Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 3 EmptyВто 27 Авг 2013 - 21:48

Джерико спечели!! Почакай малко, това е... B..B.. Brock Lesnar! Какво търси той тук? Джерико гледа Леснър, а той продължава по рампата. Леснър влиза в ринга. Джерико обаче няма да го гледа, той веднага му се нахвърля, но Леснър го поваля на земята моментално след което му забива няколко тупалки в главата. Леснър повдига Джерико и го запраща извън ринга. Брок слиза от ринга, хваща Джерико в лепите си, вдига го на раменете си... О, НЕ...

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 3 Br2

WORLD HEAVYWEIGHT ШАМПИОНА БЕШЕ РАЗМАЗАН В БАРИКАДИТЕ!!! ЛЕСНЪР НАПРАВО РАЗМАЗА КРИС!! Леснър гледа Крис няколко секунди, след което се запътва към Locker Room-а... Каква вечер само, но защо Брок нападна Крис Джерико, който не можа да се порадва на своята туку що спечелена WHC...?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
 
ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Summer Scream 2013-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: