Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyЧет 17 Дек 2015 - 20:34

1. Chris Jericho
2. Shawn Michaels


Последната промяна е направена от Admin на Чет 17 Дек 2015 - 21:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 29

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyЧет 17 Дек 2015 - 21:04

Jim Ross: IT'S ALL SET AND DONE... THE MOMENT OF TRUTH. Мач със стълби само един ще напусне залата, като шампион и като член на тази федерация. Готови ли сте?


I'll never seen any side of heaven
I'll walk for miles through a blazin' hell
It doesn't matter what you think I'm supposed to be
'Cause I myself know all too well

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-1
Justin Roberts: The following contest is a career versus career ladder match for the World Heavyweight Championship! Please welcome first, from Winnipeg, Manitoba, Canada weighting at 227 pounds, standing at 6 foot, The Challanger, known better as,
"The Best in the World".. CHRIIIIIIIS JERICHOOOOOOO!!

I'll open your eyes and make you see
I'm the king of my world
King of my world
I'll break down the walls around you down

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-2

I'm the king of my world.. King of my world
I'll break down the walls around you
Jericho.. Break the walls of Jericho
My mind alone is filled with rage for you
I am the pastor to your sheep
I am the master of my destiny
I am the king of all I see

Jim Ross: Y2J е в свои води, феновете го аплодират с все сили. Крис определено е подготвен за този сблъсък на титаните, печелил е големи мачове, защо пък да не прибави и поредният към колекцията си.
Tazz: Напълно си прав всичко е на страната на Джерико, дали има как нещо да се обърка?!

Песента затихва, а феновете продължават с мощните си chant-ове - "Y2J... Y2J... Y2J..."
Върнете се в началото Go down
The Heartbreak Kid
New User
New User
The Heartbreak Kid


Join date : 04.08.2010
Posts : 37

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyЧет 17 Дек 2015 - 21:21

Феновете притихват, а песента на шампиона гръмва с пълна мощ в залата, всички фенове са със смесени реакции.

Oh, oh Shawn


I think I'm cute.
I know I'm sexy.
I've got the looks,
That drive the girls wild
I've got the moves, that really move 'em.
I send chills up.
Up and down their spines.

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-1 ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-2
Howard Finkel: And now Please welcome, from San Antonio, Texas weighting at 225 pounds, standing at 6 ft 1 in ... YOUR CURRENT TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION
"THE HEARTBREAK KID".. SHAAAAAAAAAAAAWN MICHAAAAAAAELS!


I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy
I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-3

I make 'em hot.
I make 'em shiver.
Their knees get weak,
Whenever I'm around.
They see me walk,
They hear me talk,
I make 'em feel,
Like they're on cloud nine

Michael Cole: Най-харизматичният шампион, който някога тази федерация е виждала ще заложи титлата си и кариерата си на карта във петият му мач в тази федерация.
Jim Ross: Всички знаем, че ако има един човек който може да открадне шоуто и да шокира всички в последният момент то това е именно Сърцеразбивача.

Двамата са в средата на ринга, chest to chest, никой не отлепя поглед от другия. Шон сваля титлата и я дава на съдията, но и за секунда да отделя поглед от Крис Джерико. Съдията избутва Шон и Крис в два отделни ъгъла за да не почнат да се млатят преди самото начало.. ВСИЧКИ ГО ЧАКАХМЕ ТОЛКОВА ДЪЛГО....  МАЧА НА ТИТАНИТЕ, МАЧ В КОЙТО ЩЕ СЕ РЕШИ КАРИЕРАТА НА ЕДИН ОТ ТЕЗИ ДВАМАТА...
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyЧет 17 Дек 2015 - 21:24

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-4

И-и-и.... Гонга е бит. Съдията даде началото, а титлата се вдига високо над ринга. Един от тези двамата ще трябва да се покатери и да грабне най-ценното отличие в E-fed бизнеса. Дами и господа, СБЛЪСЪКЪТ НА ТИТАНИТЕ!!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 29

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyСъб 19 Дек 2015 - 12:07

Началото е дадено! Двете големи имена едно срещу друго, двата големи титана един срещу друг... Сърцеразбивача срещу Най-добрият във всичко което прави. Двамата застава отново очи в очи, но този път няма кой да ги спре, защото началото е дадено всичко е заложено на карта! Кариери, титла, достойнства... Джерико подава ръка към Майкълс явно ще видим спортсменство?! Дали Шон е забравил всичко което се случи предната седмица? Майкълс тръгва да подава ръката си към ръката на Крис, но Парти-звяра забива шамар в лицето и изкрещява - NEVER, EVER! След което засилва Майкълс към въжетата и тръгва да му забожда саблен удар, но Шон в последният момент заляга и минава под ръката на Крис, след което се изтласква от другата страна на ринга и скача да отнесе парти-звяра с forearm smash, но Джерико го избягва в последният момент оставяйки Майкълс проснат в средата на ринга. Крис се плъзга под долното въже и взема една стълба, след което я вкара на бойната арена и се покатерва от ръба на ринга на горното въже, той зачаква Шон да се изправи, а когато Сърцеразбивача е вече на крака Джерико излиза и забива умопомрачителен diving clothesline в мутрата на Майкълс. Крис разтваря стълбата и я поставя в средата на ринга, след което се качва на четвъртото стъпало и подканва шампиона да се изправи. Не след дълго Сърцеразбивача се изправя на крака, а парти-звяра излита и забожда корав double axe handle в главата на Майкълс. Крис бързо издърпва стълбата в среда на ринга точно под титлата и бързо, бързо като същински паткан се покатерва по нея, той докосва златото, но секунди преди да го е откачил шампиона бута стълбата и Джерико намира смъртта си извън ринга. Майкълс спаси кариерата си буквално секунда преди Крис да беше откопчал колана. Шон зачаква Джерико да се изправи, а когато парти-звяра вече е на крака, Шон се засилва от едната страна на ринга и скача за Senton, но Кристофър Антъни избягва удара и Шон си пада на гръбнака и бърка бързо под ринга да търси някакво оръжие. Крис мята стола точно в среда на ринга, изправя Шон и го връща заедно със себе си на бойното поле. Джерико засилва Майкълс към обтегача, където Шон си разбива гърба за пореден път и от инерцията дава на пред, а това дава веднага възможност за Крис.....


ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-9
RUNNING ONE-HANDED BULLDOG

THE HEARTBREAK KID IS BUSTED WIDE OPEN! Джерико направо размаза шампиона. Крис бързо взема една стълба и пробва да откачи златото, дали това ще е краят?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyСъб 19 Дек 2015 - 12:09

Шампиона със сетни сили се изправя на крака, хваща Джерико за гащите и го събаря на тепиха... МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!

___________________

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Heartbreak Kid
New User
New User
The Heartbreak Kid


Join date : 04.08.2010
Posts : 37

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyСъб 19 Дек 2015 - 12:46

ИКОНАТА НЯМА ДА СЕ ОТКАЖЕ! Майкълс запази шансовете си да си тръгне като шампион... Шон изправя Джерико и го засилва към въжетата, след което скача и му отнася главата с перфектно изпълнен като по учебник падащ лист. Джерико вкуси подметки на Майкълс, дали са вкусни? Не знам колега, ако искаш отиди и Шон специално ще ти предостави от специалитета и на теб. Сърцеразбивача хваща единият крак на Джерико и пробва да заключи легендарният Figure-four leglock, но парти-звяра е съобразителен и избутва Майкълс в двоеточието и Шон потегля към сглобката, но се спира на време преди да си разбие рамото в кола. Бързо докато Майкълс е в гръб, Джерико се опитва да го свитне с малкият пакет, но явно е забравил, че този мач не може да бъде спечелен по такъв начин. Джерико го осъзнава и веднага прекратя опита за туш, след което и двамата се изправя на крака всичко започва от начало, само че мутрата на Шон кърви обилно. Джерико изплува кървава слюнка в лицето на Шон, а Сърцеразбивача с всичкия си гняв се нахвърля с lou thesz press върху Джерико и започва да му налива мощни тукати в главата, явно се е решил да направи същото което Джерико направи с него по-рано, а именно да му разбие мутрата и да види червената течност. Кокалите на Майкълс са кървясъли, а мутрата на Джерико започва да кърви! Определено нито един от тези двамата ще напусне залата без щети. Майкълс става от трупа на Джерико и взема стола, с който преди малко имаше челна среща и започва да го забива с всичката си ярост в главата на Джерико, определено Шон иска да убие Крис няма какво да губи беше унижен, беше подиграван време е за отмъщение. Стола се прегъва на две, но Шон не спира решен е да прекрати всичко веднъж за винаги, след десетият удар Майкълс хвърля стола на страни и започва да ръга ботуша си в гръкляна на Джерико. Майкълс взема една от стълбите и я опира в напречният корнер, след което хваща Джерико и го засилва към нея, но Крис прави опит да обърне irish whip-a в негова полза, може би ако не стоеше срещу него The Showstopper би могъл да успее, но не и този път! Джерико направо целуна стълбата!


ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-10


От impact-a, Крис пада извън ринга, а Шон бързо дърпа стълбата и прави опит да откачи златото, дали това ще е достатъчно?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyСъб 19 Дек 2015 - 12:49

Jericho се покатерва на третото въже и малко преди Шон да се докосне до титлата, Крис скача и събаря стълбата с Dropkick. Мачът продължава!

___________________

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 29

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyСъб 19 Дек 2015 - 22:47

LADIES AND GENTLEMAN, CHRIS FREAKIN JERICHO CAN'T BE TOUCHED, HE CANNOT BE STOPPED AND HE CANNOT BE MOVED! Michaels се строполява на три метра под земята след този падащ лист. Джерико става и избърсва ръцете си в знак да покаже, че се е отървал от Сърцеразбивача. Крис се плъзва под долното въже и бърка изпод ринга изкарвайки метален кош хвърля го на бойното поле при Майкълс и изкарва още един 'шит' кажи-речи метален стол. Джерико хвърля стола на бойното поле. Christopher Anotny Flex Nedyalkov Jericho се връща при оръжията и жертвата си. Крис взема единия стол и го вдига високо във въздуха насочвайки го право към Шо-о-о-н... ПЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯС! ДВА, ТРИ ЧЕТИРИ, КОЙ ЩЕ ГИ БРОИ? ГАЛИН ДА ПРОДЪЛЖИ! ПЕТ, ШЕСТ, СЕДЕМ, ОСЕМ, ДЕВЕТ, ДЕСЕТ, ЕДИНАЙСЕ, ДВАНАЙСЕ СТОЛАААА Е НА ДВЕ! А, Майкълс е като заклано прасе! Кристофър хвърля счупената възглавница-стол на страни и взема капака на металния кош, след което започва да го налива както батките в Час Пик наливат водка в устите си... Майкълс може да припадне всеки момент, а Джерико е на седмото небе феновете усилват оборотите след всеки удар. Вече на седмия капака не става за нищо, а Джерико показва колко е културен връщайки капака в коша и мятайки коша извън ринга. Крис разтваря единствената стълба на ринга и я поставя в средата на ринга, след което си личи, че се гласи да достигне до върха и, но сърцатото момче от Тексас не се дава току-така лесно, той с последните си сили хваща Джерико за ботуша изричайки - Само през трупа ми.... След което Джерико вкусва студеният тепих, тъй като Майкълс го събаря с перфектен електрически стол! Цялата зала е в екстаз след видяното, всички видяха, че Сърцеразбивача няма да даде кариерата си на Джерико толкова лесно. Майкълс се плъзга извън ринга и взема един метален стол и едно кошче, мята стола точно до Джерико и се покатерва на третото въже с коша... Какво ли е намислил? ДЖЕРИКО СЕ СЪЖИВЯВА ТОЧНО КАТО ТЕЗИ ОТ ЖИВИТЕ-МЪРТВИ И ВЗЕМА СТОЛА В РЪКА, СЛЕД КОЕТО ГО НАНИЗВА НА ШИША МАЙКЪЛС С МОЩЕН УДАР СЪС СТОЛА ПРЕЗ КОША ПРАВО У ТИКВОЧА!  

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-13

 ДЖЕРИКО ХВЪРЛЯ СТОЛА И БЪРЗО СЕ ПОКАТЕРВА НА ТРЕТО ВЪЖЕ, СЛЕДВА МОЩЕН РЕВ - I'AM THE BEST IN THE WORLD AT EVERYTHING I DO AND YOU ARE GOING DOOOOOOOWN MICHAELS! ЗАЛАТА ИЗБУХВА И СЛЕДВА-ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА  

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Untitled-14
HURRICANRANA FROM THE TOP ROPE!

Chris бързо разтваря стълбата и прави опит да откачи титлата! Това ли е краят?!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho EmptyСъб 19 Дек 2015 - 22:51

SHAWN THE ICON MICHAELS FINDS SOMEHOW A WAY TO SURVIVE! THIS MATCH CONTINUES

___________________

ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho   ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels
» ME: Triple Threat Match to detirmine the №1 contender for the TNW World Championship > Roman Reigns vs. Kane vs. Chris Jericho
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 3. Austin Aries (c) vs. Shawn Michaels - TNWG Hardcore Championship Match - NO DQ Submission Match
» 6. TNW European Championship NO DQ Match > Shawn Michaels (c) vs. Will Ospreay

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Day Of Reckoning: CLASH OF THE TITANS 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: