Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG Destination War 2016

Go down 
+10
Teller
PaveLL
Rainmaker
Independent
Scroller
SevBoom
Shizo
makaveli777
Baevtista
Geor4
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty15/6/2016, 00:23

World Heavyweight Championship Match
Randy Orton (c) vs. Seth Rollins

Резултата на мача беше ясен няколко дни преди началото на самият мач. Какво да кажа. Косьо и Цецо са едни от най-добрите играчи на форума, но просто ми липсваше химията между тях. Build-а беше обикновен с разликата, че двама от най-големите звезди участваха в него. Пожелавам на Цецо успешен рейн с титлата,но тъй като всички знаем качествата му не е нужно да пожелавам нищо. Надявам се да видя Косьо още веднъж на 'ринга' на ТNWG. Истинска легенда.

Bulgarian Championship Match
Kevin Owens (c) vs. Rob Van Dam

Ако TNWG беше футболен отбор, тези двамата щяха да са в центъра и да се раздават най-много. Чудесна работа момчета. Добър билд, но се видя, че тези двамата са направени за wrestling повече от колкото за entertaining. Наистина много приятен мач, поздравления и на двамата играчи. Бъдещето на TNWG !

Undisputed Championship Match
Fatal 4 Way
Dean Ambrose (c) vs. Roman Reigns vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy
Страхотен build, страхотен мач, страхотна химия между играчите. Всички, абсолютно всички се потрудиха и направиха този мач един от най-запомнящите се за 2016-а. Въпреки, че се получиха малко караници, много се радвам, че Васко и Божо се справиха толкова добре в тази вражда. Моя беше идеята да ги хвърля толкова на високо изведнъж и те тотално опровергаха очакванията ми. За Андрей и Мариан няма какво да казвам много. "Класа" е точната дума за да ги определя.

European Championship Match
Special Guest Referee - Shawn Michaels
Chris Benoit (c) vs. The Miz
На всички ни е ясно, че Кални трябва да дропне титлата възможно най-скоро. Този човек просто е на твърде високо ниво...

Divas Championchip Match
Nikki Bella (c) vs.  Sasha Banks
Пореден чудесен сблъсък с добър buld преди това. Това са двете диви (Банкс и Ники) , които поддържаха дивас дивизията жива, преди няколко момичета да се върнат. Само мога да изкажа благодарности за това. Banks заслужава титлата и се надявам да я получи скоро врем, но все явно все още не е време чудесният рейн на Бела да приключи.

One on One Match
Sami Zayn vs. Rusev
Виждали сме и по-добри мачове, но нека да поздравя двамката за играта. Въпреки, че няма особен build, винаги ще има някаква връзка между тримата москетари Bultras, JiNxeD и Sirakov_99. Мисля, че в най-скоро време тази отдадена игра към TNWG, ще им се отплати с титли.


Divas Triple Threat Match
Eva Marie vs. Maryse vs. Naomi
Пами беше феноменална, Габи чудесна, а Наоми отново предостави симпатична игра. Този мач се роди набързо и за това нямахме време да построим някакъв смайващ build, но мисля, че играта, която показаха дивите компенсира за това. Марис наистина отива на Пами, същото мога да кажа и за Габи с нейната AJ. Играча, който играе с Наоми (Не знам името му за което се извинявам) също се представя добре, но мисля, че може да намери и друга дива с която да е още по-добър.


No Disqualification Match
Apollo Crews vs. Ryback
Хубаво е, че новите играчи  получават шанс за изява на големите турнири. Добър мач, но разбира се и двамата имат на къде да подобряват играта си.


Hardcore Championship Match
Goldberg vs. Stone Cold Steve Austin
Честито на Мишо за титлата. Ако трябва да бъдем честни първоначалните планове бяха Милко да вземе титлата, но след разговори с него решихме да я дадем на Ледения. Пожелавам на Мишо  да направи хубав рейн и най-вече да се забавлява докато играе.

One vs. One Match
The Undertaker vs. Katsuyori Shibata
Не знаех, че Сев ще ме атакува точно с Боби. Останах изненадан, а и ми хареса начина по който той 'унищожи' Тако. Очаква ни интересна вражда.

7.5/10
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty15/6/2016, 08:55

Randy Orton (c) vs. Seth Rollins - World Heavyweight Championship Match - Нищо лично към Цецо, но не мисля, че той трябваше да "изпрати" Косьо в последният му мач. Дали ще е последен - не знам. Да кажем - мача преди напускането му. Както и да е. Мача не беше толкова добър, но съм сигурен, че ако бяха дали победата на мен в №1 Contender match-а, щеше да е по-добър. Както и да е, поздравления на Шампиона.

Kevin Owens (c) vs. Rob Van Dam - Bulgarian Championship Match - Ето това беше мач, който си струваше. Поздравления и на двамата! Ако продължават в същият дух, в следващата една година ще са в ME-то. (АМА ШЕ ГИ СМАЖА!!!)

Dean Ambrose (c) vs. Roman Reigns vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy - Fatal 4 Way for Undisputed Championship Match - Мача беше добър, но за четворна заплаха очаквах повече... Както и да е, не мога да кажа, че мача не е струвал. Поздравления и на четиримата. Щях да се радвам, ако "The Guy" беше победил, но... Но той е слабаГ.

Chris Benoit (c) vs. The Miz - European Championship Match with Special Guest Referee - Shawn Michaels - Не ми хареса идеята им, "HBK" да атакуват The Miz, защото мача можеше да бъде един от тези на турнира, но те си знаят.

Nikki Bella (c) vs.  Sasha Banks - Divas Championchip Match - Очаквах повече от тях след мача им на Mayhem, но не мога да кажа, че са се представили зле. Постовете бяха на ниво. Всичко си беше okay, но все пак исках нещо като това на Mayhem. Поздравления иначе на Ванко. Малко му остава до счупването на рекорда!

Sami Zayn vs. Rusev - One on One Match - Тези двамата заслужават push... Надявам се да им бъде даден, защото момчетата го заслужават! Хубав мач спретнаха, дано продължават да ме радват!!!

AJ Lee vs. Maryse vs. Naomi - Divas Triple Threat Match - Няма да ви лъжа... Не следях мача... Не ме бийте... ; (((

AJ Syles vs. Edge - One vs. One Match - Несериозна работа... ;[

Apollo Crews vs. Ryback - No Disqualification Match - Като за новобранци са добре, но имат какво да подобрят.

The Undertaker vs. Katsuyori Shibata - One vs. One Match - Може би щеше да е по-хубаво, ако имаше и мач преди атаката ми, но важното е, че успях да "превъзпитам" Гробаря! Да си знае другият път, че аз съм на смяна! А-о!

Goldberg vs. Stone Cold Steve Austin - Hardcore Championship Match - Постараха се и двамата, дадоха всичко от себе си. Евала Фики (ЕВАЛА ФИКИ > ЕВАЛА АЗИС) ще им кажа. Честито на Шампиона!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty15/6/2016, 13:38

Добър турнир се получи. Няма да коментирам всеки мач поотделно, ами ще кажа няколко общи думи накратко. Първо честито на Rollins за WHC-то, заслужена титла, спечелена след доста добър мач. Жалко, че Orton се оттегля от TNWG, но му пожелавам успех в бъдещи начинания. Мога да кажа, че направи много добър reign със световната титла. Страхотен мач за BG титлата, Евала Азис и на двамата участници в него, справиха се на ниво. Очаквана защита от Ambrose за UD титлата, стойностен мач направиха с Reigns, Jericho и Hardy. Беше ми ясно, че няма да дадат титлата на Y2J или Jeff все още толкова рано, но въпреки това се получиха нещата, и то по доста интересен начин. Искаше ми се да си изиграем мача за EU титлата, но явно Miz е имал някакъв ангажимент, или поне така разбрах. Двете основни диви се отчетоха с приличен мач, личи се, че се раздадоха. Приятни сблъсъци между Zayn/Rusev и Crews/Ryback. Другият женски мач също се получи добре. Честито на Stone Cold за HC титлата, като и от една страна се радвам, че Goldberg ще има шанс за по-високо отличие. От Undertaker/Shibata можеше да излезе невероятен мач, но все пак намесата на Lashley беше нещо интересно. Общо взето ми хареса PPV-то, може би беше малко под нивото на Mayhem, обаче определено почти всички положихме труд, така че съм доволен. 7/10
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG Destination War 2016
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» TNWG Road To Pain 2016
» TNWG Summer Scream 2016
» TNWG Cage Of The Violence 2016
» TNWG King of The Ring 2016
» TNWG Mayhem 2016

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2016-
Идете на: