Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road To Pain 2018

Go down 
+11
laiok
Rainmaker
Rage
Yuliyan
Dimarata
FreeRiver
Shizo
GOAT
GodNikolov
surfista
Scroller
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty14/1/2018, 12:43

Имам надежди за мелето. Очаквам да с победата да си тръгне човек, който досега не е успявал да печели този мач. Има много големи имена, а се надявам, че ще има и изненадващи появи. Надявам се на един достоен победител, който впоследствие да детронира Окада. За WHC-то - Юлиян е амбициран, но понякога досаден в чат зоната. Разбира се, всеки е така в началото. А и е разбираемо предвид факта, че Юлиян е още млад и зелен на години. За разлика от Васко, който също бе досаден, Юлиян показва добра игра. Не знам на колко всъщност е Юлиян, но пише по-добре от Косьо, Васко и онзи мангал от Белгия. Чел съм му няколко поста и е похвално, че не допуска такива глупави пунктуационни и правописни грешки като по-горе изброените. Не знам дали TNW ще съществува още дълго, но защо пък да не видим Юлиян като WHC някой ден? Враждата между Махал и Едж - ранната загуба на титлата на Едж някак си не ми се понрави, надявам се, че екипът е измислил нещо по-добро за Johnny, защото това може само да го демотивира. Иначе като история и самото ниво на игра е ясно - отлично. Пеши бие надъхания сиракОв. Но пък тази загуба може само да помогне на младия играч. Интересно ми е срещу кого ще се изправи Сев. Мислих си, че ще захвърли Роман на боклука след враждата с Evolution, но явно му харесва да разцъква с него.
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty16/1/2018, 15:37

30-Man Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose или някоя питанка

TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Finn Balor

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ???

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty22/1/2018, 15:12

РЕЗУЛТАТИ написа:
30-Man Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose def. 29 men to win the RTP Match

TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Finn Balor

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) def. Edge

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) def. Fandango

TNW United States Championship I Quit Match
Rusev def. Seth Rollins (c)

MMA Rules Match
Brock Lesnar def. Matt Riddle

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty22/1/2018, 15:25

30-Man Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose def. 29 men to win the RTP Match
- За съжаление резултатът от този мач бе доста предвидим и всички очаквахме Дийн Амброус да спечели мелето. Все пак историята, която ще се развива ще бъде доста интересна. Окада ще опита да счупи рекорда, човекът който го държи (Дийн) ще опита да го спре. Ако тези двамата се срещнат на БОЛКА ще бъде един интересен мач между два различни стила.
TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Finn Balor
-  Страхотен мач! Не знам дали успях по някакъв начин да доближа нивото на кални, но важното е че опитах и предполагам повечето сте харесали срещата. Намесата на Накамура/Радо малко е неуместна, въпреки историята, която имат Окада и Накамура. Накамура буквално с нищо не заслужава този шанс. Постоянно напуска федерацията и се завръща на няколко месеца, като губи и доста от мачовете си и като цяло с нищо не се е доказал, но все пак се надявам, че Радо ще играе доста добре с Накамура, уж му се е кефил. 
TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) def. Edge
- Добър мач, Махал изкарва 4* мачове, справя се добре. Обработката върху крака на Едж ми хареса, а победата бе заслужена. Надявам се, че конкуренцията на Махал ще стане все по-голяма, тъй като може и по-добре да се представи.
TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) def. Fandango
- СЪРФИСТА-А-А-А~!! Тоя се оказа ебати машината. Представи се на много по-високо ниво от очакваното, а Сев можеше да компенсира за забавянето с един силен финален пост. Хич не ме впечатли. Като че ли сърфиста се раздаде повече от него и впечатли повече, но според мен Сев не трябваше да пада на това ППВ. Надявам се, че февруари и март няма да получава точки, за да премахне по някоя.
TNW United States Championship I Quit Match 
Rusev def. Seth Rollins (c)
- Разбрах, че уж скоро ще се закрива тази титла. Все пак... ако Русев е последният ѝ шампион това ще бъде доста интересно решение.
MMA Rules Match
Brock Lesnar def. Matt Riddle
- "Главата на Ридъл отксочи като баскетболна топка от тепиха" - Стабилен нокаут. Иконката на Поколени 
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty22/1/2018, 17:37

Беше зле, но не ужасно зле. 3/6 мача ме изкефиха. Мелето, макар и много хора да се бавиха с постовете си, но не заради играта на играчите, ами по-скоро заради някои изненадващи появи като например моите хора, Джеф Харди и най-вече Зак Райдър, за крайния резултат бях написал преди ППВ-то, че очаквам някой от необявените в мачът играчи да спечели, после по едно време писах по чатът че предвиждам "Зетя" да вземе мелето още преди той да се появи, но всъщност ви трол-нах всичките, ХА! Get trolled, boooi! Знаех че Амброус ще спечели, просто никой друг не успя да вдъхне достатъчно чувство в играта си и освен Джеф, само той успя да достигне очакванията ми.

Okada vs. Balor беше стабилен мач, uliqn се раздаде с Девитт, макар че според мен можеше да вложи повече от себе си, според мен за това Окада успя да запази титлата си. Мисля че uliqn е доста underrated и освен той, не знам кой друг заслужава shot за Световната титла. Намесата на Накамура в края беше напълно излишна.

Последния мач заради който гледах ППВ-то беше разбира се THE TRASHARAJAA срещу Едж. Страхотна игра и от двамата. Мисля, че Едж се раздаде доколкото можа и му казвам "Евала" че имаше хъс да играе с някой като Джиндър Махал, който е доста труден противник.

Останалите мачове, както предположих, бяха the weaklink в шоуто, разбира се не обвинявам участника от единия мач, Rage, защото Васко заслужаваше да умре от един пънч. За Рейнс вс Фанданго мога само да отбележа, че който и да е този "Сърфиста" има бъдеще във е-феда, навярно дори по-светло от това на Сев, ако е нечий втори акаунт този под прякора "Сърфиста" може да отсърфира обратно в Тихия Океан.
Давам едно "оптимистично" 2/10 като крайна оценка.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty22/1/2018, 18:04

30-Man Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose def. 29 men to win the RTP Match – Моля да ме извините, ако видите някакви неточности при коментара ми за този турнир, но все пак една година не съм следила нещата и ще ги коментирам така както ги виждам сега. Първо мисля да поздравя победителя, а именно Марианси, който смятам, че наистина го заслужава и си се справи перфектно, но освен него всички момчета взели участие се справиха много добре. Г-н 1ви номер се справи чудесно с Коул, естествено за такъв тип мач не е нужно да се пише толкова, но все пак ми хареса играта му с Адам и се надявам да не го оставя още дълго време. Играта на Джеф беше на супер ниво и Дамян се справи много добре. Също така всички изненади в мача ми допаднаха и изключително много се радвам, че имах честта отново да участвам в този мач, не знам дали представянето ми се е харесало на останалите, но се надявам да се е.

TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Finn Balor – Ами, радвам се, че във форума все още се правят такива класики и виждам доста подобение в играта на Юлиян, харесва ми как е започнал да оформя постовете си и се надявам след няколко месеца ако продължава в същия дух да окачи около кръста си някоя по-голяма титла. Мача беше много хубав наистина, не смятам, че вече има какво да се каже за Окада, но със сигурност ми хареса това, че постовете му са по-умерени и не е прекалявал с информацията. Завръщането на Накамура също бе добро,  мисля че един път пак имаше нещо подобно между тях двамата, но с интерес ще следя развитието на нещата при тях.

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) def. Edge- Страхотен мач, имам впредвид наистина страхотен. Нека започна първо от Джони. Много хора очакваха той да се завърне и Миз, но аз лично обожавам играта му с Острието. Мисля, че той е един кечист, с който си струва да играеш, въпреки че неговата кариера вече приключи. Истинска класа, много ми харесва оформянето на постовете му, има си своя стил и не знам какво ще се случва с него за на пред, но докато съм тук ще следя! А сега към г-н Добрев, който буквално ме удиви с играта му с Jinder. Всички знаем, ппц колко добър е той, обаче има нещо наречи го господ, наречи го енергия, което прави играта му с Махараджата направо магическа. Наистина не мислех, че някой на неговото ниво може повече да си подобри играта, но го е направил и обожавам това как всичко е под конец.  Личи си, че Андрей много му харесва да играе с този образ, а мача им беше приятен за окото и почти равностоен.

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) def. Fandango – Какъв е този Фанданго, какво е това чудо? Не знам, кой играе с него ама браво! Щом дори не можах да го елиминирам от RTP, значи ще почна да викам и аз за него.  Сев от друга страна издига IC титлата, не знам какви са тия точки дето получава момчето, ама той си е висша лига в е-федовете и може да направим една вражда, ако остана за по-дълго.

TNW United States Championship I Quit Match
Rusev def. Seth Rollins (c) Личи си, че момчето, което играе с Русев, го играе със страст и какво да кажа освен честито за победата и новия шампион? Можеше да понапишат по още един, два поста, но може би трябва да очакваме по-добро представяне следващия път?

MMA Rules Match
Brock Lesnar def. Matt Riddle – Харесвам и такива мачове, които са само за шоуто. Трябва да ги има и такива.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty22/1/2018, 20:14

30-Man Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose def. 29 men to win the RTP Match

- Невероятен Road To Pain мач. Бих казал, че се получи по-добре от миналогодишния, като качество. Победителя в мелето първоначално не беше Мариан. Мелето, трябваше да го взема аз със Kevin Owens, но преди четири месеца някъде казах на Мариан, че той трябва да го вземе, защото го заслужава много повече. Иначе с Adam Cole играх много добре, не съм играл със такова желание от както бях с Owens. Мога спокойно да кажа, че ако някои хора не ми убият кефа, ще направя една много силна кариера с Cole. Той ми е един от любимите кечисти и ми е кеф да играя с него и да го гледам в NXT. Другите участници и те се представиха страхотно, Дамян, Шизо, Жони и Сев (не казвам Мариан, защото е ясно, че се представи невероятно) са хората, които ми грабнаха окото. Наистина много силно представяне, Андрей, Нинка и Баев и те направиха добро. Това меле лично на мен ми беше най-трудното, защото го водех до края, заедно с Мариан и после се включи GOAT. Надявам се до година да не водя мелето, защото за мен беше кошмар. Писах поне с три - четири кечиста и рефвах, едитвах темата едновременно, Мариан също правеше това. Мога да кажа, че свършихме страхотна работа и се надявам на Pain, Мариан да си тръгне със световната титла или Гранд титлата. ***

TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Finn Balor

- Това е най-добрия мач на Юлиян в кариерата му поне според мен. Кралския стол (така да го наречем) на Rainmaker започна много да се клати. След всяка една победа, той започва да се затруднява все повече. Спокойно мога да кажа, че той е най-добрия световен шампион тук. Може да играе с кечист като Okada, който няма такава медия, като тези в WWE, но пак прави интересни неща. Очаквам calny да подобри рекорда на Ambrose, който след Pain може да бъде подобрен, ако Okada все още е световен шампион. Хареса ми и Nakamura, който се завърна и ще се опита да върне старото ''аз'' на Окада. Интересни неща ни очакват за световната титла. *****

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) def. Edge

- Много силен мач! Laiok отново впечатли с Махал и показа силна игра, Johnny отново показа, че е най-добрия с Edge и, че когато играе сериозно няма кой да му се изпречи на пътя. Очаквана победа поне според мен, защото това щеше да убие тотално титлата, ако имаше нов шампион. Тук мисля, че щеше да бъде добрия вариант, Махал да вземе титлата, а на отминалия турнир, Острието да я запази, но пак се получи силна вражда, която ще бъде кандидат за вражда на годината. **** 2/4

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) def. Fandango

- Тук нещата започват да стават интересни. Интереса ми към този сблъсък бе нулев, когато видях Fandango, но после ми стана много интересно, когато видях поста на surfista, Alfie загатна за мач срещу Роман, но кога ще бъде той? Сигурно през следващите седмици, когато Роман не очаква. **

TNW United States Championship I Quit Match
Rusev def. Seth Rollins (c)

- Някои хора ми убиха музата и затова играх така, за което се извиняван. Честито на Sirakov. *


MMA Rules Match
Brock Lesnar def. Matt Riddle

- Васко... Не знам какво да кажа за този. Поне за мен този човек никога няма да успее и да иска. Бих описал неговата кариера като... Провал! За мен Васко е провал. Не защото е неграмотен, а защото не се държи като 23 годишен. Мамка му, ЕДИН ЮЛИЯН, КОЙТО Е НА 13 СЕ ДЪРЖИ ПО СЕРИОЗНО ОТ ТОЯ! Това не мога да го проумея... Дано Васко стане по сериозен, защото не си го представям като доктор, вземе да убие някое дете. DUD
Върнете се в началото Go down
DaveMeltzer
New User
New User
DaveMeltzer


Join date : 25.01.2011
Posts : 21

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty23/1/2018, 19:41

30-Man Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose def. 29 men to win the RTP Match - ****

TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Finn Balor - *****

TNW Grand Championship Match - ****½
Jinder Mahal (c) def. Edge

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) def. Fandango - ***

TNW United States Championship I Quit Match
Rusev def. Seth Rollins (c) - **½

MMA Rules Match
Brock Lesnar def. Matt Riddle - DUD
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty23/1/2018, 20:33

30-Man Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose def. 29 men to win the RTP Match -
Колкото можех, следях мелето и мога да кажа, че не беше лошо. Имаше си стабилно star power в него, въпреки че бях предвидил появите на номер 29 и 30. Като цяло нямаше кой знае какви завръщания, но се радвам, че Баев ще продължи с AJ Styles за PAIN сезона, тъй като все пак това се води „неговият“ кечист. Дарка, Нинка и Дамян също бяха добри включвания. Имаше и интересни моменти като елиминирането на Triple H и heel turn-а на Ambrose, въпреки че конкретно в последните месеци нямаше предпоставки за него. Хареса ми, че Ishii и Riddle най-сетне имаха кратка интеракция, истински dream мач за TNW, който едва ли ще бъде осъществен някога. Имаше и стабилна изненада с дългото издържане на Fandango, съмнявам се обаче играчът му да успее да направи голяма кариера с него. Няма да изтъквам имената на направилите ми впечатление потребители, но като цяло мелето беше на ниво. Въпреки че не ми се искаше за втора поредна година админ да го спечели, Мариан си го заслужава, въпросът е дали на PAIN ще успее да вдигне световната титла за втори път за всичките си години игра. ***

TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) def. Finn Balor -
Феноменален мач и определено най-добрият в кариерата на втория. Мачът беше пълен с епични моменти - например когато Okada беше притиснал до стената Balor пред самите Bullet Club и като bad-ass мазохист ирландецът ги помоли да не се месят, моментът с изплюването върху изплезения език на Balor, бъркането в ухото на Okada, бруталният stomp, който изкара лекарския екип на крак и най-вече опитите за tribute-и към следващите лидери на Bullet Club - все ходове, от които Okada не е изритвал в Япония, и японецът логично се измъкна на три пъти. Прекрасна обработка върху врата на Balor от страна на световния шампион, sell-ната почти перфектно, както и атаките върху гърба на Okada, който при всяко свое изпълнение не забравяше да имитира болката. Самите те силно затрудниха шампиона, тъй като той очевидно се беше подготвил за такива към контузената ръка и беше изненадан от развръзката. Страхотна драма към края, като финалната серия както винаги беше на чудесно ниво. Единственият възможен минус беше излишната намеса на Bullet Club, но в крайна сметка и тя беше добре обяснена от коментаторите. Та, с този мач се затвърдиха няколко мнения в главата ми: Юлиян е почти готов за продължителен престой в ME сцената и царуването на Okada надмина всички останали в последните години, а вероятно и в историята. Всяка следваща защита за Okada става все по-продължителна и трудна от предишните, дали някой ще успее да го детронира в близките месеци?! *****

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) def. Edge -
Много, много добър мач. Хареса ми историята как този път Mahal успя да се справи без приятелчетата си и победи чисто Edge, а обработката върху крака беше силна с добър selling от страна на претендента, като изключим един-два момента. И двамата представиха игра на високо ниво. Лично според мен първият им мач беше малко по-добър - ако тук бяха вкарали изригваща финална серия, можеше и да се доближи до нивото му, но отново един от най-добрите мачове в историята на Grand титлата. Доколкото чух, нещо голямо предстои пред Mahal, въпреки че имам страха, че ще видим сценарий, подобен на Seth Rollins vs. Kenny Omega, а за бъдещето на Джони наистина нямам никаква идея. Дано не бъде пратен в безсмислени вражди до PAIN. **** 1/4

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) def. Fandango -
Малко по-добре, отколкото очаквах в първия момент, след като видях Fandango. Не мога да кажа, че мачът беше толкова добър, но човекът с втория ме изненада. Не го познавам, обаче като за новак с такъв кечист е добър. Има потенциал за добро развитие, ако смени Fandango. * 3/4

TNW United States Championship I Quit Match
Rusev def. Seth Rollins (c) -
Мачът беше прекалено кратък и имам чувството, че залогът попречи на двамата, вместо да им помогне да направят срещата по-интересна. Можеше да се иска повече. * 1/4

MMA Rules Match
Brock Lesnar def. Matt Riddle -
Да беше някой jobber срещу Lesnar, нямаше да имам проблем, но чисто kayfabe е нелепо месец след мач като Okada-Riddle това да се случва. -*****

Два от шестте мача бяха невероятни, мелето беше горе-долу OK, а останало беше от слабо до крайно лошо.

Оценка по десетобалната система: 4.5/10
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Road To Pain 2018 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Road To Pain 2018
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» TNW Podcast S02 E03 - Ревю на Road To Pain 2018 и интервю с CHAMPviaRKO
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» Road To Pain
» ROAD TO PAIN 2014
» TNW Road to Pain 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2018-
Идете на: