Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Day Of Reckoning 2016

Go down 
+6
JohnnyZ
deren
Scroller
GodNikolov
Baevtista
GOAT
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyНед 27 Ное - 22:43

Day of Reckoning - 24.12.2016
Theme Song - [Kaiser Chiefs - Oh My God]
Място на провеждане - San Antonio, TX

TNW Day Of Reckoning 2016 06AFHx9

Цитат :
Matchcard:

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)

AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand)

TNW CUP '16
Final

??? vs. ???

Triple Threat Match
Chris Jericho vs. Dean Ambrose vs. Eric Young

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match

Sid Vicious (c) vs. Hangman Page

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match

Bayley (c) vs. AJ Lee

RATINGS COMPETITION
Signles Match

CM Punk vs. Kenny Omega

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match

Gregory Helms (c) vs. Sami Zayn

TNW CUP '16
2nd Semi Final

The Miz vs. Adam Cole

Tag Team Championship
Tag Match

The Young Bucks (c) vs. DIY

TNW CUP '16
1st Semi Final

"Rainmaker" Kazuchika Okada vs. Bret ''The Hitman'' Hart

Singles Mach
Titus O' Neil vs. Vladimir Kozlov



Последната промяна е направена от Winchester на Пет 16 Дек - 23:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyПет 16 Дек - 23:46

МОЖЕТЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ ТУРНИРА!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyСъб 17 Дек - 10:02

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand)
- Тук е много трудно да коментирам, защото и двамата са мои хора... И двамата са част от nWo. И двамата са част от това голямо семейство и поради тази причина мисля, че най-добрият вариант е сблъсъка да завърши с DRAW! И двамата имат голяма класа, щом са част от Не Се Ре. Smile

TNW CUP '16
Final
??? vs. ???
- OKADA!

Triple Threat Match
Chris Jericho vs. Dean Ambrose vs. Erick Young
- Не се ли пише Eric? Както и да е... Интересен сблъсък на един залязващ юзър в лицето на Мариан, на един несериозник и... Джерико. Понеже дерен се завръща най-вероятно той ще си тръгне с победата?

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious (c) vs. Hangman Page
- Не следя много какво става тук, но ще заложа на Сид, защото май съвсем скоро стана шампион?

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley (c) vs. AJ Lee
- Бейли запазва и продължава да мачка всичко в женската дивизия?

RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk vs. Kenny Omega
- Крайно безинтересен Си Ем Пънк. Не бе... Не следя и това, така че гласувам за победа на Косьо... Нищо ново под слънцето... Smile

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms (c) vs. Sami Zayn
- МОЩНО ГРЕГЪРИ ХЕЛМС! ТОВА МИ Е ЕДИН ОТ ЛЮБИМИТЕ КЕЧИСТИ!!! Май Цецо играе с него, не съм сигурен, но разцепва на макс. Радвам се, че кариерата на Хелмс се прероди в TNW!

TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz vs. Adam Cole
- The Miz печели и отива на финал, а след това го губи от Окада.

TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada vs. Bret ''The Hitman'' Hart
- Окада печели двубоя издига се още повече в следващите седмици, а след това... След това го чакам на PAIN! Smile

Singles Mach
Titus O' Neil vs. Vladimir Kozlov
- Джобърски мач без никакво значение. Просто пълнеж... Залагам на Тайтъс, защото все пак вярвам в него!

Tag Team Championship
Tag Match

The Young Bucks (c) vs. DIY
- МОЛЯ КОМЕНТИРАЙТЕ! (Този мач не беше включен в темата поради грешка на член на екипа)

Крайно сериозен съм... Не Се Ре ще дебютират следващата седмица и ще се лее кръв! Всички ще изпитват страх и ужас от това, което ще се случи, когато ние стъпим на ринга на T...N...W!
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyСъб 17 Дек - 10:05

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand)
- Очаква ни една невероятна война между тези двамата, мача ще е изключително интересен и нищо чудно съвсем заслужено да обере точките на турнира. Победителят заслужено ще се превърне в по-добрият шампион, така че тук не ни очаква нищо друго, освен класика между Дон Северин и Петър Ролинс... Дано оправдаят очакванията, който и да победи, ще си го заслужи.

TNW CUP '16
Final
??? vs. ???
- Нека най-добрият от останалите участници вземе тази купа, няма какво повече да кажа... Все пак купата е важна сама по себе си, така че не се и съмнявам, че четиримата ще дадат всичко от себе си за да стигнат до финала и да го спечелят.

Triple Threat Match
Chris Jericho vs. Dean Ambrose vs. Erick Young
- Радвам се, че дерен се завърна, наистина липсваше ужасно много на форума. От другата страна също се радвам много че ще играя с Shizo, който въпреки че закъсня в миналото шоу, показва изключително силна игра с Джерико, и стремглаво си гледа нагоре към Main Event-a. Ще дам всичко от себе си да остана нетуширан, въпреки че този мач е може би най-голямото ми изпитание откакто се завърнах.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious (c) vs. Hangman Page
- Враждата не беше никак лоша, но въпреки силната игра на Bultras-a, мисля че още е рано на г-н Вишъс да дропи, а и показва много добра игра със Сид, така че тук кинтите ми отиват за шампиона.

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley (c) vs. AJ Lee
- Lee се справя много добре във феда, и заслужено получава толкова рано този шанс. И все пак, Bayley е класа над всички останали в този момент и съвсем заслужено е шампионка, и заслужава да запази титлата си отново, така че тук отново си мисля, че ще имаме запазване на титлата.

RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk vs. Kenny Omega
- Еми какво да кажа... Очаква ни тук също един мач, който ще се бори за петте звезди, така че двубоя ще е повече от интересен - ще бъде уникален. Враждата беше страхотна, за разлика от моята с Омега за жалост (поне за мен). Ще съветвам юзърите да следят този мач, защото наистина ни очаква класика.

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms (c) vs. Sami Zayn
- Няма какво много да кажа за този мач, но няма да се учудя ако тук имаме нов шампион, защото Зейн ще даде всичко от себе си за победата.

TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz vs. Adam Cole
- Изключително интересен полу-финал. Определено и двамата заслужават да са финалисти, но за жалост единия ще трябва да се сбогува с турнира на полу-финал. Миз показва изключителна игра, а и има зад себе си Миздау, който макар и да е клоун, нищо чудно да изиграе важна роля в този двубой. От друга страна Коул си е Коул - Абе истината е че и двамата са уникати и също ще спрегнат един двубой достоен за мач на турнира

TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada vs. Bret ''The Hitman'' Hart
- В този двубой може би Келнера влиза с леко предимство, но срещу Васко няма да му е никак лесно. Васко игра много добре в Rampage срещу мен, като заслужено се класира напред. Победи и Световният шампион, макар и в двата мача продължи с намеса, но и Окада си е Окада. Скуашна Шизо, премина през Руслан, и участваше в ''Мача на мачовете'' в TNW. Ще ми е интересен развоя на този двубой, така че също ще се следи с интерес.

Singles Mach
Titus O' Neil vs. Vladimir Kozlov
- Скуаш мач в полза на Козлов, няма какво да кажа повече.

Tag Team Championship
Tag Match

The Young Bucks (c) vs. DIY
- МОЛЯ КОМЕНТИРАЙТЕ! (Този мач не беше включен в темата поради грешка на член на екипа)

Отново предпоставка да закрием 2016 със силен турнир, така че отново ще призова потребителите да бъдат сериозни и да се отнесят сериозно към мачовете. Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyСъб 17 Дек - 12:33

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand)
Еми не знам кой ще победи идвамата са надъхани ми нека най-добрия спечели
TNW CUP '16
Final
??? vs. ???
Ето го и въпросителния кой ще е на финала дами и господа? Според мен ще е Брет Харт срещу Миз.
Triple Threat Match
Chris Jericho vs. Dean Ambrose vs. Erick Young
Ерис ще победи това е той е човек
UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious (c) vs. Hangman Page
И ето, че стигнах до този мач гледах хватките на кечиста на Бултраса ми тва момче е по дървено от Роман Рейнс защо не са му сложили някви хватки да се орянтира човек кво да пише в постовете си, но все пак очаквам тук тва момче да се раздаде залагам запазване на Сид Вишъс
WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley (c) vs. AJ Lee
Според мен Бейли запазва рано и е на Ей-Джей Лий да зима титлата има какво да се иска от нея.
RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk vs. Kenny Omega
Две легенди в този бизнес двама доказали се в този бизнес очаквам само класика от тозе мач ще заложа на Кени Омега.
CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms (c) vs. Sami Zayn
Грегари ще запази според мен.

Tag Team Championship
Tag Match

The Young Bucks (c) vs. DIY
Много сработен отбор стана Направи си го сам и мисля, че това ще е техния момент.


TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz vs. Adam Cole
Тук ще е интересно също ще заложа на Миз
TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada vs. Bret ''The Hitman'' Hart
Много сърце дадох в този турнир и съм горд, че стигнах до този етап ще дам всичко от себе си надявам се Rainmaker да направи същото и да изнесем класиката.
Singles Mach
Titus O' Neil vs. Vladimir Kozlov
Победа за Козлов.


Последната промяна е направена от The Sycho на Съб 17 Дек - 13:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyСъб 17 Дек - 13:20

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand)
- Не мога да опиша колко съм развълнуван. Това ще открадне шоуто. Все едно беше вчера, когато взех Kevin Owens и спечелих първата ми титла със него. Или все едно беше вчера, когато дебютирах на първия ми Pain като шампион...

TNW CUP '16
Final
??? vs. ???
- Финала ще бъде епичен!

Triple Threat Match
Chris Jericho vs. Dean Ambrose vs. Eric Young
- Очаквам много от този мач... Дано не ме разочаровате, момчета... Лично, аз мисля че победител ще бъде Дерен, защото все пак той се завръща и заслужава да спечели този мач.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious (c) vs. Hangman Page
- Тук ще пада клане. Bultrasa ще се представи супер и дано да видим нов US шампион. МАЧКАЙ ГО БУЛТРАСЕ!!!

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley (c) vs. AJ Lee
- Най-после AJ Lee получи пуш. Но срещу нея е Нинка, която е една от най-добрите тук. Тук очаквам защита, защото все още е рано Нинка да дропва.


RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk vs. Kenny Omega
- Две легенди... Косьо срещу Андрей. И двамата знаят как се играе. Косьо много ме кефи със Пънк, а Андрей според мен е много добър със Омега, така че можем да очакваме един невероятен и приятен мач. Очаквам тук да има равен резултат, защото не мога да избера победител...

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms (c) vs. Sami Zayn
Крузу дивизията си върви чудесно. Цецо е страхотен шампион и именно тук той ще запази, защото е прекалено рано да дропва.

TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz vs. Adam Cole
- Жони срещу Руслан. Легенда срещу бъдещето на тази компания. Двама бивши световни шампиони на един ринг. Този мач ще бъде страхотен, момчета (е няма да надмине моя срещу Руслан.) На кой залагам ли? Еми аз залагам на... РУСЛАН!

Tag Team Championship
Tag Match
DIY vs. The Young Bucks
- Този мач ще бъде добър. Но не знам... Не ми се вярва да има нови шампиони, така че залагам на Young Bucks.

TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada vs. Bret ''The Hitman'' Hart
- RAINMAKER! ЕТО ТУК ЩЕ ВИДИМ ТРЕТИЯ RAINMAKER! Кални се представя невероятно със Окада и аз очаквам, той да спечели този мач. Но, той трябва да си пази ръцете, за да направи още един Rainmaker на финала.

Singles Mach
Titus O' Neil vs. Vladimir Kozlov
- ТАЙТАС! ТАЙТАС ЩЕ МАЧКА!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyСъб 17 Дек - 13:44

ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand)


- В този мач Дон Северин и Петър Казаков се срещат за първи път на един ринг. Очаквам от двамата да ни поднесат един невероятен мач, като предпоставките за това са на лице. И двамата играят невероятно в последните месеци и се надявам да не се отпуснат от нищото в този мач, но това едва ли ще се случи, защото и за единия, и за другия е много важно да защити честта на пояса си. Не мога да дам прогноза, защото просто няма как да се даде такава в този случай.

TNW CUP '16
Final
??? vs. ???


- Това беше един невероятен проект, предложен от Rainmaker. Не знам кои двама участници ще се додрапат до финала, но тук искам да благодаря на всички, които взеха участие в купата! Видяхме много силни мачове, много големи драми и много качествен кеч. Благодаря ви и нека най-добрият победи!

Triple Threat Match
Chris Jericho vs. Dean Ambrose vs. Erick Young


- Това е много опасен мач! И тримата играчи в момента са на едно ниво, и тримата играчи показват игра, която си е за Main Event сцената, но по поради стечения на обстоятелствата са неоправдани да се лутат в Upper-Mid-Carda. Много добра новина е, че борда на директорите са успели да привлекат интереса на Александър "Дерен" Хаджиев и той да направи своето завръщане в компанията, което шокира всички, защото буквално само 1 човек знаеше за това. Шизо се изложи на последното шоу, което може да му изиграе лоша шега в този мач, но ако играе както попринцип прави с Джерико, няма да се учудя, ако вземе победата. Мариан си го знаем, той все още е тук след всичките тези години и има все още какво да даде на този бизнес, и за това няма да се даде лесно, искайки победата силно в този мач. Залагам като победител deren, защото направи много силно завръщане и може би трябва да продължава да гази!

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious (c) vs. Hangman Page


- Много доволна вражда, макар и за малкото време с кеото разполагаха. И двамата влязоха невероятна в образите на психопати и сега се надявам да се избият един с друг в името на престижната USA титла. Sycho Sid все още няма загуба и гази всичко наред, а и скоро взе титлата, за това казва победа за Сид Вишъс, бейби.

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley (c) vs. AJ Lee


- Хубаво е за AJ Lee, че получава шанс за титлата при жените и ще излезе срещу Бейли, за да види на какво ниво всъщност е. Очаквам да се получи един много стабилен мач, сигурен съм, че AJ ще даде всичко от себе си, но предполагам, че ще видим защита на титлата от страна на шампионката.

RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk vs. Kenny Omega


- Али срещу Тайсън, Меси срещу Кристиано... И WhatEver vs. laiok... Момчета, радвйате се, че ставате свидетели на подобен мач. За първи път тези две имена се срещат на ринга с първи акаунти, като очаквам да ни предложат спектакъл, който никога няма да бъде забравен. Враждата стана много силна, още от прецакването на Пънк за шанса му за титлата на миналия турнир. Краен победител не мога да кажа, защото излизат може би най-равностойните играчи във федерацията.

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms (c) vs. Sami Zayn


- Крузо дивизята е в будна кома. Извинявам се за момчетата, които ще положат труд в този мач, но изобщо не ми пука за дивизята. И двамата са много талантливи и съм сигурен, че ще спретнат един страхотен двубой, но просто крузо дивизята едвам, едвам движи. Залагам запазване на титлата от страна на Хелмс.

TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz vs. Adam Cole


- И преди сме гледали Джонатан срещу Руслан и може би не помните какво се случи, но аз помня. Помня, че тогава Z тръгваше тепърва за големия пуш и успя да сломи Руслан не с кой и да е, а с един от най-добрите му персонажи - Ел Патрон Дел Рио. Сигурен съм, че "Жаждата" помни това и има зъб на опонента си, и ще иска да му го върне тъпкано. Миз пък се измъква всеки път в мачовете за купата на косъм, за това си мисля, че ще има финал за Коул.

TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada vs. Bret ''The Hitman'' Hart


- Стрелеца... Кой е очаквал той да достигне до тази фаза? Кой е очаквал Васко да успее да се докопа до полу-финалите със Стрелеца, човек който може да се каже, че е на заден план, имайки впредвид, че е настоящият USA шампион със Сид. Много се радвам, че той успя да достигне до тук, но не знам дали е способен да преодолее най-добрия е-федър от новата ера. Ще видим, ще видим. Окада направи изключително участие в турнира за купата, като успя да победи две сериозни имена. Моето мнение е, че Окада може би ще се поздрави с финал.

Singles Mach
Titus O' Neil vs. Vladimir Kozlov


- Това тук не е каквото изглежда. Тук ще има една приятна изненада за всеки един кеч фен! Smile

Tag Team Championship
Tag Match

The Young Bucks (c) vs. DIY

- С включването на отбор DIY, отборната дивизия най-накрая, поне според мен ще бъде възродена. Можете да видите играта на Ciampa и Gargano, които винаги оставят сърцето си на ринга и винаги се борят до край и показват неверотно представяне. Сега срещу тях излизат шампионите, The Young Bucks, които имат само едва 2 загуби като отбор. Определено този мач ще си струва, не го пропускайте!


Последната промяна е направена от Winchester на Пон 19 Дек - 19:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyПон 19 Дек - 14:28

Winchester написа:

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms (c) vs. Sami Zayn


- Крузо дивизята е в будна кома. Извинявам се за момчетата, които ще положат труд в този мач, но изобщо не ми пука за дивизята. И двамата са много талантливи и съм сигурен, че ще спретнат един страхотен двубой, но просто крузо дивизята едвам, едвам движи. Залагам запазване на титлата от страна на Хелмс.

Вместо да се оплакваш да беше се стегнал и взел един крузу кечист и да помогнеш малко...
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyСъб 24 Дек - 20:10


Цитат :
ME: CHAMPION VS. CHAMPION
Singles Match (Non-title)
AJ Styles (World) vs. Kevin Owens (Grand) ends in a Draw

TNW CUP '16
Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. The Miz

Triple Threat Match
Dean Ambrose def. Eric Young and Chris Jericho

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
Last Man Standing Match
Sid Vicious def. Hangman Page

WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Singles Match
Bayley def AJ Lee

RATINGS COMPETITION
Signles Match
CM Punk def. Kenny Omega

CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Singles Match
Gregory Helms def. Sami Zayn

TNW CUP '16
2nd Semi Final
The Miz def. Adam Cole

Tag Team Championship
Tag Match
DIY def. The Young Bucks

TNW CUP '16
1st Semi Final
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bret ''The Hitman'' Hart

CAREER VS. CAREER
Falls Count Anywhere Match
Seth Rollins def. Adam Cole

Може да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 EmptyСъб 24 Дек - 20:24

Ако се чудите,защо Мариан писа втори пост преди мен бе просто защото съм болен и нямам възможност да пиша, а вече всички мачове се бяха изиграли и нямаше как да се чака моето оздравяване... Smile

Kalni4whc
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Day Of Reckoning 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Day Of Reckoning 2016   TNW Day Of Reckoning 2016 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Day Of Reckoning 2016
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Day Of Reckoning 2017
» Day of Reckoning (2018)
» TNW Revenge 2016
» TNWG Day of Reckoning 2014
» TNW Over The World 2016

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2016-
Идете на: