Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG Destination War 2016

Go down 
+10
Teller
PaveLL
Rainmaker
Independent
Scroller
SevBoom
Shizo
makaveli777
Baevtista
Geor4
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 17:20

Nirvana Fan написа:
[center]
Spoiler:

- К'во сме ти напраили аз и тъмнокожите хора? И те са хора. А на никой не му пука, че си расист. Нищо лично, но ако бях на теб щях да се стегна и да прая опити да си хвана гадже, не само да кипя по е-федовете... Прогнозите ми ги давам след малко
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 17:28

Божо първо ти не си човека които ще ми каже кога да си хвана гадже второ от другите федове трябва дазнаеш,че не харесвам чернокожите кечисти и никога няма да ги харесвам и трето не си правиш услуга като се караш с мен


Последната промяна е направена от Nirvana Fan на 7/6/2016, 17:30; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 17:29

А мислите ли, че тук не е мястото за спорове ?
Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 17:34

Nirvana Fan написа:
Божо първо ти не си човека които ще ми каже кога да си хвана гадже второ от другите федове трябва дазнаеш,че не харесвам чернокожите кечисти и никога няма да ги харесвам и трето не си правиш услуга ката се караш с мен

Ок, до дедовия ми е дали си правя услуга, карайки се с теб, зашото не се карам, просто вметвам, но просто кажи, че Райбак ще спечели. Just nobody cares you don't like the niggas. Не съм аз, ясно, ама просто на 20 години да си и да кипиш постоянно във e-fed-овете малко не се връзва..

Scroller написа:
А мислите ли, че тук не е мястото за спорове ?

Не споря, вметвам. Има разлика м/у двете думи в лексикалното им значение..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 17:47

Божо не исках да се карам с теб,но ме принуждаваш изразих си мнението тоя apollo crews ко да ме кефи в него пълно дърво е
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 18:20

World Heavyweight Championship Match
Randy Orton (c) vs. Seth Rollins
-Очаквам двамата да надминат мача си от Mayhem. Гласът ми вероятно отива при Rollins, но ще видим.

Bulgarian Championship Match
Kevin Owens (c) vs. Rob Van Dam
-Още му е рано на Steen-ката да губи титлата. Все пак и RVD играе доста добре, но предвиждам защита на шампиона.

Undisputed Championship Match
Fatal 4 Way
Dean Ambrose (c) vs. Roman Reigns vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy
-Историята се разви най-добре може би именно тук. Доста ще ми бъде любопитно да разбера продължението между Ambrose и Reigns, а същевременно не трябва по никакъв начин да изключваме Jericho и Hardy, тъй като неслучайно са в борбата за UD титлата за отрицателно време след дебютите си.

European Championship Match
Special Guest Referee - Shawn Michaels
Chris Benoit (c) vs. The Miz
-Очаквам да изнесем хубав мач. Имам чувство, че специалният гост-рефер ще се намеси в срещата, нямам търпение да видя завършека.

Divas Championchip Match
Nikki Bella (c) vs.  Sasha Banks
-Играта, и на Bella, и на Banks е на ниво, така че ми е трудно да прогнозирам. Все пак ще заложа на нова шампионка, но не съм сигурен.

One on One Match
Sami Zayn vs. Rusev
-Везните според мен са равни в този двубой. Надявам се да направят добър мач.

Divas Triple Threat Match
Eva Marie vs. Maryse vs. Naomi
-Залагам на Eva Marie, харесва ми най-много играта ѝ, а и една победа няма да ѝ се отрази никак зле.

One vs. One Match
AJ Syles vs. Edge
-Непредвидим мач като цяло. Смятам, че Edge ще си тръгне победител, но нищо не се знае.

No Disqualification Match
Apollo Crews vs. Ryback
-Apollo, не играе зле.

One vs. One Match
The Undertaker vs. Katsuyori Shibata
-Победата за Shibata като че ли ми се струва по-логична в този двубой. Очаквам невероятен мач!

Hardcore Championship Match
Goldberg vs. Stone Cold Steve Austin
-Goldberg заслужава триумфа, така че залагам на него.


Последната промяна е направена от XTechnical на 7/6/2016, 19:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 19:35

#СтилБарби
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 19:43

Божо не го очаквах от тебе бяхме приятели
Върнете се в началото Go down
PaveLL
New User
New User
PaveLL


Join date : 13.08.2011
Posts : 9

TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 20:02

Няма нужда да обижаш Аполо.. Аз на турнира ще му покажа кой е шефа. Нямам търпение за първия си мач на турнир. Иначе като цяло ме кефят враждите от мачовете и най интересни както се очаква винаги са мача за безспорната ттила и световната
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty7/6/2016, 22:39

КАКВА ДРАМА....... ЕДНО ИСТИНСКО ПРИЯТЕЛСТВО БЕ РАЗПОКЪСАНО ОТ ЖАЖДАТА ЗА УСПЕХ В СУРОВАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ НА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ, ЕЛЕКТРОННИ ФЕДЕРАЦИИ!

World Heavyweight Championship Match
Randy Orton (c) vs. Seth Rollins

- Просто и лесно - царуването на Косьо приключва тук, а може би и неговата кариера.

Bulgarian Championship Match
Kevin Owens (c) vs. Rob Van Dam

- Кевин ще запази.

Undisputed Championship Match
Fatal 4 Way
Dean Ambrose (c) vs. Roman Reigns vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy

- Мариан я дропи на Роман Дзвер.


European Championship Match
Special Guest Referee - Shawn Michaels
Chris Benoit (c) vs. The Miz

- Крис Беноа запазва

Divas Championchip Match
Nikki Bella (c) vs. Sasha Banks

- BAH GAWD! MATCH OF THE EVENING! Залагам на Ники Бела, заради огромния й бюст.

One on One Match
Sami Zayn vs. Rusev

- Русев удря, Русев мачка!

Divas Triple Threat Match
Eva Marie vs. Maryse vs. Naomi

- Марийс е моята фаворитка!

One vs. One Match
AJ Syles vs. Edge

- ЕЙ Джей печели мача. Така или иначе Едж си има куфар. На кого му трябват победи, когато си имаш куфар? Но какво ли има в него?!?!? Злато? Пари? Диаманти? Договор за двустаен апартамент?

No Disqualification Match
Apollo Crews vs. Ryback

- ........... Мач с дървари. Аполо е по-симпатичен, така че мощно за негъро!

One vs. One Match
The Undertaker vs. Katsuyori Shibata

- Katsuyori Shibata? Katsuyori Shibata? Katsuyori Shibata? Who in the blue hell, are you? Гробаря е класика, а Tsunkai Hui не го знам. Мощно за тоя дето копае гробове.

Hardcore Championship Match
Goldberg vs. Stone Cold Steve Austin
- Мач реванш от Кечмания XX. Мачът на титаните.... За хардкор титлата. Залагам на Голдбърг!

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Destination War 2016   TNWG Destination War 2016 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG Destination War 2016
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» TNWG Road To Pain 2016
» TNWG Summer Scream 2016
» TNWG Cage Of The Violence 2016
» TNWG King of The Ring 2016
» TNWG Mayhem 2016

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2016-
Идете на: