Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty20/2/2016, 22:22

Може да коментирате последното шоу, ако желаете! Smile

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 22

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty20/2/2016, 22:26

Последното шоу се получи много добре. Имаше шокиращи моменти. Квалификационните мачове минаха по страхотен начин. Чакаме само още един следващото шоу. Всичко си беше шест, браво на всички!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2409

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty20/2/2016, 22:28

Невероятен Rampage! Страхотни квалификационни мачове и сегменти! Станахме свидетели и на но шампион... 10/10!
Върнете се в началото Go down
makaveli777
Superstar
Superstar
makaveli777


Location : YVC
Join date : 28.11.2015
Posts : 412
Age : 24

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty20/2/2016, 22:28

Това 6olo беше най-преебаващото,защото все на някой мач някой се замесваше и му ебава мача което доста ми хареса.И THE MONSTER ABYSS се завръща за да нарита няколко неблагодарни задника
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3425
Age : 31

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty21/2/2016, 01:07

You're welcome:
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty21/2/2016, 15:02

ME: Cage of Violence Qualification Match - John 'Bradshaw' Layfield vs. William Regal - Обожаваммм играта и на Лайчо и на Баев. Идвамата са страхотни. Прекрасен мач на вечерта със страхотен завършек.
Opening Segment with The New World Champion - Edge - Аз, дори не знам как да се изразя. Просто всичко бе изпипано перфектно. Много добър опенинг на шоуто.
Segment with Daniel Bryan - Евала на Браян, много добър сегмент направи, надявам се много скоро да видим Мариан с някоя титла, защото ще му отива доста.
Highlight Reel with Chris Jericho  - Интересно, интересно и пак интересно. Джерико напредва със страшна скорост и може би ще успее да открадне титлата от Хънтър.
Hardcore Championship - CM Punk Open Challenge - Както казах и за турнира, хардкор дивизията се развива с пълна пара и е такава каквато винаги е трябвала да бъде.
Cage of Violence Qualification Match - Chris Benoit vs. Randy Orton - Отново доста хубав мач. Очаквах Ренди да спечели, но и двамата изписаха много добри постове.
Cage of Violence Qualification Match - AJ Styles vs. Shelton Benjamin  - Мисля, че най-после намерих човека с когото ми харесва да играя, и преди съм взимала кечисти, но с Ей Джей ми е наистина приятно да играя. Все още не мога да съм на перфектно ниво, но се радвам, че успях да победя в мача.
Cage of Violence Qualification Match - Brock Lesnar vs. The Rock - На Сев, също много му отива Леснър и очаквах да победи, но браво и на двамата.
Segment with Dean Ambrose - Най-големите сладурчета. Страхотен сегмент. Просто отново напълно перфектно изпипана работа. Браво!
Segment with Matt Hardy - Нямам търпение да видя какво ще направи в бъдеще Харди.
Nikki Bella Calls out Sasha Banks - Често казано не планувах изобщо да се завръщам и макар отказа на шампионката да си напише сегмента, което малко или много намали желанието ми изобщо да се завръщам, но все пак смятам, че със Сев се справихме добре и се надявам поне 1,2 човека да са отворили шибания сегмент и да обърнат малко внимание на дивите.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty27/2/2016, 14:22

Може да дадете коментар за последното шоу! Smile

Spoiler:

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty27/2/2016, 14:51

ME: UNDISPUTED TITLE REMATCH - Alberto Del Rio (c) vs. Dean Ambrose - Поредният добър мач между Руслан и Анто. Всичко се развива по-доста интересен начин и нищо чудно това да е враждата на годината

Opening show with Edge - Хареса ми. Имаше си всичко - начало, развръзка и край! Дали пък тези тримата няма да са главните фаворити за златото?

3. Tag Team Match - Chris Benoit & Matt Hardy vs. Kalisto & Fin Ballor - Не много сполучлив мач, но имайки предвид това, че DamonX живее в Англия и не може да цъка много често и редовно. Интересно е това, което се случи в края на двубоя между Калисто и Фин Балор. Ще видим какво ще се случи между тях.

4. Abyss vs. Bo Dallas - №1 Contendorship for the HC Championship - Squash! Abyss e машина, която гази всичко. Надявам се скоро да е с титла около кръста. И да спретнат двубой с Биг Шоу!

1. AJ Lee vs. Brie Bella - Добра игра и от двамата. Габриела задобрява в е-федовете и го показва с всяка изминала седмица. Малко кратък мач, но колкото толкова.

2. Cage of Violence Qualification Match - Daniel Bryan vs. Roman Reigns - Мощно Даниел Браян победител в клетката! Радвам се, че се класира и си спечели квота за турнира. Да видим какво ще се случи на PPV-то.

Segment with The Miz - Стабилен сегмент. Виждам, че юзърът играещ с Миз е нов и тепърва ще трябва да трупа опит. Има добри идеи в сегмента си, но може би трябваше да го развие малко повече. Но това, че е млад играч го оправдава. Мога да кажа, че за мен лично това е един сегмент стил първите ми години, занимавайки се с е-федовете (2010).

5. CHAMPION VS. CHAMPION - Triple H vs. Seth Rollins - Chris Jericho & The Rock on Commentary - И тук добро развитие на нещата. Успяха да се смесят две вражди наведнъж и се получи сполучливо. Да видим докъде ще се докарат нещата.

Segment with William Regal -

Segment with The Returning Paige - Пейдж пръска. Радвам се да видя Нинка отново да играе със своята голяма любимка. Проличава си, че играе с хъс и желание и може би именно, заради това, че играе с любимата си diva. Добре написан сегмент. Интересно ми е какво ще се случи с Пейдж за напред и дали ще отбележи втори рейн с дивас титлата или нещата ще се развият по друг начин.

Segment with Brock Lesnar - Също един сегмент пълен с конфронтация. Една вражда, която може да се изгради в бъдеще. Почвайки от това, че Brock изхвърли Стайлс на RTP, до мач на "The Grandest Stage Of Them All"? Звучи ми добре, но нищо не се знае до момента. Силни думи в сегмента и от двете страни. Грабна ми окото. Един от най-добрите face to face сегменти в последните месеци.

Segment with Kevin Owens - Още един сегмент типичен за времето от първите години на TNWG. Харесва ми този ултра-хийл образ на Кевин Оуенс. Единствения ми съвет е, че не трябва да се използват толкова обиди в сегментите. Гледай да изтъкнеш недостатъците на опонентите си по друг начин.

Segment with Abyss - Абис попринцип не е чак толкова добър на микрофона, но сравнение с реалността, тук нещата се получиха доста стабилно. Силни думи от "The Monster". Както казах по-горе - ABYSS FOR CHAMPION! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty27/2/2016, 15:19

ME: UNDISPUTED TITLE REMATCH - Alberto Del Rio (c) vs. Dean Ambrose - МОЛЯ ВИ, ДАЙТЕ ТАЗИ ТИТЛА ВЕЧЕ НА АНТО! Много хубав мач, много добър край, просто не знам вече какво мога да кажа за тази вражда. Страхотни са и двамата. Анто много подобри играта си с нашия любимец Дийн. Много радва. Намесата на Стефка във всеки мач или сегмент също е измислена много добре. Браво!
Opening show with Edge - Джони се справя много добре като шампион. Работата му с микрофона също си я бива доста. Иначе сегменга също имаше много добро развитие и общо взето ни очаква голям мач на турнира.  
3. Tag Team Match - Chris Benoit & Matt Hardy vs. Kalisto & Fin Ballor - Доста бързо приключване на мача, но иначе играта им беше на ниво на всички и се справиха доста добре.
4. Abyss vs. Bo Dallas - №1 Contendorship for the HC Championship - Отново един хубав мач. Надявам се да се получи още по-добър и за хардкор титлата.
1. AJ Lee vs. Brie Bella - Доста добър мач. И двете имат огромен напредък в играта си и мачовете им се получават чудесно. Все още има някои пропуски, но се надявам всичко да се изглади и да бъдат перфектни, защото го могат.
2. Cage of Violence Qualification Match - Daniel Bryan vs. Roman Reigns - Какво мога да кажа, Мариан си е класа. Просто нямаше как да не победи. Огромна конкуренция и перфектна игра.
Segment with The Miz - Добър сегмент, нека видим какво ще направи г-н Страхотен и по-натам.
5. CHAMPION VS. CHAMPION - Triple H vs. Seth Rollins - Chris Jericho & The Rock on Commentary Тази вражда започва да набира инерция и започва да ми харесва все повече и повече.
Segment with William Regal - Перфектен сегмент. Харесва ми тази развръзка между двамата още от мелето. Дерен става все по-добър и по-добър, а за Баев няма какво да говорим. Макар изобщо да не ме кефи тоя дъртак, с който цъка играта и работата с микрофона са му идеални.
Segment with The Returning Paige - Искам да благодаря на Памето и Ванко, че направихме такъв готин сегмент, който се надявам да се е харесал и на останалите.
Segment with Brock Lesnar -
Segment with Kevin Owens - Ммм, тук има още какво да се поработи със работата с микрофона, но със сигурност има хляб в това момче и след време го виждам като голяма конкуренция за останалите и с много успехи.
Segment with Abyss - Силен сегмент. Очаквам наистина много от Abyss, за сега се справя перфектно.
Върнете се в началото Go down
makaveli777
Superstar
Superstar
makaveli777


Location : YVC
Join date : 28.11.2015
Posts : 412
Age : 24

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty27/2/2016, 15:44

ME: UNDISPUTED TITLE REMATCH - Alberto Del Rio (c) vs. Dean Ambrose - Браво,дано тази вражда да я има,за номинация.

Opening show with Edge - Жони дано да напише история с тази титла,но на турнира ще бъде малко трудно.

3. Tag Team Match - Chris Benoit & Matt Hardy vs. Kalisto & Fin Ballor - Не гледах какво е станало с този мач.

4. Abyss vs. Bo Dallas - №1 Contendorship for the HC Championship.-..................................

1. AJ Lee vs. Brie Bella - НЯМАМ желание да гледам такива мачове.

2. Cage of Violence Qualification Match - Daniel Bryan vs. Roman Reigns - Мани,Мани.Браво на него и на Рейнс много хубав мач направиха.

Segment with The Miz - Не съм погледнал сегмента,но дано този пич се развие.

Segment with William Regal -Уилям Рийгъл пръска от всякъде,браво!

Segment with The Returning Paige - Еваларка,дано pei4,да направи един стабилен рейн с титлата.

Segment with Brock Lesnar - Браво на Сев,личи си,че ще мачка с Леснар,искам да направи един рейн с WHC поне 3 месеца,защото наистина го заслужава,а и не всеки получава шанса да играе с машина като Леснар.

Segment with Kevin Owens - Браво на сере,дано направи история с тази титла.

Segment with Abyss - Не знам как се предтавих,но щом чувам положителни коментари се радвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 30 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 30 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: