Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Паркинг за юзърите!

Go down 
+75
Adam
Glorious_One
Light
who cares
Teodosiy
Никой
Martozzy
Cekoki
Blue Justice
Slavchov15
GodNikolov
Tommy End
Nina
SevBoom
ToniNXBULLET
Yuliyan
Scroller
Ivchonii
FrozEe
Rainmaker
Shizo
Bultras1912
Loverboy
deren
Teller
Baevtista
Gabrielka
Pamelska
Жоро Игната
cm_punk16
mr_enchev
Парцалев
Sev
ShwN
Charles Robinson
Dimarata
Ge6aaa
FreeRiver
Сантино Говняр
KiNg_SiZe
Balotelli
DakotaKaiCTRL
50 d@lL4$
Sashundera
Rage
That's Not Cool
BadKitty
DamonX
- MissWilson.
Perfectionv2
ApexPredator
^_WeReWoLf_^
Dark Wizard
billy_kidman
FørbiddenEnÐ
bocov
Nick_Blade
Ultimo Dragon
Awesome
Geor4
John_Litka
hedshot
suicide12345
GOAT
Petioo09
znakaProductions
Daniels-4-Ever
Just.Eve
lorda1234
Don't cross Rhodes!
Evan Bourne
ushanka
Extreme'Diva
denkatar
sangrr
79 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
АвторСъобщение
VaskoMaistora
New User
New User
VaskoMaistora


Join date : 08.05.2021
Posts : 69

Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинг за юзърите!   Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty25/12/2023, 21:29

Паркирам, ще видя до кога. Някои хора си позволяват прекалено много в екипа. Говорил съм с Баев едно, то става друго, щом ще ми трият труда, майната му. И без това имам нужда от малко почивка.
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 810

Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинг за юзърите!   Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty26/12/2023, 12:09

Пиша и от тук, за да кажа, че напускам екипа на TNW, тъй като смятам, че съм излишен в този екип. Първото, което е, че сме 5 човека, след това съм баннат от чата, нямам права в чата и който рече да си ме псува в чата може, а аз няма какво да направя по въпроса. Най-много обаче ме хвана яд, че Баев не изпрати разговорът ни на екипа, който проведохме по време на предишния турнир. Там му казах, че искам след турнира да враждувам с Клаудио Кастаньоли, Баев казва *добре* мога да намеря чата, за да го пратя на който го иска. Та говорихме, разбрали сме се, пиша си Аз нещата в rampage и изведнъж гледам Адам - нахалника ми трие поста и ми вика в чата, кой ти каза,че трябва да пишеш. Никаква комуникация в тоя екип, всеки си прави кво му кеф на него, добавят и Виксен в екипа...абе заеби както е рекал един велик е-федър. Аз напускам като модератор и ще помагам тогава,  когато наистина има нужда и трудът ми бъде оценен, колкото като играч на форума! Засега съм почивка, ще видим докога. Това беше от мен.
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 822
Age : 32

Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинг за юзърите!   Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty26/12/2023, 12:41

Васенце, преди да се изказваш или да правиш каквото и да било - хубаво е, когато човек проучи как седят нещата. От екипа взехме единодушно решение, че ти ще си следващият претендент за Defiant титлата, а не защото ти казваш така. Второ, в чата - ти сам изявяваш желанието да не си в него, като искаш да си баннат от там, после се оплакваш. Трето, напусна и чата на екипа, защото не ти изнася твоята, а не защото аз съм 'отгоре'. Следващият път ще те помоля, когато се опитваш да казваш нещо, заставай зад думите си, аргументирай се - покажи мъжество веднъж завинаги. Не дефинирай хората, потребителите във форума слагайки под етикет или общ знаменател. Когато искаш да си част от нещо, има изчакване, допитване - комуникация. Ти не само, че винаги си бързал, пренебрегваш празници, почивни дни и обвиняваш останалите, че имат собствен живот и го приоритизират пред форума в дадени моменти. Тези, които 'храниш', обиждаш и тем подобни, в същото време им правиш услуги, но продължаваш да си действаш по твоята. Какъв е извода - че ако нещо не се случи така, както ти искаш да се случи - значи не си нужен на форума или в екипа. Не може винаги да става по свирквата на даден човек. Защото аз, Баев, Дамян, дори и Вили си пренебрегнахме личните интереси (семейство, връзки, деца), за да може да огаждаме на хората тук, единственото което искаме от тях е да са благодарни, да имат уважението и да дават нещо и от себе си, когато искат да получат - това е всичко. За теб е най-лесно да обърнеш лопатата към мен, защото ти винаги си имал някакъв конкретен комплекс спрямо персоната ми. Аз не те мразя или нещо, просто такива хора като теб ги презирам, защото не мисля, че някога мога да изляза на глава с тях. Ти си този, който изнесе информация от екипа навън, ти си вечно недоволния и вечно недооценения, а си в топ 5 на най-титулуваните потребители в TNW, но наглостта ти няма край и продължаваш да искаш, да намилаш, че ти си човека за каквото и да било. И точно, когато екипът реши да ти даде възможността, която никой до сега не ти е давал, а само ти се е подигравал - ти отново удряш дъното и връщаш задна. Защо? Защото отново не става така, както ти искаш или си сънувал да стане. Пишеш там, където не ти е работата, и да... Сети се, че си от екипа, точно в мига, в който загуби 'най-ценното' - поредната титла. После се сещаш, че всъщност трябва да вършиш работата за която си в екипа, а когато го направиш - се изтъкваш, че го правиш, което по задължение като член от кръга -  трябва да правиш. Нещата винаги са били прости, но ти винаги ги правиш по-сложни от най-сложните, както и в момента. В момента показваш неуважение към човека, който е най-либерален към теб и търпи глупостите и негативните ти деяния, които сътвори в последните четири месеца - отново недоволен, а после търсиш уважение и респект от всички. Уважението и респекта се гради с труд, упоритост, но най-вече - С МОЗЪК. Продължавай да твърдиш, че съм нагъл, наричай ме с хиляди епитети, лепвай ми хиляди етикети, или ми слагай каквото искаш под името или до него - за мен е без значение. Защото аз правя всичко за хората, които са тук. Ако някой има проблем с това, може да се обърне лично към мен, а не да го прави публичен проблем за окото на хора, които първо не им влиза в работата, второ не им е част от свободното време. Хиляди пъти ти се оказа уважението за това, че си играч, че си черноработник и си свършил работа, но когато се опира до човешките ти качества - не ги показваш, чудно е дали изобщо ги притежаваш. В момента отново търсиш вниманието и искаш погледите да са към теб, защото пак искаш да се изкараш 'жертва', но и недооценен, но знай - граница има и тя е някъде там, но ти си отдавна отвъд нея. Сам се правиш на 'бита карта', после скачаш на останалите и хиляди други неща. Но знаеш ли, пожелавам ти здраве, защото то не идва нито с пари, нито с акъл - за другото - надявам се някой ден да го прозреш или да го притежаваш. Лек ти живот!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Паркинг за юзърите! - Page 29 N7IkHs6

W: 69 D: 9 L: 41

Legacy:

Dimarata and SUPREME. харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6433
Age : 21

Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинг за юзърите!   Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty26/12/2023, 18:29

Аз навремето като говорех никой не искаше да ме чуе. Е, сега виждате с какъв олигофрен си имате работа. Дай му малко и ще почна да циври за повече.
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинг за юзърите!   Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty26/12/2023, 19:35

Scroller написа:
Аз навремето като говорех никой не искаше да ме чуе. Е, сега виждате с какъв олигофрен си имате работа. Дай му малко и ще почна да циври за повече.
- Киро Брейка Very Happy

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3058
Age : 26

Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинг за юзърите!   Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty26/12/2023, 20:24

Не мога да си обясня, в реалния живот сигурно ядовете не ви стигат че се карате за такива глупости?

Geor4, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Dimarata, Exodia and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинг за юзърите!   Паркинг за юзърите! - Page 29 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Паркинг за юзърите!
Върнете се в началото 
Страница 29 от 29Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW SIGN A CONTRACT-
Идете на: