Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Day Of Reckoning 2016

Go down 
+6
JohnnyZ
deren
Scroller
GodNikolov
Baevtista
GOAT
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty24/12/2016, 21:49

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand) ends in a Draw
Не съм доволен от моето представяне... Сериозно нямах муза със Owens във мача. Даже и сега нямам. Просто вече се изчерпах със него и едва писах постовете. Искам да се извиня на Сев, че провалих мача и на останалите.. Надявам се да ме разберете, защото наистина едва писах постовете...


TNW CUP '16
Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. The Miz
Браво чудесен мач! Много ми хареса. Rainmaker и JohnnyZ направиха един невероятен и приятен мач. Жони не успя да спечели купата, но нищо ще има такива моменти. Честито на кални сега да видим за коя титла ще се бие.

Triple Threat Match
Dean Ambrose def. Eric Young and Chris Jericho
Мачът щеше да бъде хубав, но се разбра защо така стана. Дерен не е виновен, той се представи невероятно и писа навреме всичко. Честита победа на Мариан.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious def. Hangman Page
Браво на стрелеца! Бултраса не успя да покаже добра игра, но важното е че изиграха мача навреме. И отново честито на стрелеца.

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley def AJ Lee
Хубав мач се получи и тук! Нинка показа отново много добра игра, а Lee също се представи добре. Честита победа, Нинка!

RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk def. Kenny Omega
Голям мач. Косьо срещу Андрей! Невероятен мач се получи според мен. Постовете бяха хубави и самия мач беше хубав. Но след мачът им разбрахме, че те ще напуснат след Pain....

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms def. Sami Zayn
Цецо и Жони отново направиха класика! Браво! Страхотни постове. Цецо е много добър шампион според мен, а сега е време да разберем кой ще бъде следващия му опонент.

TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz def. Adam Cole
Тук също ми хареса този мач. Цецо се намеси във точния момент. Жони заслужаваше да се класира за финала и според мен победителя бе правилен мачът също беше страхотен.

Tag Team Championship
Tag Match
DIY def. The Young Bucks
Най-добрия мач за отборните титли, който съм гледал във е-федовете. Всичко беше изпипано. Класика нямам думи... DIY спечелиха и така Андрей успя да спечели 10-тата си отборна титла. Честито!

TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bret ''The Hitman'' Hart
Еее тук също се получи хубав мач. Васко се представи невероятно със Брет Харт през целия турнир. Браво, Васе. Кални си е много добър. Както каза лайок най-добрия играч от новата ера. Васко се представи също невероятно и според мен да стигнеш до полу-финала е нещо голямо.

CAREER VS. CAREER
Falls Count Anywhere Match
Seth Rollins def. Adam Cole
Браво! Цецо и Руслан за един ден изиграха този невероятен мач. И хем беше интересен. Цецо е много добър със Ролинс, а Руслан е страхотен със Адам Коул. Жалко, че Руслан няма да го видим....
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty24/12/2016, 22:08

AJ Styles vs. Kevin Owens - Много раздаване падна в този мач! Още от излизанията си на ринга, двамата дадоха заявка, че ще станем свидетели на епична битка. Появата на Мариан с Даниел Браян направи момента още по-специален! Двамата започнаха равностойно, но в последствие Сев взе надмощие и изглеждаше, че той ще грабне победата в мача. В крайна сметка обаче мачът завърши на равно, а това според мен бе добро решение, имайки се предвид, че и двата шампиона трябваше да изглеждат равностойно. Може би малко попрекалиха с финишърите, които използваха, но това си е техният мач и те решават какво да правят.

Kazuchika Okada vs. The Miz - След година чакане, аз най-сетне се изправих на един ринг с Келнера и смело мога да кажа... Чакането си заслужаваше! Мачът определено надмина очакванията ми! Не вярвах, че ще се представя така с Миз, но с постовете си Келнера определено успя да ме накара да се раздам до край! Определено това бе един от най-добрите мачове в моята кариера и никога няма да го забравя! Въпреки че загубих, аз искрено се зарадвах за Келнера, който много одавна доказа, че заслужава да бъде световен шампион!

Dean Ambrose vs Eric Young vs Chris Jericho - Трима от най-добрите в този бизнес! Одавна доказалият се Мариан Николов, бъдещ световен шампион в лицето на Шизо и Дерен, който направи епично завръщане след цели 5 месеца отстъствие! За жалост обаче, по стечение на обстоятелствата, те не успяха да направят по-дълъг мач. Въпреки това обаче и тримата представиха много добри постове и доказаха думите, които казах за тях по-горе в коментара ми.

Sid Vicious vs. Hangman Page- Този мач бе най-краткият на турнира. Това обаче само показва колко голям звяр е Сид, и че е готов да унищожи всичко по пътя си! Просто не виждам кой е способен да отнеме титлата на Васко и чудовището, което той създаде!

Bayley vs. AJ Lee - Поредният турнир с много силен мач от страна на дамите! Lee успя силно да ме впечатли с играта си и определено има бъдеще във федерацията! За Нинка няма какво да кажа.. Тя одавна се е утвърдила като кралицата на TNW! Евала на момичетата за хубавия мач!

CM Punk vs. Kenny Omega - Каквото и да кажа ще бъде малко... Двама от най-големите в този бизнес отново ни показаха как се прави! Днес разбрах за решението на Андрей и Косьо да напуснат след предстоящия Пейн и съм изключително тъжен, че TNW ще загуби двама невероятни играча като тях! Шапка им свалям за класиката, която спретнаха!

Gregory Helms vs. Sami Zayn - За много хора Cruiserweight дивизията може и да умира, но това не попречи на мен и Цецо да се раздадем в този мач! Изключително голямо удоволствие ми доставя да играя със Сами Зейн, макар и като второстепенен акаунт. Хелмс за пореден път показа страхотна игра и заслужено запази титлата си.

The Miz vs. Adam Cole - За втори път имах честта да се изправя на един ринг с легенда като Руслан и мисля, че се представих добре. Миз и Коул през целия мач се състезаваха кой от двамата е по-голям "кучи син", което бе доста интересно за гледане. В крайна сметка намесата на Ролинс се оказа решаваща и изпрати Миз на финала, а също така доведе и до нещо още по-епично...

DIY vs. The Young Bucks - Красота! Една истинска отборна класика, която ще се помни дълго. Това определено бе най-добрият мач от самото завръщане на отборната дивизия. Бъксовете най-после бяха свалени от трона и DIY са новите царе на отборната дивизия! Адмирации за невероятния мач!

Kazuchika Okada vs. Bret Hart - Страхотна битка! И двамата се раздадоха изключително много, но Окада се оказа с една крачка напред и спечели мача, отивайки на финал. Много се зарадвах да видя Васко отново в действие с Брет Харт и също така ми хареса обработката му върху крака на Окада, която се оказа в голяма полза на Миз по-късно във финала за купата!

Seth Rollins vs. Adam Cole - Уникален начин за приключване на една уникална вражда! Изобщо не съм очаквал един от тези двамата да напусне федерацията след този мач... Предишните им два мача също бяха на много високо ниво, но този просто бе черешката на тортата! Евала на Цецо и Руслан за страхотната вражда и епичния и' финал!

Страхотен начин да закрием 2016 с едно от най-добрите PPV-та през годината! Благодаря на всички, които положиха усилия за осъществяването на това зрелищно шоу! 9/10 за турнира!
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty24/12/2016, 22:13

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand) ends in a Draw
- Мачът не беше чак такъв провал, но се очакваше повече... Наистина си личеше, че на Scroller музата му да играе с Оуенс е заминала и затова се получи така.. И все пак се радвам че взех участие и представих тези двамата, те определено го заслужават, а равенството в мача изравни престижа на двете титли, което е добро решение поне за мен.

TNW CUP '16
Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. The Miz
 - Страхотен двубой, честито на Келнера, беше си фаворита в турнира от самото начало и заслужено го спечели. Имаше и страхотен съперник и финалист в лицето на Джони който по нищо не му отстъпваше, но просто Келнера заслужаваше тази победа.. Сега това което следва за Келнера също ще е грандиозно - мач със Сев за световната титла.. Наистина си заслужава да видим тези двамата отново, ще бъде поредната страхотна поезия разказана ни от тези двамата.

Triple Threat Match
Dean Ambrose def. Eric Young and Chris Jericho
- За 5-те си години като е-федър съм изключително разочарован от този двубой.. Майната и на победата, много жалко се получиха нещата... Имах някакво чувство, че може и да стане така, deren изобщо не го виня, здравето е преди всичко.. Но на Шизо не знам каква му е причината, но има сериозно бъдеще с Джерико, в миналото шоу също се забави и писа късно, сега отново, надявам се да стане по-редовен, защото определено с Джерико играе по страхотен начин и ако продължава го чака нещо голямо.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious def. Hangman Page
- Също разочарование, предвид слабата игра на Бултраса, но отново добра игра от страна на Васко и напълно заслужена защита.

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley def AJ Lee
- Никак не лош мач, но очакваното се случи и Нинка продължава да гази наред, определено го заслужава! Добро представяне от страна на Ей Джей, но Нинка си заслужи победата.

RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk def. Kenny Omega
- Жалко, че може би наблюдаваме първия и последния мач между тези двамата с първите им акаунти.. Казах ви - четете и следете този мач, това беше нещо грандиозно. Двамата напълно оправдаха очакванията към тях и станахме свидетели на една истинска класика, удивителен двубой, честита победа на Косьо и жалко, че след Пейн ще станем свидетели на отказването на тези двама най - големи е-федъри..

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms def. Sami Zayn
- Много добър мач, заслужена победа за Цецо и се надявам много крузото да тръгне нагоре, защото се движеше стремглаво надолу, а този двубой показа, че може да има бъдеще!

TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz def. Adam Cole
- Страхотен двубой изиграха двамата, намесата на Цецо предполагаше, че ще видим нещо интересно между Коул и Ролинс, но и все пак двубоя си беше изключителен, без огромни и дълги постове, така че съм изключително доволен от двамата и Миз заслужено си продължи напред.

Tag Team Championship
Tag Match

DIY def. The Young Bucks - TEN! TEN! TEN! Много се радвам за Андрей, тези 10 отборни титли не са случайни. Уникален двубой, който може само и единствено да вдигне качеството на отборната дивизия.


TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bret ''The Hitman'' Hart
- Жалко, че Васко реши официално да пенсионира Брет Харт, играеше по страхотен начин с него през целия турнир и заслужено премина през имена като Сев и мен, но тук вече приказката му трябваше да свърши.. Както казах Келнера е уникален играч и след онзи двубой със Сев за ключовете, заслужаваше да спечели тази купа.

CAREER VS. CAREER
Falls Count Anywhere Match
Seth Rollins def. Adam Cole
- Уникален двубой отново между двамата, само че за жалост трябваше загубилия да си отиде, а това беше Руслан.. Тъкмо започна да ми харесва играта му, но той изгуби този двубой... Жалко наистина..

Определено за мен Over The World беше една идея по-добрия турнир, но и този не отстъпваше много, юзърите обаче отново направиха невероятно шоу, и сега искам да се стягат, защото идва Road To Pain - турнира, който през изминалата година може би беше най-добрия турнир за TNW.. Искам раздаване от играчите и нека направим този турнир отново един от най-добрите за предстоящата 2017 година..
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty24/12/2016, 23:03

AJ Styles vs. Kevin Owens - Както са написали по-горе, мачът не беше разочарование, но като за мач между двамата главни шампиони можеше и повече. Хареса ми част от представената история на ринга с обработката на Owens върху левия крак на Styles, но повдиганията от безброй finisher-и разводниха мача. Можеше и доста повече да се иска от selling-а върху крака на Styles в определени моменти. Горе-долу целта беше изпълнена все пак и титлите донякъде бяха равнопоставени, като завършекът не дойде с идиотски roll-up или намеса. OK мач, но както казах, можеше да се иска повече.

Kazuchika Okada vs. The Miz - Определено се получи много добър мач и двамата показахме стойностна игра. Историята с контузения десен крак на Okada беше страхотна и като цяло послужи за основа на мача. Доста ми допаднаха и директните размени между двамата, в които също имаше смисъл - придобитият опит на Kazuchika от Япония в тази сфера го изведе към надмощие. Нямаше безсмислени nearfalls-ове, Rainmaker-ът не беше похабен напразно, след като Okada видя, че няма друг начин за победата и прибягна до него... Страхотен мач.

Dean Ambrose vs Eric Young vs Chris Jericho - Имах по-високи очаквания, играта на тримата не беше лоша, но поради определени обстоятелства, мачът не се получи кой знае колко добре. Наистина жалко за случилото се с deren, както и леко несериозното поведение на Шизо в последните седмици. Оптимист съм за бъдещето му и ми се ще да се стегне.

Sid Vicious vs. Hangman Page - Мачът не ми хареса особено, прекалено кратък беше като за титла. Нивото на US титлата в момента е доста занижено и трябва да се положат здрави усилия, за да се поработи върху това. Поне се радвам, че махнаха временно EU титлата, да не става и тя за смях. Позитив все пак беше, че имаше развитие в образа на Sycho. Васко винаги много добре се справя в изграждането на образите си и съм доволен как го прави и със Sid.

Bayley vs. AJ Lee - Качествен мач се получи. Не достигнаха класиката от миналия турнир, но играта им беше на добро ниво, най-вече на Нинка. Lee също има бъдеще в TNW и се надявам да не излиза от картинката за титлата засега, но просто играта на опонентката ѝ доминираше и заслужено си тръгна с победата. Очаквам още един мач между двете.

CM Punk vs. Kenny Omega - Евала! Голям мач, който напълно оправда очакванията. Лично за мен беше леко разочарование, че мачът беше gimmick, естествено по мои лични предпочитания, но въпреки това класиката се осъществи. Малко бих поспорил дали е за пет звезди, не че имаше какво повече да се иска - наистина нямаше, но благодарение на условието, защото ако беше обикновен, мачът щеше да бъде по-добър по мое мнение, защото сега трудно бих го сравнил със Styles/Okada или Nakamura/Okada. Все пак чудесен мач и достоен за пръв и последен между двамата с първи акаунти.

Gregory Helms vs. Sami Zayn - Не обърнах толкова много внимание на мача, защото Cruiserweight дивизията засега беше провал, но въпреки това двамата се представиха доста добре като за второстепенни акаунти. Ще видим, явно има още останал хляб в Cruiserweight дивизията, дано се извлече максимума от него.

The Miz vs. Adam Cole - Също доста добър мач, без излишно дълги постове, изигра се навреме, така че всичко е OK. Самата битка heel vs. heel сама по себе си буди интерес и тук не разочарова, качествен мач.

DIY vs. The Young Bucks - Лично за мен най-добрият отборен мач, който съм виждал в е-фед. Спуквал съм се от смях на някои cheat моменти на Young Bucks като парфюмчето и спрея! #DIY перфектно влязоха в ролята на face-ове, които се опитваха да победят „най-добрия отбор в света“ и да сбъднат мечтата си и резултатът е една отборна класика и един от мачовете на вечерта.

Kazuchika Okada vs. Bret Hart - Много солиден мач, дори не по-слаб от финала по мое мнение. Раздадохме се, имаше драма, разказа се и история с работата на Bret върху десните ръка и крак на Okada, която беше продължена в следващия мач от The Miz, както и с последния опит на Bret Hart да постигне нещо в кариерата си. Доволен съм и от двама ни.

Seth Rollins vs. Adam Cole - Страхотен мач, достоен за завършека на враждата. Може би не ми се искаше и трите им мача да бъдат от почти един и същи вид, но няма как да отрека, че и двамата се раздадоха и Цецо изпрати подобаващо Руслан от е-феда, който доста помогна за издигането му. Очаквам как ще продължи пътят на Цецо в е-феда и дали ще се върне в картинката за някоя от главните титли.

Много добро PPV, даже по мое мнение най-доброто на годината, като само Great Bulgarian Bash ми изглежда реална негова конкуренция. Почти всички потребители дадоха всичко по силите си и резултатът е на лице. Надявам се 2017-та да бъде още по-успешна за федерацията. 9/10
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty25/12/2016, 00:04

AJ Styles vs. Kevin Owens - Това бе мачът, в който аз дадох най-много от себе си... Наистина най-много от себе си... И не смятам, че идеята за равенство беше добра... В последният си пост аз дадох наистина много от себе си... Аз се хвърлих на макс... Не само в последният, още от самото начало аз се хвърлих на макс и дадох всичко от себе си... НАЙ-ДОБРОТО... От себе си! Смея да кажа... Най-добро от себе си! След последният ми пост, както тръгнах да казвам... В него единствено аз бях използвал коронния ход на AJ Styles - Styles Clash и то в три последователни хода... Смятам, че това трябваше да е края, но аз нямам право да се бъркам в booking идеите... Макар изравняването на титли, трудът, който хвърлих по Styles бе насран... За едно изравняване... Не мога да кажа друго, извинявам се на всеки по отделно, просто това мисля... Това е моето мнение... Все пак... Добре се получи... Горе-долу, не точно.

Kazuchika Okada vs. The Miz - Един наистина класен и добър мач между двамата наистина добри и класни играча! Хареса ми абсолютно всичко в този мач, който завърши с ненормален Rainmaker, baby! Честито на победителят - Кални! Джони обаче не остана и една крачка зад него, затова той заслужава също една честитка за великолепното представяне и в двата мача, които имаше с Миз! Наистина много радва с Миз! Колкото до победителя, разбира се... Също наистина добро представяне в двата си мача с Окада, просто феноменално, както обичам да казвам! Наистина феноменално! Страхотен мач!

Dean Ambrose vs Eric Young vs Chris Jericho - Тук очаквах много повече... Хубавото все пак е, че мача успя да завърши, постовете бяха добри, всичко бе изпипано, но както казах - очаквах повече тук и абсолютно смятам, че победата отиде при този, който най-много заслужаваше. От постове до активност, просто невероятно! Надявам се за продължи да радва с Амброус, защото му се отдава с него! Наистина добре го играе! Останалите двама също показаха добра игра! Дерен и Шизо също играха сравнително добре! Невероятно бих казал, но просто Мариан не отстъпи по никакъв начин и заслужи победата!

Sid Vicious vs. Hangman Page - Мога да кажа, че и тук очаквах повече, но завръщането на Юси компенсира абсолютно всичко тук и мога да кажа, че ми хареса! Очаквам много от Васко и Юси... Sycho и Rocky... Някога замисляли ли сте? Ха-ха, ами аз не, но ми харесва! Тръпна да видя какво ни очаква от тези двамата! Знам, че ще ни покажат нещо добро!

Bayley vs. AJ Lee - Страхотен мач за диви бих казал и абсолютно заслужена победа за Нинка, която успя да защити своята титла при дивите! Не мога да кажа все пак, че не ми хареса... За малко ще изляза от образ... Наистина много се постараха и двете тук... Имаше си моментите този мач... Е, честита победа на Нинка и се надявам да ни радва последните месеци!

CM Punk vs. Kenny Omega - Мач... Мач, който успя да стопли моето сърце точно преди празниците! Благодаря ви, момчета, че направихте това! Мисля, че това бе един от мачовете на турнира, ако не и мача на турнира! Много силни моменти, постове изписани със сърце, класа, класа, това тук крещи само и единствено това... КЛАСА!!!

Gregory Helms vs. Sami Zayn - Тук наистина бях изненадан от края и доброто представяне на двамата играчи, които надминаха моите очаквания! Наистина се радвам, че това стана и дивизията на леката категория, а именно - Cruiserweight Division се вдигна така изведнъж на крака! Лично аз ще предупредя Шампиона в леката да се пази, защото в чата чета за някакъв Бог на черните на име Rich Swann, който бил готов на всичко, за да стане най-добрият кечист в Cruiserweight Division! Вдъхва ми доверие това момче, не го познавам, но ми вдъхва доверие! Е, честито на Шампиона, разбира се, за защитата! Заслужената защита!!!

The Miz vs. Adam Cole - Мач, в който аз бях силно изненадан и вкаран в шок... Мач, в който наистина не очаквах атака и то от Seth Rollins, за който буквално бях забравил... Наистина не знаех какво става и си помислих, че това е някаква ебавка, НО НЕ!!! МИЛИ БОЖЕ, НЕ!!! ТОВА НЕ БЕШЕ НИКАКВА ЕБАВКА!!! SETH ROLLINS СЕ ВЪРНА И ШОКИРА СВЕТА!!! Невероятно... Имам още какво да кажа за Cole и Rollins, но това ще е по-долу!

DIY vs. The Young Bucks - Може би това е най-добрият tag team match, точно така... Най-добрият tag team match в e-fed средите... Просто невероятно! Невероятно... Имаме нови Шампиони в лицето на Васко и Лайок... И да... Ще го кажа... #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА #10-ТАТА tag титла!

Kazuchika Okada vs. Bret Hart - ТОВА МИ СТОПЛИ СЪРЦЕТО!!! ТОЧНО ТАКА!!! ЗНАЕТЕ ЗА КАКВО ГОВОРЯ - BRET HART БЕЗ ТЕНИСКА, BABY-Y-Y!!! BRET HART БЕЗ ТЕНИСКА!!! О, Божке, направо се родих с тези гифове на Bret Hart без тениска... Особено на този, който си сваля презрамките! ПРОСТО ВЕЛИК!!! Това пренаписа историята на e-fed proffesional gifs... Точно така... Промени, направо пренаписа цялата e-fed proffesional gifs hystori!!!

Seth Rollins vs. Adam Cole - Мач, който успя да ме съсипе... Успя да ме съсипе след победното отброяване в полза на Seth Rollins... Поста... Поста, в който служителите на TNW изправят Adam Cole... Просто ме трогна... Нямах думи... Не знаех какво да кажа... Хората пишеха в чата, аз не знаех какво да правя... Да пиша ли, да си трая ли... "Какво стана по дяволите?" - си рекох аз сам на себе си... Просто бях вкаран във филм... Тъжен филм, от който нямаше изход... Просто трябваше да изчакаш да свърши... Наистина трогателно... Просто... Нямам думи, не мога да кажа нищо друго като се сещам.
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty25/12/2016, 00:36

Мелцър да го духа ~!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty25/12/2016, 00:56

Първо да кажа, че ще коментирам ппв-то като цяло, а после ще дам оценки за всеки един от мачовете. Значи мачовете бяха на добро ниво. Това, че вече не се пишат онези невероятно грамадни постове е много добре. Когато обаче играеш в ME, трябва да се раздаваш колкото и да те мързи и да не ти се играе. Пеши не даде всичко от себе си, но пък и той е човек. На всеки му се е случвало да бъде в главен мач и да не се раздаде на 100%. Въпреки че, познах изхода от този двубой, поне според мен Северин заслужаваше победата. Мачът между Окада и Миз - един достоен финал. Знаех си, че това ще бъдат финалистите. И двамата се справиха отлично. Беше логично Окада да си тръгне с купата на TNW, заради това, че Джони по-рано през годината спечели куфара, а ако беше взел и купата, щеше да събере hate от другите юзъри, заради това, че непрестанно печели. Липсваше ми нещо в тройната заплаха. Не съм следил нещата и не мога да коментирам. Може би дерен щеше да спечели, ако не беше болен. Васко, избери си по-интересен кечист. Някак си не ти подхожда Сид. Иначе добро мачле за тази също така безинтересна титла. Нинка и Лий врътнаха добра играя. Стабилен мач, имайки предвид положението, в което се намира женската дивизия. Истинско меле между Адам Коул и Сет Ролинс. Мачът на вечерта е точно този сблъсък за мен! Култови бяха и двамата! Грегъри Хелмс е моят любимец от ростъра на TNW и мисля, че освен Крузо титлата, трябва да държи и Световната в близкото бъдеще! BOOK IT RIGHT, LAICHO! (и който и да е следващия админ) Пънк срещу Омега беше колкото да се издигне Пънк или по-точно Косьо. Не знам закъде да се издига, след като е постигнал всичко, но това е решение на екипа. Мачът не бе кой знае какво и няма да остави кой знае какъв отпечатък върху историята на PPV-то. Не видях нищо ново, интересно и атрактивно. Мач, който беше част от турнира, колкото да се отбие номера. Последен мач между Косьо и Лайок? Не мисля! Според мен и двамата ще се изправят на PAIN един срещу друг, а до този момент само заблуждават хората и се правят на луди. Дано на най-голямото PPV предложат по-стойностен продукт. Таг Тийм-а беше интересен. Хареса ми... Трябва да се задвижат нещата в таг дивизията, защото от години насам това се оказва най-големият проблем в TNW.


AJ Styles vs. Kevin Owens - ***
Kazuchika Okada vs. The Miz - ****
The Miz vs. Adam Cole - ***
Dean Ambrose vs Eric Young vs Chris Jericho - ***
Sid Vicious vs. Hangman Page - ***
Bayley vs. AJ Lee - ***
CM Punk vs. Kenny Omega - *
Gregory Helms vs. Sami Zayn - ****
DIY vs. The Young Bucks - ****
Kazuchika Okada vs. Bret Hart - ***
Seth Rollins vs. Adam Cole - *****

Добро си беше PPV-то, но това, че нещата се изигрват толкова дълго време не е никак добре. Трябва да сте #СЕРИОЗНИ!
Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty25/12/2016, 01:22

hora vie bukvalno jobite 6izo.

samo bret hart!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty25/12/2016, 01:54

AJ Styles vs. Kevin Owens - Този мач събра много смесени рекации и много различни мнения. Аз съм на мнение, че хвърлянето на чак толкова финишъри не е кой знае какъв проблем. Трябва и да има такива мачове от време на време. Всички плюят по Петър Ролинс, но няма причина да го правите. През последната година момчето доставяше на максимум с Кевин Оуенс, разбираемо е накрая просто да не може да се представи на 100%, както го правеше през цялта шибана година. Покажете малко уважение. Сев Буум отново впечатли със Стайлс... Този кечист му се отдава, признавам си, не съм виждал някой да играе толкова добре персонажа на "Феноменалния". Не съм очаквал, че точно фен на "дърветата", какъвто е Дон Северин ще излезе най-добрия AJ Styles в TNW. Определено съм изненадан от неговото израстване, вече може да играе няколко стила, определено стига ниво от Световна класа. Равенството... Как да коментирам равенството? Не знам. Може би правилно от към буукинг идея, за да се покаже, че двете титли са равностойни. Това е от мен, прилежен мач, като цяло.

Kazuchika Okada vs. The Miz - Какъв финал, само! Двамата се представиха на много, много добро ниво. Изненадан съм, че Джони успя да изнесе такъв мач с кечист като Mike "The Miz" Mizanin. Келнера обаче заслужено вдигна трофея, отново се доказа като едно от топ лицата на федерацията. Имам чувството, че този човек е бил тук през целите седем години... He's that DAMN good. Ще видим на къде ще продължи след поредния невероятен мач и поредното вдигнато отличие. След това си раздавне, Джони обаче успя да грабне вниманието на целия форум и да ги накара да му се кланят. Прекрасен мач, доволен съм!

Dean Ambrose vs Eric Young vs Chris Jericho - Този мач се получи така, поради неблагоприятните стечения на обстоятеслствата. Разбирам и тримата, по-точно двамата, защото Мариан успя до някъде да спаси мача. Трябваше да чакаме Шизака за излизане 5 дена, но той имаше пътуване, за това се забави, простено му е, празници са. Дерен пък се разболя и не можа да пише пост... Все пак, благодаря ви, че опитахте момчета и шапки долу за този невероятен, този великолепен Дийн Амброус, който донякъде спаси положението, както Супремен спасява Метрополис.

Sid Vicious vs. Hangman Page - Да, мача не беше силен като качество, мача не беше кеч шедьовър, но беше невероятен като за изграждането на образа на Сайко Сид. Това е най-важното. Сайко продължава да гази като товарен валяк всичко пред себе си и си мисля, че дори и завърналият се Скала няма да може да го спре. Радващо е, че виждаме Юсейн Шу отново на ринга на TNW, който е един доста забавен и нестандартен играч и ще ми бъде интересно да го видя във вражда с Васко.

Bayley vs. AJ Lee - Няма диви, няма кучки, има ЖЕНИ КЕЧИСТКИ! Мая и Нинка успяха да издигнат дивизията на едно друго равнище, глупаво е да говорите помии за тази дивизия, имайки се впредвид, че Sasha vs. Bayley стана един от бест-селърите на 2016. Но стига сме го дъвкали, искам просто да кажа колко съм впечатлен от играта на AJ Lee... Това определено и беше най-доброто представяне в кариерата, Нинка доста спомогна за това, като подържаше едно нажежено темпо в мача и така се получи една страхотна битка. Да, рано и е за титла на AJ, но определено я виждам като шампионка през идната 2017 година.

CM Punk vs. Kenny Omega - Както казах и преди да стартира турнира... TYSON VS. ALI, MESSI VS. RONALDO, SUPERMAN VS. BATMAN... LAIOK VS. WHATEVER. Доста се постарахме, надяваме се да сме откраднали шоуто, аз мисля, че го направихме, но оставям на вас да прецените! Невероятен сблъсък между двама ни, определено се насладих. Отворен съм за още един евентуален мач... Дали ще има такъв? Не знам, само времето ще покаже. Smile

Gregory Helms vs. Sami Zayn - С такива мачове, "крузо" дивизията ще се издигне. Шапки долу и за двете момчета, невероятен мач между две големи звезди на федерацията, било то и с техните второстепенни акаунт. Честито на Цекоки за запазването на титлата, ще видим колко дълго ще се задържи с нея.

The Miz vs. Adam Cole - Приятен мач, но нямаше как и двамата да покажат всичко което могат един срещу друг, защото трябавше Сет Ролинс да се намеси рано, за да прецака Адам Коул и да видим последния сблъсък от тяхната сага, който ще коментирам по-долу.

DIY vs. The Young Bucks - 10 TIME, BABY! Радвам се, че този мач получава такива отзиви, аз и Васко оставяме сърцето си в постовете с #DIY и повярвайте ми, ще продължаваме да го правим. Тук сме, за да си свършим работата, а тя е издигането на отборната дивизия. Благорадя на Келнера, който се представя невероятно с Бъксовете, без него нямаше да се справим!

Kazuchika Okada vs. Bret Hart - Техничарският титаник... Невероятен мач, момчета! Много сърце имаше от Стрелеца, аз съм му голям фен, знаете как е! Яд ме хвана, че така се получи, че Васко не играе със Стрелеца като първи акаунт като цяло и го върна само в турнира, за да направи един много стабилен run. Келнера как да го коментирам? Просто перфектен във всяко едно отношение. Много красив мач.

Seth Rollins vs. Adam Cole - Браво, момчета! Невероятен мач, невероятна атмосфера и невероятен край на тази сага която сътворихте заедно. БЛАГОДАРИМ ТИ, ВИКТОР ВИКТОРОВ! ЗНАМ, ЧЕ ТОВА НЕ Е СБОГОМ, А САМО ЕДНО, ЧАО!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Day Of Reckoning 2016
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Day Of Reckoning 2017
» Day of Reckoning (2018)
» TNW Revenge 2016
» TNWG Day of Reckoning 2014
» TNW Over The World 2016

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2016-
Идете на: