Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next
АвторСъобщение
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyСря 23 Мар 2011, 22:54

[b]Лично аз, да ти кажа личи си че си бързал защото е пълно със грешки и то всякакви. Но няма значение ти си преценяваш. Просто си писал много аз го прочетох целият сегмент, защото ми беше нужен за да вържа работите и да го свържа със моя за да има смисъл Smile Да, аз неписах много защото нямаше смисъл, гледам че ти си се наел да пишеш повечко като гледаш да изнесеш повечето на твоят гръб. Явно мислиш че аз не мога но нищо не ти казвам, ти си знаеш. Smile На мен като цяло, шоуто ми хареса доста. Очаквайте другата седмица шоуто да бъде още по-интересно! Кътинг Едж ще има със Ей Джей Стайлс, това няма да е за изпускане! Сегмента на Ортън тази вечер си беше на доста стабилно ниво освен ако ги нямаше грешките щеше да бъде просто "черешката на тортата" Радвам се че Чък Тейлър записа победа, много започва да ме впечатлява във играта си. Сегмента на Джони Дивай бе кратичък но пък ясен и добър. Сегмента на Зиглър се получи добре. Мача при женските тръгна на добре но не се получи. Няма какво да се лъжем. Явно на никоя не и се играело. Очаквам главният мач, дано се получи както подобава!
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyСря 23 Мар 2011, 23:09

Вие сега карате хората насила да ви харесват нещата ли?Човека изразява мнение,дори да е написан 100 реда ,пак преценката си е тяхна.Може да им хареса може и не.Аз сега да кажа ли "ЕЙ ХОРА НАПИСАХ ДВЕСТА ПОСТА КАК СМЕЕТЕ ДА НЕ МИ КАЖЕТЕ ,ЧЕ СЪМ НАЙ-ДОБЪР??"Няма смисъл от това.Нека да не говорим за това повече.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6892
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyЧет 24 Мар 2011, 06:53

Нещо това шоу винаги се проваля не знам защо?!Този път не беше много зле, но не и много добре.И така и не разбрах защо Мишел Маккул напусна?!По време на мач.. Май Евента щеше да е супер... ако се беше провел.Сегментите с Ортън и Едж ги прочетох до половината тъй като имах мач и имах друга работа.Стабилно шоу само ме яд за Главния мач.Но пак шоуто не е като седмичните шоута на Madness.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyЧет 24 Мар 2011, 18:12

Velvet Sky vs Layla -Доста кратък мач, не ми хареса как се разви. А сега и Lay-Cool напускат...

Dolph Ziggler vs Stone Cold - Получи се добре, имайки предвид, че Rage играеше втори мач. Зиглър трябваше да грабне победата, за да изглежда силен за турнира.

Chris Sabin vs CM Punk - На мен ми хареса как станаха нещата. И двамата писаха дълги постове, Suicide, не знам от какво не си доволен. Мачът свърши по брутален начин, което надъха за мача за титлите.

Alex Shelley vs Chuck Taylor - Раздадох се докрай, както и Шели, надявам се да ви е харесало. След този мач мисля, че играта ми се подобри. Набрахме инерция за турнира.

Segment with Johnny Devine - Добро сегментче с Devine, оформи го както трябва.

Segment with Dolph Ziggler - Кратък, но ясен.

Segment with Edge - Страхотен сегмент!

Opening
segment with Randy Orton - Невероятен сегмент, нямам думи. Suicide, не разбирам и тук защо не си доволен, та Orton написа пост дълъг почти колкото два бойни поста! След този сегмент още повече се нахъсах за Edge vs Orton.

Като цяло добро шоу, но можеше и повече, очакваме Main Event-а тази вечер - 8/10.



Върнете се в началото Go down
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyЧет 24 Мар 2011, 18:54

Velvet Sky vs Layla -Ами с една дума тъп мач

Dolph Ziggler vs Stone Cold - Добре стана мача.Колкото и Зиглър да трябва да изглежда силен Остин играеше по-добре от Зиглър и мисля,че той трябваше да победи.Все пак трябва да печели който играе по-добре

Chris Sabin vs CM Punk -Браво и на двамата добър мач се получи.Много интересен край.

Alex Shelley vs Chuck Taylor -Мача на вечерта и двамата писаха много добре.На турнира мисля че ще стане супер мач

Segment with Johnny Devine -Добър Беше

Segment with Dolph Ziggler - Ами написа си най-важното.

Segment with Edge - Невероятен сегмент.

Opening segment with Randy Orton - Още един невероятен сегмент.Това само да го измисля ще ми трябва поне 15 минути.Незнам на Сюйсайд аз не мог да направя такъв сегмент мисля,чер и той неможе.Но да не влизам в спорове.Сегмента беше супер

Ами средно засега шоу но да види Майн Евента,сега на шоуто му давам 7/10 но ако Майн Евента е добър ще му дам 9/10!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyЧет 24 Мар 2011, 22:36

Може да давате коментари и за Мейн Евента!!!Съжалявам че не се раздадох до край ...Но пак не можах да седна на компютъра както трябва Very Happy
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyЧет 24 Мар 2011, 22:40

Velvet Sky vs Layla -Скип!

Dolph Ziggler vs Stone Cold - Добър мач спретнаха хареса ми как играха!

Chris Sabin vs CM Punk -Много добър мач Пънк играе невероятно.

Alex Shelley vs Chuck Taylor -Добър мач на турнира ще бъде интересно!
Segment with Johnny Devine -Горе доло добре

Segment with Dolph Ziggler - Браво за сегмента какво трябваше написа!

Segment with Edge - Сегмените му са уникални

Opening segment with Randy Orton - Пак като Едж...

ME:Extreme Rules - Еми не можах да се раздам до край ... Последния ми пост гледах уж по-добре да е...Обещавам следващият ми мач да бъде много по добър!

Обща оценка:8/10
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyСря 30 Мар 2011, 23:13

Коментари за 30.03.11
Cutting Edge - Opening Segment
Segment with AJ Styles
Segment with The Colony
Segment with ???
BG CHAMPIONSHIP
Velvet Sky vs. ???
Segment with The Rock
Destination War Qualification match Jeff Hardy vs Lesnar
Segment with DoS
Destination War Qualification match Jarret vs Suicide
Segment with Jeff Hardy
Backstage Celebrate Segment
ME: World Heavyweight Championship
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyСря 30 Мар 2011, 23:33

Cutting Edge - Opening Segment Ще чакаме
Segment with AJ Styles-Добър сегмент очаквам много...
Segment with The Colony-Добре но жалко че се провали мача.
Segment with ???-Добър сегмент...Ще се случи нещо велико...
BG CHAMPIONSHIP-Чакаме...
Velvet Sky vs. ??? - Добре го спретнаха
Segment with The Rock - Браво враждата става все по - добра
Destination War Qualification match Jeff Hardy vs Lesnar - Еми не знам мисля че играхме добре.
Segment with DoS - Много добър таг тийм
Destination War Qualification match Jarret vs Suicide - Очаквана победа за Джарет...I'll see you on the PPV
Segment with Jeff Hardy - Мисля че го направих добре.
Backstage Celebrate Segment - Много интересни неща се случиха тук!
ME: World Heavyweight Championship - Страшно добър мач с неочакван край.........



Обща оценка 9/10
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 EmptyСря 30 Мар 2011, 23:40

Cutting Edge - Opening Segment - Чакам го...

Segment with AJ Styles - Добре стана...

Segment with The Colony - Да и аз съм на това мнение жалко че мача се прееба...

Segment with ??? - Хареса ми...

BG CHAMPIONSHIP - Чакаааам...

Velvet Sky vs. ??? - Ми добре стана...

Segment with The Rock - Еми враждата се засилва и може да завърши с неочакван край...

Destination War Qualification match Jeff Hardy vs Lesnar - Ебати тука сум се нервирал доста. Третия ми пост беше над 50 реда и тамун горе тръгнах да слгам гиф и оп щркнах на банера и всичко отиде по дяволите...

Segment with DoS - Абе добър Тийм са подхождат си :Д

Destination War Qualification match Jarret vs Suicide - Браво дълъг и интересен мач...

Segment with Jeff Hardy - Хареса ми...

Backstage Celebrate Segment - Охх тръгна да пиша погледна го инзи Джонсън и бягам да драйфам. Неочаквано се появи и аз неочаквано повърнах около 3-4 пъти :Д

ME: World Heavyweight Championship - Еми мача на вечерта много ме кефи. Ще се получи доста интересен ма на турнира.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 15 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: