Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon"   1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty31/10/2020, 18:50

....
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon"   1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty7/11/2020, 16:57



- Ladies and gentlemen, please welcome
"The Deacon" Batista, Buddy Murphy and
"The Messiah of TNW" - SETH ROLLINS!


1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" 3mbNqFd 1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" P4rLjmr

Michael Cole: Музиката на Seth Rollins гръмва в залата, а последвалата вълна от бурни освирквания от страна на феновете по трибуните не закъснява! "The Messiah of TNW" и неговите подчинени се появяват в началото на рампата, при което децибелите се вдигат още повече. По всичко си личи, че тези хора никак не харесват Rollins и това, което той прави. "The Messiah" застава в началото на рампата, отправяйки поглед към препълнените трибуни. Плътно зад гърба му е и неговият най-нов disciple, а именно "The Deacon" - Batista, отново вързан с метална верига около врата си. Доскорошният Световен шампион на федерацията бива разхождан като домашен любимец на каишка от Buddy Murphy! Наистина неприятна гледка както за нас, така и за всеки един фен на доскорошния "The Animal". Истината обаче е, че Dave сам се вкара в това, залагайки своята свобода, а след това губейки я по един меко казано нелеп начин. Най-странното в случая обаче е факта, че Batista дори не се съпротивлява. Той изглежда напълно примирен с начина, по който Rollins се отнася с него. Не знам как Seth е успял да промие мозъка му, но очевидно е успял! "The Messiah" се спуска уверено надолу по рампата, следван плътно от Murphy, който от своя страна дърпа каишката на Batista. Погледнете погледа на "The Deacon". Той е някак си... ПРАЗЕН! Тръпки ме побиват! Rollins най-сетне стига до ринга, след което се изкачва по металните стъпала и минава между въжетата. Заедно с него влиза и Murphy, докато Batista остава извън пределите на бойното поле. По този начин той остава под двамата мъже, което само по себе си демонстрира неговото място в йерархията на култа на Rollins. Нека чуем какво има да ни каже "The Messiah of TNW"!

1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" 2hTpu3S

Pete Apple, SevBoom, deren and SuperCena харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon"   1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty7/11/2020, 17:24

1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" KPHRCQk

- Миналата седмица всички вие станахте свидетели на една трансформация. На едно прераждане. Светът окончателно се сбогува с "The Animal", за да посрещне... "THE DEACON"! *BOOOOO* Знаете ли какво? Бих дал всичко, за да се бяхте видели отстрани! Да бяхте видели безценните си изражения, гледайки как вашият любимец бива разхождан на каишка пред очите ви! Доскоро познатият на света като "Стопанинът" Dave Bautista, прилича повече на домашен любимец... *BOOOOO* Окован във вериги, там където му е мястото - а именно под нас! *BOOOOO* В момента сигурно повечето от вас съчувстват на този човек, който стои там с верига около врата си, но истината е съвсем различна. Всичко това е само и единствено за негово добро, но вие едва ли бихте могли да го проумеете. Не можете да осъзнаете, че аз нямам вина. Dave сам пожела да заложи свободата си и в крайна сметка я изгуби. Само въпрос на време е обаче той да разбере, че е по-свободен от всякога! Съвсем скоро Batista ще ми благодари за това, че го взех под крилото си! Знам, че ви е трудно да го проумеете, но този човек бе изпаднал в една дълбока бездна. Batista бе изгубил себе си. Бе изгубил истинското си аз и започваше да се превръща точно в това, срещу което аз толкова усилено се боря вече месеци наред. За щастие успях да се намеся преди да е станало твърде късно и да го спася от всичко това. Нужно ми бе известно време, преди да го пречистя напълно, но в крайна сметка успях и ето, че в момента пред вас стои най-добрата версия на Dave Bautista, която някога сте виждали! Само си представете... Ако старият Batista успя да прекрати най-дългото царуване със Световната титла в историята на TNW, то на какво ли е способен "The Deacon"? С моя ум и неговата първична сила, ние сме способни да властваме над всички останали! И като споменах Световната титла, смятам, че е нужни да отделя достатъчно внимание на предстоящия турнир, а именно Cage of Violence. И по-конкретно на Get The Keys мача.

1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" DCeZl7c

- За никого не е тайна, че именно тези ключове дадоха началото на най-големия възход в моята кариера. Те положиха основите на онова славно царуване със Световната титла и смятам, че именно те ще ме отведат обратно към висотите, които толкова дълго време ми принадлежаха! Истината е, че отдавна вече загубих интерес към материалните блага. За съжаление обаче Световната титла е единственият начин гласът ми да бъде чут! Има само един начин идеите ми да достигнат до всеки един от вас и той е аз отново да бъда Световен шампион! Изкача ли се отново на върха, аз ще получа вниманието, което заслужавам и всички вие най-сетне ще повярвате в мен и моите виждания! Миналата седмица "The Deacon" показа на целия свят на какво е способен, правейки на пух и прах двамата неверници. Това, което видяхте в Rampage обаче е само една малка част от новия и по-добър Batista. Влизайки в клетката, той ще работи не само за мен. Той ще работи за нас! FOR THE GREATER GOOD! "The Deacon" ще очисти с голи ръце всеки един, който смее да се изпречи на пътя му. А след това... След това просто ще отстъпи на своя Messiah! Защо? Защото е длъжен да го стори! Защото това е неговата мисия! Batista отлично осъзнава каква е задачата му и какво точно трябва да стори. Той е способен собственоръчно да извоюва ключовете, но знае, че те не му принадлежат. Удовлетворението от добре свършената работа е напълно достатъчна награда за него. Колкото до останалите мъже в мача... Бих ги посъветвал изобщо да не се появяват на турнира, разбира се ако им е мил живота. Влязат ли в клетката, те ще стоят на пътя на прогреса и следователно ще се превърнат в плячка на "The Deacon"! Знаете ли какво? Може би не се изразих правилно! Това не е съвет... ТОВА Е ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!

Pete Apple and SevBoom харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon"   1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon" Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show - Seth Rollins presents to us "The Deacon"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show with Seth Rollins
» 1. Opening show with Seth Rollins
» 1. Opening Show with Seth Freakin' Rollins
» Opening Show with TNW World Champion Seth Rollins
» Opening show with TNW World Champion Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 408-
Идете на: