Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all

Go down 
+15
LegitBo$$
GOAT
GodNikolov
Rainmaker
laiok
Nina
Baevtista
Don't cross Rhodes!
FreeRiver
The "1948" One
Tommy End
Yuliyan
SevBoom
Cekoki
Scroller
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Общо гласове : 25

АвторСъобщение
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty29/4/2018, 20:52

ME: TNW World Championship Match
"Title vs. Record"
RTP'18 Winner Dean Ambrose def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c)


- Ох.. Ами какво да ви кажа? Аз си знаех... просто си знаех, че тези двамата няма как да създадат нещо по-различно от една среща изиграна на световно ниво! Не очаквах, че някога ще дойде точния момент в който Кални да загуби своята световна титла, дори сега като гледам промененият му цвят на ника ми става много странно, но пък евала на Манчи! Той го заслужаваше, вярвате или не, това момче заслужава да бъде световен шампион. Много съм развълнувана сега какво ще става за напред, но съм сигурна на 200%, че ще си заслужава. А който има възражения... Нека, всеки си има мнение, окей, но не оставайте злобата да ви погуби. Махнете я за момент и се насладете на царуването на Манчи! Пожелавам успех и на двамата играчи в бъдеще!

CO-ME: TNW World Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw


- Мач, който наистина много харесах, ама наистина. Двамата ни поднесоха един невероятен мач, но този край... Ах, този край. Защо бе хора, защо? Такъв мач заслужаваше победител. Аз очаквах такъв. Просто много мразя draw-ове и то на мачове, които не го заслужават. Според мен всичко трябваше да свърши след Khallas, но пък Адам Коул се оказа кораво копеле и се повдигна, но не бе достатъчно корав да успее да направи своя може би финален туш. Не знам, аз останах разочарована от края, но за самото развитие на мача нямам никакви забележки.

TNW Intercontinental Championship Ladder Match
Roman Reigns (c) def. Jay White


- Боже, Сев от къде изкара тези сили накрая? Майчице.. вкара ни в тъча с тоя пост, но пък мача си беше адски брутален. Което не очаквах, но момчетата ме изненадаха много приятно. Евала и на двамата!

Falls Count Anywhere Match
AJ Styles def. The Miz


- Много исках Нинка да спечели тук, защото Миз е нейния човек, доказваше го всяка седмица преди Пейн доказа го и тук. Но в крайна сметка The Phenomenal One грабна победата, за което не съм сърдита. Много добро изпълнение и от двамата, просто не знам дали други двама ще могат да се съчетаят толкова добре колкото те успяха.

TNW Women's Championship Match
Alexa Bliss (c) def. Mickie James


- PAMELA IS THE GODDESS, BITCHESS!~ ОГРОМНА фенка съм на играта й с Алекса. Просто чупи скули, мята екстеншъни, взривява банки, абе огън жена! Заслужава да бъде шампионка, по всичко си личи. Баев бе доста голяма конкуренция, но все пак Пами намери начин да запази своето злато, което е страхотно!

Singles Match
Dolph Ziggler def. Jeff Hardy


- Дамянски заслужаваше победата! Много исках той да спечели, тъй като той направи всичко за враждата на мача, който дори не се състои. Просто гавра с труда му.. Нямам думи.

Singles Match
Braun Strowman def. Kurt Angle


Braun е дзверо и това е.. Кърт несъмнено му беше най-коравия опонент, но той успя да се справи и с него.. Доста емоционален завършек, хареса ми.

Singles Match
Bray Wyatt def. Baron Corbin


- Мача беше приятен, което се очакваше! Честито на младия ни талант, Томи! Пожелавам му само успехи и да е надъхан все така!

Singles Match
Charlotte Flair def. Ronda ''Rowdy'' Rousey


- Много разочароващо тук.. Нинка е кралица и успя някак си да замаже положението със своите страхони постове, но очаквах повече. Честито все пак на Нинси за победата, ако беше загубила и тук щях да се хвърля от 5-тия етаж.

Singles Match
Sasha Banks def. Asuka


- Много, ама много съм радостна, че този мач се получи. Постарах се адски много с всеки един мой пост, тъй като разбирах срещу кой се изправям, срещу Андрей, който не само в мъжката дивизия, а и в женската доминира! Е, радостна съм, че точно аз му прекратих серията, няма да лъжа, хаха. Ноо той наистина много добре се справи имайки предвид важния му мач в CO ME-то. И се радвам, че той и Нинка ми дадоха двата най-хубави мача на двата Пейн турнира на които съм участвала!

6 Men "Get The Suitcase" Match
Chris Jericho def. Elias, Finn Balor, Seth Rollins, Heath Slater and Marty Scurll


-Лелее, разбрах, че тоя мач не е за мен, хаха. Доста си е трудно според мен, конкуренцията беше голяма, просто нямаше как да ги надвия. Браво на Цецо, браво на Юлиян, браво и на новият носител на куфарчето - Шизо! Те бяха момчетата, които направиха този мач мега як и може би най добрият "Get The Suitcase" Match някога!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty29/4/2018, 21:00

ME: TNW World Championship Match
"Title vs. Record"
RTP'18 Winner Dean Ambrose def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c)
- Големият Main Event и според очакванията трябваше да бъде пълна класика, но мач не се прави от един човек. Моето не е хейт към Мариан, защото аз не критикувам играта на някого само защото не го харесвам, а дали харесвам Мариан по принцип - горе-долу. Както и да е. Чел съм постовете, ако щете ми вярвайте. Никой няма да ми промени мнението - кални го смаза. "Как така го смаза?! Та той бе смачкан! Все пак, Thank you @Rainmaker! И Юлияне, тихо бе кретен!" - реакциите на някои хора. Мариан все още не си е изградил образа. Това което той изгражда е... спотаджия или нещо от тоя сорт. Ако иска да има брутален образ нека го играе brawler. "Ама Мариан е най-добрия с Амброуз" - не ме интересуват вашите мнения в случая. Самият опонент на Мариан (Calnex) ми каза че трябва да го играе brawler много след като го казах в чата, така че не аз съм само на това мнение. Мариан има нужда да гледа повечко качествен кеч. Докато келнера се стараеше да изгради и неговия образ (не само своя), направи мача и по-интересен. Поне за мен е така! Мариан забрави да селва контузията във врата. Вкара емоция, донякъде описа горе-долу добре атмосферата на стадиона (обаче във всеки пост омръзва да се пише колко хора са на стадиона, и не говоря само за този мач). Той не разказа история. Заложи на големите ходове в самото начало и изказването на Пеши, че Амброуз е заприличал на японски не само че е глупаво, но и си противоречи, че кечът в WWE е по-интересен, но не искам да отделям внимание на това, пък и кой знае - може да греша в случая и да го е казал на майтап или да бъркам нещо. Та, ще съветвам Мариан да си пусне някой голям мач от NJPW, където се залага на техника. Може би на него ще му е интересно да изгледа мачове като Шибата-Окада или пък Сузиуки-Окада. Не беше напълно готов за мача и не се приспособи към стила на кални и това именно е да разказва история на ринга. На този мач повече от 4.75* не бих дал. Дори Мариан според мен можеше да чака още малко, защото не се е развил достатъчно добре, ако съдим по днешните критерии за е-федовете. Да, трябваше най-после да има своят момент на такъв голям турнир, но само по образ ми харесва. Личи си, че всичко беше заради 4-те години чакане и не се определи победител по време на турнира, което за мен щеше да бъде по-справедливо към шампиона. Знам че във форума няма да има консенсус за някое мое мнение, но тук това е критика. Мариан описва мачовете в стил WWE - никакъв storytelling, въпреки че WWE уж се водят за най-голямата кеч федерация която разказва истории. Пожелавам късмет на Мариан с неговият reign и дано изглади играта си и да се учи поне малко от келнера за такива подробности. Не беше зле, но за мен неговата игра е разочарование, тъй като очаквах много повече.

CO-ME: TNW World Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw

- Мач който достави. Андрей, колкото и да ме дразни понякога (това вече са лични взаимоотношения, не трябва да ги бъркам с играта), е голям МЕ-ър, но времето му отдавна мина и ми се повръща, че все още е шампион. Та, друго ми е интересно и искам да обясня. Ако имаха мач преди PAIN, в стил Накамура и Стайлс (само че там е преди GRR... и тук не може да се говори за копиране, такава ви е историята в случая), тогава бих възприел това равенство за продължаване на историята, но не ми хареса че завършиха на равно точно сега. Адам Коул трябваше да вземе титлата и някак си нещата щяха да са по-различни. Бих приел да продължат поне още месец, би ми било по-интересно, тъй като титлата ще бъде в други ръце и ще ни предложат нещо по-различно. Махал дори щеше да е по-интересен като образ. Последният месец за Андрей не беше толкова интересен, защото не предложи нищо със своят кечист. Беше обичайното мрънкане срещу Америка и съперника му. Равенството го признавам като нещо хубаво заради едно нещо - това беше нещо различно и неочаквано, но за мен не отива на такова Pay-Per-View да завършиш по този начин. Има и друг вариант - Адам Коул да беше смазал Махал от бой. Обаче разбирам защо не се случи и това не се случи, защото Адам ще е face докато враждата приключи. Мачът беше добър в почти всеки един аспект. Емоционално (и то благодарение на Пеши) беше добре. Андрей не ми се стори че включи толкова емоция, но изгради добре кечиста си с голяма доминация, а разбира се Махал задължително трябва да доминира в мачовете си, тъй като е огромен. Не знам колко точно е висок, но то се вижда, че е много по-огромен от Коул. Пеши също добре изгради кечиста си. Изкара го като голям underdog, най-вече с предпоследният си пост. Емоцията точно в последният пост, с който приключи мача... там изчезна. Имаме само 6 реда, които трябва да се водят за най-интересните от поста, което не ми харесва. Точно в края трябва да има голяма драма и да се наблегне на underdog образа на Коул в момента. Този мач ако беше завършил със загуба на Коул можехме да видим хийл търн. А с негова победа можеше по-нататък, примерно седмица-две по-късно, да видим хийл търн отново, но натам отиват нещата. 

TNW Intercontinental Championship Ladder Match
Roman Reigns (c) def. Jay White

- Тук, очаквано или не, мога да похваля и Сев, и Алфи. За мен този мач беше претрупан, най-вече последният пост на Сев. Сев се представи уникално, най-доброто му представяне от месеци. Същото може и да се каже за Алфи, който най-после ми стана интересен, най-вече през последните няколко седмици донякъде ме убеди, че си заслужава да му обърна сериозно внимание, но ме разочарова със смяната на кечиста си. Зададе ми един въпрос и той беше дали е проблем, че отново си сменя кечиста и моят отговор е категорично ДА! Най-сетне е интересен, прави нещо в е-фед кариерата си, пише добри постове, доближава се до нивото, на което трябва да си, ако искаш да си шампион, но в крайна сметка се прецакваш. Надявам се, че calny някак си (ама едва ли) ще успее да го разубеди, защото след прочетеното забелязах огромна разлика от играта му в предишните месеци. Сев се доказа, обаче вкара много finisher-и в срещата. Видяхме около 5-6 spear-а (и това не е измислено число) + някъде още толкова Superman Punch-а. В последният му пост вече стана нереалистично и трябваше малко по-рано да приключи с писането, но както и да е, старанието му бива оценено от мен. Алфи също успя да изгради образа си и даде сериозна заявка за това че може да вземе титлата, въпреки предварителните планове, които са измислени от Мариан и Андрей. Малко кратки бяха постовете му, трябваше още малко да пише. Не че дължината е важна, не се бъркайте... просто ми се искаше да видя още малко от него. Както и да е, представи се на ниво. В емоционален аспект и двамата направо-о-о... направиха този мач да се чувства сякаш е най-бруталният в историята на TNW и изобщо е-фед wrestling-а, въпреки че според мен е за **** 1/2. Невероятен сблъсък, покриха изискванията, защото се очакваше мач само за *** 1/2/****. Доставиха, но-о-о... не е перфектен, определено.

Falls Count Anywhere Match
AJ Styles def. The Miz
- Мммм.... мач който на пръв поглед не ме интересуваше, защото ми беше все тая. Не знам дали защото имах чувството, че някой ще напусне след това или защото те не опитаха в чата да надъхат всички, но това е само на пръв поглед. В постовете си се постараха. Аз имах чувството, че Стайлс бие. Може и да е заради това, че съм бил в екипа и съм бил наясно малко или много с това. Емоция имаше, стабилни моменти също, но за стипулацията очаквах повече. В backstage-а да се бяха сбили или пък в близката градинка да бяха отделили много време. Добър край обаче. ****

Singles Match
Bray Wyatt def. Baron Corbin
- Е, мач от който не се очакваше много, но стана. Стана предвид очакванията. Томи очаквах повечко да бие, той пък гледаше бързо да напише поста заради GREATEST ROYAL RUMBLE. *** 1/2

6 Men "Get The Suitcase" Match
Chris Jericho def. Elias, Finn Balor, Seth Rollins, Heath Slater and Marty Scurll


- Някои хора вече ми знаят мнението - победителя не ми харесва. "Ама то той трябва да си спаси кариерата!" - и мен какво ме грее бе, пичове и пичета? Целта е куфара да го вземе активен играч, КОЙТО ВЪОБЩЕ НЕ СПИРА ДА ИГРАЕ ПРЕЗ МЕСЕЦ-ДВА и накрая го давате на Шизо, който сега се води като part-timer. След RTP го нямаше, преди това го нямаше, а преди преди това пак го нямаше... Имал проблеми, бил зает - 'ми нека спре да играе играта. Защо трябва другите да са по-назад заради някой от екипа, който не можа да изкара трите си царувания с ИК-то както трябва? Все някой искал нещо... все някой от ЕКИПА искал нещо и трябвало да му се даде. Или пък някой близък на човек от екипа. 'Ми дай аз да ям чурката, па друг нека си се кефи и да играе веднъж месечно. Няма да обяснявам за 49954954-ти път как имам история за двете МЕ титли. Не, не ме интересува, късничко си е. Дори и Цекоки да беше взел куфара - по-добре. Той тръгне ли да играе е сериозен. Шизо тръгне ли... вижте ни мача в крузу дивизията. Така трябва да постъпва един модератор! Евала-а!!! Постовете е ясно, че са претрупани. Аз поне мисля че разказах дребна... мини историйка.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty29/4/2018, 22:42

ME: TNW World Championship Match
"Title vs. Record"
RTP'18 Winner Dean Ambrose def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c) -
Мачът не беше перфектен, тъй като имаше някои недостатъци, но същевременно беше изпълнен и с толкова невероятни моменти, storytelling и selling, че просто забравяш за всички минуси. Освен всичко срещата разказа най-добрата история на ринга, която съм виждал в е-федовете. Като започнем от отказа на Okada да влезе в стила на Ambrose, доминирайки го изцяло с техническите си умения, преминем през игрите с мозъка на японеца и това, че беше по-слабият в преките физически размени, в които го принуди да влезе Ambrose, и стигнем до арогантността на шампиона, която му коства титлата, double neck work-а, феноменалния selling от Okada, character work-а, емоцията, откачените ходове и драмата накрая. Мач за поколенията и един от най-великите за всички времена. *****

CO-ME: TNW World Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw -
Мачът беше много добър, като от самото му съдържание доста ми харесаха обратите в края, това, че го изградиха малко повече на физическа основа, и character work-а и на двамата. Като индивидуална игра никой не разочарова. Само финалът малко не ми допадна, но това е лично мнение. Втората най-добра защита от царуването на Mahal по мое мнение! ****

TNW Intercontinental Championship Ladder Match
Roman Reigns (c) def. Jay White -
Браво, много добре си изградиха образите и същевременно представиха един много силен ladder мач. Стилът на Alfie отново ми хареса, Сев заслужава само поздравления за последния пост, може би дори малко се престара, но все пак разбирам какво е да пишеш толкова много като количество и колко време отнема. Определено се нарежда сред топ мачовете на турнира. ****

Falls Count Anywhere Match
AJ Styles def. The Miz -
Много качествен street fight тип мач, който по мое мнение беше на едно ниво с предишния им сблъсък от Back in Black. Доста добре разказаха омразата във враждата си на ринга и вкараха heat в мача. Единственият недостатък, който според мен му попречи да се качи на още по-високо стъпало, беше това, че контузеният крак на AJ не изигра никаква роля накрая на мача, но все пак изключвайки това, доста силен сблъсък се получи. Радвам се, че цялата вражда между Нина и Баев се уреди, тъй като определено не загубих интерес към нея и за миг. ***3/4

TNW Women's Championship Match
Alexa Bliss (c) def. Mickie James -
Солиден мач стана, макар и леко да бледнее на фона на останалите, но това е нормално. Прилични постове, друго толкова няма какво да се каже тук, очаквам и още по-добри неща за в бъдеще от женската дивизия. ***

Singles Match
Dolph Ziggler def. Jeff Hardy -
Още един добър мач, който вървеше много плавно през цялото време и постепенно го изградиха към по-силните ходове. Сякаш ми се искаше да изпишат по още един пост или поне завършекът да беше различен - нямам предвид като победител, ами като финални редове в мача, но и така беше стабилно. Жалко единствено, че Дамян отново си загуби PPV мача, но все пак е гост-звезда и това явно си казва думата. Доволен съм от двамата! ***1/2

Singles Match
Braun Strowman def. Kurt Angle -
Мисля си, че Angle получи твърде много офанзива и под това нямам предвид, че hedshot е писал два поста, ами по-скоро съдържанието, което вкара в тях. Това просто беше нереалистично срещу Strowman, но встрани от това мачът не беше лош! **1/2

Singles Match
Bray Wyatt def. Baron Corbin -
Забавен мач стана и се радвам, че Томи взе победата, тъй като си личи, че има желание за игра. Самият той има какво да подобри в изграждането и описанието на постовете си - основните неща, разбира се, но вярвам, че постепенно ще прогресира. Дано и момчето с Corbin се задържи. **

Singles Match
Charlotte Flair def. Ronda ''Rowdy'' Rousey -
Жалко, че така стана с Мариан, но е разбираемо, имаше много, много по-важен мач на главата. Нинка се опита да направи нещо, но просто трябваше да запазят мача за друго PPV. **

Singles Match
Sasha Banks def. Asuka -
Много красиво оформяне от Андрей, но мога да кажа, че малко ме разочарова с Asuka! Можеше да вкара нещо по-интересно с някакъв beatdown от Asuka и след това, примерно, comeback от Sasha, но и така нещата бяха биващи. Заслужена победа за Миа, дано се насочи към титлата в скоро време. ***

6 Men "Get The Suitcase" Match
Chris Jericho def. Elias, Finn Balor, Seth Rollins, Heath Slater and Marty Scurll -
Признавам си, че прегледах набързо мача (за разлика от останалите), просто вече съм изморен от всичкото четене и като цяло не съм фен на "GTS" двубоите (твърде голяма хаотичност ми идва - нещо, което иначе харесвам в подобни мачове в кеча, но не и в е-федовете), обаче от това, което видях, всеки донякъде се е постарал. Ясно е, че не само един човек заслужаваше куфара, но винаги има и губещи. Няма да давам оценка за мача, само ще поздравя всеки, който е отделил време да се представи добре!

Overall: въпреки че не всеки мач беше класика, този PAIN беше невероятен и почти на едно ниво с предишния. Може би ще бъде и най-доброто шоу за годината, поне за момента не виждам никаква конкуренция от изминалите турнири. 8/10
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty30/4/2018, 16:44

ME: TNW World Championship Match
"Title vs. Record"
RTP'18 Winner Dean Ambrose def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c)
- Имам чувството, че на всеки турнир, в който участва Rainmaker-а казваме "велик мач", "най-добрия мач в историята", "най-добрия мач на турнира", но този път, този път бе различно! Това наистина бе един наистина великолепен мач. Бе толкова добър, че дори не може да се опише с думи! Естествено, като един водолей, моето мнение е малко по-различно от това на останалите. Според мен не е реалистично мача да продължи толкова много време и не е нужно да се пишат толкова обемни постове, ако не бяхте писали постове, като за последно може би аз и Мариан щяхме също да направим един хубав мач, а не сега той дори да не бива коментиран особено от останалите участници, защото на практика, заради това, че нямахме хубаво направен мач, се спадна целия престиж на турнира, но все пак евала и на двамата, четох някой неща, но едва ли има някой човек във форума, който да е успял да прочете всичко, честита победа на Мариан, според мен напълно го заслужава, но ще му е малко трудно да надмине Окада, като шампион, но все пак се надявам да го направи!

CO-ME: TNW World Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw
- Един перфектен мач за мен, такива каквито харесвам и смятам, че са напълно достатъчни. С много добре направена вражда, с интересни моменти в мача, тук също имаше доста обемни постове, но може би самия факт, че бяха по-малко, но по-обемни ми допада малко повече. Наистина очаквах Пеши да победи, често да си призная смятах, че г-н Добрев ще преживее две загуби на Pain, но ето че не успя и мача приключи без победител. Доста ме изненада финала и се радвам, за което! Вече е ясно, че на следващия турнир отново ще ги гледаме един срещу друг и отново ще бъде приятна гледка за окото!

TNW Intercontinental Championship Ladder Match
Roman Reigns (c) def. Jay White
– Радвам се и за двамата, че успяха да направят такъв страхотен мач, но не знам как бих могла да коментирам послединя пост на Сев. От една старана, той е отделил толкова време и усилия да го напише и евала за което, защото неговите постове не са просто, за да отбие номера, а момчето наистина се старае, но от друга страна, нужно ли бе? С този огромен пост би било нереално, ако опонента ти се повдигне и според мен титлата трябваше да отиде при Алфи и Сев отново да бъде върнат към мейн евента, но просто с този пост, ако не бе спечелил нямаше да е адекватно.

Falls Count Anywhere Match
AJ Styles def. The Miz
– Искам много да благодаря на Баев, че направихме тази вражда, защото дори да се върнах само заради нея се радвам, че се върнах. Много добре се справихме, аз много ни харесах мача и честно казано, който и каквото да говори се справихме по чудесен начин. Това е една от най-добрите вражди в е-феда, но едва ли в края на годината ще бъде от номинираните вражди за слами, защото не бе за титла, а когато няма титла интереса не е толкова голям. Никой не обръща сериозно внимание на това, което направихме, но аз нямам проблем с това, а сега е време Мизанин малко да си отпочине, защото доста ми дойде в последните месеци, мислех да бъда парт-таймърка и да пишем по един-два пъти на месеца, а то какво стана... Положих доста труд и се надявам поне няколко човека да са го оценили.

TNW Women's Championship Match
Alexa Bliss (c) def. Mickie James
– Ами, отново добър мач. Няма от какво да се оплача. Баев се справи и с двата си мача по възможно най-добрия начин! Памела също се справи добре, а поста й след победата ме спука от смях! Надявам се да си е прекарала добре на Коцето и поздравления и за двамата за усилията, които положиха за мача, макар и да не бе нещо особено.

Singles Match
Dolph Ziggler def. Jeff Hardy
– Бях малко заета, когато се играеха мачовете и много се изненадах, когато видях този мач. Много добра игра и от двамата, макар че за мен Дамян е победителя.

Singles Match
Braun Strowman def. Kurt Angle
– Хубав мач с интересен край! Добра игра и от двамата и доста тъжно сбогуване на Кърт в края на мача! Чакам с нетърпение да видя какво ще е следващото нещо, което Джони ще направи със Strowman!

Singles Match
Bray Wyatt def. Baron Corbin
– Двамата се справят супер! Мача бе точно това, което очаквах, справихте се много добре и продължавайте да играете с такова желание и интерес!

Singles Match
Charlotte Flair def. Ronda ''Rowdy'' Rousey
– Не ми се коментира много, защото съм разочарована. Дадох всичко от себе си, написах си сама постовете и се надявам някой да е отворил мача и да е прочел поне малко от тях, защото доста се постарах, но вече не желая да коментирам другите обстоятелства.

Singles Match
Sasha Banks def. Asuka
– Браво и на двамата! Най-добрия женски мач на турнира! Супер игра и от двамата и очаквано Миа надигра Анди и направи страхотна победа с шефката! Много красиви постове, а сега очаквам да видя Саша срещу Алекса, защото ако двете имат вражда, ще бъде меле!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty1/5/2018, 00:16

ME: TNW World Championship Match
"Title vs. Record"
RTP'18 Winner Dean Ambrose def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c)

- Евала... Невероятен мач между Marian и Calny. Двамата направиха един от най-великите мачове на PAIN и във е-федовете. Мисля че титлата е заслужена за Мариан, защото той е от малкото хора, които не са я докосвали от много време. Много се радвам, че успя най-после да стигне до титлата. Той я заслужава много и няма спор в това. Надявам се да се справи сега като Световен шампион и дано да продължи да издига титлата, както правеше Rainmaker, който е най-великият Световен шампион. Много силна игра и от него. Сега ми е интересно... Какво ще стане и с двамата? Дали ще има реванш или не... Ще видим, но иначе много хубав мач. ******

CO-ME: TNW World Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw

- Мисля че това е най-добрият вариант за завършек. И двамата бяхме много равностойни по мое мнение и мисля че се представихме отлично. Враждата си беше топ, а мачът беше просто уникален. Надявам се сега на реваншът ни да спечелят титлата, въпреки че ще бъде трудно. Андрей е наистина много силен играч и ще ми е трудно да го победя. Но иначе искам да му благодаря за това, че получих шанс да се изправя срещу него на PAIN. ***** 1/2

TNW Intercontinental Championship Ladder Match
Roman Reigns (c) def. Jay White

- Отново много силен мач. Мачовете за мъжките титли не разочароват въобще. Alfie показа невиждана игра и успя да затрудни малко Sev, който просто избухна при последния си пост... Уникален пост просто. 8k думи, мисля че тук трябва да му кажем едно браво, защото той си даде почти целия ден, за да напише поста. Иначе мачът ми хареса, брутален ladder мач направиха. *****

Falls Count Anywhere Match
AJ Styles def. The Miz

- БРУТАЛЕН МАЧ! Просто брутален... Нина и Баев извадиха най-доброто, което могат и успяха да направят един от най-добрите мачове на TNW през последните месеци. Много ми харесва играта на Nina със Миз и силно се надявам да остане, защото е много важна за форума. Баев отново впечатли със AJ Styles, жалко че паркира, но за наша радост е само за един месец и дано да е за месец. *****

TNW Women's Championship Match
Alexa Bliss (c) def. Mickie James

- Силен мач за Женската титла. Baev се представи уникално и тук, а Pamela просто няма какво да кажа за нея, тя се промени много през последните месеци и доказа, че заслужава да е сред големите имена на компанията. ****

Singles Match
Dolph Ziggler def. Jeff Hardy

- Мисля че замяната на Косьо бе правилна. Видяхме Rado - Damyan за втори път, ако не се лъжа. И този път Радо успя да победи, той се представя добре със Ziggler и дано да продължава да се представя така с него, а Дамян е най-големия с Jeff Hardy. *** 1/2

Singles Match
Braun Strowman def. Kurt Angle

- Изненадващо добър мач между двамата. Никой не очакваше Johnny да направи такъв силен мач със Braun, но ето че го направи. Hedshot се раздаде като за последно много добра игра от него, определено ще липсва на форума и дано се завърне някой ден. Иначе честито на Жони, той спечели най-важната си победа, от както е със Braun Strowman. ***

Singles Match
Bray Wyatt def. Baron Corbin

- Силен мач между новите, този път имахме победител в лицето на Tommy. Той се представя много добре със Bray, има какво да се желание, но аз вярвам, че ако е сериозен ще стане по-добър. Surifsta си игра добре, дано да продължат враждата, защото може да стане много интересна, ако се постараят. ** 1/2

Singles Match
Charlotte Flair def. Ronda ''Rowdy'' Rousey

- Очаквах повече... Заслужена победа за Нина, но все пак Мариан е извинен, защото имаше много, ама много по-важен мач от този, без да сърди Николина, но си е така. *

Singles Match
Sasha Banks def. Asuka

- Хареса ми мачът между Андрей и Милена. Добре, че тя спечели, защото Mia се представи уникално със Sasha и ако беше загубила, просто... Андрей впечатли със Asuka, но тук не му трябваше победата. Mia напълно заслужено спечели и дано сега вземе влезе в картината за Женската титла, защото мястото и е там. **** 1/2

6 Men "Get The Suitcase" Match
Chris Jericho def. Elias, Finn Balor, Seth Rollins, Heath Slater and Marty Scurll

- Поздравления на всички user-и, които взеха участие. Най-вече на Юлиян, който игра с два акаунта. Дали Шизо заслужи куфара? Ами бих казал да, защото той се е старал много за TNW, въпреки несериозността си, той показваше добра игра и дано сега е по редовен и покаже на всички, че той може да се мери с големите риби. Милена дано вземе някоя титла със Marty, защото и ходи да го играе. Юлиян няма спор, той е бъдещ Main Event-ър. Цецо... Той за съжаление напусна... Имаше шанс за някоя титла в бъдеще, иначе и той се представи много добре, ще ми липсват римичките... **
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty2/5/2018, 02:12

ME: TNW World Championship Match; Dean Ambrose (RTP'18 winner) def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c) - Уникално... Грандиозно... ПРОСТО НЕВЕРОЯТНО!!! Момчетата надминаха очакванията ми, а те не бяха ниски! Мога да кажа по едно голямя браво за двамата участници в мача, личи се, че дадоха максимума от себе си, хвърлиха, колкото могат и какво стана? Получи се един перфектен мач, като за Main Event на Pain! Интриигата между longster reign-а с TNW титлата на Ambrose и денят, който оставаше на Okada, за да изравни този reign бе уникална, много добре измислено и-и-и... Просто ЕВАЛА~!
*****


CO-ME: TNW World Grand Championship Match; Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw
0 - Един също страхотен мач, очаквах повече, признавам си... След първите постова на двамата, но това не значи, че не са се справили като за Pain! Двамата отново заслужават едно БРАВО за работата си, идеята за равенството не беше чак толкова лоша в интерес на истината, но една силна победа за Cole или пък мощна защитата от Mahal (макар, че има такава) щеше да е по-добре от моя лична гледна точка.
****


TNW Intercontinental Championship Ladder Match; Roman Reigns (c) def. Jay White
- Ето го... МОЯТ МАЧ! Поздравявам съперника си за добрата игра... Почти съм сигурен, че ако третият ми пост не бе такъв щеше да се стигне до четвърти за White, който щеше да бъде в негова полза... Малко не му достигна... И тези, които ми казват, че съм се доказал да не го правят, защото отда-авна съм го направи... Още преди да се запишат във форума!
****


Falls Count Anywhere Match; AJ Styles def. The Miz
- Също много добър мач, точно като за Pain отново... Не показа слаба игра нито един от участниците, въпреки не голямото свободно време успяха да завършат мача и показаха добра игра във всеки един пост... През цялото време!
***1/2


TNW Women's Championship Match; Alexa Bliss (c) def. Mickie James
- Тук участниците заслужават моето извинение, не очаквах много, но станах много добре, оправдаха се по страхотен начин, със страхотно изписани постове, демонстрирайки как се прави в женската дивизия! Евала, дано продължава да се развива тази дивизия и видим някога Moon окичена с този пояс!
***


Dolph Ziggler def. Jeff Hardy
- Излагация... Поне видяхме "1948"... Обаче жалко за Дамян.
**


Braun Strowman def. Kurt Angle
- Може би тук трябваше също да видим малко по-дълъг мач, както в горните четири, но... Какво да се прави?
**


Bray Wyatt def. Baron Corbin
- Добър мач, двамата се справиха доста добре като за първи Pain... Добре сте, момчета, продължавайте да се развивате!
**


Charlotte Flair def. Ronda ''Rowdy'' Rousey
- Ем... Жалко, можеше да стане доста интересно тук, но този мач бе жертван за Main Event-а по моя преценка.
*


Sasha Banks def. Asuka
- Още един мач, който моят милост даде на заден план по грешна преценка, нещата се развиха много добре в този мач, наистина му обърнах внимание, както и на всички останали и ми хареса всичко... От до. Завършека бе също доста правилен... Евала за добре свършената работа!
***1/3


6 Men "Get The Suitcase" Match; Chris Jericho def. Elias, Finn Balor, Seth Rollins, Heath Slater and Marty Scurll
- Евала, много добър GTS мач, напълно сериозен, всичко ми хареса, от излизанията до свалянето на куфарчето от Jericho... Наистина бе малко прецакан Цецо тук, но ако беше победил той щяхме да говорим, че Шизо е прецакания от друга гледна точка... Не знам, нямам коментар по тази тема.
****


PPV: *****
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty2/5/2018, 18:34

ME: TNW World Championship Match
"Title vs. Record"
RTP'18 Winner Dean Ambrose def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c)
- Аз освен да кажа едно голямо ЕВАЛА и на двамата за това което сътворихте, наистина това бе един от най-добрите мачове в TNW някога защо пък не и може би най-добрия. Прекрасни постове с много смисъл, селинг, история, много добре букнахте като цяло враждата ви която взе върхова точка на PAIN. Поздравления на Мариан който най-накрая след толкова много време стана Световен Шампион и отново е на върха в компанията, наистина го заслужи и няма да се усъмня и за миг в ролята му на Световен Шампион. Евала на Кални-то който никак не отстъпваше на Мариан макар и да знаеше предварителния край на мача. Евала Пичове!

CO-ME: TNW World Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw
- Може би този завършек е разбираем. Миналата година с Цецо сътворихме същото защото и двамата заслужавахме да победим и просто и двамата излязохме от клетката на миналогодишното издание на Pain. Иначе мача е доста свеж, много добри постове, добре оформени, имаше доста епик моменти, като цяло нямаше да симпатизирам на някой който играе Махал в е-федове, но тук говорим за най-великия който доказва ,че може да превърне и най-големия оутсайдер в качествен мейн-евентър. Евала на Пеши, това трябваше ппц да е неговия момент, но пък така адаша ще се мотивира повече и скоро ще го видим като Гранд Шампион, BAYBAY!

TNW Intercontinental Championship Ladder Match
Roman Reigns (c) def. Jay White
- Евала Момчета, Евала Сев държиш класата брато!

6 Men "Get The Suitcase" Match
Chris Jericho def. Elias, Finn Balor, Seth Rollins, Heath Slater and Marty Scurll
- Искам да започна благодарейки на всеки един играч в мача без Юлиан. Играхте много добре и дадохте всичко от себе си което не бе незабелязано от мен и имаше доста хвалби от моя страна към ръководството с цел да бъдете най-малко пушнати заради това ,че трудът ви беше на празно, но мисля ,че сътворихме един страхотен мач със страхотни постове. Юлиане моето момче, виж сега, в момента ревеш и се оплакваш, знам ,че даде всичко от себе си, знам ,че се опита да вкараш каквото можеш и изцеди всичко от себе си, и аз като бях колко теб бях прецакан много жестоко за една бг титла, но и дума не обелих защото знам ,че по този начин падам в очите на хората, просто на хората им става смешно, знам ,че искаше много да спечелиш този куфар, наричаш ме парт-таймър, може и такъв да съм но те уверявам ,че този Run в момента ще е по дълъг от твоята възраст, ха-ха, не го приемай на вътре шегичка, иначе ако беше някой друг на моето място щеше много да ти сипва ,че го наричаш по толкова много грозни начини и то в темата за турнира, но аз съм си аз, A KEEP IT SIMPLE AND CALM GUY, споко не се нерви, и такива моменти ще има в кариерата ти, все още си млад и импулсивен но трябва да се научиш и да губиш. А иначе няма смисъл да вкарваш истории за модератори и да намесваш екипа, в момента си явно яко озлобен и се опитваш да ми сипваш с каквото ти хрумне мислейки си ,че си прав и хората ще те подкрепят. Цекоки се представи феноменално, ние с него си се знаем отдавна, но просто този букинг се мисли от 5 месеца с този финал, а иначе не играя веднъж в месеца, споко, просто ми падна доста в очите с тези твои изказвания, човека дето те хвалеше винаги колко по-добър и по-добър ставаш, но явно ти липсват още неща, а мислех ,че си един готов мейн-евентър, но явно съм грешал, брато, както и да е. Искам да благодаря на всички които ми честитиха това отличие което го чакам 2 години и 3 месеца от както съм във форума и кариерата ми най-накрая ще пробие нагоре в следващата една година, така ,че Световните Шампиони да са готови по всяко време,хаха!
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty2/5/2018, 19:48

Falls Count Anywhere Match
AJ Styles def. The Miz

- Невероятен, брутален, изумителен, превъзходен сблъсък! Просто нямам думи... Наистина! Благодаря на Нина за това, че се завърна и нарпавиха такава вражда на толкова високо ниво, такъв двубой на такова огромно ниво... Едва ли някой ни е чел нещата, но със сигурност се постарахме и се раздадохме. Ние просто си бяхме за ME-то, ние просто доказахме, че сме най-добрите. Грабнахме шоуто! Контузията на Стайлс я описах по един много добър начин. Щом Даниел Браян може да се бие в 2 мача на Кеч Мания и накрая да си тръгне със световната титла, докато е с контузия на едното рамо и също така бива треснат върху коментаторска маса, то и ЕЙ Джей Стайлс може да си позволи да се мята насам-натам. Имаше много емоция и напрежение. Разбира се, също е важно да се отбележи, че и двамата бяхме много заети, но успяхме да се справим с трудностите. Отново моите искрени благодарности и поздравления за това, което направи Нина. Тя за момент не се отказа и показа на всички, че може да победи всеки. Също така показа, че е над нивото на 90% от момчетата във форума. За мен това бе най-добрата ми вражда. Много съм щастлив, че този проект сработи. Надявам се на още съвмести проекти с живущата в кв. Ил... девойка. Smile
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty3/5/2018, 21:49

ME: TNW World Championship Match
"Title vs. Record"
RTP'18 Winner Dean Ambrose def. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada (c)


- Шедьовър. Това сътвориха тези двамата. Благодаря им от все сърце за стореното. Един невероятен, епохален, бомбастичен сблъсък. Не мисля, че сме виждали подобно нещо в е-федовете, едва ли и ще видим. Всичко беше изпипано от-до. От враждата, до самия мач. Е, ето, че Мариан получи своя момент. Получи го, побеждавайки най-добрия е-федър в България. Кални ще остане в историята като най-добрия Световен шампион, това, че не е подобрил рекорда не значи абсолютно нищо. Невероятните мачове все още ще бъдат помнени, враждата му с Викторов също ще бъде помнена дълго. Той си остава толкова велик и без това постижение. Честито на моя приятел Мариан, вярвах в него! Заслужаваше тази Световна титла отдавна, но той е един много скромен човек и не обича да краде светлината на прожекторите за себе си. Един истински гений, който много разбира играта! Очаквам с нетърпение да видя как ще се развие рейнът му, започна страхотно в Rampage.

CO-ME: TNW World Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) w/ The Singh Brothers vs. Adam Cole w/ The Undisputed Era ended in a draw


- Разбирам, че повечето сте разочаровани от равенството. Много хора са недоволни, че Adam Cole не стана шампион. Точно това и беше целта. Когато прочетеш, че на някой му се "гади" от факта, че си шампион, то това значи, че си свършил работата перфектно като хийл. Горд съм с това. Горд съм с нещата, които постигам с Jinder Mahal. Образът, който играя с най-много наслада в дългогодишната си е-фед кариера. Пеши показа, че може да се мери с най-големия. За мен е огромна чест на втори пореден PAIN да имах мач с талант от по-новото поколение. Очаквах от него подобно поведение, подобна игра. Това беше най-трудният ми мач откакто защитавам титлата си с Mahal. Scroller успя да се добере до равенството, но повярвайте ми, на Mayhem всичко за него ще приключи.

TNW Intercontinental Championship Ladder Match
Roman Reigns (c) def. Jay White


- Много съм доволен от играта и на двамата. Показаха, че могат да правят страхотни мачове, затвориха устите на критиците. Аз съм човекът, който буукна цялостно тази вражда и съм изключително доволен от постигнатото и от крайния резултат. Alfie, проклятието ти скоро ще бъде премахнато. С подобна игра, ти ще бъдеш шампион. Искам да обърна внимание на Сев... Той показа невероятна игра. Не говоря за последния пост, дължината няма никакво значение. Дори му предлагах да не се насилва с 8K думи, но той е много твърдоглав. Науми ли си нещо, той го прави. Северин е човекът, който вкарва невероятна емоция в постовете си. Многократното повтаряне на една и съща дума, която засилва темпото, нестандартните му сравнения... Напомня ми за Косьо в най-добрите му дни. Но емоцията с която той описва мачовете си, е неповторима. Тя не може да бъде изкопирана от друг играч. Специално с Roman Reigns, мисля, че той има най-силните дни в кариерата си. Много се надявам да продължава в същия дух.

Falls Count Anywhere Match
AJ Styles def. The Miz


- Поредният страхотен мач на най-голямата сцена. Какво по-добро място да блеснеш, от това на PAIN. От екипа на TNW дадохме голяма свобода на Geor4 и Nina заради опита им, и те успяха да превърнат враждата им в нещо специално. Не ми харесва, обаче, че се чувстват недооценени. Това на е така. Целият форум хвалеше тази вражда и имаше защо. Мачът също беше страхотен. Да, Баев наистина забрави да sell-ва крака по едно време, но това е AJ Styles. Това е суперменът на TNW, винаги е е бил и винаги ще бъде. Той прави невъзможното. Това е най-голямата икона на компанията. Страхотната история във враждата се пренесе и зад въжетата. Едно огромно БРАВО и на двамата!

TNW Women's Championship Match
Alexa Bliss (c) def. Mickie James


- В този мач блестеше само и единствено Pamelska. Така и трябваше. Отлична работа, свършена от Баев, за да издигне шампионката при жените. Alexa Bliss продължава да доминира, благодарение на добрата игра на Памела. Радвам се, че тя играе с такова желание, защото както виждаме, тя е изключително способно момиче. Един много добър мач, за да може Alexa да се отвърди още повече на върха. Празненствата и в Планета след мача са напълно заслужени!

Singles Match
Dolph Ziggler def. Jeff Hardy


- Поредното разочарование, което ни поднесе Косьо. Все пак, Радо ми предложи да замества, ако някой отсъства от мача си на PAIN. Импровизирахме и станахме свидетели на един страхотен мач. Двамата с Дамян имаха сблъсък по-рано и в BBF, но мисля, че тук ни предложиха по-стойностна продукция, а и е логично, все пак мачът се състоя на PAIN. Радо показа, че все още го може и заслужено успя да спечели срещата, а и с оглед на това, че той ще остава във феда, още повече закономерно победата отиде при него. Благодарим на Дамян за добрата работа през последните месеци, на добър час!

Singles Match
Braun Strowman def. Kurt Angle


- Много добър мач. Аз съм фен и на двамата като играчи, но по-голям фен съм на JohnnyZ. Както съм казвал и преди, той е "Специалния" на TNW. Доказа го за пореден път. Свалям шапка и на hedshot, че се съгласи да изиграе този мач и да дари JohnnyZ с един неповторим момент и да стане поредното голямо име, преклонявало глава пред него.

Singles Match
Bray Wyatt def. Baron Corbin


- Като за новаци, това си беше що-годе приличен мач. И в двамата има много хляб, надявам се все така да продължават да имат подобно желание за развитие. Имат ли го, те със сигурност ще израстнат и успехите няма да закъснеят и за двамата играчи. И Tommy, и surfista са много равностойни, но Томи беше една крачка напред в този мач и заслужено спечели. Радвам се, че реши да запази Bray Wyatt, защото с него му се отдава.

Singles Match
Charlotte Flair def. Ronda ''Rowdy'' Rousey


- Завършекът на този мач бе по моя идея. Тук трябваше да се импровизира. Мариан осра нещата, без извинение. Когато трябва някой да бъде критикуван, ще бъде. Това, че имаше главен мач не го оправдава. Ако знаеше, че няма да се справи, по-добре беше да се разминем с този мач. Все пак, Нина донякъде позамаза положението с чудесната си игра. В крайна сметка, с нейната игра и моя ум, станахме свидетели на един приличен PAIN момент.

Singles Match
Sasha Banks def. Asuka


- За мен бе чест да деля един ринг с такъв играч като Мая. Сработихме се страхотно. Определено си заслужи победата, защото игра с такова желание, което е способно да засенчи и най-големите. Но тя винаги е показвала, че може да играе тази игра, без особени трудности. Много ми се иска сега да видим една вражда между нея и Памела. И двете се намират в невероятна форма и за мен ще бъде удоволствие да ги видя 1 на 1.

6 Men "Get The Suitcase" Match
Chris Jericho def. Elias, Finn Balor, Seth Rollins, Heath Slater and Marty Scurll


- Нелош GTS мач. Хареса ми. Всички играха много добре, една идея над средното ниво. Шизака обаче си ги надигра и заслужено откачи куфарчето. Ще го следя много изкъсо, това му е последният шанс да покаже, че може да е нещо повече от мид-кардър. Дано не го пропилее.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all    PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all  - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» PAIN VII (2016): THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL
» Road To Pain 2018
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» PAIN XI (2020) - The Grandest Stage of them all
» TNW Podcast S02 E08 - Review на ''The Grandest Stage Of Them All'' - PAIN IX

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2018-
Идете на: