Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter

Go down 
+2
Geor4
Scroller
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty27/10/2020, 17:39

1. AJ Styles
2. Sgt. Slaughter
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty28/10/2020, 10:41



Announcer: - Ladies and Gentlemen, please welcome from Gainsville, Georgia, he is "The Phenomenal One" A.....J..... Style-e-e-e-es!

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter LctmCKS ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter 9z3lJTC

Ето, че дойде и време за главният двубой на вечерта. Двубой и то какъв само! AJ Styles срещу Sgt. Slauhter. Вторият директно успя да се класира за турнира "Cage Of Violence", където ще има възможността да стане официално новия TNW USA Champion. "The Phenomenal One" спечели своя мач срещу Orange Cassidy миналата седмица и се класира също, но по-късно през вечерта в Backstage на живо обяви, че се отказва от това да заеме място в мача на турнира, заявявайки, че заслужава много повече. AJ Styles се появява в началото на рампата, а pyro ефекти гръмват от двете му страни. Камерите фокусират върху супер звездата, а публиката е със смесени чувства от появата на 7-кратния световен шампион. Много хора в социалните мрежи се запитаха дали това не е краят на AJ Styles в nWo, но явно това са били само слухове, тъй като Стайлс се появи с песента на групировката, от която е част. Много хора искат да видят стария AJ Styles, който толкова години радваше публиката, а те бяха плътно зад него. По-рано през годината той затвърди омразата на феновете към него, влизайки отбора на nWo като допълнително с това участваше в редицата от гнусни деяния, които Hogan и компания извършиха. Миналата седмица AJ Styles отправи критика към ръководството, макар и не директно. Той ясно обясни на всички, че заслужава повече и че иска двубой за световната титла в тежка категория, която е притежание на Roman Reigns. Една евентуална среща между тях двамата може да напълни не само някоя арена, а цял стадион. Дали това обаче ще се случи е трудно да се каже на този етап. AJ Styles трябва да съсредоточи вниманието си изцяло върху тази среща и върху своя опонент, защото го очаква една тежка битка. "The Phenomenal One" е вече на ринга, правейки последни приготовления преди началото на тази среща.

___________________

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Pete Apple харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1675

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty28/10/2020, 22:51




AND HIS OPPONNENT, FROM PARRIS ISLAND, SOUTH CAROLINA, WEIGHING 308 LBS, SGT. SLAUGHTERRRRRRRRRR!!!!!!



ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter UhdVTISME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Gs1u9TQ



Ето че и вездесъщия противник на Феноменалния Ей Джей, а именно - Сержант Слоутър, се появява на лицето на бойната арена, екипиран с неподражаемите си атрибути, а този път - и с мощната си военна свирка. Трябва едно да му се признае - през тези седмици този човек наистина изтърпя твърде много във всяко едно отношение. След като двамата участници в Тройната заплаха на "Къщата на изгряващото слънце" Джеф Харди и Великият Кали така и не се появиха, то на следващата седмица, веднага след PPV-то, той кътна едно доста огнено, типично в свой стил, промо, в което ги осъди като "гаврещи се" и "злоупотребяващи" с честта му червеи, а на това отгоре и долнопробни престъпници, които са толкова заети да поругават закона, та дори не могат да практикуват професията си както трябва. Не е чудно и това, че с арсенала, подготвен от него, той щеше да ги взриви - все пак, що се отнася до изобретателност, особено в мачове без дисквалификация, Слоутър е един от най-ненадминатите гении като цяло в индустрията. Способен да измисли всичко, за да надвие във всеки един момент, след вдъхновяващия му и необяснимо категоричен сегмент на рампата се появи 'The Bad News' Wade Barrett, който изненада Пехотинеца с поредица от действително лоши новини и вести. Една от тях беше освен че Кали и Харди са загазили законово, също и тази, че Слоутър ще бъде коронясан за американски шампион, но само при едно условие - ако надиграе всички останали петима мъже в така заформящата се "Клетка на насилието" след по-малко от месец. До схватка не се стигна, както всички очакваха, за сметка на това обаче ветеранът видимо реши да отмъсти за тази дързост, демонстрирана от Барет, самоназовал се едва ли не за "говорител" на компанията и в този момент е пред всички вас, за да се бие със Стайлс. Не е чудно и друго - по време на речта си Сержантът не спомена неговото име в групата на многото утрепки - дали защото е част от NWO, където, исторически погледнато, дори войникът бе канен неколкократно във времето, или просто защото забрави, съсредоточавайки се върху другите. Но да погледнем нещата и оттам, че самият AJ има явни проблеми със самозабравилия се "Нов световен ред"и наистина всичко гнусно, извършено от тях, а те не спират непрекъснато да претендират да бъдат господари не само на ТНВ, но и изобщо на целия свят на професионалната борба изобщо и някога. А сега The Super Destroyer ще се срещне очи в очи с този човек, като така ще докаже и индиректно на "ХОЛИВУД КОПЕЛЕТО", че той именно е бил и винаги ще бъде THE REAL AMERICAN HERO!!! Времето е заложено на карта, враждите се оформят, миговете ескалират, а зрелището тепърва предстои. Но едно е абсолютно сигурно - Slaughter ще победи, каквото и да става. Сега, на елиминационния шестобой и завинаги!!! Той и никой друг ще бъде шампионът на Велика Америка!!! That's The Slaughter Cannon!!!


ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter UVLiE1dME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter QA6ZoQV



Това е битката за тази вечер, която чака своето начало - 'The Phenomenal' AJ Stykes vs 'The Steel' Sgt. Slaughter! Хватката ще започне всеки момент, а тези двамата не подлежи на коментар, че са ни подготвили уникални неща, които ще затвърдят имиджа на Тотал Нонстоп Реслинг като най-титулуваната световна федерация по кеч. Сержантът влиза и сваля предизвикателно своята шапка пред Стайлс, готов да го отстрани като NASTY MAGGOT. Настанете се пред телевизорите и на трибуните удобно и останете с нас.


Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty28/10/2020, 23:02

Start!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty30/10/2020, 00:12

Главният мач на днешното шоу започва! Стайлс и Слоутър се вкопчват един в друг секунди след като гонгът бе бит. Стайлс притиска своя опонент до въжетата, хвавщайки го през врата. Слоутър проявява истинско спокойствие и професионализъм, отскубвайки се от ръцете на Стайлс с истинска ловкост. Стайлс остава изненадан, че Слоутър успя с такава лекота да се освободи от този Headlock. Явно няма да е толкова лесно колкото си мисли. "The Phenomenal One" отново се насочва към своя противник и двамата са влизат отново в схватка. Слоутър забива ритник в корема на Стайлс, а след това опитва да го просне на ринга със Suplex, но Стайлс използва единия си крак като подпора и го поставя зад този на Слоутър. "The Steel" все пак не се отказва и опитва да вдигне Стайлс високо над главата си, но вместо планът му да сполучи, то той получава звучен шамар от 7-кратния световен шампион на TNW, който успя също с хитрост да се измъкне. Стайлс веднага след това запраща Слоутър към въжетата-а-а... И ПОВАЛЯ СВОЯ ПРОТИВНИК СЪС STANDING DROPKICK, A СЛЕД ТОВА ГО ПОКРИВА! 1.............2................ НЕ-Е-Е-Е! СЛОУТЪР СЕ ПОВДИГНА! AJ Styles не изглежда особено доволен и веднага след това изправя Sgt. Slauhter на крака, опитвайки... Styles Clash?! ТОЙ ЩЕ ГО НАПРАВИ! СТАЙЛС ЩЕ ЗАБИЕ-Е-Е... ВИЖТЕ СЛОУТЪР! ТОЙ ВДИГА ЕЙ ДЖЕЙ НАД ГЛАВАТА СИ И-И-И-И... ГО ТРЪШВА С ALABAMA SLAM! ПУБЛИКАТА Е В ЕКСТАЗ! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ МОМЕНТАЛНО СЛЕД ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН MANEUVER! СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА 1........2............ НЕ-Е-Е-Е! ПОРЕДНО ПОВДИГАНЕ В ТОЗИ ДИНАМИЧЕН МАЧ! AJ Styles се държи за главата, тъй като той се нарани при това падане. Слоутър успя да нанесе първия сериозен удар в мача. Дали именно това няма да обърне сблъсъка в негова полза и ще си тръгне с една от най-големите победи в кариерата си тук?! Слоутър започва да забива шутове по тялото на AJ Styles, който опитва да се предпази, но болката от удара в главата все още оказва влияние. Slaughter хваща Styles за краката и го довлича в близост до единия ъгъл. Слоутър е намислил нещо, тъй като явно се прицелва... Какво ли е намислил ветерена на този бизнес?! Явно ще опита да изпрати Стайлс с Catapult към обтегача, където евентуално ЕЙ ДЖЕЙ да забие лицето си. Слоутър прави всичко по силите си за да успее, но Стайлс се бори с всичка сила и използва ритници, за да успее да се освободи. Един от ритниците се оказва фатален. Той попада в лицето на Слоутър, с което той пуска краката на Стайлс и се отмества. Слоутър явно изпитва голяма болка, тъй като не спира да се държи за лицето. Съдията проверява състоянието му, но явно всичко се оказва точно, защото мачът продължава. ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс е вече на крака и не мисли да чака тихо и спокойно един от претендентите за титлата на Щатите. Той атакува Слоутър в гръб и го събаря на тепиха. AJ Styles вкарва серия от шутове по тялото на своя опонент, който се е свил на кълбо и вече не знае къде се намира след такава буря от удари. "The Phenomenal One" изправя Sgt. Slaughter на крака, а след това-а-а-а...

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter AxaWZrl

ГО ТРЪШВА С PUMPHANDLE GUTBUSTER! СЛОУТЪР ЗАПОЧВА ДА СЕ ТЪРКАЛЯ ПО РИНГА ОТ БОЛКА. ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС ОБАЧЕ ГО ИЗТЕГЛЯ В СРЕДАТА НА БОЙНОТО ПОЛЕ И ОПИТВА ТУШ. 1...........2................ ЩЕ ИМАМЕ ЛИ 3 И ПОБЕДА ЗА ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС?!?!?!

___________________

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty30/10/2020, 09:46

ИМАМЕ ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1675

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty30/10/2020, 20:55

Изключително добре замислен, а впоследствие - и устроен похват от "Феноменалния" световен шампион цели 7 пъти Ей Джей Стайлс!!! Още в началото на битката можем да кажем, че той надиграва доста задоволително опонента си, който в момента е на земята и се опитва да наложи контрол над гръбначния си стълб и коремната област. Да не забравяме обаче, че във физическо съревнование The Drill Sergeant е поне два пъти по-голям и тежък от него и в по-нататъшен миг няма да е чудно ни най-малко, ако той се съвземе от първоначалния натиск и нанесе на Стайлс неща, каквито само той си знае! Ще разберем, ако гледаме мача. След този Pumphandle Gutbuster The TNW Commissioner не знае къде се намира, скоро започва само че да идва лека-полека на себе си. Той се повдига, подпомагайки се с въжетата, и се обръща към Стайлс, който точно в този миг обмисля поредната си коварна тактика за нападение. Залогът е място в Клетката на Елиминациите за американския трофей и младокът се бори за страната си толкова, колкото и патриотично настроения военен. Затова се и доближава до Старшината Слоутър, като му забива хладнокръвен Grounded Slap, още преди същински да стане на крака. На последния му изскачат очите, но грешката, сторена от Стайлс чрез това изпълнение, е меко казано огромна. Защото тогава командирът побеснява, застава пред него и го блъска с всичка сила. Младата легенда на ТНВ не му остава длъжна и му отговаря подобаващо, като също го блъска. Ей сега вече загази яко! Сержант Смърт го грабва и уипва към въжетата, за да го блъсне в обтегачите им, само че Стайлс се извърта и вместо това Слоутър бива отблъснат към диагоналната страна, като я прехвърля и пада чак извън ринга!!! WHAT A PUSH, SHIT!!! Откъде, по дяволите, изкара тази сила това момче, за да прехвърли такъв 140 килограмов гигант!!! Сержантът отива почти до масата, като едва не се блъска в ръба ѝ, и в крайна сметка е повален на бетонния под. Без да губи грам приток на време, Ей Джей излиза след него, затичва се и го хвърля в шибаните барикади...Направо го смаза!!! Какво прави този човек??? Той е твърдо решен да надделее над самозабравилия се дъртак от Виетнамската война и да му покаже, че бъдещето е на по-младите!!! Слоутър стана на пихтиесто вещество и в момента sell-ва наистина брилятно въпреки това. Все пак всеки истински ерудиран кеч фен е наясно с неговите дори велики умения точно в тази компонента - селинга по време на мач. Държи се за врата, диша тежко, краката не го слушат и сякаш не чувства самия себе си. Тогава Ей Джей го грабва отново, за втори път го засилва ПРАВО В МЕТАЛНИЯ ПОСТ!!! ООО, ДААА!!!!! ПО ЛИЦЕТО НА СЕРЖАНТА СЕ ПОЯВИХА СТРУЙКИ КРЪВ, ВИДНО Е!!! След което го вкарва в ринга, покрива го с тяло и имаме cover - 1,2...Ще бъде ли свидетел Зелената барета на собственото си унижение и обезчестяване??? Не!!! В последния момент отлепя рамо и остава в надпреварата, далеч няма да се предаде толкова бързо и елементарно!!! Напрегната офанзива, но и кръвта, както споменахме, е отчетлива по лицето на Машината за убиване! Ето защо тя събира сили за евентуално кръвопролитно съпротивление, когато и да се състои то. 'The Phenomenal One' се намира в непосредствена близост до нея и само очаква да застане в удобна позиция за атака и инквизиция! Той дори пробва да си послужи с мръсни методи като брутално забиване на ритници в гърба му, където е най-силното му място. Само че не му се получава особено, тъй като The Sarge вижда това и се отдръпва наистина твърде ловко за габаритите си, а после се извърта и контрира прекрасно Стайлс, оковавайки го в непристъпна преса. Стайлс изплезва езика си в задушаване, а после бива освободен и хванат за едната ръка, при което имаме Short-Arm Clothesline!!! Чудесна схема за контраатака, няма съмнение, че и другото, което ще поднесе ветеранът, ще е също доста креативно. Той тръгва в бяг към въжетата, блъска се в тях, тича обратно и нанася ритник в mid-section-a на Стайлс. Легендата на ТНВ се навежда, но мъченията няма да приключат дотук. Slaughter lis lifting him and delivers


STUNNING TO TOP ROPE



ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter YUfbK33



Какво обесване, каква маневра от Старото войнско куче!!! Styles is totally crushed!!! Какво прави инструкторът по тренировки??? Катери се в ъгъла на въжетата, приготвя се, прави страхотен скок и следва


DIVING BOOT TO THE FACE + KNEE LIFT TO THE NECK



ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter PeOMbv8ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Gu4vEfy



WHAT AN AMAZING COMBO PERFORMANCE BY THE SARGE!!! COVER AND 1,2,3...IS IT THE WINNER?



Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty31/10/2020, 12:14

ПОВДИГАНЕ! ТОЗИ МАЧ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty31/10/2020, 13:51

Наистина този сблъсък е достоен за приз "Мач на годината". Слоутър пое инициатива в сблъсъка и меко казано разпердушини ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс. Точно сега го хваща за косата и го изправя на крака, запращайки го към въжетата. Слоутър опитва да забие опонента си с Clothesline, но Стайлс се навежда навреме и пропуска удара. Slaughter се обръща, поглеждайки разтревожено към Стайлс, но той е този, който получава силен и звучен удар. Слоутър отстъпва няколко крачки назад, Стайлс го запраща веднага към единия ъгъл, където сержанта забива гърба си. Стайлс се приближава до него и-и-и-и... СЛЕДВА МНОГО МОЩЕН CHOP, КОЙТО СЕ ЧУВА ДОРИ НА НАЙ-ЗАДНИТЕ РЕДОВЕ В ЗАЛАТА. СЕРЖАНТ СЛОУТЪР БУКВАЛНО ИЗКРЕЩЯВА ОТ БОЛКА И СЕ СВЛИЧА НА ТЕПИХА, ДЪРЖЕЙКИ СЕ ЗА ГЪРДИТЕ. ЕЙ ДЖЕЙ ОБАЧЕ НИКАК НЕ Е СВЪРШИЛ. ТОЙ ИЗПРАВЯ СЛОУТЪР И-И-И-И... СЪЩИЯ СИЛЕН И МОЩЕН CHOP ОЗВУЧАВА ЗАЛАТА ЗА ВТОРИ ПЪТ. СЛОУТЪР ПАДА НА РИНГА ОТНОВО И ЗАПОЧВА ДА ПЪЛЗИ, ОПИТВАЙКИ СЕ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ. "The Phenomenal One" влезе отново във форма. Той отново контролира събитията на ринга, дали ще успее да победи своя опонент обаче? Слоутър прави напъни да се изправи, държейки се за въжетата. Стайлс обаче няма да го чака цяла вечност и с ритник в бедрото го поставя обратно на колене. Слоутър се подпира на коленете си, а ЕЙ ДЖЕЙ го издърпва настрани от въжетата. Стайлс изправя Sgt. Slaughter и опитва да го вдигне високо над главата си. Слоутър използва по-тежкото си телосложение и дава всичко от себе си планът на Стайлс да се провали. Слоутър забожда няколко удара в ребрата на AJ, с което той се отказва от това, което бе намислил. Ударите явно наистина бяха болезнени. Опитът на ЕЙ ДЖЕЙ за Brainbuster е в миналото, той трябва да се съвземе от болката и да довърши започнатото. Слоутър се насочва към Стайлс, който се е подпрял на единия обтегач, надявайки се, че може да удари опонента си, но… ВМЕСТО ТОВА, ТО ТОЙ ПОЛУЧАВА УДАР С БОТУШ В ЛИЦЕТО. Стайлс се качва на третото въже много бързо, нагласяйки се внимателно, за да запази нужния баланс, с който да остане на върха. Слоутър се обръща-а-а-а… И БИВА СЪБОРЕН ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ С DIVING CROSSBODY! AJ STYLES И SGT. SLAUGHTER СА НА ПОДА! Съдията се втурва да провери състоянието и на двамата, но по всичко изглежда, че този Main Event ще продължи! Започва и отброяване от главния рефер – Earl Hebner. Не след дълго обаче и двамата се изправят в два противоположни ъгъла на ринга. Стайлс изглежда с по-свежи сили и веднага се втурва към Слоутър. Опонентът на ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс бива притиснат в обтегача. Съдията отправя устна забележка към “The Phenomenal One”, който нарушава правилата. Слоутър бива запратен към въжета-а-а-а… WOW!!! AJ STYLES БИВА НЕПРИЯТНО ИЗНЕНАДАН И СЪБОРЕН С CLOTHESLINE OUTTA NOWHERE! SGT. SLAUGHTER ИЗБУХНА! Стайлс бавно и леко се изправя, обръща се към Слоутър и-и-и-и… ATOMIC DROP FOR AJ STYLES! SLAUGHTER Е НА ПЪТ ДА ДОВЪРШИ ЕЙ ДЖЕЙ! ТОЙ ГО СГРАБЧВА ЗА КОСАТА И ГО ИЗПРАВЯ НА КРАКА… СЛОУТЪР ОПИТВА SUPLEX, НОО-О-О-О… СТАЙЛС УСПЯВА ДА СЕ ОСВОБОДИ ОТ РЪЦЕТЕ НА СЛОУТЪР. ТОЙ ВЕДНАГА СЕ ОБРЪЩА КЪМ ЕЙ ДЖЕЙ, КОЙТО ОСТАНА ЗАД ГЪРБА МУУ-У-У… ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС ИЗБУХВА С PELE KICK! SLAUGHTER Е ПОВАЛЕН! ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС СЕ НАСОЧВА КЪМ ВЪЖЕТАТА, ЛАЗЕЙКИ. ТОЙ ПРЕМИНАВА ИЗВЪН ГРАНИЦИТЕ НА РИНГА. ЗАСТАВА НА РЪБА МУ И ЗАЧАКВА СЛОУТЪР ДА СЕ ИЗПРАВИ И ОБЪРНЕ С ЛИЦЕ КЪМ НЕГО… ВСИЧКИ ЗНАЕМ КАКВО ЩЕ ПОСЛЕДВА… SGT. SLAUGHTER Е НА КРАКА, ПОГЛЕЖДА КЪМ СТАЙЛС И-И-И-И-И…

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter WDwWQAR

FLYING FOREARM FOR SGT. SLAUGHTER! AJ STYLES ПОКРИВА ТЯЛОТО НА СВОЯ ОПОНЕНТ! 1………2………. ДАЛИ ТОВА ЩЕ Е ПОБЕДА ЗА “THE PHENOMENAL ONE”?

___________________

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1067

ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty31/10/2020, 13:54

КРАЙ! КРАЙ! КРАЙ!
КАТЕГОРИЧНА ПОБЕДА ЗА STYLES!
СЕРЖАНТА НАПРАВО БЕ ПОМЛЯН!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter   ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Singles Match > AJ Styles vs. Sgt. Slaughter
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 2. Singles Match > Sgt. Slaughter vs. Rush
» 8. Singles Match > Sgt. Slaughter vs. Mr. Perfect
» 10. Singles Match > Sgt. Slaughter vs. Hardy
» 1. Opening Singles US Championship Match: Rick Rude vs. Sgt Slaughter
» 2. Singles Match: Sgt.Slaughter vs. Big Show ( The Great Khali at commentary)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 407-
Идете на: