Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road To Pain 2018

Go down 
+11
laiok
Rainmaker
Rage
Yuliyan
Dimarata
FreeRiver
Shizo
GOAT
GodNikolov
surfista
Scroller
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty12/1/2018, 21:57

Не знам за сърфисти, скейтбордисти, ама тоя кенеф срещу когото ме пуснахте ме изнерви страшно много. Не може да се уговори едно и извендъж да му скимва, че не иска да е така. Едвам се навих от Баев да се върна за няколко мача и тоя е на път да ме откаже. Дано да ме пускате с по-сериозни момчета занапред, че иначе едва ли ръна ми ще продължи дълго..
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty12/1/2018, 23:56

Извинявам се от името на екипа, Rage заради онова човече!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 18:04

Matchcard написа:
30-MAN
Road to Pain Rumble Match

Dean Ambrose, Fandango, Seth Rollins, Matt Riddle, Brock Lesnar, Kane, Curtis Axel, Tomohiro Ishii, Eli Drake, Samoa Joe, Andrade "Cien" Almas, Adam Cole, Rusev, Travis Banks, Braun Strowman, Mojo Rawley, Kenny Omega, Cesaro;


TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ???

Можете да коментирате турнира!


Последната промяна е направена от Rainmaker на 13/1/2018, 18:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 18:39

30-MAN
Road to Pain Rumble Match

Dean Ambrose, Fandango, Seth Rollins, Matt Riddle, Brock Lesnar, Kane, Curtis Axel, Tomohiro Ishii, Eli Drake, Samoa Joe, Andrade "Cien" Almas, Adam Cole, Rusev, Travis Banks, Braun Strowman, Mojo Rawley, Kenny Omega, Cesaro -
Не съм фен на RTP мачовете, тъй като предпочитам round-robin формати като G1 просто защото в тях има възможност за разказване на много повече и по-интересни истории, но много трудно може да се направи подобно нещо в TNW, така че все пак ще следя мелето с интерес. От посочените имена като реални фаворити могат да се приемат само Ambrose и Rollins, но съм сигурен, че ще има и изненадващи появи, които ще засилят драмата в мача. Като качество едва ли ще си струва толкова четенето, но все пак в последните постове може и да има стабилно раздаване от играчите.


TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor -
Въпреки краткия build на враждата, нещата се получиха много добре за едното шоу, с което разполагахме. Царуването и историята биват на уникално ниво до момента. Егото на шампиона продължава да расте, но крепостта му бавно се срутва и рано или късно някой ще подреди пъзела, за да си тръгне с титлата. Срещу него излиза една изгряваща звезда, която с помощта на своя демон е непобедима. Не очаквам нищо друго освен петзвездна класика и първият невероятен мач за годината.

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge -
Принципно не харесвам два турнира подред да гледаме повторение на един и същи мач; първо, че може да се изгради много по-дълбока и лична история, ако реваншът се беше отложил с едно поне два месеца, и щеше да изглежда далеч по-важен на хартия; второ, че най-вероятно Edge ще претърпи поражение, което значи втора поредна PPV загуба. Но въпреки проблемите тук предният им мач беше изненадващо класен, така че защо да не видим среща от същия калибър.

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev -
Съмнявам се да станем свидетели на класика, но ако и двамата дадат всичко по силите си, могат и да надскочат очакванията. Тук се явява подобен проблем като при Mahal-Edge - реваншът дойде твърде скоро и е напълно възможно образът на втория да излезе слаб при загуба предвид залога, но всичко е възможно, така че няма да ги подценявам.

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar -
Първо щях да кажа, че дори и Васко да играеше, щях да бъда много разочарован, виждайки такъв dream мач като Riddle-Lesnar да бъде похабен с глупава MMA Rules стипулация, но и след последвалите събития просто нямам никакви очаквания от този мач. Сигурен squash в полза на Brock Lesnar, което е жалко, защото след това breakout представяне от страна на Riddle месец по-рано, целият му booking се обезсмисля.

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ??? -
Имайки предвид, че ??? по всяка вероятност ще бъде Jay White, тук отново идват проблеми в booking план. Ако Jay загуби едва дебютния си мач за титлата, не знам как ще набере инерция впоследствие и ми става тъжно, че Alfie, потребителят зад него, все още чака да получи адекватен booking. Някои ще ме контрират с WK12 и Tanahashi, но той беше асото на NJPW десет години, докато Reigns чак сега започва да се преизгражда след последния голям мач на PAIN VIII. От друга страна пък тепърва Roman е спечелил титлата и му е много рано да я губи, така че мисля, че ще бъде огромна грешка Jay White да бъде тайнственият участник в мача, но и след онова hype видео едва ли има кой друг.


Като цяло турнирът не изглежда много впечатляващо на хартия, в почти всеки мач има проблеми с booking-а, но има един-два двубои, които имат здрави предпоставки да бъдат на много добро до отлично ниво.
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 19:29

30-MAN
Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose, Fandango, Seth Rollins, Matt Riddle, Brock Lesnar, Kane, Curtis Axel, Tomohiro Ishii, Eli Drake, Samoa Joe, Andrade "Cien" Almas, Adam Cole, Rusev, Travis Banks, Braun Strowman, Mojo Rawley, Kenny Omega, Cesaro -
Един от любимите ми мачове в TNW. Интересното на мелето е, че то никога не е предрешено предварително. Обсъждат се възможостите с оглед на това как протича мача, за това абсолютно всеки има шанс да го спечели. Фаворитите са ясни, може да ги назове всеки. Но защо пък да не станем свидетели на изненада ала deren 2016!? Едно е сигурно - напрежението ще бъде голямо!

TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor -
Колкото и кратка да бе враждата им, на мен ми хареса начинът, по който се стигна до този сблъсък. Победителят от купата ще се бие срещу шампиона, точно както подобава. Rainmaker прави един страховит рейн, нарежда се в топ 3 на най-добрите шампиони на TNW, но си мисля, че скоро царуването му ще приключи. Мисля си, че след тези мачове които изигра с Окада в последните месеци, calny в този мач ще сдаде багажа и ще видим изненадата.

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev -
Както казвам и в подкаста, който предстои да изслушате, интересът ми към този мач е нулев. Тази титла едва ли ще види по-добри времена отново. Надявам се момчетата все пак да се представят достойно, за да се опитат да направят нещо с USA пояса.

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar -
Враждата стана страхотна. И естествено, Васко отново се изсра на метеното. Интрига в този сблъсък няма. Lesnar ще победи чисто и за кратко време, убеден съм в това. Все пак, нека видим какво ще ни предложи Rage занапред, защото той е един способен играч.

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ??? -
Нещата около IC титлата са доста интересни. Определено промото на Alfie в Rampage ме надъха за този мач. Най-вероятно ще гледаме Reigns - White, което на хартия звучи обещаващо, имайки предвид кои играчи влизат в ролята на съответните звезди. Очаквам класика, не ме разочаровайте!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
laiok
New User
New User
laiok


Join date : 10.04.2017
Posts : 89

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 19:43

30-MAN
Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose, Fandango, Seth Rollins, Matt Riddle, Brock Lesnar, Kane, Curtis Axel, Tomohiro Ishii, Eli Drake, Samoa Joe, Andrade "Cien" Almas, Adam Cole, Rusev, Travis Banks, Braun Strowman, Mojo Rawley, Kenny Omega, Cesaro

- Малко се чувствам тъпо,че няма да мога да взема участие в тазгодишното меле,но това по никакъв начин не значи,че то няма да е добро. Очаквам всеки един участник да се представи на много силно ниво и да се раздадат за победата на макс.

TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor

- Мач в NJPW стил! Харесва ми идеята за мача. Но ме хвана малко яд,че нямаше подходящ билд. Ако си бяха направили билда това можеше да стане и кандидат за вражда на годината. Юлиян се раздава в мачовете си с Балър,а Рейнмейкъра няма какво повече да се каже за него. Каквото трябва е казано за този феноменален играч.. Успех и на двамата и нека по-добрия победи!

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge

- Първия им мач беше много сполучлив и си мисля,че могат да го повторят. Ще бъде интересно да видим дали ще имаме защита на титлата или нов шампион,но по вероятно е първия вариант. Все пак,Гранд титлата отново ми харесва след като Джони я взе, GOAT пък покачва още повече нивото и. Браво за буукинга на Гранда и успех в мача и на двамата!

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev

- Това би следвало да е един брутален мач. Двамата играчи могат да се представят добре. УСА титлата е в лошо положение в последните месеци,но за жалост нещата понякога просто не се получават. Дано все пак успеят да покажат и Русев и Ролинс какво умеят и да ни зарадват с един хубав мач.

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar

- Не разбирам какви са му проблемите на Васко. За мен ще е тъпо,ако се върне за пореден път и ще е подигравка. Пускат го срещу Hall of famer и пак прецака поредната вражда. Тук имаше и смисъл.. Двамата бивши ММА файтъри щяха да се бият в такъв мач. Сега всичко стана предвидимо и скучно,но все пак честито на Rage за победата.

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ???

- Ако се чудите какво ще стане тук вие няма начин да познаете! Гарантирам ви ,че ще останете изненадани от мен и Сев. Екипа е измислил нещо много изненадващо и много интересно за този мач. Дали ще е Jay White или няма да е Jay White.. Можете сами да мислите,но няма да издавам нищо!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 19:50

30-MAN
Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose, Fandango, Seth Rollins, Matt Riddle, Brock Lesnar, Kane, Curtis Axel, Tomohiro Ishii, Eli Drake, Samoa Joe, Andrade "Cien" Almas, Adam Cole, Rusev, Travis Banks, Braun Strowman, Mojo Rawley, Kenny Omega, Cesaro; - виждам Острието като победител, но според мен правилният, може би, изобр в случая ще бъде Амброус, защото....... ах....... Окада да срещне човека, държащ рекорда за световната титла... няк'во... the record breakin' man vs. the greatest... ще завъртят може би най-интересната история.


TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor - Мачът си има доста интересна история. TNW CUP WINNER #1 VS. #2! Балър има една загуба от Окада, иска да си го върне тъпкано, за дето бе унижен. Обаче резултатът за съжаление е прекалено лесен за познаване - Окада печели. No chance in hell i'll win the battle. Нито Кални ще позволи това да се случи, нито екипа би взел подобно решение, но не че имам проблем с това, тъй като след това, ако нещата се развият добре ще отида за Гранда, колкото да не се върна веднага в мид-карда, което не е и препоръчително, защото по този начин Фин ще излезе прекалено слаб.

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge - Абе не мисля, че този мач ще бъде впечатляващ, колкото миналия, но-о... не се знае, всичко може да се случи. Махал ще запази.

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev - дано Сираков повечко се постарае, в миналият им мач не даде всичко от себе си.

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar - Hype? Nope! Искам ли Rage да играе още? YEP!

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ??? - Алфи ще се появи и ще започне да се прави на Мелцър... ако изключим Мелцър частите в мача, които за мен се равняват като псувните в постовете, да, този мач може да бъде един невероятен мач. Дано най-после заблести и си върне формата с Найто.
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 20:28

30-MAN Road to Pain Rumble Match
Dean Ambrose, Fandango, Seth Rollins, Matt Riddle, Brock Lesnar, Kane, Curtis Axel, Tomohiro Ishii, Eli Drake, Samoa Joe, Andrade "Cien" Almas, Adam Cole, Rusev, Travis Banks, Braun Strowman, Mojo Rawley, Kenny Omega, Cesaro - Интересно ми е как ще се съберат цели 30 човека. Очаквам да има завръщания на някой суперзвезди и да стане зрелище. Очаквам моя фаворит ЗАК РАЙДЪР да получи push, но не извън 3-тото въже. #GiveRyderAChance Дано участниците да вземат мелето на сериозно и да няма някакви недоразумения, но според мен победителя ще бъде:
Spoiler:

TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor - Надявах се Джеф Харди да беше на мястото на Финн Балор, но това го казвам лично щото Харди-тата повече ме кефят отколкото Принц Девитт както в истинския живот, така и във федовете. Иначе, според мен ще се получи оспорван "дуел". ВХЦ-то е голяма трагедия и е въпрос на време да излязат солидни противници за Окада, които да го издигнат към МЕ, а не да кисне в мид кард-а. Балор не ми е фаворит, но според мен си заслужи TNW Cup-a като редовен играч, колкото и да ми е безразличен.

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge - THE TRASHARAJAAA~! Следя враждата между Джиндър Махал и Едж, и според мен, се вижда че Едж се опитва да даде всичко от себе си, но няма как да покаже сериозност срещу противник като Махал. От друга страна пък, играта на Махал напълно засенчва неговата и постовете му са направо убиец. Мисля, че е време Едж да получи по-хубав буукинг, а Махал да продължи своя рейн с гранд титлата.


Забележете, че не коментирах останалите мачове. Това е, защото на тях ще се тегля скип-а, не ме вълнуват особено. Ще следя ППВ-то с интерес, все пак е ППВ-то преди Пейн и заслужи коментарът ми. Приятна игра на всички!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 21:30

30-MAN
Road to Pain Rumble Match

Dean Ambrose, Fandango, Seth Rollins, Matt Riddle, Brock Lesnar, Kane, Curtis Axel, Tomohiro Ishii, Eli Drake, Samoa Joe, Andrade "Cien" Almas, Adam Cole, Rusev, Travis Banks, Braun Strowman, Mojo Rawley, Kenny Omega, Cesaro;
- Ако трябва да съм честен тази година едва ли ще покажа най-доброто от себе си в мелето със Seth Rollins имам предвид, защото имам тежък мач с него, а и нямаше смисъл да го вкарвам в мелето, но както и да е. Ще играя по-силно с Adam, с който нямам мач на турнира освен мелето. Останалите имена... Струва ми се, че повечето няма да пишат и един пост и ще изхвърчат бързо. Например Braun Strowman... Той от всякъде е закопан. Първо от Roman Reigns, когато сложих край на образа му и нямаше смисъл вече да се играе, после от Matt Hardy и накрая от Batista. Поне за мен Strowman не трябваше да е в мелето, освен ако няма да го вземе някой, който да го играе сериозно. Победител в мелето трябва да бъде Adam Cole или Dean Ambrose. Защото другите не ги виждам като победители. Или един от двамата, които си загубят мачовете за световните титли.


TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor

- Calny започна да се затруднява с всеки изминал опонент, което ни показва, че титлата му скоро ще го напусне. Дали Finn Balor ще бъде човекът, който ще сложи край на терора на Okada? Не знам... Ако Юлиян се представи подобаващо като за Main Event-er ще успее, но нека да не изключваме и шампиона, който успява да премине през всичко, което му дадат. Той премина през много големи имена и доказа, че е един от най-добрите. Образа му е супер. Поне според мен, трябва да turn-e heel по-скоро, защото така ще изглежда още по-добре. Ако видим Okada heel, поне за мен Rainmaker-a ще бъде много по-добър така. Защото като face сякаш се изчерпа. Поне на мен така ми се струва. Иначе пожелавам успех и на двамата и дано по-добрия спечели.

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge

- Един от най-големите мачове за Day Of Reckoning ще се състои и тук. Johnny беше много силен Grand шампион и се представи уникално по време на враждата си с Mahal, но тук може да направи втора поредна загуба. Едва ли ще видим нов шампион, но и няма как... Jinder Mahal е прекалено силен, че да загуби титлата. Никой от roster-а не е способен да победи Mahal през следващите... 8 месеца? Не знам, но поне за мен все още никой не може да победи Mahal дори и да си даде бъбрека. За Laiok мога да кажа, че е най-добрия е федър за всички времена и очаквам по-добър мач от миналия им. Дано даже ми надминат очакванията, защото това е мачът, който чакам с най-голямо нетърпение.

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev

- Не знам какво не ви харесва US-а като се представям добре. Това ми е любимата титла и едва ли ще играя слабо като US шампион. Sirakov се надявам да се постарае този път и да направим добър мач, в който да приключим тази вражда, която си беше супер. Всички беше изпипано до краен предел и според мен I Quit мач си е нещо ново и свежо и то за US титлата.

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar

- Riddle бе закопан на микрофона от Rage и ще бъде закопан и в мачът. Дано Lesnar го бие за 10 секунди, защото това заслужава Васко и неговия образ.

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ???

- Надявам се Alfie да ни изненада много на турнира все пак, той получава нова възможност и то срещу човек, който наричат... НАЙ-ГОЛЕМИЯ! Sev върна най-добрия си образ според мен и най-после взе титла след тези дълги месеци, които той не бе шампион, а трябваше да е. Поне за мен не трябваше да губи Гранд титлата от Васко, който не заслужава и mid card титла, ама... Както и да е. Пожелавам успех и на двамата и дано да видим един силен двубой, който да върне титлата нагоре.
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty13/1/2018, 23:05

30-MAN
Road to Pain Rumble Match

- It's That Time of the Year!! Едно от любимите ми неща през годината, RTP мачовете винаги са били на ниво и са печелили потребителите да седят цял ден в тях, освен ако не си Дамян и не излезеш по няколко курви на кафе на кино и се прибереш във вас и видиш ,че все още си в мача, хаха! Мелето ще е на ниво и тази година както всяка, отвътре нещо ми подсказва, че миналата година ще остане по-силна от тази, но дано потребители опровергаят това, има доста нови в TNW на които им предстои първият RTP мач и дано са надъхани да се представят в едни хубави постове гифове и каквото падне от дървото на TNW! Успех момчета, нека най-достойният победи!

TNW World Championship Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. TNW Cup '17 Winner "The Demon King" Finn Balor

- Кални ще срещне Юлиян който току-що спечели купата която е едно много достойно отличие като се има в предвид ,че миналата година Кални го взе с Окада и сега ще е доста интересно 1вият носител срещу 2рият, мача ще е на ниво и Юлиян който доста порасна и психически и физически и въобще се държи като набор на мен и Пеши и е по съобразителен и сериозен от някои 'студенти' така де, доста съм впечатлен от Юлиян и мога да си пожелая само да го гледам как се издига до най високото равнище на пирамидата, Кални си е Кални няма какво да говорим, малко ме нервира в последно време ама си го обичам.

TNW Grand Championship Match
Jinder Mahal (c) vs. Edge

- Андрей направи доста добро решение като върна Махал с нацепения му образ и дори успя да го направи, е така де да се направи Гранд Шампион, заслужено беше и мача им с Йони си беше на голямо ниво което очаквам да стане и сега, Йони може да си върне титлата за сезона на Пейн и да опита да я държи до излизането му на Пейн но нищо не се знае, може би Андрей ще запази и ще опита да я задържи колкото се може повече и наподоби wwe до известна степен, очаквам здрав мач и честно казано не знам на кого да заложа, за това ще кажа Draw!

TNW United States Championship I Quit Match
Seth Rollins (c) vs. Rusev

- Пеши се представя на ниво и ме радва с рейна му с УС титлата, Сираков трябва да increase-не нивото си още ако иска да се противопоставя на хора като Пешулера но вярвам ,че с времето ще го направи и ще направи много по сериозно нещо от това което до сега е правил, така ,че очаквам запазване на Пеши, и бих се зарадвал ако Сираков направи здрави постове, това ще покаже, че му е дошло на ум правилния начин за игра и ако иска да стане нещо повече трябва да се постарава повече!

MMA Rules Match
Matt Riddle vs. Brock Lesnar

- Ъъъ??

TNW Intercontinental Championship Match
Roman Reigns (c) vs. ???

- Сев се представя повече от доволно от парцалите в които увих титлата преди седмици, нямах възможност да държа титлата повече от времето в което я държах и се наложи да стане така, но от друга страна Сев е един много достоен потребител и икона на този бизнес който го заслужава, може би един ден Джерико ще се върне за ИК-то не се знае, бих се надъхал много за мач или вражда с неповторимия Секс Буум ; ) !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Road To Pain 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain 2018   Road To Pain 2018 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Road To Pain 2018
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» TNW Podcast S02 E03 - Ревю на Road To Pain 2018 и интервю с CHAMPviaRKO
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» Road To Pain
» ROAD TO PAIN 2014
» TNW Road to Pain 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2018-
Идете на: