАЙ-БРУТАЛНИТЕ ФИНИШЕРИ В ТОЗИ БИЗНЕС, А В ДОБАВКА В ТАКЪВ МАЧ СТАВА ОЩЕ ПО-ЗРЕЛИЩНО. Просто можеше да се очаква Японският хегемон, Окада и най-добрият британски кечист ще прегорят в даден етап от тази среща и след онзи ход на Оспри просто Ролинс и Дейв се възползваха. Може би враждата, която имаха Окада и Оспри в последно време се оказа тяхната ахилесова пета в тази среща, но за тях честа е на първо място както неведнъж са го демонстрирали. ВЕЧЕ ПОЧТИ СИГУРНО "THE MESSIAH" ЩЕ БЪДЕ НОВИЯТ НОСИТЕЛ НА КЛЮЧОВЕТЕ, КОИТО МУ ОТВАРЯТ АВТОМАТИЧНО ШАНС, ЗА КОЯТО СИ ИСКА ТИТЛА. АКО СЕ ПИТАТЕ ЗАЩО ВЕЧЕ РОЛИНС Е ПОЧТИ СИГУРЕН НОСИТЕЛ НА КЛЮЧОВЕТЕ Е, ЗАЩОТО СЕГА РЕАЛНО ТОЗИ МАЧ СЕ ПРЕВРЪЩА В ХАНДИКАП ПОНЕЖЕ РОЛИНС И БАТИСТА СА ЕДНО ЦЯЛО И ЕДИНСТВЕНАТА ИМ ПРЕЧКА Е ДЖОНИ МУНДО, НО ПОСЛЕДНИЯ ВИД МАЧ, В КОЙТО ТИ СЕ ИСКА ДА СИ САМ СРЕЩУ ДВАМА Е ИМЕННО МАЧ В ЕЛИМИНАЦИОННА КЛЕТКА. THE SHAMAN OF SEXY не веднъж е доказвал колко издръжлив е само си спомнете в мач със стълби срещу Оспри и Джерико колко време беше сам, но сега няма на къде да избяга Мундо.. Оспри и Окада са вън от тази среща и някой измежду Ролинс, Батиста и Джони ще бъде новият носител на ключовете. "The Messiah" отлично осъзнава, че едва ли можеше да му се наредят картите по-добре и сега поглежда към следващата си жертва, която е може би и последната му пречка към ключове, а именно господин Мундо. Сет дава заповед на Батиста да го хване, а Джони Мундо демонстрира, че няма намерение да се отказва или да бяга, но сега Сет Ролинс му предлага сам да си тръгне от клетката в знак на добра воля и така "The Messiah" иска да покаже, че е добър човек.. The Prince of Parkour обаче няма никакво намерение да си замине без бой и директно скача на копие върху Ролинс и започва да го налага с много силни удари, но the numbers game си оказва тежката дума в тази ситуация.. Batista напада в гръб с тежки удари Мундо и сега това едва ли беше най-мъдрото решение в тази ситуация да ядосваш садист като Сет Ролинс, който се наслаждава на чуждата болка и сега Дейв държи Джони и в това време Сет му крещи: "Дадох ти възможност да си тръгнеш като мъж и да те пощадя, а какво направи ти" след тези си думи Ролинс забива ритник в главата на Мундо и крещи на Батиста да го тушира.. Раменете са приковани, а Сет е сигурен, че в момента "THE TNW DELIGHT" ще бъде туширан и победоносно вдига ръцете си високо.. Едно.. ДВЕ... ДВЕ И ПОЛОВИНА И НЯКАК СИ ДЖОНИ ПРОДЪЛЖАВА СВОИТЕ МЪКИ КАТО СЕ ПОВДИГА, А СЕТ Е С ГРЪБ И НЕ ОЧАКВАШЕ ТОВА И СЕГА КРЕЩИ НА БАТИСТА ВСЕ ЕДНО ТОЙ ИМА НЯКАКВА ВИНА ЗА ТОВА ПОВДИГАНЕ НА МУНДО. Сега Ролинс се заема и засилва Джони във въжетата и сега следва двоен саблен удар, а направо това довърши Джони колкото и корав да е това си беше достатъчно мощен удар.. Дори най-големите оптимисти и фенове на Мундо едва ли имат особено големи надежди, че може да видим различен край от това Ролинс да бъде носител на ключовете. Батиста изглежда, че нещо в него се събуди и застава от страни и не му се иска така да върши черната работа на Ролинс, но какъв избор има.. Неговият извишен господар отива до него и допира главата си до неговата и започва да му казва, че това е правилния път и няма никакъв избор и трябва да си държи на думата, но сега се отдаде достатъчно време за Джони Мундо да контраатакува и това и се случва, а всички се питаме от къде намери тези сили понеже виждаме как JOHNNY MUNDO ПОЛИТА С

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 DMIqZlr

OVER THE ROPE FLYING DOUBLE CLOTHESLINE

ДАЛИ ТОВА НЕ Е ОНЗИ "GAME CHANGING MOMENT"? ЕДНО Е НАПЪЛНО ЯСНО ЗА ВСИЧКИ И ТОВА Е, ЧЕ "THE SHAMAN OF SEXY" ИМА ДОСТА МАЛКО ВРЕМЕ ПРЕД СЕБЕ СИ, АКО ИСКА ДА ИМА КАКЪВТО И ДА Е БИЛО ШАНС ДА ПОБЕДИ В ТАЗИ СРЕЩА ПОНЕЖЕ СЕГА БАТИСТА Е НА ЗЕМЯТА, А ДЖОНИ СЕ ЗАЕМА С РОЛИНС И ЗАПОЧВА ДА ГО НАЛАГА С РИТНИЦИ В КОРЕМА И СЛЕД ТОВА ГО ВРЪЩА НА РИНГА И ЗНАЕ, ЧЕ НЯМА МНОГО ВРЕМЕ И ИЗПЪЛНЯВА STANDING MOONSAULT И ТОВА ЛИ Е МОМЕНТА, В КОЙТО РОЛИНС  СИ ОТИВА ОТ ТАЗИ СРЕЩА И ПО ТОЗИ НАЧИН СРЕЩАТА ОТНОВО ЩЕ БЪДЕ С РАВНИ ШАНСОВЕ ЗА ПОБЕДИТЕЛ? ЕДНО... ДВЕ И МНОГО БЛИЗО, НО НЯМАМЕ ТРИ.. МУНДО ОСЪЗНАВА, ЧЕ НЯМА ВРЕМЕ ДА СЕ БАВИ И ТРЯБВА ДА ДЕЙСТВА БЪРЗО ПРЕДИ ДЯКОНЪТ ДА СЕ ЗАВЪРНЕ В СРЕЩАТА ТОЧНО ЗА ТОВА В МОМЕНТА МУНДО Е РЕШЕН НА КРАЙНОСТИ И ТОЙ ПОКАЗВА, ЧЕ Е ВРЕМЕ ЗА "THE END OF THE WORLD".. Aко тозих ид бъде направен от най-горното въже няма сила, която да спаси Ролинс от това да бъде туширан.. Джони Мундо се кани да скочи и скача, но вижда някак си в последния момент, че Сет се претъркулва и си пада на краката, но в последствие бива отнесен и с това може би мечтите му да бъде новият носител на ключовете се изправя понеже Батиста му забива КОПИЕЕЕЕ.. Това си е отмъщение понеже по-рано в тази среща именно Мундо направи този ход на Дейв, но ето, че THE PAYBACK IS A BITCH.. Вече всичко изглежда да е въпрос на време и е ясно, че Батиста няма да предаде Сет, а Джони няма вече как да успее да победи двама мъже и то не какви да са.. Феновете започват да негодуват, с оглед това което предстои да се случи. Наблюдавахме доста добър мач, но вече е към краят си понеже дори Животното да остане срещу Сет той няма да наруши думата си и ще се остави да бъде туширан от Ролинс.. Сет сега не иска да приключи толкова бързо с "The Honcho of Hotness" и започва да го кара да съжалява с всяка част от тялото си като го налага.. Батиста и Ролинс захвърлят нараненото тяло на Мундо зад въжетата върху най-неприятната настилка и сега Ролинс дава някакви инструкции на своя подчинен, който остава на ринга докато "The Messiah" отива извън въжетата, за да върне тялото на опонента си или пък, за да му нанесе нова порция болка и именно втория вариант ще стане понеже Сет се готви да "капултира" опонента си в една от празните капсули, а това без никакво съмнение ще разбие стъклото на капсулата. Dave седи на ринга и гледа без да може да направи каквото и да е било и чака сигнал, за да довърши опонента си с Бомбата на Батиста може би. Johnny Mundo се би повече от достойно и издържа доста дълго време макар тежките условия и едва ли мнозина биха се справили по-добре и по-дълго от него в такъв момент и при такива обстоятелства. Сет сега прави "Катапулт", и си мисли защо не се е чул удар в капсулата, а отговора е прост понеже Мундо успява да демонстрира своят паркур стайл и като истинска котка се хваща на капсулата, а след това излъгва, че ще забие ритник и отново паркур стила му влиза в употреба и се хваща за оградата на клетката, а Ролинс мисли, че е избегнал куршума, но нищо подобно понеже бива изненадан с ХОД, КОЙТО КАРА ЦЯЛАТА ЗАЛА ДА ИЗБУХНЕ И ДА НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА КАКВО ВИДЯХМЕ ТОКУ ЩО!

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 CijvIwP

FLYING CHUCK KICK!

ТОВА ДОЙДЕ ОТ НИЩОТО.. МУНДО НЯМА КАК ДА УСПЕЕ ДА ОПИТА ТУШ ПОНЕЖЕ ТЯЛОТО НА РОЛИНС СЛЕД РИТНИКА СЕ ОЗОВА МЕЖДУ ВЪЖЕТАТА И ОБРАТНО НА РИНГА, А ДЖОНИ НЯМА СИЛИ ДА ОПИТА КАКВОТО И ДА Е БИЛО СЛЕД ТОЛКОВА ТЕЖЪК БОЙ.. МУНДО ИЗВИКВА НА БАТИСТА ДА СЕ ДЪРЖИ КАТО МЪЖ И ДА НАПРАВИ ТУШ.. ЩЕ НАРУШИЛИ УГОВОРКАТА ДЯКОНЪТ? ЩЕ ЕЛИМИНИРА ЛИ СВОЯТ ГОСПОДАР? КАКВО ЩЕ СТАНЕ ДРАГИ ЗРИТЕЛИ.. ЩЕ ВИДИМ ЛИ ТУШ?
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty21/11/2020, 01:05

БОЖЕ МИЛИ, ТОВА Е НЯКАКВА ИГРА НА МАЙМУНКА! MUNDO НЯКАК СИ УСПЯ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ОТ ТАЗИ ОТВРАТИТЕЛНА СИТУАЦИЯ. Само си представете какво се върти в главата на Johnny. Той е заключен, без възможност за бягство до двамата атлети, които оглавиха изминалия Pain. Ако този факт не ви респектира, то не знам какво друго би могло. Въпреки, че успя да надхитри Rollins с този ритник, по-голямата опасност все още стои на крака в центъра на събитията. The Deacon вижда пред очите си как неговия господар бива пратен в нок-аут, от лошо приземилият се Johnny. Сексапилният атлет дори няма сили да се претърколи и да направи опит за туш, който да му даде поне минимални шансове за оцеляване. Говорим за оцеляване, а не за победа. Съмнявам се, че ако си в такова състояние срещу човек като Batista, можем да говорим за успех в срещата без да прекрачим в границата към несериозността и шегите. Въпросът не е как или кой, а кога. Всичко е до игра на време. Rollins е безсъзнание, той не може да даде пряка заповед на своя поданик, но колкото и да е лишен от мислова дейност, Deacon все още разбира някакви минимални и прости правила. Murphy, който крещеше извън ринга, също подпомогна за решението на Batista, въпреки, че двамата едва ли се харесват кой знае колко много. Ако Batista не се бе присъединил към този култ, кой знае, може би Buddy щеше да има възможността да брани гърба на своя лидер и ментор. The Deacon крачеше към своя съперник, докато Mundo не започна да използва стратегия, която никой до сега не се бе сещал да използва. ТОЙ ЗАПОЧВА ДА ГОВОРИ НА BATISTA! "Dave, Dave, знам, че си някъде там! ТОЙ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТЕБ! ТУШИРАЙ ГО, ТУШИРАЙ ГО, ОСВОБОДИ СЕ ОТ НЕГОВИЯ КАПАН! ТОВА Е ТВОЯТ ШАНС! ТОВА Е ТВОЯТ ШАНС!" *Pin Him Dave, clap, clap, clap*, *Pin Him Dave, clap, clap, clap*,*Pin Him Dave, clap, clap, clap*! ПУБЛИКАТА НАСЪРЧАВА BATISTA ДА СЕ ОБЪРНЕ СРЕЩУ СВОЯ ЛИДЕР! НЕВЕРОЯТНО! Цялата зала е в писъци, но това първоначално не прави никакви впечатления на устремилия се към вярната служба Deacon. С всяка една стъпка обаче, различни лицеви изражения започнаха да се пораждат на лицето му. Той сякаш...сякаш....КАКВО???? BATISTA OСТАНА НА МЯСТО! НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! THE DEACON ЗАПОЧНА ДА СЕ УДРА ПО ЛИЦЕТО, СЯКАШ...СЯКАШ СЕ ОПТИВА ДА СЕ СЪБУДИ ОТ НЯКАКЪВ КОШМАР, ОТ НЯКАКВА ХИПНОЗА! ПУБЛИКАТА Е НА КРАКА, ДА, ДА, ДА "THE ANIMAL" ЩЕ СЕ ЗАВЪРНЕ, НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ!!!! MUNDO СЕ ОПТИВА ДА СЕ КАЧИ НА КРАКАТА СИ, ДОКАТО ОГРОМНИЯТ МЪЖ СРЕЩУ НЕГО ПРАВИ НЕЩА, КОИТО НЕ МОГАТ ДА СЕ ОПИШАТ С ПРОСТИ ДУМИ! Дами и господа, в какъвто и транс да е поставен, капакът започва да се пропуква! Погледът на Batista се обръща от Johnny към Seth, който си няма ни най-малка представа какво се случва. Mundo бавно и тихо се връща на ринга, като е на непосредствена близост до двамата си опоненти.  Този, който изяде ритникът му по-рано, Rollins се изправя на крака едва едва, а неговият "слуга" го очаква, като не сваля поглед от него. О,не..."The Messiah" е на крака! ТОЙ СЕ ОБРЪЩА И.....

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 DarvA5R

ROLLINS ПОГЛЕЖДА СМЪРТТА В ОЧИТЕ! ЗВЯРЪТ, КОЙТО ТОЙ СЕ ОПИТА ДА НАПРАВИ СВОЙ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ ГО ПОГЛЕЖДА В ОЧИТЕ, А ЕДВА СТОЯЩИЯТ НА КРАКАТА СИ ROLLINS ИЗГЛЕЖДА ТАКА ВСЕ ЕДНО Е ВИДЯЛ САМИЯТ ДЯВОЛ! ТОЙ Е НА ПЪТ ДА ПРЕМИНЕ ПРЕЗ ТОВА, ПРЕЗ КОЕТО ПРЕМИНАХА ВСИЧКИ МЪЖЕ ПО-РАНО В МАЧА! ТОЙ Е НА ПЪТ ДА УСЕТИ ОТ СВОЕТО ЛЕКАРСТВО, ОТ ЛЕКАРСТВОТО, КОЕТО ТОЙ САМИЯТ НАПРАВИ! MURPHY ЧУКА И ДЪРПА ВРАТА НА КЛЕТКАТА, НО НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НАПРАВИ! ROLLINS Е В КАПАНА! В КАПАНА НА THE DEACON! "DEACON! ПОДЧИНИ СЕ! DEACON, КАЗВАМ ТИ ДА СЕ ПОДЧИНИШ! СТОЙ НА МЯСТО....Стой... стой на място...D-Dave-Dave...Dave? ? Da...d...." ПУБЛИКАТА Е НА КРАКА ТЕ СА ГОТОВИ ЗА.......КАКВО?? КАКВО?? КАКВО??? КАКВО??? CLOTHESINE ЗА MUNDO! OT НИЩОТО! BATISTA ПРОСТО СЕ ОБЪРНА НА 180 ГРАДУСА И ЗАБОДЕ КОВАРЕН САБЛЕН УДАР! След видяното, Rollins просто се обляга на въжетата и гледа как неговия верен слуга разкъсва Johnny с ритници по всяка част на тялото. За момент бяхме толкова близко да видим предателство от страна на Batista, всички се готвихме да видим това, което вътрешно в себе си искаме да видим с целите си сърца. За жалост на феновете обаче, Seth е промил мозъка на фенския любимец твърде силно и твърде сериозно..В момента на екраните ни е показана картина, която не би трябвало да се излъчва по национален ефир. Редица ритници биват изсипани по далеч по-слабия физически Mundo. Rollins отново събира сили да даде заповед на Batista, той го тупа по рамото и му зарича да го изхвърли, буквално. The Deacon приема заявката без дори да поглежда към своя господар. Той изправа Mundo на двете си ръце се насочва към стоманената покривка на клетката. О, не...Човекът с камерата се оптива да направи най-добрия кадър на това, но за жалост той попада на радара на Batista. Holy Shi.....
7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 KwN3H1N

BATISTA ИЗХВЪРЛЯ MUNDO ПРАВО КЪМ CAMERAMAN!

Туко-що компанията загуби доста солена сума, камерата е на парчета, а те струват пари, които се изписват с шест цифри. Seth изпада в истеричен смях, докато Batista просто се вцепенява в средата на ринга. Кратките надежди за Johnny отново се изправят, близкото бъдеще на „The Shaman Of Sexy“ изглежда тъмно, като бездна, дълбока, студена, бездна….
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2902

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty21/11/2020, 17:26

ЛЕЛЕ МАЙКО.. БАТИСТА ГРАМ НЕ МУ ПУКА, ЧЕ ТОКУ ЩО УНИЩОЖИ КАМЕРА ЗА ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ МОЖЕ БИ КОЛКОТО ЕДНА ЗАПЛАТА НА КЕЧИСТ, А ПО-ЛОШОТО Е, ЧЕ МУНДО НЕ УСПЯ ДА ВРАЗОМИ ДЯКОНА И ТОЙ ЯВНО ДОСТА ЖЕСТОКО Е ПРОМИТ НЕГОВИЯ МОЗЪК И НЯМА ОПРАВЯНЕ.. ОПРЕДЕЛЕНО ИМАШЕ МОМЕНТ, В КОЙТО ВСИЧКИ ОЧАКВАХМЕ И СЕ НАДЯВАХМЕ БАТИСТА ДА ДОЙДЕ НА СЕБЕ СИ И ДА НАПРАВИ, ТОВА КОЕТО ТРЯБВА И ДА ТУШИРА СВОЯТ ГОСПОДАР КАТО ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ ДА СЕ ОТЪРВЕ ОТ НЕГО, НО УВИ ЯВНО БАТИСТА НЕ С ВСИЧКИЯ СИ.. КАКВО УНИКАЛНО ТРЪШВАНЕ САМО ВИДЯХМЕ СЕГА, А ДЖОНИ БУКВАЛНО ВЕЧЕ НЯМА НИКАКЪВ ШАНС ДА ПОБЕДИ, АКО ИЗОБЩО НЯКОЙ Е ВЪЗЛАГАЛ КАКВИТО И ДА Е БИЛО НАДЕЖДИ И ШАНСОВЕ ЗА МУНДО ПОНЕ ДА БЪДЕ СРЕД ПОСЛЕДНИТЕ ДВАМА В ТАЗИ КЛЕТКА.. Сет Ролинс седи от страни и наблюдава какво става и по този начин оставя за пореден път друг човек да му върши черната работа, но нали за това са робите и подчинените в крайна сметка, Сет може спокойно да вземе едно кафе и един стол да си почине.. THE MESSIAH СЕГА Е СИЛНО ИЗНЕНАДАН ПОНЕЖЕ ВИЖДАМЕ СЪПРУГАТА НА МУНДО, TAYA VALKYRIE, КОЯТО МОЖЕ БИ ЩЕ ДОЙДЕ ДА СЕ МОЛИ НА РОЛИНС ДА НЕ ДОВЪРШАТ НЕЙНИЯ ЛЮБИМ.. ТАЯ СЕ ДОБЛИЖАВА ДО МУНДО И МУ ПОДАВА В РЪКА НЕЩО, КОЕТО СВАЛИ ОТ КРЪСТА, А РОЛИНС И БАТИСТА СА ЗАЕТИ ДА ПОДИГРАВАТ НА НЕЯ И НЕ ГО ЗАБЕЛЯЗВАТ И ТОВА Е ОГРОМНА ГРЕШКА ПОНЕЖЕ TAYA VALKYRIE ПОДАДЕ ПРЕЗ РЕШЕТКАТА МЕТАЛНА ВЕРИГА

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 UQH2KXL

КОЯТО СЛУЖИ КАТО ОРЪЖИЕ ПОНЕЖЕ МУНДО ИЗПОЛЗВА МОМЕНТА НА РАЗСЕЙВАНЕ И ЗАБИВА УДАР НА БАТИСТА С ВЕРИГАТААААА! ТОВА ОРЪЖИЕ СЕ ОКАЗВА THE EQUALIZER! Почивката на Ролинс е развалена понеже сега той се втурва към Мундо, но той забожда удар в главата и на него с веригата.. Тази верига успява да мине през решетката и съпругата на Мундо го спаси в този момент и може би това е единствения шанс пред "THE SHAMAN OF SEXY"! JOHNNY MUNDO СЕГА ЯВНО ЩЕ ИЗПОЛЗВА ВЕРИГАТА И ЗА ДРУГО НЕЩО ПОНЕЖЕ ВКАРВА РОЛИНС В ПРАЗНАТА КАПСУЛА И ГО НАЛАГА, А СЛЕД ТОВА ТАЯ МУ ПОМАГА ОТ ВЪНШНАТА СТРАНА И СЕГА МУНДО ЗАВЪРЗВА МЕТАЛНАТА ВЕРИГА НА ВРАТАТА НА КАПСУЛАТА ТАКА, ЧЕ РОЛИНС Е В КАПАН!! Това със сигурност миг на брилянтност, който дори Сет Ролинс би се гордял да направи понеже сега "The Messiah" е в несвяст от ударите на Джони с веригата, но много скоро той ще дойде на себе си и ще осъзнае, че изигран и е заклещен в капсулата. Мундо е наясно, че това заклещване на вратата на капсулата няма да бъде за дълго и с малко повече усилия The Messiah ще успее да излезе, но ще му отнеме време, което, ако бъде използване от "The Prince of Parkour" както трябва може да бъде много ценно. Сега най-после тази среща придобива вид на истински мач, а не на някакъв си хандикап. Батиста е зашеметен дори човек с неговата воля и физика беше нокаутиран, а сега Джони Мундо е наясно, че трябва да действа светкавично. Каквото и да си говорим жената на Мундо му помогна много и тя беше, тази която запазва дори най-минималните шансове за нейния съпруг да си тръгне от срещата като носител на ключовете. The Honcho of Hotness право изключително красив ход, който малцина атлети са способни да направят особено след толкова много рани, а именно SPRINGBOARD 360 SPLASH! ТОВА ЛИ Е ВСИЧКО ОТ ДЕЙВ И ЩЕ ОСТАНЕ ЛИ РОЛИНС САМ СРЕЩУ ДЖОНИ? РАМЕНЕТЕ СА ПРИКОВАНИ С ПОСЛЕДНИ УСИЛИЯ ОТ МУНДО.. ИМАМЕ ЕДНО.. ИМАМЕ ДВЕ И ДВЕ И ПОЛОВИНА И.. КАКВА ДРАМА ПОНЕЖЕ БАТИСТА СЕ ПОВДИГА НА СТОТНА МОЖЕ БИ ОТ ТРИ.. Цялата публика не може да повярва, че нямаме три, а вижте съпругата на Джони, която остана край ринга колко разочароване е, че не успя да види как мъжа и побеждава Дейв.. Сет се освестя и забелязва, че нещата не са наред и за това Джони осъзнава, че няма време да губи в разочарование и се качва на най-горното въже и може би ще видим най-после "THE END OF THE WORLD" понеже няколко пъти не се получи, но вижте издръжливостта на Батиста, който успя на време да се изправи и удря Мундо в гръб, а Джони успява някак си отчаяно да се покатери върху капсулата, но е наранен.. Ролинс крещи от капсулата на своят роб да го довърши оттам... Със сигурност това е последното място, на което искаш да бъдеш, в най-неудобния момент, срещу най-грешния човек.. Батиста може да направи нечовешки ход от капсулата и два ли искаш да те тръшне някой от там.. Дякона сега налага опонента си като той е върху въжетата, а Джони се намира върху капсулата на малко по-високо и сега силно се надявам, че греша с предположението си, но май Батиста е замисли да направи най-силния си и брутален ход, а именно Batista Bomb от толкова високо.. Това ще бъде без никакво съмнение край на мача за Мундо и дано не е край на кариерата му.. Ролинс крещи отдолу на Батиста да го направи, но Джони знае отлично, че ако позволи на опонента си да го направи това ще бъде всичко за него и опитва да се брани и удря с глава и с лакът опонента си и успява за момент да избегне сигурната гибел и се обръща и сега нещата огледално се променят понеже Батиста не е стабилен на въжетата и не се чувства комфортно там, а Мундо го налага с удари и се опитва да го повали и накрая...

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 SLjjI65 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 SaFIent

BATISTA ПАДА ОТ НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ... КАКЪВ МОМЕНТ ЗА МУНДО.. РОЛИНС ОПИТВА С ВСИЧКА СИЛА ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ КАПСУЛАТА СИ ПОНЕЖЕ Е НАЯСНО КАКВО Е НА ПЪТ ДА СТАНЕ.. МУНДО НЕВЕДНЪЖ Е ПОКАЗВАЛ, ЧЕ НЯМА СТРАХ ОТ ВИСОЧИНИ, НО КАКВО СТАВА.. ДЖОНИ ЗАПОЧВА ДА СЕ КАТЕРИ ПО ПОКРИВА НА КЛЕТКАТА.. КАКВО Е НАМИСЛИЛ НЯМА КАК ДА ИЗБЯГА? ПОБЪРКА ЛИ СЕ ТОЗИ ЧОВЕК.. ДЖОНИ МУНДО ЯВНО МИСЛИ ДА СЕ СКРИЕ НАЙ-ОТГОРЕ, А РОЛИНС ОПИТВА ДА СТРОШИ ВРАТАТА НА КАПСУЛАТА И Е БЛИЗО ОТ ТОВА ДА ГО СТОРИ, А СЕГА МУНДО Е ТОЧНО В ЦЕНТЪРА НА ПОКРИВА НА КЛЕТКАТА НАД ДЕЙВ БАТИСТА, КОЙТО Е ПОД НЕГО И ЗАПОЧВА ДА СЕ ЧУДИ КЪДЕ Е МУНДО И НЕГО ВИЖДА.. ПОГЛЕДНИ НА ГОРЕЕЕЕ ДЕЙВ.. МУНДО ПРАВИ ХОД, КОЙТО МОЖЕ БИ ЩЕ ОСТАНЕ КАТО НАЙ-ЕКСТРЕМНИЯ ХОД ПРАВЕН НЯКОГА В ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ НА TOTAL NON STOP WRESTLING, НО ДАЛИ ТОВА НЕ Е ПОДПЛАТЕНО С ТВЪРДЕ ВИСОКА ЦЕНА? МУНДО ИЗПЪЛНЯВА:

7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 U6aVJf9 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 2sqN8Gy
CROSSBODY FROM THE TOP OF THE CAGE..

МАЙКО МИЛА.. ОТ ПОКРИВА НА КЛЕТКАТА.. КАК ИЗОБЩО СЕ ПОКАТЕРИ ТОЗИ ЧОВЕК.. ЯВНО ПАРКУР УМЕНИЯТА МУ ОТНОВО ВЛЕЗНАХА В УПОТРЕБА.. МУНДО ПАДНА ВЪРХУ ДЕЙВ И НЯКАК СИ УСПЯВА ДА СЛОЖИ РЪКАТА СИ ВЪРХУ НЕГО, А РОЛИНС ПОЧТИ РАЗБИВА ВРАТАТА НА КАПСУЛАТА, НО ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ НА ВРЕМЕ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ СЕТ ОТ КАПСУЛАТА И ДА ПРЕКАТИ ТУША ПОНЕЖЕ В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ СЕТ ОСТАВА САМ СРЕЩУ ДЖОНИ ... МЕЖДУВРЕМЕННО МУНДО Е НА КОСЪМ ОТ ТОВА ДА ТУШИРА БАТИСТА... ЕДНО.. ДВЕ.. ИМАМЕ ЛИ ТРИ?
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???   7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ??? - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 7. Half-Hour Show: Qualification Match for Cage Of Violence for Тhe Keys > Batista & Seth Rollins vs. Gallows and Anderson
» 12. Main Event: TNW Tag Team Championship Match > Seth Rollins & Murphy vs. Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 5. TNW Tag Team Championship Match > Seth Rollins (c) & CM Punk (c) vs. The Undertaker & Kazuchika Okada
» 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay
» 11. Singles Match > Dolph Ziggler vs. Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Cage of Violence (2020)-
Идете на: