Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
The Heartbreak Kid
New User
New User
The Heartbreak Kid


Join date : 04.08.2010
Posts : 37

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 0:49

Ето това се нарича шампион със шампионски характер. Харизматичното момче от Тексас не се отказа за пореден път. Джерико е вбесен и тръгва към Майкълс с пълна скорост, но Шон го посреща с перфектният low blow от който маслинките на Джерико станаха на салата. Джерико е приклекнал и се държи за мадете си, а Майкълс започва да вкарва мощни Backhand chop-ове в гърдите му, след четвъртият Джерико намира своята спира в един от корнерите, където отнася пети решаващо прекъшващ Backhand chop! Гърдите на Джерико са толкова червени, че сигурно ако сложиш термометър ще отброи 200 градуса по Фаренхайт. Майкълс засилва Крис към единият обтегач, където русият Jesus среща гръбнака си и тръгва по инерция обратно към шампиона, Шон го посреща с бъркане в очите последвано от нова пържола и перфектно изпълнен Atomic Drop! Орехчетата на русия станаха за мезе, за втори път. Шон взема една от стълбите и я нанизва право в зъбите на таз вечерният му претендент за световната титла - Крис Джерико. Крис пада в средата на ринга, а Майкълс няма никакво време да го чака и го изправя по бързата процедура на крака, след това го изпраща към въжетата и той се засилва от другата страна... Джерико бива размазан от перфектно изпълнен Flying forearm smash последван от красив kick-up от страна на Сърцеразбивача. Шон взема един от изпотрошените столове които са в ринга и започва да налива удари по цялото тяло на парти-звяра. The Most Honored Champion In TNWG History набляга особено над ребрата на Крис. Джерико пищи като пет годишно дете изгубено в гората, търсейки помощ и отглеждайки се за мама и тате. Шон хвърля стола извън ринга и взема стълбата до него, Крис тръгва да се изправя точно когато Шон взема стълбата и-и-и....

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Untitled-5
LADDER SHOT RIGHT TROUGHT THE RIBS OF Y2J

Jericho ходом-марш се връща долу на тепиха. Шон изправя стълбата до единият корнер поглежда към титлата си и сякаш вече не му пука за титлата, а му пука единствено как да нарани Крис още повече. Цялата зала както до преди секунди бе за техният 'герой' Крис Джерико се обръща срещу него. Майкълс е твърде сърцат за да викаш срещу него и това е факт, колкото и да не ви харесва... Шон тръгва да се покатерва по стълбата, когато вече е на едно от последните стъпала, той поглежда и вижда, че Джерико се изправил и едвам се държи на краката си и веднага полита-а-а-а-а.....

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Untitled-11
MOONSAULT FROM THE TOP OF THE LADDER FOLLOWED BY PUNCHES!

THE SHOWSTOPPER STOPS THE SHOW ONCE AGAIN! Каква маневра само, след петият-шестият тукат в главата на Джерико, Сърцеразбивача вижда че се открива възможност пред него да достигне до титлата и издърпва стълбата в средата на ринга, след което започва да се катери бавно по нея... Това ли ще е краят на тази среща?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 0:59

Джерико няма сили да се изправи на краката си това ще e кра... Крис събува обувката си и се прицелва право към Сърцеразбивача... ПРАВО В ГЛАВАТА! Джерико е по точен и от Jerry Miculek. Майкълс се струполява на тепиха, съответно мача продължава!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 29

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 12:43

Ето това се нарича да направиш всичко за да останеш в мача, дори и когато боговете не могат да те спасят да намериш начин да оцелееш точно това направи Джерико. Може да звучи смешно, но е гениално, повечето ще останат и просто ще гледат от земята как кариерата им приключва, но не и един човек не и Крис Джерико. Парти-звяра лежи до Майкълс двамата се споглеждат и Джерико започва да се усмихва, а на Майкълс направо не му се вярва какво се е случило. Крис се изправя с помощта на въжетата и подканва шампиона да се изправи също, но изглжеда, че му е писнало да чака, защото веднага налива оголената си пета в муцуната му. Джерико отива до ботуша си и го обува обратно, след което бърка в десният си където е скрил джобно ножче! Видяхме го същия този нож и на предния платен турнир, само че там Джерико бе спрян, бе принуден да изхвърли ножа. Съдията забеляза ножа и веднага тръгва към претендента, но този път Джерико си е научил урока от предния път и вкарва мощен тукат в лицето на съдията, след което изважда острието и приближава до тялото на Майкълс. Крис в насочва ножа към лицето на Шон, вдига го във въздуха и-и-и... МАЙКЪЛС БЪРКА В ОЧИТЕ НА ДЖЕРИКО! Крис дава две крачки назад, а Майкълс бързо се изправя по начина, по който само той умее, взема ножа от ръката на Джерико и го хвърля настрани, след това засилва Крис към въжетата и го премята над глава му с Back Body Drop, но Джерико като по чудо си пада на краката и започва да дебне Майкълс, когато Сърцеразбивача се обръща, Крис го праща в LA-LA LAND с Step Up Enzuigiri Kick! Джерико бързо си върна изгубеното надмощие. The Ayatollah of Rock 'n' Rolla изправя Майкълс и посяга да му забие юмрук в лицето, но сърцето на Шон е твърде голямо за да се предаде, той блокира удара, след това забива лакът в глава на Джерико и Крис се озовава на тепиха, а Шон бързо вижда, че стълбата е поставена на точното място и започва да се катери... Точно когато успява да докосне златото зад него се качва Крис и го хваща по бели гащи. Шон се обръща и отнася два туката, след което се пуска назад, а това дава перфектна възможност на Джерико за.......


ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Untitled-10
WALLS OF JERICHO ON THE TOP OF THE LADDER
BAAAAAAAAAAAAAAAAAH GAAAAAAAAAAAAAAWD!

КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ, КРЪСТА НА МАЙКЪЛС ЩЕ СЕ ПРЕКЪРШИ НА ДВЕ! ДЖЕРИКО НЕ СИ ЗНАЕ СИЛАТА, ТОВА Е НЕ ЧОВЕШКО! НЯКОЙ ДА ГО СПРЕ! МАЙКЪЛС НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ... Как ли ще продължи този мач?
Върнете се в началото Go down
The Heartbreak Kid
New User
New User
The Heartbreak Kid


Join date : 04.08.2010
Posts : 37

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 18:06

Shawn тупа, но няма смисъл, тъй като в мача предаванията не важат. Сърцеразбивача разбира, че ще бъде счупен на две ако продължава да седи в това положение и взема отчаяни мерки започвайки да клати стълбата на ляво на дясно, а Крис усеща, че нещата не вървят добре и се опитва да стабилизира стълбата, но това го разконцентрирва и Майкълс си освобождава единия крак, след което го ръга с все сила първо в реброто, а после и в главата на парти-звяра. Джерико става по-слаб с всеки получен ритник, на четвъртия Майкълс си освобождава и другия крак, а Джерико пада в средата на ринга. Това е момента в който Майкълс може да си тръгне като шампион, ще се възползва ли? Майкълс поглежда към титлата, след което поглежда и към Крис, вдига си раменете нагоре в знак, че не му пука за златото и-и-и SPLAASH FROM THE TOP OF THE LADDER! SHAWN MICHAELS IS INSANE! Сърцеразбивача отново обра точките с това изпълнение. Двамата лежат проснати в среда на ринга, а феновете се опитват да си окуражават любимците с каквото могат, ту с някой chant, ту с пляскане, ту с някоя измислена рапираща песничка излязла от печката току-що. Шон успява пръв да се изправи на краката си с помощта на въжетата, но Крис не смята да му отстъпва и прави същото. Единият се обляга в десният корнер, а другият в срещуположният. Никой не отделя поглед дори за секунда от другия, двамата знаят, че трябва да стигнат до края за да се победят. И двамата се плъзгат извън ринга единият бърка под ринга и изкарва десет метрова стълба, след което я плъзга на ринга, същото прави и другия. Крис се навежда и този път изкарва сопата, а Майкълс се връща на ринга и разтваря една от стълбите точно в средата на ринга. Джерико влиза със бамбуковата сабя и докато Майкълс се занимава със стълбата, Крис пробва да му я закове в гърба, но Майкълс заляга в последният момент и Джерико среща металните стъпала. Обаче следва и втори опит от страна на Крис, който за лош късмет на Сърцеразбивача е успешен и попада право в целта. На Джерико не му пука, че Майкълс е все още в съзнание, той бързо тръгва да се катери по разтворената стълба, а Шон веднага го съзря  и му забива тукат в гърба, след което разтваря втората стълба и я поставя близо до тази която седи точно под титлата. Майкълс тръгва да се катери по нея, двамата се намират на една и съща височина. Джерико качва още едно стъпало нагоре и прави опит да докосне титлата, А В ТОЗИ МОМЕНТ МАЙКЪЛС ПОГЛЕЖДА В ОЧИТЕ ДЖЕРИКО И-И-И....



ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Untitled-12
SWEEEEEET CHIIIIIIIIN MUSIIIIIIIIIIIIIIIIIC!!!!
МАЙКЪЛС ОБЕЗГЛАВИ ДЖЕРИКО!
КРИС ПАДА НА ТЕПИХА, СЛЕД ТОВА ИЗПЪЛНЕНИЕ!


ДАМИ И ГОСПОДА ЕТО ЗАТОВА НАРИЧАТ ТОЗИ ЧОВЕК THE SHOW FUCKIN STOPPER! Джерико се строполява на тепиха, а Майкълс прави опит да откачи златото, това ли е краят?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 18:09

Майкълс е на път да откачи златото, но по дяволите стълбата е твърде далеч не му достига малко... Шон се опитва по всеки възможен начин да достигне до титлата, но накрая теглото от едната страна на стълбата идва в повече и Майкълс пада със стълбата на тепиха... Шон изнервено започва да блъска по тепиха, а Крис лежи до него.

___________________

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 29

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 18:48

THE IMPOSSIBLE IS POSSIBLE! Джерико е късметлия не знам този човек е излязъл с господ в мача има ли как да загуби? Все нещо го спасява, все нещо става и той продължава да играе в този мач. Не виждам как ще напусне залата победен, изглежда невъзможно! Майкълс поглежда към умъртвеният Джерико и разбира, че дори още Крис не знае, че е в мача. Шон ляга върху тялото му и му прошепва нещо в ухото, след което следва редица от непоносими тукати в главата за Джерико. Крис започва да колабира, трябва някой да спре този ужас! Шон, хвърля настрани Джерико и поставя една стълба в средата на ринга, след което започва да се катери нагоре. Крис лежи на тепиха безпомощен и гледа как Майкълс бавно, но славно си прави пътя до върха и до запазването на световната му титла. Крис казва на Майкълс нещо, а Шон се повлиява от глупостта и заебава всичко хвърляйки си от върха на стълбата върху Джерико, започвайки да му вкарва нова порция удари. Шон изкарва Крис извън ринга и го води в десният ъгъл на рампата където има около 50 барела залепени един за друг! Майкълс забива веднъж Джерико в тях, след което втори и трети път. Крис определено не знае къде се намира, ако Сърцеразбивача реши да го остави тук и да се върне на ринга за да си спечели титлата всичко ще приключи за Джерико. Феновете са толкова изтощени, че не знаят за кого да викат чуват се овации и за двамата атлети, определено заслужени. Такова шоу не сме виждали от много, ама много време насам! Майкълс прави опит да засили Крис към барелите, но Джерико в последният момент успява да irish whip-не шампиона в тях, ето това може да е началото на края за Майкълс. Крис получава прилив на адреналина от нищото, това се случва само и единствено, когато знаеш, че целият ти живот е в този мач! Джерико засилва Майкълс към рампата, където разбива гръбнака му за пореден път! Джерико засилва Майкълс в барикадата, която се намира точно зад всички тези варели, там Шон намира гробът си. Джерико застава от другата страна на варелите... НЕ, МОЛЯТЕ НЕ... НЕ ГО ПРАВИ ДЖЕРИКО... НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ


ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Untitled-7

МАААААААЙКЪЛС Е ПОГРЕБАН! ДЖЕРИКО СВАЛИ ВСИЧКИТЕ ВАРЕЛИ ВЪРХУ МАЙКЪЛС! ТОВА Е КРАЯТ НА СЪРЦЕРАЗБИВАЧА, ВСИЧКО ПРИКЛЮЧВА ТУК И СЕГА! НЕ МУ ТРЯБВАТ СТЪЛБИ, КРИС УБИ МАЙКЪЛС! Джерико се връща на ринга, разтваря стълбата и с последните си сили се опитва да достигне титлата... ТОВА ЛИ Е ШИБАНИЯ КРАЙ?!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 18:58

СЪРЦЕТО НА МАЙКЪЛС Е ТВЪРДЕ ГОЛЯМО ЗА БЪДЕ ПРЕКЪРШЕНО ОТ ВАРЕЛИТЕ, МАЙКЪЛС ПОКАЗВА НЕ ЧОВЕШКА СИЛА, ШОН БУТА ВАРЕЛИТЕ И СЕ ИЗПРАВЯ СЪС ТЯХ! ДЖЕРИКО ПОГЛЕЖДА КЪМ РАМПАТА И Е С ОТВОРЕНА УСТА, А ЦЯЛАТА ЗАЛА ЗАПОЧВА ДА СКАНДИРА ИМЕТО НА ШАМПИОНA! МАЙКЪЛС БЪРЗО СЕ ВРЪЩА НА РИНГА И СВАЛЯ ДЖЕРИКО ОТ СТЪЛБАТА ЗАПОЧВАЙКИ ДА ГО НАЛАГА С МОЩНИ ТУПАНИЦИ В ГЛАВАТА! САГАТА НА ТИТАНИТЕ ПРОДЪЛЖАВАААА!


Последната промяна е направена от Admin на Нед 20 Дек - 19:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Heartbreak Kid
New User
New User
The Heartbreak Kid


Join date : 04.08.2010
Posts : 37

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 19:09

ЕДИН ВОЙН ИЗЛЕЗЕ САМ СРЕЩУ ВСИЧКИ ТАЗИ ВЕЧЕР, ВЕЧЕ Е С ЦЯЛА АРМИЯ ЗАД ГЪРБА СИ! ДАМИ И ГОСПОДА ЗАПОМНЕТЕ ТОВА ИМЕ - ШОН МАЙКЪЛС! Сърцеразбивача продължава със серията от юмруци, след което засилва Крис към въжетата и го посреща с поредният Atomic Drop! Майкълс засилва от другата страна на ринга Джерико и го поваля с един от любимите му ходове, а именно flying forearm smash, последван от kick-up от който цялата зала изригва! Майкълс е в стихията си! Шон издърпва Крис по близо до разтворената стълба в средата на ринга и бързо се покатерва по нея до върха... Сега е момента на Майкълс да откачи златото и да си тръгне като шампион! Давай Шон направи го, иначе може и да нямаш втори шанс, пропиля вече три, недей четвърти! Майкълс посочва лакътя си И ИЗЛИТАААААААААААААААА DIVING ELBOW DROP RIGHT INTO THE HEART OF THE LION! СЪРЦЕТО НА КРИС Е ПРЕКЪРШЕНО НА ДВЕ! Майкълс направи невъзможното за пореден път, ето затова този човек заслужава всичко! Нищо което има не е на готово, борил се е със зъби и нокти за всяко едно отличие! Michaels взема бамбуковия меч лежащ на ринга и го вдига във въздуха, след което започва да го налива в ребрата и главата на Джерико. Крис крещи и вика, но няма кой да го спаси! Майкълс хвърля след известно време тоягата и взема един стол, поставя го под главата вдига другия стол във въздуха и ГО ЗАБИВА СЪС ВСИЧКА СИЛА В ГЛАВАТА НА КРИСТОФЪР! Майкълс хвърля стола към феновете, и застава в единият ъгъл всичко е готово Шон започва да набира групата, а цялата зала е с него... ЕДНО... ДВЕ... ТРИ... ЧЕТИРИ... ПЕТ.... ШЕСТ.... СЕДЕМ, ОСЕМ....... ДЕВЕТ... КРИС СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА, А ШОН СИ ПОКЛАЩА ГЛАВАТА НА СТРАНИ И ТРЪГВА КЪМ НЕГООО.........

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Untitled-10
SWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET CHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN MUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC!

ДЖЕРИКО ПАДА В СРЕДАТА НА РИНГА, А ШОН ПОСТАВЯ СТЪЛБАТА ТОЧНО ПОД КРИС, СЛЕД КОЕТО ЗАПОЧВА ДА СЕ КАТЕРИ ПО НЕЯ.... ТОВА ЛИ ЩЕ Е КРАЯТ? ДЖЕРИКО ГЛЕДА С ОТВОРЕНИ ОЧИ НЕСЪЗНАВАЙКИ КАКВО СЕ СЛУЧВА, МАЙКЪЛС СЕ КАТЕРИ СТЪПАЛО ПО СТЪПАЛО....
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 19:11

ДАААААААААААА! ДААААААААААААА! МАЙКЪЛС ЗАПАЗВА! THE SHOWSTOPPER, THE HEADLINER, MR. PAIN, THE HEARTBREAK KID RETAAAAAAAAAAAAAAINS! Джерико не знае къде е! Лекарите се спускат по рампата и махат стълбата от гърдите на Джерико и го изнасят на носилка! Какъв мач само! Джерико бе толкова близо...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Heartbreak Kid
New User
New User
The Heartbreak Kid


Join date : 04.08.2010
Posts : 37

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 EmptyНед 20 Дек - 19:13


ЕТО ЗА МОМЕНТИ КАТО ТОЗИ ДАМИ И ГОСПОДА, КЕЧА СИ ЗАСЛУЖАВА! КАКЪВ МАЧ, НО ЗА ЖАЛОСТ КАРИЕРАТА НА ДЖЕРИКО ПРИКЛЮЧИ!


ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Untitled-13


БЛАГОДАРЯ, ЧЕ БЯХТЕ С НАС ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, И ДО СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels
» ME: Triple Threat Match to detirmine the №1 contender for the TNW World Championship > Roman Reigns vs. Kane vs. Chris Jericho
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 3. Austin Aries (c) vs. Shawn Michaels - TNWG Hardcore Championship Match - NO DQ Submission Match
» 6. TNW European Championship NO DQ Match > Shawn Michaels (c) vs. Will Ospreay

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Day Of Reckoning: CLASH OF THE TITANS 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: