Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Road to Pain Rumble Match

Go down 
+29
Yuliyan
Martozzy
Baevtista
Petioo09
Агента от Сливен
ne sum darka
Blue Justice
Nina
FreeRiver
The Guy
iMMORTAL!
SoliderBG
Dimarata
El Idolo
SevBoom
Slavchov15
Shizo
monday_night_messiah
Chris Wolf BG
Tommy End
Light
BlueStahli
SomBezMustaci
Aculite
Charles Robinson
The Pharaoh
laiok
Howard Finkel
Rainmaker
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 19:23

Corey Graves: Колега, след броени секунди ще влезе следващият участник - кой мислиш, че ще бъде той?

Michael Cole: След като Stone Cold излезе с част от песента на Джим Кери вече не знам какво да очаквам, колега!

Corey Graves: Напълно си прав, колега, даже имам чувството, че знам кой ще се появи...

Michael Cole: Часовникът започва да отброява, колега - съвсем скоро ще разберем кой ще излезе под номер 24!

10...

9...

8...

7...

6...

5...

4...

3...

2...

1...




...



1, 2, 3~!

WHEN THE TRUTH IS FOOOOOOOOOUNDDDDDD
TO BEEEEEEEEEE LIIIIIIEEEEEEEES
AND ALL THE JOOOOOOOOOY
WITHIN YOOOOUUUUUUU DIIIEEEEEEES...



DON'T YOU WANT SOMEBODY TO LOVE?


Corey Graves: Е ти трябва да се ебаваш, колега! Production работниците развалиха едно от завръщанията на годината!

Michael Cole: "ГОЛЯМОТО КУЧЕ"!

Corey Graves: Ъм... сигурен ли си, че не бъркаш Meanie с някой друг, колега? Roman Reigns вече е на ринга?!

Michael Cole: Извинявам се за лапсуса, колега - изглежда ни става навик тази вечер... просто се развълнувах като чух гласа на Джим Кери отново! Исках да кажа: "ГОЛЕМИЯ МИЙНИ"! КАКВО ЗАВРЪЩАНЕ, КОЛЕГА!!!

Corey Graves: Нека не се изтъркваме, колега, повтаряме същата фраза след всяко едно завръщане... това явно е вечерта на големите завръщания!

Michael Cole: Прав си, колега, но това са хора, някои от които не сме виждали от години, просто няма как да не се израдваш на всеки един от тях!

Corey Graves: Зависи, колега - ако Goldust се появи след Meanie съм готов да си тръгна...

The Blue Meanie излиза на рампата усмихнат, както винаги, а публиката е видимо доволна да види един от своите любимци, въпреки че музиката му тръгна в entrance-а на предишния участник. "The Blue Guy" ги поздравява, прави signature танца си и се отправя към ринга със забързана крачка.

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Giphy

Michael Cole: Meanie вече е на ринга, нека видим какво ще покаже!
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 19:39

Синия Мени излиза на ринга и се насочва точно към, може би, най голямата заплаха, а именно Остин. Ледения хич не се трогва и подпуква Мени с юмруци в главата, после го засилва към въжетата и му прави Lou Thesz Press, гарниран с още удари в черепа. Май че е време за Мени да отива под душовете. Виж Остин - той е като подивяло животно!!! Завърна се с гръм и трясък в този мач!!! Ледения е приклещил на ъгъла и сега му забива убийствени Chop-ове. Мени е зашеметен от ударите и пристъпва напред, НО ЛЕДЕНИЯ ГО ПОСРЕЩА С УДАР СЪС СТОЛА!!!! Рейнс сега се появява зад Остин и опитва да го озапти, но и той си плаща солено за дързостта, защото "The Rattlesnake" подпуква и него. Стив засилва Роман към въжетата, той се оттласква И .... ОУУУУУ! РЕЙНС ОТНЕСЕ СТРАХОТЕН БОТУШ В ЧЕРЕПА!!!! Остин изглежда е влезнал на 20 бири в мелето и сега си го изкарва на всички тук. Но нека сега да видим! Грамадата обръща Ледения и ГО ХВАЩА ЗА ГЪРЛОТО, ПРИГОТВЯЙКИ СЕ ЗА CHOKESLAM. Ледения обаче се измъква, нанасяйки Low Blow на гиганта, а после грабва пак стола и му го забива в тиквата, поваляйки го по този начин. Браян Кейдж също се включва в борбата срещу Остин, но изяжда вместо това STUNNER!!! STUNNER!! STUNNER!!! Марти Скърл се пробва на свой ред да направи нещо срещу Ледения и го удря, а "The Rattlesnake" е като скала и не помръдва. Той поглежда на кръв младока И НАНАСЯ МОЩЕН STUNNER!


ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 IbbpFQwaSOby7dvTEF8PBoAcog_g0-ePauiG1WnJoK8UTAuY-V-irecKt1FdAJab1dabPAr57MGTi_4T_FQvBuSiOdHoiRWZ4H7xkktvOzYWBedKVKDlEnRJQlC9RvZ1NrRmPmwAHA=w345-h264-no

ТОЗИ STUNNER ОПИРА СКЪРЛ НА ВЪЖЕТАТА, ЛЕДЕНИЯ СЕ ИЗПРАВЯ И ГО ПРЕМЯТА НАД ТЯХ, НО ДАЛИ ИМА ЕЛИМИНАЦИЯ?? КАКВО ЛИ ЩЕ БЪДЕ РЕШЕНИЕТО НА СЪДИИТЕ?????
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 19:40

СЪДИИТЕ РЕШАВАТ, ЧЕ НЯМА ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 742
Age : 26

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 19:42

…10…9…8…7…6…5…4…3…2…1…
BE-E-E-EP!





AJ STYLES! И ТОЙ СЕ ВКЛЮЧВА В БИТКАТА ЗА МЯСТО НА PAIN XI! Styles сваля своето горнище и с бърза крачка се насочва към ринга. Публиката го освирква,  но той няма време да мисли за това. Той се плъзва под най-долното въже на ринга и се включва към двубоя.
ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Giphy
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 19:56

Marty успява да се върне обратно на ринга и мачът за него продължава! На тепиха започва да става меко казано пренаселено, като някои от участниците нямат място даже да си поемат въздух. The Blue Meanie се изправя, след като пое доста сериозна офанзива от страна на Austin и се насочва право към него, хващайки го през раменете... Stone Cold обаче рязко се завърта и забожда ритник в областта на корема, демонстрирайки страхотни реакции. Steve понечва да забие Stunner на Meanie... но бива изтласкан към въжетата от "The Blue One" и посрещнат с Big Boot! Meanie насочва вниманието си към другите участници в мача, а по средата на ринга го очаква не кой да е, а самият Matt Hardy! Двамата вперват поглед един в друг... а "The Blue Dude" измества "The Woken One" настрани и поваля засилилия се към него Curt Hawkins с брутален Clothesline, с който почти не му откача главата!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Clothesline

Michael Cole: Страшен саблен удар, колега! Изглежда, че Meanie все още има какво да покаже!

Corey Graves: Прав си, колега - но трябва също така да покаже и страшна издръжливост, ако иска да спечели този мач!

Hardy се обръща обратно към Meanie, осъзнавайки, че току-що го е спасил от атаката в гръб, която щеше да отнесе от Hawkins... и изкрещява "WONDERFUL!". "The Blue Guy" отново демонстрира signature танца си, а Hardy започва да отправя "Delete" знаци към феновете!

Corey Graves: Mark out-нах, колега!

За двамата, обаче, празненството продължава кратко, защото Big Show ги хваща за гърлата и изглежда ще забоде двоен Chokeslam... но не - Hardy и Meanie го изритват, а той отпуска захвата си... и двамата го отнасят с двоен Side Effect!!! Каква отборна работа от страна на новия Intercontinental шампион и на Meanie! Те изглежда ще играят в тандем поне засега, което хич не е лоша тактика! Лошите новини за Мийни са, че Остин е обратно на крака и го гледа, сякаш ще го одере жив всеки момент! "Stone Cold" с бърза крачка се насочва към Meanie... но изглежда бирите, които е изпил преди да се появи в залата, най-накрая започват да показват своя ефект и Steve започва да се олюлява... а Meanie веднага поема инициативата и го хваща през кръста... Austin все пак успява да му противодейства, засилвайки го към въжетата... но "The Blue Dude" успява да контрира с феноменален Neckbreaker!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Arm-swing-and-neckbreaker



Carsten Schaefer: SIE MÜSSEN MICH SCHERZEN, KOLLEGEN!

Holger Boschen: Was für ein Manöver von der Blue Meanie!

Michael Cole: Този Neckbreaker накара даже колегите ни от немската коментаторска маса да се развълнуват!

Corey Graves: Напълно резонно, колега!

През това време Hardy е изтласкал Curt Hawkins над горното въже и се опитва да го елиминира, а Meanie прави същото с Austin. Двамата се споглеждат... и се засилват към срещуположните въжета, а след това право към Hawkins и Austin, които са на ръба на тепиха!

Michael Cole: ДАЛИ ИМАМЕ ДВОЙНА ЕЛИМИНАЦИЯ, КОЛЕГА?!
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 19:59

НЕ!!
ХОУКИНС И ЛЕДЕНИЯ СЕ ОБЕДИНЯВАТ
И УСПЯВАТ ЗАЕДНО ДА СЕ СПАСЯТ!
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1068

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 19:59

*...3...2...1... BEEEEP*
*Осветлението в залата прекъсва*




ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 0foFlF4


HE IS HERE! HE IS FUCKING HERE! БИВШИЯТ ГРАНД ШАМПИОН И НАСТОЯЩ ОТБОРЕН КРАЧИ КЪМ РИНГА! ТОВА Е ГРОБАРЯ, ДАМИ И ГОСПОДА! Той за втори път се появява в този мач, този път много по-опитен от предишния. Нека не забравяме, че този човек е един изключителен атлет с невероятно дълъг период без загуба. Той е на път да влезне в мелето под номер 26, а това е номер, който е символ на победа в подобен тип мачове. Нека не забравяме и другата преднина на Гробаря - неговият съотборник е все още в мача. Ако двамата обединят сили, то тогава със сигурност шансовете на останалите участници са значително по-малки. И все пак, нека не забравяме, че в подобен тип срещи, всеки е сам за себе си. Дали обаче някой от отборните шампиони ще забие нож в гърба на своят съотборник? Предстои да разберем. Гробаря със значително забързана спямо обичайната си крачка се придвижва към ринга. Той е изключително мотивиран. Вниманието на суперзвездите е обърнато право към него, той е огромна заплаха за участниците в мача. Нека не забравяме, че атлет с подобна физика е по-труден за елиминиране, но все пак и не е най-големият в срещата. Дали ще успее да напише история днес? Той стига ринга и се качва директно на апрона, а след това прескача най-горното въже.

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 SkkjdWa


С ГРЪМ И ТРЯСЪК ГРОБАРЯ ВЛИЗА В ТАЗГОДИШНИЯТ ROAD TO PAIN МАЧ! Без изобщо да се бави той започва да раздава десни тупаници на адекватните суперзвезди! Един по един всички падат на пода, някои отнасят и ритници, трети clotheslines. MY GOD, Taker повали цели 6 човека! Това е нечовешко! Той среща поглед с Окада, който се е изправил и е забелязал своят съотборен шампион. Лека усмивка се появява на лицето на японската суперзвезда. Определено двамата ще обединят сили днес. Но какво ще означава това за Оспри? Дали и той ще стане част от този прокълнат отбор? Всичко е въпрос на време, предстои да разберем!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 20:34

3... 2... 1...

*BEEEEEEEEEEEEEP*




ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 4tZRZa6

AND HERE COMES "THE PSYCHO KILLER"! TOMMASO CIAMPA Е НОМЕР 27! След провала по-рано тази вечер въобще не изглежда в настроение. Нямаше намерение да влиза в този мач, но ето че няма избор и трябва да участва, ако иска още една възможност за световната титла и то в главния мач на PAIN. Публиката яко го освирква и дори част от нея му се подиграва, но на него не му дреме. Важното е сега да се справи добре в мелето. Сваля якето си и тръгва бавно към ринга. За никъде не бърза. Ходом ще пристигне на ринга, заразлика от повечето други участници, които винаги влизат на спринт. Наистина не мога да си обясня как търпи всичките тези обиди от публиката и дори не си дава зор да влезне на ринга. Сякаш това го храни. Той се наслаждава на всичко това. Това е музика за ушите му. Ciampa най-после стигна ринга и влиза на него. Време е да го видим в екшън за втори път тази вечер!
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1068

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 20:34

Окада и Гробаря директно започват да раздават правосъдие на ринга! Всеки от тях подхваща най-близката до себе си суперзвезда, като в случая на Гробаря това е Грамадата. Огромният суператлет, който никой не успя да елиминира до този момент сега наистина е в опасност. Тейкър нанася удар след удар в главата на суперзвездата, а публиката аплодира и скандира името му. Принцът на Тъмнината наистина е фаворит за спечелването на мача тази вечер. От серията удари Грамадата е запратен в ъгъла, където започва и серия в коремната област - rapid punches to the body. Тази серия бива прекъсната с опит за headbutt от страна на Грамадата, но суператлета е контриран от Тейкър, който успява да избегне удара и да забие лакът в тила на противника. В този момент обаче се появява ентусиаст, който напада Мъртвеца в гръб - Тайлър Брийз. Този човек е обезумял! Как може да нападнеш някой, който е три пъти по-огромен от теб? Красивата суперзвезда нанесе удар в гърбът на Гробаря, а ефекта от това бе единствено лек трепет и изправяне на Феномена. Той е бесен! Брийз директно бива хванат за гърлото, Тейкър го вдига високо... НЕ! Нямаме chokeslam, Брийз успява да бръкне в очите на бившият Гранд шампион, да прекъсне атаката и да го свали на колене. В този момент в офанзивата се включва и Хоукинс, който заедно с Брийз започва да налага Тейкър със серия от удари в тила! Мъртвеца изглежда е в безизходица. Окада от своя страна също бива нападнат в противоположен ъгъл и не може да помогне на съотборника си. Гробаря все пак бавно се опитва да се изправи и все по-находчиво го прави. Той най-накрая успява да избута и двамата си нападатели и да се изправи напълно. Те се втурват обратно към него, но моментално биват спрени от хващане за гърлото. Тейкър, той ще направи double chokeslam...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 8mJ9sqm


Каква серия от движения само! Тейкър бе на път да направи double chokeslam, но бе прекъснат с ритник в корема. Брийз и Хоукинс го засилиха към въжетата отсреща, след което се хванаха за ръце и опитаха да го посекат. Феноменът обаче успя да мине под капана, отблъсна се от въжетата още веднъж и нанесе двоен clothesline, поваляйки и двамата едновременно. Вижте телата им, те са изключително близо! Тейкър отново се засилва към въжетата, след което се отблъсква и забива двоен leg drop, наранявайки и двамата. Сега вниманието на Гробаря е насочено към нападателят на Окада, който е именно Сами Зейн. Гробаря отива при него, не забравяйте, че те имат история помежду си! Мъртвеца го хваща за рамото и го обръща към себе си, след което го хваща с две ръце за гърлото и го мята в най-близкият ъгъл. Припомняме, че Зейн има победа над Гробаря, именно малко преди Пейн миналата година - на Back In Black, където Pure титлата бе спечелена от младата надежда. В ъгъла отново ставаме свидетели на rapid body punches, последният от които е толквоа силен, че запраща Зейн над най-горното въже. Той все пак успява да се задържи в срещата. В този момент обаче Мъртвеца бива ударен в гръб. Всъщност, този импакт не бе точно удар под формата на атака, а удар под формата на допир с гръб. Тейкър се обръща, той застава лице в лице с .... РОМАН РЕЙНС! MY GOD! ПУБЛИКАТА ИЗБУХВА! ТОВА СА ДВЕТЕ ТОП ИМЕНА, КОИТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ИМАЛИ СВЕТОВНА ТИТЛА ЗА ПОСЛЕДНИЯТ СИ ПРЕСТОЙ ТУК! ВСИЧКИ СА НА КРАКА! СБЛЪСЪКЪТ МЕЖДУ ТЯХ ЩЕ Е ИСТОРИЧЕСКИ! И ето, че момента отново е развален! Зейн се завръща на ринга, той напада Гробаря в гръб, а Will Ospreay напада Рейнс. Моментално Окада помагана своят съотборник. Двамата обединяват сили, нанасяйки синхронно удари в лицето на суперзвездата. Тейкър го хваща за главата ...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 TYkeGcf


САМИ ЗЕЙН БЕ ПРЕХВЪРЛЕН НАД НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ. ДАЛИ ИНЕРЦИЯТА Е ДОСТАТЪЧНА, ЗА ДА БЪДЕ ЕЛИМИНИРАН???


Последната промяна е направена от Martozzy на 1/2/2020, 20:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty1/2/2020, 20:34

САМИ ИЗХВЪРЧА!!
ТОВА Е КРАЯТ ЗА НЕГО!!
ГРОБАРЯ ГО ЕЛИМИНИРА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 8 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Road To Pain (2020)-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: