Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6520
Age : 22

4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns   4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns EmptyСъб 19 Сеп - 22:10

...
Върнете се в началото Go down
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 39

4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns   4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns EmptyСъб 19 Сеп - 23:35



RAMPAGE IS BACK, LIVE
FROM NASHVILLE, TN.


4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns Jk1bldA

- Дами и господа, искам да използвам момента, за да адресирам случилото се миналата седмица. Dave Bautitsa отново се появи, като този път реши да го играе добряк и да стисне ръката ми в знак на уважание. В този живот, обаче, трябва да правиш разлика между двете думи - уважение и доверие. Споделих, че уважавам Bautista. Той ме накара да натисна газта, накара ме да дам всичко от себе си не един, а цели два пъти. Но в момента, в който той ми предложи да се здрависаме в средата на този ринг, аз бях скепитчно настроен. Всички ние знаем какъв човек е той. А след това... Се появи Seth Rollins. BOOOOOOOO! Да, да. На същото мнение като вас съм. Въпреки, че заедно с него бяхме като братя, сега не мога да го позная. Това не е моя брат. Надявах се, че ще излезе, за да приеме предизвикателството ми към всеки един член на съблекалнията на Total Nonstop Wrestling. I would gladly kick his Walmart Jesus Ass! YEAAAAAAAH! Но за мое съжаление, вниманието му бе насочено изцяло към Bautista. Много хора ме попитаха защо си тръгнах, преди "The Animal" да бъде нападнат... Просто е. Dave Bautista вече не е мой проблем. Той може да води битките си сам. Игричката, която двамата с Rollins ще играят не ме интересува ни най-малко. Това, което ме интересува е СВЕТОВНАТА ТИТЛА И КОЙ ЩЕ СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ МЕН ЗА НЕЯ?! ТА НИЕ СМЕ В MUSIC CITY, МАМКА МУ! YEAAAAAAAAAH! Нешвил, за съжаление аз не мога да пея... Това, което мога да ви предложа е РИТАНЕ НА ЗАДНИЦИ! YEAAAAAAH! Миналата седмица нещата не минаха по план. So lets try again, shall we?! YEAAAAAAAAAH! ROMAN REIGNS ИСКА ДА СЕ БИЕ! ЗА ТОВА, НЕКА ТОЗИ ПЪТ НЯКОЙ ДА ИЗЛЕЗЕ ТУК И ДА ДАДЕМ НА ПУБЛИКАТА ШОУ, КОЕТО НЯМА ДА ЗАБРАВИ! НЕ СЪМ СПЕЧЕЛИЛ ЗЛАТОТО, САМО, ЗА ДА СЕ РАЗХОЖДАМ С НЕГО! АЗ ИСКАМ ДА БРАНЯ ЧЕСТТА НА "СВЕТИЯ ГРААЛ" НА ПРОФЕСИОНАЛНИЯ КЕЧ!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns   4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns EmptyСъб 19 Сеп - 23:37


NOW WHAT?? Т-Т-Т-ТОВА... ТОВА Е DREW McINTYRE, ''THE SCOTTISH STALLION" IS HERE! BOOOO!!! КОЙ БИ ПРЕДПОЛОЖИЛ, ЧЕ ТОЧНО ТОЗИ МЛАД МЪЖ ЩЕ СЕ ПОЯВИ ТОЧНО СЕГА?! ТОВА ЛИ БЕШЕ ИЗНЕНАДАТА, КОЯТО ERIC BISCHOFF ПОДГОТВЯШЕ ЗА McINTYRE? НЕ МИ КАЗВАЙТЕ, ЧЕ McINTYRE ЩЕ ПОЛУЧИ ШАНС ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА, CAMMON HE LOST AT REVENGE AGAINST HHH! ТОВА Е НЯКАКВА ПОДИГРАВКА! Roman Reigns е най-малко изненадан! McIntyre е малкото кученце на Eric, нормално е да го пуска при големите акули! ''The Chosen One'' се появява в арената и държи микрофон! Музиката му оттихва, а Drew McIntyre започва да говори...

4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns InvlqfZ 4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns V4WiR1Q

Roman, Roman, Roman... Твърде много говориш! BOOOOOO! Може и да си победил "The Animal" два пъти, но не си побеждавал ИЗБРАНИЯ! Виж, Roman, ще ти го обясна така... Притежателя на TNW, също така мой доста добър приятел, Eric Bischoff, ми даде една златна възможност! Получих златен билет от най-великия собственик, който TNW е имал. Фактите са такива, че в момента аз съм единственият човек на тази планета, който има правата да се бие с теб! Reigns сваля титлата от рамото си и я пуска на земята, а след това кани Drew в ринга. Ха-ха, спокойто, Big Dog! Този мач няма да се случи сега, той ще се случи малко по-късно тук в Nashville, защото двамата с теб ще се изправим един срещу друг в Half Hour Show. Това ще бъде твоята последна вечер на трона със Световната титла на Total Nonstop Wrestling!! АЗ ЗАСЛУЖАВАМ ДА БЪДА ШАМПИОН! ТАЗИ ВЕЧЕР АЗ ЩЕ СЕДНА НА ТРОНА И ЩЕ ТЕ ИЗРИТАМ ОТ НЕГО! ЩЕ ТЕ ПРАТЯ ОБРАТНО В АДА! На "Revenge" не успях да сломя ''The Game'', защото вратът ми беше наранен! Бях принуден от борда на директорите да се бия на сила, не бях физически подготвен! Но Eric... Eric видя в мен това, което никой друг не успя да види. Той видя във мен ШАМПИОН! СВЕТОВЕН ШАМПИОН! Именно заради това, той ме награждава с шанс за най-престижното отличие в този бизнес! Той успя да види моя хъс и моята лоша страна. Страната, която никой не иска да види! Лошото ми аз е най-лошото нещо на света и ако пусна звяра от клетката, Roman, ти няма да стъпиш на кеч ринг и на какъвто и да е друг ринг до края на живота си! Радвай се на световната титла докато можеш, ЗАЩОТО АЗ ИДВАМ ЗА НЕЯ! И СЛЕД ТАЗИ ВЕЧЕР... АЗ ЩЕ БЪДА НОВИЯТ И ПРИТЕЖАТЕЛ!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns   4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring Promo with the TNW World Champion Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Half Hour Show: In-ring Promo with the new TNW World Champion Roman Reigns
» 12. Celebration with The TNW Elite and World Heavyweight Champion - Roman Reigns
» 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar
» In-ring promo with Roman Reigns
» In-ring promo with Roman Reigns

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 403-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: