Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with Seth Rollins

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

1. Opening show with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with Seth Rollins   1. Opening show with Seth Rollins EmptyНед Яну 08, 2023 11:24 pm

TNW Rampage is live
in Tampa, Florida
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

1. Opening show with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Seth Rollins   1. Opening show with Seth Rollins EmptyПет Яну 13, 2023 5:16 pm

1. Opening show with Seth Rollins Y3ppZJm

- Ladies and gentlemen, please welcome
my guest tonight... Seth Freakin' Rollins!


BURN IT DOWN!~



*YEAA-AA-AAH!*

1. Opening show with Seth Rollins 8o4VmDd 1. Opening show with Seth Rollins QVjgPH4

Песента на "The Architect" гръмва в залата, а феновете в Tampa, Florida вече са на крака, за да посрещнат заедно своя любимец! Seth Freakin' Rollins по появява в началото на рампата, предизвиквайки бурни овации от трибуните. Прави впечатление, че тази вечер той отново се предвижва с помощта на патерица. Минаха вече няколко седмици от турнира Over The World и тройната заплаха за Световната титла, в която Rollins се изправи срещу AJ Styles и шампиона Brock Lesnar, но кракът на "The Architect" очевидно все още не се е възстановил! Той бавно накуцва надолу по рампата, а феновете в залата не спират да припяват звуците на неговата песен. Колкото и да му се иска на Rollins обаче, той няма да може в ролята на диригент, тъй като физическото му състояние в момента не го позволява. Seth е все по-близо до ринга, където го чака нашият колега Corey Graves, който ще му вземе интервю. Носителят на наградата Slammy за Talker of The Year се изкачва нагоре по металните стъпала с огромни усилия, след което минава между въжетата с помощта на Graves, който е седнал върху тях, за да улесни "The Architect". Rollins вече е на ринга! Той се здрависва с Corey, след което следва приятелска прегръдка между двамата, и се настанява на един от двата стола...

1. Opening show with Seth Rollins QkMAPbA 1. Opening show with Seth Rollins Qu2beba

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

1. Opening show with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Seth Rollins   1. Opening show with Seth Rollins EmptyПет Яну 13, 2023 6:11 pm

Corey Graves: Добре дошъл, Seth! Радвам се, че се съгласи да бъдеш мой гост тази вечер! Турнирът Road to PAIN наближава и само една седмица ни дели от голямото меле, победителят от което ще се изправи срещу световния шампион на четиринадесетото издание на PAIN! Когато става въпрос за такъв мач, няма как да не сложим именно твоето име сред тези на големите фаворити. Тази година обаче твоето участие в мелето все още не е потвърдено официално, а физическото състояние, в което се намираш в момента може би дори го поставя под въпрос. Ти все още лекуваш тежка контузия на крака след Over The World и по всичко изглежда, че си далеч от най-добрата си форма. Големият въпрос обаче е... Ще успее ли Seth Freakin' Rollins да се възстанови до Road to PAIN и да вземе участие в ежегодния rumble мач?

1. Opening show with Seth Rollins DYwOmps

- You know what, Corey... Има няколко неща в този бизнес, за които всеки един от нас мечтае. Първото от тях е разбира се дебюта. Моментът, в който стъпиш за пръв път между тези въжета и покажеш на света кой си! Сигурен съм, че помниш своята първа поява на ринга сякаш беше вчера, нали Corey? Аз също! Приливът на адреналин в кръвта, който тече във вените ти, сякаш ток минава по цялото ти тяло! Емоцията е просто неописуема! Следващото нещо е разбира се Световната титла. Светия граал на Total Nonstop Wrestling, към който всеки един от нас се стреми. Чувството да наречеш себе си световен шампион не може да бъде сравнено с нищо друго! Дълги години прекарани в лишения, хиляди часове усилени тренировки. Кръв, пот, сълзи. Всичко това се отплаща в моментът, в който станеш Световен шампион! Това е моментът, в който си казваш: Струваше си! Може би вече се досещаш какво е следващото нещо... Точно така! Най-голямата сцена! Целта на всяка една суперзвезда в тази съблекалня е да оглави The Grandest Stage of Them All, а именно PAIN! Независимо дали излезеш от главния сблъсък като победител или губещ, със сигурност ще си тръгнеш с високо вдигната глава! Горд със себе си, че си закрил най-голямото събитие в света на професионалната борба! Тази вечер седя тук пред теб, щастлив, че имах късмета да усетя всяка една от тези емоции и при това повече от веднъж! Горд със себе си, че през годините успях да постигна всичко това и не само! Има обаче едно нещо... Едно нещо, което така и не ми дава мира! Призрак, който ме преследва години наред! Последното парче от пъзела... А именно Road to PAIN rumble мача! Печелил съм всичко, което може да бъде спечелено. Единственото нещо, което винаги успява някак си да ми се изплъзне е победата в мелето! И повярвай ми, приятелю... Няма да си простя, ако един ден се пенсионирам без да спечеля това проклето меле! Няма да допусна да сложа край на своята кариера преди да изпълня и последната си цел, а именно да се преборя с двадесет и девет други мъже и да изляза от тази касапница като победител! По ирония на съдбата, тази година Road to PAIN ще се проведе в Pepsi Center в Denver, Colorado. На същото място, където се проведе през 2019. Именно тогава бях по-близо от всякога. Излязох пръв и останах до самия край, чупейки рекорда за най-дълъг престой в мача. В крайна сметка обаче така и не успях да спечеля... Четири години по-късно, Seth Freakin' Rollins се завръща, готов за реванш! Готов да вземе това, което му принадлежи! На 28 Януари, аз ще вляза в свирепа битка с двадесет и девет други мъже... И ЩЕ ПОБЕДЯ! I'M GONNA DO WHATEVER IT TAKES, TO BE THE LAST MAN STANDING! И КОГАТО ФИНАЛНИЯТ ГОНГ УДАРИ, SETH FREAKIN' ROLLINS ЩЕ СТОИ ТОЧНО ТУК, В СРЕДАТА НА РИНГА, И ЩЕ СОЧИ КЪМ LOGO-ТО НА PAIN XIV! БИЛО ТО И НА ЕДИН КРАК!

Dimarata, deren and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

1. Opening show with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Seth Rollins   1. Opening show with Seth Rollins EmptyСъб Яну 14, 2023 2:08 pm

1. Opening show with Seth Rollins SnKS17L

- Seth, тук горе. BOOOOOOOO! Ако се чудиш къде съм... В залата съм, но като те видях с тези патерици реших да не излизам на ринга, защото няма да се сдържа и ще ти контузя и другия крак. Знаеш много добре, че мога да изляза на този ринг и да го направя. Не е никакъв проблем, но чух че искаш да спечелиш Road to PAIN мача. Искаш да оглавиш отново голямата сцена. Отново да се изкачиш на върха. Думите ти едва не ме разплакаха... От смях. Толкова нелепо promo никога не бях слушал. Ти си като всеки един дебютант, който за първи път стъпва на ринга на най-величествената компания и мечтае да се нареди до звезди като мен. Всички ние знаем, че това няма да се случи, независимо, че Road to PAIN се намира в същата зала, където си бил много близо да го спечелиш. Докато плямпаше тези глупости се чудех дали да не дойда и наистина да сложа край на твоята кариера, но си казах, че по-болно за теб ще бъде, ако го направя в същата зала, където ще се проведе и самия турнир. Може би се усещаш на къде бия. Крайно време е тази история между нас да приключи. На мен ми писна да слушам в пресата за мен и теб. Не мога да понасям моето име да застава до твоето. Не мога да понеса факта, че моето Slammy има твоите отпечатъци. Не мога да си намеря място, докато ти си тук, защото не ми харесва едно евтино мое копие да бъде възхвалявано на мой гръб. Това няма да го позволя. Искам да разбия най-голямата ти мечта на сантиметри от Road to PAIN мача. Искам в същата зала, където ще се проведе мелето да чуеш думите "няма да може да участваш, Seth." Отправям предизвикателство към теб на турнира Road to PAIN. Аз и ти в един последен сблъсък. Искаш да докажеш на тези хора, че още те има. Тогава знаеш какво да направиш. Приеми моето предизвикателство. Аз и ти на Road to PAIN. Ще разбия най-голямата ти мечта и ще се наложи да си прекратиш кариерата заради мен, когато един ден се сетиш какво не си постигнал, ще си спомниш, че точно заради мен ти не си постигнал всичко. АЗ И ТИ НА ROAD TO PAIN ЗА ЕДИН ПОСЛЕДЕН ПЪТ! Давам ти една седмица да размислиш. Не искам отговор сега. Помсли хубаво, защото приемеш ли рискуваш всичко. Рискуваш участието си в мелето.

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Seth Rollins   1. Opening show with Seth Rollins Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show with Seth Rollins
» 1. Opening Show with Seth Freakin' Rollins
» Opening show with TNW World Champion Seth Rollins
» Opening Show with the new TNW World Champion Seth Rollins
» Opening Show with TNW World Champion Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW RampageSuperShow 497-
Идете на: