Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff   3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff Empty27/10/2020, 17:36

...
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 742
Age : 26

3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff   3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff Empty30/10/2020, 11:43

Камерите ни отвеждат на паркинга на залата, където Eric Bischoff тъкмо приключва някакво интервю. В далечния кадър виждаме Hulk Hogan, който захожда с бърза походка и изглежда, че се е запътил точно към собственика на TNW. "The Immortal" само след секунди се озовава зад Eric и го придърпва за рамото, започвайки да му крещи:

3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff AEE08oM

Hulk Hogan: Шегуваш ли се с мен, Ерик?! КАЖИ МИ ЧЕСТНО - ШЕГУВАШ ЛИ СЕ С МЕН?! СЛЕД ВСИЧКО, КОЕТО НАПРАВИХ ЗАД ТЕБ, ТИ СЕ ОПИТВАШ ДА МИ ЗАБИЕШ НОЖ В ГЪРБА, ТАКА ЛИ Е?!
Eric Bischoff: Хълк, приятелю... Какво има? Наистина не разбирам?
Hulk Hogan: НЕ РАЗБИРАШ?! ТАКА ЛИ?! НЕ СЕ ПРАВИ НА ИДИОТ, БИШОФ! НЕ МЕ ИЗКАРВАЙ ИЗВЪН НЕРВИ! ТОВА, КОЕТО НАПРАВИ НА ТУРНИРА МИНАВА ВСЯКАКВИ ГРАНИЦИ. ПЪРВО МИ КАЗВАШ, ЧЕ СВЕТОВНАТА ТИТЛА НИ Е В КЪРПА ВЪРЗАНА, ДОБАВЯШ НЯКАКЪВ ШОТЛАНДСКИ КЛОУН КЪМ МАЧА И МИ ОБЕСНЯВАШ, ЧЕ ТОЙ ЩЕ СПОМОГНЕ ЗА КРАЯ НА СБЛЪСЪКА, ДОПУСКАШ ОХРАНИТЕЛИТЕ ДА НЕ СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА, ПОЗВОЛЯВАЙКИ НА СКАЛАТА ДА СИ ПРАВИ СВОЕВОЛИЯ И ЗА КАПАК - ВКАРВАШ РОМАН РЕЙНС ОТ НИЩОТО В МАЧА И ТОЙ ПЕЧЕЛИ ТИТЛАТА.
Eric Bischoff: Хълк, това беше най-разумното, което трябваше да направ...
Hulk Hogan: НЕ МИ ГОВОРИ ГЛУПОСТИ! НЕ МИ СЕ СЛУШАТ ТЕЗИ НЕЩА! NWO СИ СКЪСАХА ЗАДНИЦИТЕ ОТ РАБОТА ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ МЕСЕЦИ, ДОСТАВИХМЕ ТИ КОМПАНИЯТА НА ТЕПСИЯ, ПАЗИХМЕ ТЕ ОТ ШЕЙН МАКМЕЪН, ПАЗИХМЕ ТЕ ОТ ВСЕКИ, КОЙТО СЕ ОПИТАШЕ ДА ТЕ ДОКОСНЕ И ИЗВЕДНЪЖ ТИ ДОСТАВЯШ СВЕТОВНАТА ТИТЛА НА НЯКАКЪВ САМОАНЕЦ. ТОВА ЛИ ЗАСЛУЖИХМЕ?
Eric Bischoff: Hulk, Hulk, Hulk... Истината е, че просто Roman Reigns беше единствения човек, който можеше да свърши тази работа...
Hulk Hogan: ЕДИНСТВЕНИЯТ КАКВО? ЧУЙ МЕ ВНИМАТЕЛНО, НЕ ЗНАМ КАК, НО ОПРАВИ НЕЩАТА МИГНОВЕНО, ЗАЩОТО СЪМ СИГУРЕН, ЧЕ НЕ ИСКАШ ДА ИЗПИТА ГНЕВА НА "HOLLYWOOD" HULK HOGAN!

След тези думи Hulk обръща гръб на Бишоф и продължава по пътя си, а Бишоф остава с объркана физиономия. Разногласията между nWo и собственикът на TNW Eric Bischoff се задълбочават, но докъде ли ще стигне всичко това?
Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Backstage Segment /w Eric Bischoff
» 2. Backstage Segment /w The Rock & Hulk Hogan
» 7. Backstage Segment with "The iMMORTAL" Hulk Hogan
» 10. Backstage segment with Paul Heyman and Eric Bischoff
» 11. Backstage Segment with Eric Bischoff and Drew McIntyre

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 407-
Идете на: