Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter

Go down 
+2
Geor4
Scroller
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 742
Age : 26

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter - Page 2 Empty31/10/2020, 14:14

AJ Styles e на седмото небе след тази победа. Той ликува и то заслужено. Какъв главен мач за този епизод на Rampage само! Публиката е със смесени чувства към една от най-големите легенди на TNW. Styles бива официално признат за победителя в тази среща от announcer-a, а съдията няколко секунди по-късно вдига едната ръка на AJ. Всичко изглежда съвсем наред, но...


Музиката на nWo започва да гърми в залата, а AJ Styles изглежда по-объркан отвсякога. Няколко секунди по-късно в началото на рампата се появява една много позната фигура - тази на Hulk Hogan. Изражението му е намръщено, незнайно защо. Той върви право към ринга, където Стайлс стои, незнаейки какво да предприеме. Хоугън изкачва металните стълби и влиза на тепиха. "The Immortal" взима един микрофон, който му бива подаден и след това започва да крещи музиката му да бъде спряна:

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter - Page 2 XUnyf3R

- LET ME TELL YA SOMETHING, BROTHER! ДО ГУША МИ ДОЙДЕ ОТ ИГРИЧКИ! ДО ГУША МИ ДОЙДЕ ОТ ПРЕДАТЕЛИ! ИЗЛИЗАШ ПРЕД КАМЕРИТЕ И ГОВОРИШ ЗА РЪКОВОДСТВОТО, ГОВОРИШ ЗА ТОВА, ЧЕ НЕ СИ ДОВОЛЕН, ЧЕ НЕ ИСКАШ ТИТЛАТА НА ЩАТИТЕ? ЧЕ ЗАСЛУЖАВАШ МАЧ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА? ТИ ЧУВАШ ЛИ СЕ КАКВО ГОВОРИШ ИЗОБЩО, BROTHER?! ДА НЕ БИ ДА СИ СИ ИЗГУБИЛ УМА? ТИ ЗАСЛУЖАВАШ МАЧ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА? ИМА САМО ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО ЗАСЛУЖАВА ТАКЪВ МАЧ И ДА ТОЙ Е НА РИНГА В ТОЗИ МОМЕНТ, НО НЕКА ТЕ СВЕТНА, BROTHER... ТОВА НЕ СИ ТИ! САМО АЗ И ЕДИНСТВЕНО САМО АЗ ЗАСЛУЖАВАМ ДА СЕ ИЗПРАВЯ СРЕЩУ РОМАНС РЕЙНС, ЗАЩОТО САМО АЗ МОГА ДА ГО ПОБЕДЯ! АКО НЕ БЯХА ИГРИЧКИТЕ НА ЕРИК БИШОФ, ТО КОЛАНА ЩЕШЕ ДА Е ВЕЧЕ ОКОЛО МОЯ КРЪСТ! А ТИ... ТИ, КОЙТО АЗ ПРИЕХ КАТО МОЙ СИН, КАТО ЧЛЕН НА МОЕТО СЕМЕЙСТВО, ТИ, КОЙТО ВЪПРЕКИ ЗАГУБАТА ТИ ОТ ЧЪК ТЕЙЛЪР НА REVENGE, АЗ ПООЩРИХ И ПОДКРЕПИХ, ИЗЛИЗАШ И ГОВОРИШ ПРОТИВ NWO... BROTHER, ЧАШАТА ПРЕЛЯ! АЗ ИМАМ СПРАВЕДЛИВО НАКАЗАНИЕ! СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА ЩЕ СИ ДОНЕСЕШ ЗАДНИКА ДО ТОЗИ РИНГ ОТНОВО И ЩЕ СЕ ИЗПРАВИШ СРЕЩУ МЕН, А ПОБЕДИТЕЛЯТ ЩЕ СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ ROMAN REIGNS НА ТУРНИРА! А ТИ, BROTHER... ЩЕ ЗАГУБИШ ТОЗИ ДВУБОЙ ДОБРОВОЛНО ИЛИ СИ ВЪН ОТ NWO!

След тези думи Хълк хвърля всички в залата в шок, особено AJ Styles. "The Immortal" мята микрофона и напуска ринга без да поглежда назад. Какъв мач бе обявен само... Какво се случва с nWo за Бога...

Michael Cole: Corey, какво мислиш за своите любимци... nWo се руши като сграда, в която има термити...

Corey Graves: Cole, не ми се слушат глупости! Всичко ще се оправи. ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс е умен човек и осъзнава грешките, които направи. Знам, че ще вземе правилното решение...

Jim Ross: Не знам, момчета, но следващата седмица ни очаква огромен мач... Hulk Hogan vs. AJ Styles... Благодарим ви, драги зрители, че бяхте с нас... GOOD NIGHT EVERYBODY!

---TNW Presents---

Pete Apple, Dimarata and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2. Singles Match > Sgt. Slaughter vs. Rush
» 8. Singles Match > Sgt. Slaughter vs. Mr. Perfect
» 10. Singles Match > Sgt. Slaughter vs. Hardy
» 1. Opening Singles US Championship Match: Rick Rude vs. Sgt Slaughter
» 2. Singles Match: Sgt.Slaughter vs. Big Show ( The Great Khali at commentary)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 407-
Идете на: