Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Segment with Dolph Ziggler

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Segment with Dolph Ziggler Empty
ПисанеЗаглавие: Segment with Dolph Ziggler   Segment with Dolph Ziggler Empty10/2/2020, 20:56

. . .
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

Segment with Dolph Ziggler Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Dolph Ziggler   Segment with Dolph Ziggler Empty16/2/2020, 18:26

Segment with Dolph Ziggler HAqmxgqSegment with Dolph Ziggler 2dwzTTC

Добър вечер отново,уважаеми зрители! Седмичното шоуто продължава със цяла сила! Миналата седмица бяхме свидетели на много интересни двубои! След Road To Pain,TNW сякаш отново се прероди. Много кечисти дебютираха,други се завърнаха и това бе като нова начало на компанията! Миналата седмица започнаха нови вражди,както и тази,която ще видим точно в този миг. Миналата седмица Грамадата предизвика Сатаната на двубой за титлата му. Обаче когато се очакваше Уаят да стъпи в рампата,нищо подобно не стана. Напротив Долф Зиглър излезе на рампата и заяви неговото желание за мач! Ето,че днес пак ще видим цялото обобщение на Долф! Всичко тепърва предстои в тази вражда. Миналата седмица бе доста напрегнато,днес ще може да каже всичко бяло на черно! Той ще може да каже всичко това,което мисли. Както и ще изчакаме Пюр шампиона да отговори на предизвикателството на Долф. Кеч феновете доста повече искаха враждата на Биг Шоу и Сатаната,но Зиглър каза и то много правилно,че всъщност той не е не заслужил по-малко от Сатаната да се сражава за Пюр титлата. Та в този ред на мисли този мач се очертава да наблюдаваме дами и господа! Ето го и него! Зиглър отново изглежда,че не е в най-доброто си състояние,но явно е тръгнал да държи Хийл позиция,но все пак нека чуем какво има да каже след,което ще правим изводите си!

Segment with Dolph Ziggler PXYDs1T

Dolph Ziggler:Отдавна не съм стъпвал на този ринг! Не се е променил,същия ринг,който обикнах! Който ми е доставял толкова голяма радост,колкото и голямо разочарование! Мамка му липсваше ми,друже! Какво става накрая... понякога мога да имам по-голямо доверие на една частица дърво отколкото на хората около теб... този ринг е видял повече от всички нас! Вече 10 години кечисти са влизали и излизали,някой влязоха във вашите сърца,вие ги обикнахте,а те правеха това,което най-много умеят,да се сражават,както никой друг не може! Други не толкова,те си тръгнаха и повече така и не видяхме. 10 години пишем богата история... Та в този ред на мисли кой съм аз? Аз не мога да подобря рекорди на Окада или да вселя страх в противниците ми,както Гробаря го прави. Тогава какво правя тук? Всеки се бори затова да бъде най-великия в тази индустрия. Тогава какво ще стане,ако една овца се изгуби от цялото стадо? Нима някой ще забележи загубата на нея? Нито стопанина й ще забележи липсата й или ако я забележи няма да почувства нищо. Ще бъде подновена с нова,която в край на сметка може да се окаже и по-функционална от старата. НИМА НЯКОЙ ЩЕ ГО ЗАБОЛИ ЗА ТАЗИ ОВЦА? Не както така и предположих... Когато се изгубиш от всичко и от всеки осъзнаваш колко малко хора има на,които можеш да разчиташ. В някой от онези дни,които бях изгубен си спомням как проверих телефона си. За времето,което липсвах така и никой не скандираше моето име. Никой не се нуждаеше от мен,никой не се беше замислил за мен. Тогава легнах и си казах,че нямам място повече на този ринг. Но тогава защо съм тук? След близо 1 година,която мина успях да си отворя очите за много гледни точки. Чух много истории,запознах се с много хора. Та тогава застанах на краката си. Часът тъкмо приближаваше полунощ. Звъннах на собственика на компанията и му казах "ще се бия". През целия ми житейски път досега съм установил,че през едната част съм слушал как да живея. Кое не било правилно да се прави и кое да. От втората се опитвах да живея по моите правила. Да предприема,кое за мен е по-добре да направя,колкото и другите да ми казват "недей,не е правилно". През тази 1 година осъзнах,че да няма да стигна до върха в тази индустрия,но ако се замисля това ли ми бе целта? Спомних си защо обичам този спорт! Всичко,което ми е дал и всичко,което ми е отнел. Ето затова съм тук,мамка му! Отново искам да се вкарам между ударите на по-добрите кечисти от мен и най-сетне мога да го кажа. ZIGGLER ОТНОВО Е ТУК,BABY! И веднага със самото ми влизане ми се откри най-добрата възможност,а именно да се сражавам срещу Пюр шампиона на Tnw,Big Show! Знам,че този мач може би няма да бъде чак толкова интригуващ като другите,но това е само началото! Помнете тези думи!!! Биг Шоу ще се видим отново,друже!*Зиглър хвърля микрофона и е на път да излезе от ринга
Върнете се в началото Go down
 
Segment with Dolph Ziggler
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Segment with Dolph Ziggler
» Segment with Brie Bella and Dolph Ziggler
» The Rock vs Dolph Ziggler
» 9. Singles Match > MJF vs. Dolph Ziggler
» 11. Singles Match > Dolph Ziggler vs. Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 15.02.2020-
Идете на: