Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship

Go down 
+8
monday_night_messiah
Главния Хаджиев
Prize
Light
Teodosiy
ne sum darka
Никой
deren
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship   ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty19/9/2020, 14:49

FINN BALOR НАПУСКА ПРЕДЕЛИТЕ НА РИНГА! ТОЙ Е ЕЛИМИНИРАН!
НА РИНГА ОСТАВАТ КЕВИН НЕШ, СКОТ ХОЛ И СКАЛАТА...
А ТОВА МОЖЕ МНОГО БЪРЗО ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В 2-ON-1 HANDICAP MATCH...
СТАВА ВСЕ ПО-ИНТЕРЕСНО!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship   ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty19/9/2020, 15:06

Hall елиминира Фин Балър. Ирландецът можеше да спечели титлата, но nWo имаха други планове за него. На ринга останаха само Hall, Nash и Скалата. Ситуацията е двама срещу един и Скалата в момента е без никакви шансове. Той лежи на земята и видя как Балър бе елиминиран и в момента той сигурно се моли на някакво чудо. Феновете скандират неговото име, а nWo в момента се смее. Шефовете на тази компания се забавляват. Скалата се хвана за въжетата и се изправи, но какво смята да направи след това? Отговорът е абсолютно нищо. Той предизвика nWo да дойде към него и те го направиха, но те са сто пъти по-свежи от Скалата. Те налагат Роки с ритници и юмруци по цялото тяло, а Скалата не може да направи много. В началото на това шоу той бе пребит от същите хора и явно това му се е отразило на формата. Вижте как Hall и Nash се забавляват в момента. Чакайте малко, Nash вдигна Скалата и след това го бутна към Hall, за да може Scott да направи Саблен удар. Скалата отново бе повален на земята. Феновете вече изглеждат притеснени за здравословното състояние на Скалата. Той просто не помръдва и дори не показва признаци на болка. Той в момента лежи и нищо повече. Това трябва да спре. Скалата вече няма сили, а nWo просто трябва да го метне над въжетата. Ох, Nash каза на Hall да вдигне Скалата, защото е намислил нещо. Hall държи Скалата и Nash посяга да удари. КАКВО? Скалата ритна Hall в топките и се измъкна и след това Nash без да иска го повали. Nash изглежда шокиран и не може да повярва на очите си. Той се обръща към Скалата и сега той бива налаган с юмруци по главата и всеки следващ е по-силен от предишният. Ударите не спират и всички се чудим откъде Скалата е намерил толкова сили в себе си. Irish Whip by The Rock and…SPINEBUSTER! SPINEBUSTER BY THE ROCK AND NASH IS DOWN! Hall е в средата на ринга, Nash лежи в средата на ринга и над него стои Скалата, който махна своят налакътник и го метна към публиката. Всички знаят какво ще последва... THE MOST ELECTRIFYING MOVE IN ALL OF SPORTS ENTERTAINMENT…

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Giphy

PEOPLE'S ELBOW

КРАЙ! СКАЛАТА ЗАБОДЕ ЛАКЪТЯ НА НАРОДА ПРАВО В СЪРЦЕТО НА NASH! Hall не помръдва, а Nash го очаква нещо ужасно. Скалата вдигна Nash и дори метна този огромен човек над въжетата. Успя ли Скалата да елиминира още един член на nWo или Nash успя да се задържи за въжетата?
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship   ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty19/9/2020, 16:06

САЙОНАРА, KEVIN NASH! "BIG DADDY COOL" БЕШЕ ДО ТУК! СЕГА... ОСТАНХА HALL И ROCKY! SCOTT HALL СЕ ИЗПРАВЯ, ROCKY ТРЪГВА ДА ГО МЯТА... НО, НО, НО... HALL ГО УДРЯ С БОКС В ЧЕНЕТО! ОТ КЪДЕ ГО ИЗВАДИ?! THE ROCK Е НОКАУТИРАН И... SCOTT HALL ГО ПРЕМЯТА! КАКЪВ НЕЩАСТНИК! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ! SCOTT HALL Е INTERCONTINENTAL ШАМПИОН! СЛЕД ТАЗИ ИЗМАМА! НЕ, НЕ, НЕ... NASH ВЛИЗА ДА ПРАЗНУВА ЗАЕДНО С HALL! nWo ЗАПОЧВА ДА ОБИРА ТИТ...

КАКВО?! К-К-КАКВО?! СВЕТЛИНИТЕ ИЗГАСНАХА... НЕЩО СЕ СЛУЧВА!!!

Teodosiy and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship   ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty19/9/2020, 17:32

Corey Graves: ДА-А-А!!! КОЛЕГИ, НЯМАТЕ ПРЕДСТАВА КОЛКО ВРЕМЕ ЧАКАМ ТОЗИ МОМЕНТ! ТРЕСКАТА ЗА ЗЛАТО НА NWO ПРОДЪЛЖАВА! ГРУПИРОВКАТА ВЕЧЕ ДЪРЖИ КАКТО ОТБОРНИТЕ ТИТЛИ, ТАКА И ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНАТА! А СЛЕД КАТО AJ STYLES НАЙ-НАКРАЯ ПРИКЛЮЧИ С ОНЗИ НИКАКВЕЦ CHUCK TAYLOR Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА СЛОЖИ СВЕТОВНАТА ТИТЛА ОКОЛО КРЪСТА СИ!

Michael Cole: Колега, нека ти напомня, че AJ Styles изгуби своя двубой с Chuck Taylor...

Corey Graves: НА КОГО МУ ПУКА, MICHAEL?! ДА ВИЖДАШ CHUCK TAYLOR В ЗАЛАТА ТАЗИ ВЕЧЕР?! ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ С НЕГОВАТА КАРИЕРА Е СВЪРШЕНО, НА REVENGE ТОЙ ДОКАЗА, ЧЕ НЯМА БОРБАТА, НЯМА ИЗДРЪЖЛИВОСТТА, КОЯТО ПРИТЕЖАВА AJ STYLES! "THE PHENOMENAL ONE" СЕ ПОЯВИ ПО-РАНО ДНЕС, ВЪПРЕКИ ТЕЖКИЯ СБЛЪСЪК МИНАЛАТА СЕДМИЦА, А КЪДЕ Е ТВОЯТ ИДОЛ?! TAYLOR Е ПРОСТО ЕДИН ИЗМАМНИК...

Michael Cole: Уверен съм, че ще видим Chuck Taylor съвсем скоро, колега. А колкото до термина "измамник", би ли коментирал начина, по който Scott Hall спечели титлата?!

Corey Graves: БИХ КОМЕНТИРАЛ НАЧИНА, ПО КОЙТО ДВАМАТА С KEVIN NASH ПРАЗНУВАТ ПОБЕДАТА! ВИЖ ГИ САМО - NWO ARE ON TOP OF THE WORLD...

След последното изречение на Corey Graves се получава някакво смущение в аудио и видео синхронизацията, последвано от неизправност в прожекторите, осветяващи залата. Hall & Nash се чудят какво се случва, вдигайки ръце към операторите и crew member-ите, отговарящи за това всичко в ефира да тече плавно, а те нямат представа каква е причината за всичко това. Светлините продължават да се изключват една след друга, докато тотален мрак не изпълва арената на TNW.

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Giphy

Corey Graves: ТИ Е**ВАШ ЛИ СЕ С МЕН, КОЛЕГА?! НЕ ИЗДЪРЖАМ ВЕЧЕ, NWO ТРЯБВА ДА ПРЕСТРУКТУРИРАТ BACKSTAGE ЕКИПА ДО ОСНОВИ!!! ПИСНА МИ ДА СЕ ЗАНИМАВАМЕ С НЕКАДЪРНИЦИ, ВСЕКИ ЕДИН ОТ ТЕЗИ "ТЕХНИЦИ" ТРЯБВА ДА БЪДЕ УВОЛНЕН!

Jim Ross: Corey, надявам се това да е само и единствено технически проблем, защото имам лошо предчувствие... и ако това мое усещане се окаже правилно, то Hall и Nash е най-добре да си плюят на петите...

Corey Graves: КАКВИ ГИ ПЛЕЩИШ, КОЛЕГА?! ЗА КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ГОВОРИШ?!

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Giphy

Michael Cole: НЕДЕЙ ДА СПОМЕНАВАШ ИМЕТО НА ДЯВОЛА, КОЛЕГА, ЗАЩОТО Е ТВЪРДЕ ВЕРОЯТНО ТОЙ ДА СЕ ПОЯВИ ПРЕД ОЧИТЕ ТИ!!! THE FIEND E ТУК, А HALL & NASH ГИ ОЧАКВА ПЪТУВАНЕ НА ВЛАКЧЕТО НА УЖАСИТЕ!!!

Corey Graves: ТИ Е**ВАШ ЛИ СЕ С МЕН, КОЛЕГА, КАКЪВ ТИ ДЯВОЛ?! ТОВА Е ПРОСТО ЕДИН ПСИХИЧЕСКИ НЕСТАБИЛЕН ЧОВЕК, НОСЕЩ МАСКА, КУПЕНА ОТ НЯКОЙ КВАРТАЛЕН МАГАЗИН ЗА 1 ЛЕВ! И NWO МНОГО ДОБРЕ ГО ЗНАЯТ, НЕ ЗНАМ ЗА КАКВО ВЛАКЧЕ НА УЖАСИТЕ ГОВОРИШ, НО BRAY WYATT ГО ОЧАКВА ЕДИН ДЯВОЛСКИ ПОБОЙ!

Светлината с известни прекъсвания отново изпълва залата, но въплъщението на тъмнината е в епицентъра на събитията. След известно отсъствие The Fiend се завръща в TNW, явно носейки лоши вести на nWo, които въпреки скорошните си успехи все още не могат да си починат от неспирно преследващите ги проблеми. Двамата съотборници се обръщат с лице към "чудовището" и макар със сигурност да се радват, че пред тях не седи вечния им враг Sting, те все пак са стъписани. Nash сигнализира на Hall да остави шампионския си колан, който вдигаше високо над главата си преди броени секунди и да заеме бойна позиция. The Fiend е вдигнал двете си ръце до ушите си, сякаш ръкавиците му му шепнат нещо. Въпреки че прожекторите все още примигват можем да видим как на дясната ръкавица е изписано "HURT", а на лявата - "HEAL". Това създание, излязло от болния мозък на Bray Wyatt изглежда бива наставлявано от тези две думи и се опитва да вземе решение... докато не сваля лявата си ръка и по този начин не определя присъдата на nWo!

ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Giphy

The Fiend светкавично забива челото си в това на Kevin Nash, а силата на удара кара "Big Daddy Cool" да се претъркули извън ринга! Scott Hall бива тотално разконцентриран, фокусирайки се върху съотборника си, вместо към заплахата, застанала срещу него... И ПОЛУЧАВА MANDIBLE CLAW!!! ХОДЪТ, ПОПУЛЯРИЗИРАН ОТ ДРУГО ПРЕВЪПЛЪЩЕНИЕ, ТОВА НА ЛЕГЕНДАРНИЯ КЕЧИСТ MICK FOLEY - CACTUS JACK, БИВА ИЗПОЛЗВАН СРЕЩУ НОВИЯ ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛЕН ШАМПИОН!!! THE FIEND ГО ИЗБУТВА ДО ВЪЖЕТАТА, А HALL Е БЕЗПОМОЩЕН, ТОЙ ОТЧАЯНО МАХА С РЪЦЕ ВЪВ ВСИЧКИ ПОСОКИ, ДОКАТО ЧУДОВИЩЕТО СЕ СМЕЕ МАНИАКАЛНО... И ГО ЗАПРАЩА НАД ВЪЖЕТАТА, КЪДЕТО Е TAG TEAM ПАРТНЬОРЪТ МУ!

Michael Cole: Я почакайте малко... каквото си мисля ли стана току-що?!

Jim Ross: Май мислим еднакво, колега - последният участник в този battle royal така и не се появи, а The Fiend изхвърли Scott Hall над въжетата... правейки го новия Интерконтинентален шампион?!

Corey Graves: НЕ!!! НЕ! ТОВА НЕ ГО ПРАВИ НИЩО, ДЕСЕТИЯТ УЧАСТНИК ТАКА И НЕ СЕ ПОЯВИ, КОЕТО ПРАВИ SCOTT HALL ПЪЛНОПРАВНИЯ ПОБЕДИТЕЛ В ТОЗИ МАЧ... КАКВО СИ МИСЛИ ТОВА ИЗЧАДИЕ, ВИЖТЕ ГО, ТОЙ ВДИГА ТИТЛАТА ВЪВ ВЪЗДУХА?! ТОВА НЕ ТИ ПРИНАДЛЕЖИ, ИЗРОД, ВЪРНИ ГО НА ИСТИНСКИЯ ШАМПИОН...

Michael Cole: Corey, за твое огромно съжаление, истинският шампион изглежда е... да кажем "човекът"... на ринга.

The Fiend взима шампионския колан от земята и го оглежда в рамките на няколко секунди, след което бавно го вдига високо! Арената вече е осветена изцяло, сякаш да може абсолютно целия свят да види победата на това създание... но въпросът е дали тази победа е легитимна?! Scott Hall и Kevin Nash вече са се отърсили от първоначалния шок и скачат на ръба на ринга, готови да видят сметката на The Fiend... но залата отново бива изпълнена от мрак, а когато за пореден път осветлението бива пуснато няма и следа от чудовището! Членовете на nWo се оглеждат, но безцелно. Закриващите надписи се появват на екрана, което значи, че ще видим последствията от тази ситуация следващата седмица...

Geor4, SevBoom, deren, JohnnyZ, Scroller, Teodosiy and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship   ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: 10-Men Battle Royal for the Intercontinental Championship
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - BATTLE ROYAL
» BG CHAMPIONSHIP BATTLE ROYAL MATCH
» 10. MAIN EVENT: 5-MAN BATTLE ROYAL TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» 2. Interview with Big Show before the Battle Royal
» 0.1 Pre-Show: George Floyd Memorial Battle Royal

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 402-
Идете на: