Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

  0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

 0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: 0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff    0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff Empty5/7/2020, 21:26

....
Върнете се в началото Go down
SuperCena
Premium Member
Premium Member
SuperCena


Join date : 03.04.2018
Posts : 44

 0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff    0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff Empty6/7/2020, 06:37

Eric Bischoff: Matt, знам че си ядосан от загубата ти от изминалата нощ и искаш по-бързо да си върнеш титлата, но няма как да получиш мач реванш точно тази вечер. Да, ти ще получиш твоя мач реванш, но няма как точно в това шоу. Ти ще се биеш срещу The Rock на... SUMMERSCREAM! Това ще бъде вашия трети и решаващ мач. Повече от това не мога да направя. John Cena влиза в кабинета на Eric Bischoff. John Cena, нали? John Cena: Да, искали сте да ме видите. Да, исках да те поздравя за победата ти от изминалата вечер. Впечатляващо представяне. А, да ти представя това е Matt Riddle вече бившият Intercontinental шампион.

John Cena: Приятно ми е.
Cena си поддава ръката, но Matt Riddle не отговаря на поздрава на John.

 0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff SncbwHr  0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff F9ssoOM

Matt Riddle: За какъв се взе, John? Вчера дойде и сега прекъсваш разговора ми с Eric Bischoff. Не съм в настроение да се запознавам с новобранци, като теб. Аз загубих титлата си и в момента мисля как да си я върна. Не ми е до запознанство с теб. Задръж си го за себе си. Няма нужда си контактувам с теб. Какво разбираш ти от моята позиция? Ти не си бил от нея, нали? Ти си просто един новак. Няма как да ме разбереш, така че си задръж запознанството за себе си, ясно? Cena започва доста да се изнервя, той не прие добре тези думи и само след секунда-две... ЗАБИВА ШАМАР НА MATT RIDDLE И ТОЙ ПАДА НА ЗЕМЯТА!

 0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff ZNb3L6z

БОЖЕ ГОСПОДИ... ВИДЯХТЕ ЛИ ТОВА?! RIDDLE ОТНЕСЕ ШАМАР ОТ JOHN CENA И БЕ ПРИСПАН! Бившият Intercontinental шампион падна на земята след този шамар. John си тръгва на момента, а Bischoff не знае какво се случва, той отива да помогне на Matt. "The Original Bro" казва на Eric Bischoff че иска Cena още тази вечер и главният мениджър на шоуто урежда този мач за по-късно. Е, дами и господа. Ще станем свидетели на двубой между бившият Intercontinental шампион - Matt Riddle и John Cena. Останете с нас, защото продължаваме след кратката пауза.
Върнете се в началото Go down
 
0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Backstage Segment /w Eric Bischoff
» 3. Backstage Segment with Eric Bischoff & Drew McIntyre
» 3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff
» 10. Backstage segment with Paul Heyman and Eric Bischoff
» 2. Backstage segment with Eric Bischoff and John Cena

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 11.7.2020-
Идете на: