Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Тема за напускане

Go down 
+115
Агента от Сливен
Teodosiy
Slavchov15
Adam
Никой
ivoCOO
EMPRESS
Light
BulletPROOF~!
Blue Justice
Martozzy
The Pharaoh
Aculite
hako10
Dimarata
Störm
ne sum darka
King Zuco
The "1948" One
Жоро Игната
Tommy End
laiok
alex_alex
cr11
Cekoki
PacoBITW7
Ivchonii
Yuliyan
Gabriela
Cappy
TheOne
The VillainOne
Misho.gd
FrozEe
LegitBo$$
jinXeD
Independent
bultras
Rainmaker
maksito_434
Shizo
Pamelska
Scroller
GodNikolov
#GirlBye.
elshaarawy92
JohnnyZ
makaveli777
- CrystaL -
Главния Хаджиев
deren
Nikki Bella
Сантино Говняр
jon_4
Love
Nina
realbatista8888
IvChon
Koopa
Wrestling God
Stratusfaction
Foley
Asesino
Pete Apple
Teller
The Queen
Парцалев
Petio_da_pripada
5]|u3 P4n7$
ShwN
Don't cross Rhodes!
Paparazzi Princess
SevBoom
KiNg_SiZe
Loverboy
IZGNANNIK
FreeRiver
Rage
Balotelli
Sashundera
Karpizzle
Kepi
jimmyking
Baevtista
Asasinate
Raven666
Diamond Cutter
sasho99
That's Not Cool
GOAT
TheAmericanNightmare
sangrr
DamonX
stenko
hedshot
Flam3
slim
Perfectionv2
Petioo09
True-Legend
Hot Shot
BarsakaMadafaka
GamE Ove[R]
FørbiddenEnÐ
Geor4
DakotaKaiCTRL
king of kings
ivan_97
Canadian Rage
bocov
znakaProductions
Awesome
Dark Wizard
Extreme'Diva
- Miss El .
119 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 46 ... 61  Next
АвторСъобщение
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 742
Age : 26

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyПон 6 Мар - 17:35

Ко стана ве? лайок да не е влязъл и в женската дивизия ?
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyПон 3 Апр - 16:02

Преди 3 години едни хора, който не са част от този форум върнаха интереса ми към кеча, който бе изчезнал да няколко години. В продължение на няколко месеца започнах да наваксвам и в стечение на обстоятелствата един бивш член на TNW, който днес вече не е тук ми предложи да се запиша. Естествено и преди съм получавала покани за това място, но никога не съм обръщала голямо внимание. Избора ми за кечистка беше доста труден, но поради факта, че Пейдж бе различна реших да избера нея и така се записах с нея като още в първия си мач тук успях да победя и усетих, че това нещо като че ли доста ми допада. Бившата админка също видя нещо в мен и аз сама исках да съм най-добра. Така, когато още дори повечето момчета играеха с гифове от нета, аз се мъчех да правя свои. През годините спечелих повече неща може би от колкото заслужавам и имах един макар и не много приятен период като част от екипа просто заради напрегнатото време, през което се случи. Още миналата година бях решена да спра участието си тук и го направих, но края на лятото не знам поради каква причина реших да се върна и да направя една последна вражда с най-близката ми приятелка в интернет, а именно Милена, с която вече 6 години се мотаеме заедно по кеч сайтовете и смятах, че ще е добър завършек на кариерата ми. В последствие обаче реших да по остана, но въпреки всичко да играя последния си мач срещу нея, защото макар и това да е просто една игра с постове, за мен значи нещо повече може би заради хората, който съм срешнала тук. Сега е може би момента да се извиня за лошото си държание понякога, защото съм си голяма кучка и доста пъти съм разочаровала хората, но въпреки това трябва и да благодаря на Баев, Андрей, Руслан, Милена и Мариан за помоща, а и също така на всеки един който ми е помогнал или дори ми е бил приятел, защото както знам от предишните си напускания едва ли някога повече ще се сетят повечето от вас за мен, но поне знам, че щом ви оставяме в сигурните ръце на Мариан няма да изтриете форума след 2 седмици (поне се надявам). Така че ви пожелавам още поне няколко годинки да закрепите това място, за да мога да влизам и да си припомням хубавото време прекарано тук. Това беше от мен и макар че не обичате женската дивизия много, много се надявам поне на някого мъничко да липсвам.. Иконката на Поколени Благодаря ви!  sun6ain

Тема за напускане - Page 32 Tumblr_nchdwlRe561saykaxo1_400

P.S. Ако някой играе с Алекса, след Pain, моля ви не я осирайте.
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 742
Age : 26

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyПон 3 Апр - 16:23

Thank you, Ninz! Каквото и да кажа за теб ще бъде малко.
Върнете се в началото Go down
BarsakaMadafaka
Superstar
Superstar
BarsakaMadafaka


Location : Компютъра
Join date : 15.05.2010
Posts : 439
Age : 99

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyПет 7 Апр - 3:16

It was a long ride...

... It's time to say goodbye. THANK YOU, TOTAL NONSTOP WRESTLING!

Barso1996 (2010-2017)
Върнете се в началото Go down
http://www.boinosashi.com
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 742
Age : 26

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyСъб 8 Апр - 16:52

Напускам сита, бб. Smile
Върнете се в началото Go down
FrozEe
New User
New User
FrozEe


Location : nqkyde w pz
Join date : 29.07.2011
Posts : 32
Age : 22

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyСъб 8 Апр - 20:04

Така искам да благодаря на всеки един от тази федерация за подкрепата от самото начало след като дойдох в този форум казах преди месец че след PAIN няма да играя повече защото просто ми отнема прекалено много време и аз нямам толкова свободно време да се занимавам с това а и нямам голяма полза от това и също не ми е много забавно реших да дойда и да се пробвам защото обичам кеч но просто не ми е много забавно да пиша кеч мачове и такива Благодаря на JohnnyZ че ме запозна с толкова прекрасни хора и също на Дерен за невероятната подкрепа за мен беше невероятно че се записах да играя тук и не съжелявам нито малко че дойдох така че благодаря ви отново и някой ден може да се върна но за сега СБОГОМ Smile
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 21

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyСъб 8 Апр - 21:51

Сбогом,Ванка! C U AGAIN
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3369
Age : 31

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyЧет 13 Апр - 19:31

FrozEe написа:
Така искам да благодаря на всеки един от тази федерация за подкрепата от самото начало след като дойдох в този форум казах преди месец че след PAIN няма да играя повече защото просто ми отнема прекалено много време и аз нямам толкова свободно време да се занимавам с това а и нямам голяма полза от това и също не ми е много забавно реших да дойда и да се пробвам защото обичам кеч но просто не ми е много забавно да пиша кеч мачове и такива Благодаря на JohnnyZ че ме запозна с толкова прекрасни хора и също на Дерен за невероятната подкрепа за мен беше невероятно че се записах да играя тук и не съжелявам нито малко че дойдох така че благодаря ви отново и някой ден може да се върна но за сега СБОГОМ Smile

<3 <3 <3

Всичко хубаво, Ваньо <3
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyНед 18 Юни - 23:42

#We'reOut
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 EmptyНед 18 Юни - 23:43

#We'reOut
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тема за напускане - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за напускане   Тема за напускане - Page 32 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тема за напускане
Върнете се в началото 
Страница 32 от 61Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 46 ... 61  Next
 Similar topics
-
» Важна тема: BACKSTAGE
» RAW - обща тема за дискусии
» NXT TV - обща тема за дискусии
» Важна тема: ВЕЛИКИ КОМЕНТАТОРИ
» Подкаст със комитета - тема за въпроси!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW SIGN A CONTRACT-
Идете на: