Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 The Great Bulgarian Bash 2017

Go down 
+8
FreeRiver
SevBoom
GodNikolov
JohnnyZ
Rainmaker
Yuliyan
Baevtista
Scroller
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty23/9/2017, 20:59

Вие пък за една песен хленчите като пискливи женички по прашки. Не е като някой да си прави труда да направи промо-видео включващо тази песен.
Имам идея към екипа - следващия път да сложат един МАСИВЕН ХУЙ на постера.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty24/9/2017, 00:40

Със завръщанията на Ивайло Баев и Хаджиме Хаджиев мога да кажа, че ни очаква интересен турнир ! Smile

бтв , няма да коментирам песента, а коментарите на админите. Това което правите е нарушаване на свободата на словото, всеки има право да напише ако ще и 102319 страници за това, че песента не му харесва. Тя е част от турнира, който коментираме, а това че на по-голямата част от форума не им харесва не е повод да заглушавате правото на потребители да се изкажат. Знам, че ви е досадно да четете толкова много коментари за песента, но всичко е последствие от ваше действие и като глава на форума трябва да приемете критиките и да не използвате силата си за да заглушавате народа.

Коментара ми не е за песента, нямам нищо против нея, а за реакциите на админите в ситуацията. Peace.
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty24/9/2017, 15:06

Песента е премахната, поради масово
недоволство на потребителите!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty6/10/2017, 12:39

UPDATE!

Добавена е новата официална песен на турнира!
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty6/10/2017, 22:21

.


Последната промяна е направена от Geor4 на 8/10/2017, 21:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty7/10/2017, 23:26

Каква е тази простотия, която се върти в букинга от миналия месец?

WHC-то за четвърта поредна седмица не е поставена като мейн евент на Rampage, имате шампион, който бива граден за рейна си с месеци, а дори не му давате мейн спота в карда. Толкова ли ви е ъкъла, че като вкарате "малките" титли в главния спот за вечерта всичко губи смисъла си? Те са малки, защото трябва да бъдат такива и защото заемат по-ниските слотове в шоуто. В момента правите всичко възможно рейна на Rainmaker да изглежда все едно е US шампион. Има момент на магия, когато вкарате IC-то, US-а като МЕ веднъж, но това вашето продължава постоянно. По-добре си го обявете,че правите мид кард титлите по-ценни от whc-to. Бих предположил, че го правите само, защото аз съм във враждата, но да сложиш Северин, Виктор и Кални по-ниско в карда за мач, който дори не се игра е чиста подигравка и с титлите и с големите имена, които изредих.
Стягайте си задниците и мислете, само уронвате престижа на най-ценната титла в историята на форума.
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty7/10/2017, 23:31

Малко ме обиди с горният си коментар, тъй като съм US шампион, но донякъде съм съгласен. Все пак, както виждаш US титлата не е в МЕ-то от доста време, над 2-3 месеца ако не се лъжа. По-скоро това важи за по-непрестижната титла (ИК-то). Опитват да я направят отново една от най-важните, но пък това вече стана банално. Също така буукинга не предизвиква интерес, почти към нито една от враждите. Това си е моето мнение, този турнир ще се запомни с 1-2 неща и едно от тези неща няма да бъде build-up-а и историята разказвана на ринга, а някои тук-там изненадващи моменти, ако има такива.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty8/10/2017, 00:10

Никой не може да ни казва коя титла да закрива шоуто, ясно? Дерен, както виждаш ти и Келнера сте в мейн евента на турнира, а и ми кажи какво да сложим в ме-то при вас? Интервюто ти ли? Или сегмента ви, като отборния мач си е за МЕ. Не говоря нищо лошо за интервюто ти. Имам предвид, че шоу не се закрива с интервю. Юлияне, ти коментирай, когато започнеш да пишеш сериозни неща и когато спреш с тези durex-и, моля те, защото така убиваш малко престижа на титлата. Пиши сериозни неща, а не да се лигавиш и когато започнеш да ги пишеш... Тогава коментирай.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty8/10/2017, 00:15

Хубаво изтъкваш интервюто, но в първите две седмици имаше два сегмента, които като нищо можеха да бъдат в ME.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty8/10/2017, 00:17

^ Един сегмент имахте, който можеше, но не си спомням кой мач беше в Main Event-a. А и не разбирам едно... Сега за какво ревете? Ревахте за песента, а сега за това, нали ще си в МЕ-то на турнира? Ай стягай се малко
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Great Bulgarian Bash 2017   The Great Bulgarian Bash 2017 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Great Bulgarian Bash 2017
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» THE GREAT BULGARIAN BASH
» THE GREAT BULGARIAN BASH 2013
» The Great Bulgarian Bash (2018)
» Great Bulgarian Bash 2019
» Great Bulgarian Bash (2020)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: