Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar   11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty13/3/2023, 08:44

...
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar   11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty17/3/2023, 00:17

11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar AMWts8BjFQKrc5_3D-mnCPmtvF_Q4nI2FosNSqDrjk2R-TwWJqrTb6kevwsvhoceSvCORTLIDmjKV1Tvf_3Ftg5lmSAGLfrUp9QfTNbvdtuQOle3a1nZWN09mJqudNT-D12twNWtz3XrLhl2JkJx_BLzPlmc=w320-h180-s-no

- Това миналата седмица беше добър опит, Brock Lesnar… Исках тази седмица да изляза и искрено да кажа това, но разбира се, че Brock Lesnar не ме изненада с нещо ново, а просто показа, че той не разполага с железни топки! Това е човек, който няма никакви топки! Ще ти кажа, това което наистина мисля – опитът ти беше жалък, Brock! Опит, напълно типичен за теб и за нищожество като теб! Може би се опитваш да ме изкараш извън сметките с подобен тип нападения, но няма да ме пречупиш по никакъв начин, шампионе! Времето наближава все повече и повече… Pain XIV е все по-близо, а аз ставам по-нетърпелив, защото идва моя момент да заблестя на най-голямата сцена! Ако наистина много си вярваш и можеш да нападаш, направи го сега, Brock Lesnar! Хайде! Ела и се качи на този ринг – само аз и ти! Този път тук няма да е Big Show, няма да има никой който да ни разсейва! Мъжка битка между теб и мен! *Roman Reigns млъква за няколко секунди и се обръща към върха на рампата, но няма следа от Brock Lesnar.* Дами и господа, нашият Световен шампион отново го няма, но мисля че вече всички свикнахме с това. Нападай ме още колкото искаш, Brock! Прави го в гръб, прави го когато изобщо не очаквам, но когато моя момент настъпи… Тогава никой няма да може да те спаси! Бъди готов да си понесеш последствията за всички твои действия!

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar   11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty19/3/2023, 14:07

11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar LsO8AVK 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Ysc9p4P

ВИЖТЕ, ВИЖТЕ! ТОВА Е БРОК! ТОВА Е БРОК! Леснър се запътва към ринга, без дори неговата традиционна музика да се чува из дълбините на арената! Това означва само едно - появата му е спонтанна, реакцията на Хеймън потвърждава тази теория. Адвокатът се опитва да спре своя клиент към похода му към ринга, това е непланирано! Шампионът е бил предизвикан и то успешно. Леснър изглежда разярен от думите, които бяха отправени към негов адрес, 130 килограмовият звяр е съблякъл тениската си, хвъркил е титлата си и се насочва към това, което прави най-добре - да раздава справедливост както той си знае. Температурата в арената рязко се покачи, Роман започна да обикаля нервно в кръг, изпуквайки кокълчетата на пръстите си. Двамата мъже са готови! УАУ! Брок избута Пол и се качва на бойното поле! МЕЛЕТО ЗАПОЧВА! ЗА ПРЪВ ПЪТ, ДВАМАТА МЪЖЕ ЗАСТАВАТ ЛИЦЕ В ЛИЦЕ В РАВНОСТОЕН УЛИЧЕН БОЙ! РЕЙНС И ЛЕСНЪР РАЗДАВАТ ЧУК СЛЕД ЧУК ВЪРХУ ПРОТИВОПОЛОЖНИЯ! Първият човек, който успява да притисне другия в ъгъла е Леснър, Звярът притиска претендента за отличието си и с комбинация от ритници и ъперкти реализира акцията "респект". Яростта и жаждата на Роман обаче си личат, само с един единствен ъперкът, Самоанецът успява да събори имениятият си съперник на земята. Невероятно! Хеймън изкрешя от страх и започна да ръкомаха към бекстейджа, но защо? Нима вика охрана, която да спаси Брок? НЕ! НЕ ОХРАНА! ЕДИН ОТ НАЙ-ВЕРНИТЕ ДРУГАРИ НА ХЕЙМЪН ПО ВРЕМЕТО НА ЕCW СЕ СПУСКА КЪМ РИНГА! ТОВА Е САБУ! ИКОНАТА НА ЕКСТРЕМНИЯ КЕЧ СЕ ВПУСКА ЗА ПОМОЩ, ПОДОБНО НА ТОВА, КОЕТО СЕ СЛУЧИ ПРЕДИ НЯКОЛКО СЕДМИЦИ НА RAMPAGE 500! Роман не очаква нищо, той бива съборен в гръб, а шампиона намери перфектен момент в който да слезе от ринга и да остави неканеният гост сам да се оправя с опонента му на Пейн, не е трудно да се досетим, че това действие бе посрещнато с бурни освирквания от страна на публиката...

11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar TxV2Cis

О ДА! РОМАН УСПЯВА ДА ПРЕХВЪРЛИ САБУ И ДА ГО ТРЪШНЕ НА ЗЕМЯТА, ВЪПРЕКИ, ЧЕ САМИЯТ ТОЙ НЕ ОСЪЗНАВА КОЙ ЧОВЕК Е СРЕЩУ НЕГО! Рейнс се оглежда, вижда, че Брок вече не е на ринга, обляга се в ъгъла за да може да събере скорост и да направи.... SPEAR! SPEAR! SPEAR! САБУ БЕ ДО ТУК! ПУБЛИКАТА Е НА КРАКА, ТЕХНИЯТ ЛЮБИМЕЦ РАЗЧИСТИ РИНГА, НО ТОВА НЕ Е ДОСТАТЪЧНО! ДАЙТЕ МУ ЛЕСНЪР, ДАЙТЕ МУ БРОК! Шампионът си плю на петите, той и Хеймън се изстрелват към съблекалните, за да могат да се спасят от разярения Самоанец, но тази история няма да приключи тук и сега, защото Рейнс е твърдо решен да се добере до своя съперник. Камерите вече изпуснаха какво се случва с Леснър, но пък следват изкъсо всяко едно действие на претендента, който с бърза походка се вече се намира около паркинг помещението на федерацията. Случайни хора биват спирани и със силен тон разпитвани 'Къде е Брок', никой обаче няма смелост да се намеси във войната случваща се между тези двама мъже.

11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar IGhAssK 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar TcICxQU

ЕТО ГО! ЕТО ГО! НО .... КАКВО? Леснър е обграден от служители на реда, ха! Дори има белезници на ръцете си! Нима това бе част от някаква игра? По всичко изглежда, че да. Хеймън и Леснър изпадат в смях, докато полицаите обграждат разярения Рейнс, който в тази ситуация няма как да направи абсолютно нищичко. Подлият Леснър маха с вързани ръце, докато полицай отваря вратата към модерният полицейски автомобил, марка Шкода. Това уважаеми зрители бе замислено. Всичко, което се случи последните няколко минути бе поредното нещо с което Хеймън и Леснър злепоставиха един от най-обичаните атлети на компанията. В погледа на Рейнс може да видим много емоции в момента, но най-очевидната е тази на ярост, ярост, че за пореден път бе ИЗИГРАН и УНИЖЕН пред очите на милиони хора, които разчитат на него. Разделяме се с кадрите как с пуснати сирени, Брок бива експортиран от залата, а Роман дава всичко от себе си да не започне с нецензурираните изрази..Как ли ще се развие следващата страница от историята на тези двама мъже? Бъдете с нас и следващата седмица за да разберем...

TNW Presents...

Dimarata, JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar   11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: Roman Reigns calls out TNW World Champion Brock Lesnar
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Contract Signing between Roman Reigns and the TNW World Champion Brock Lesnar for their match at PAIN XIV
» 6. Half-Hour Show: Triple H calls out Brock Lesnar & Roman Reigns
» 12. ME: TNW World Champion Brock Lesnar calls the entire Rampage roster
» 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship > Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
» Main Event: Roman Reigns calls out the TNW World Champion Dave Bautista

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 504-
Идете на: