Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: AJ Styles vs. Christian

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty27/4/2013, 21:23

Вече започваме да се чудим дали тези двамата са човешки същества. На ринга става една съвременна битка между гладиатори, а близо 40 000 фена са в очакване да разберат кой ще спечери този сблъсък. Крисчън е на крака, Стайлс също. Всичко е на път да завърши както започна, Ей Джей Стайлс хвана Крисчън в Headlock, Christian, обаче засилва Стайлс към въжета, Ей Джей обаче пада извън ринга. Крисчън отива до края на ринга излиза извън въжетата, обаче остава на ръба на ринга, ПРИЧАКВА СТАЙЛС ДА СТАНЕ, ЗАСИЛВА СЕ ОТ ЕДИНИЯ ОБТЕГАЧ НА РИНГА, СКАЧА И-И-И-И-И...

ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Znwuid

ТОВА СЕ КАЗВА ХОД!! СТРАХОТНО TORNADO DDT ОТ СТРАНА НА CHRISTIAN!! Cage спипа 'The Phenomenal' в точния момент и успя да екзекутира този ход успешно, а върху челото на Стайлс се отваря кървава рана!! Съдията е на 6, но Крисчън става на крака и изправя Стайлс, след което го връща на ринга. Имаме опит за туш 1............2.............. СТАЙЛС ПОВДИГА РАМОТО СИ, МОЖЕ БИ В ПОСЛЕДНАТА СТОТНА!! ПУБЛИКАТА СИ ОТДЪХВА УСПОКОЕНО, ЧЕ ТЕХНИЯ ГЕРОЙ ЩЕ ЗАГУБИ. Крисчън не може да повярва на очите си и започва дса спори със съдията. Това обаче дава време на Стайлс да се опомни и докато Крисчън се усети, Стайлс вече е на крака и започва да набира Momentum, като се развихря със страхотни чукове в главата, засилва Крисчън, поваля го със Саблен удар, Кейдж става, Стайлс зашива лакът в главата му, Крисчън обаче показва отново колко е подъл и се изплъзва извън ринга. Стайлс обаче не възнамерява да търпи, засилва се към него и прелита над двете въжета със... SUICIDE DIVE!!! NOOOO... КРИСЧЪН СЕ ОДРЪПНА, НО СТАЙЛС СЕ РАЗМИНА НА КРАКА, ЗАМАХВА С ЮМРУК КЪМ ЛИЦЕТО НА КЕЙДЖ, НО ТОЙ ЗАЛЯГА ХВАЩА ГО ЗА РАМЕНЕТЕ...

ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Asddsa

СТАЙЛС ЗАБИВА ГЛАВАТА СИ ДИРЕКТНО В ПОДА СЛЕД ТОЗИ БРУТАЛЕН KILLSWITCH!!! КЪРВАВАТА РАНА НА СТАЙЛС СЕ Е РАЗТВОРИЛА ОЩЕ ПОВЕЧЕ, НО И ДВАМАТА ЛЕЖЪТ БЕЗ СИГНАЛ ЗА ЖИВОТ ИЗВЪН РИНГА!! Двамата обаче съумяват да се изправят, поглеждат се и двамата се връщат на ринга на 9, секунда преди последното отброяване. Двамата са на колене и се поглеждат, доста емоционален момент за всеки един кеч фен!! Двамата се оставят да станат на крака и са готови за бой, но Крисчън както винаги е една крачка над Стайлс и му бръква в очите, съдията го видя, но не може да си позволи този мач да завърши така и се прави, че нищо не е видял. Крисчън се чуди какво още трябва да направи, за да стане победител в тази среща, среща която е важна за всеки един кеч фен, но най-важна за двамата учатници в нея. Крисчън започва да се катери по въжетата и е готов да довърши Стайлс с хода който вече използва доста често когато се качи там горе, а именно - Жабекото цамбурване! Стайлс обаче се опомня на време и се качва на въжетата, но Крисчън го изблъсква и скача-а-а-а-а... ТОВА БЕШЕ DIVINGGGGGGGGGG HEADBUUUUUTTTTTTTT~!!! CHRISTIAN НЯМА СИЛИ ДА ОПИТА ТУШ, НЯМА СИЛИ ВЕЧЕ... СТАЙЛС НЕ ПОМРЪДВА, НО И КРИСЧЪН СЪЩО!! Съдията се опитва да свести двамата участници и успява да го направи с Ей Джей Стайлс! Стайлс е на крака подпирайки се на обтегача, а Крисчън не показва признаци за живот. Стайлс е на път да полети на въжетата, но Крисчън става и разклаща въжетата и Стайлс нарани жестоко орехчетата си на най-горната сглобка!! КРИСЧЪН НЕ СМЯТА ДА ОСТАНЕ ПО-НАЗАД ОТ ОПОНЕНТА СИ ТОЙ ЗАПОЧВА ДА СЕ КАТЕРИ ПО ВЪЖЕТАТА И ГО ХВАНА ЗА РЪЦЕТЕ, СТАЙЛС Е ЗАМАЯН, А "THE INSTANT CLASSIC" ГО Е ХВАНАЛ ЗДРАВО И ПОЛИТА-А-А-А...

ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Unpirtet
KILLSWITCH FROM THE TOP ROPE~!! OH MY GOD!!! CHRISTIAN ОТНОВО ИЗИМИТИРА СТАЙЛС, НО СЪС СОБСТВЕНИЯ СИ ЗАВЪРШВАЩ ХОД!! VASIL LEVSKI STADIUM E НА КРАКА, В ОЧАКВАНЕ НА ОПИТ ДА ТУШ ОТ СТРАНА ОТ КРИСЧЪН, РАЗИРА СЕ ПРИВЪРЖАНИЦИТЕ НА ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС ОСТАВАТ БЕЗМЪЛНИ... ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ, ДАЛИ САГАТА ПРИКЛЮЧВА, ПЕЧЕЛИ ЛИ НАЙ-ВЕЛИКИЯ МАЧ В ИСТОРИЯТА, ДАЛИ САГАТА Е КЪМ СВОЯ КРАЙ~!? 1................2.........................


Последната промяна е направена от laiok на 27/4/2013, 21:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty27/4/2013, 21:26

ДАААААААААААААА! КРИСЧЪН Е НА ВЪРХА НА СВЕТА, ТОЙ ТОКУ-ЩО СПЕЧЕЛИ НАЙ-ВАЖНИЯТ СИ МАЧ В КАРИЕРАТА, РЕШАВАЩИЯТ МАЧ! ТОВА БЕШЕ ИСТИНСКА КЛАСИКА, ЩЕ СЕ ПОМНИ ОТ ВСЕКИ ЕДИН ФЕН С ГОДИНИ, ФЕНОВЕТЕ БУРНО ОСВИРКВАТ, НО НА КЕЙДЖ НЕ МУ ПУКА ТОЙ ПРАЗНУВА НАЙ-ГОЛЯМАТА СИ ПОБЕДА В СВОЯТА ШИБАНА КАРИЕРА! PAIN IV, ЗАВЪРШИ ПО ВЪЗМОЖНО НАЙ-ВЕЛИКИЯТ НАЧИН, ПО КОЙТО МОЖЕ ДА ЗАВЪРШИ! КРИСЧЪН ГО НАПРАВИ, ТОЙ УСПЯ, СЛЕД КАТО МУ КОСТВАШЕ ТОЛКОВА МНОГО УСИЛИЯ, НАЙ-НАКРАЯ ТОЙ Е НА ВЪРХА! МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ГОЛЕМИЯТ ПОБЕДИТЕЛ!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty27/4/2013, 21:41

ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 2my3edt

CHRISTIAN УСПЯ, ТОЙ ПОСТИГНА НАЙ-ГОЛЯМАТА СИ ЦЕЛ ТУК, В TNWG~!! ПУБЛИКАТА Е СМЕСЕНИ ЧУВСТВА... ТЕ ЗАПОЧВАТ ДА ИМАТ РЕСПЕКТ КЪМ КЕЙДЖ, СЛЕД ТАЗИ КЛАСИКА!!! СЛЕД ТОЗИ СТРАХОТЕН МАЧ КОЙТО НАПРАВИХА ТЕЗИ ДВАМАТА, СТАЙЛС Е СВЕЛ ГЛАВА И СЕ Е ПРИБИРА В СЪБЛЕКАЛНИЯТА... КРИСЧЪН ПРАЗНУВА И ВДИГА РЪЦЕТЕ СИ ПОБЕДОНОСНО, ТОЙ СПЕЧЕЛИ НАЙ-ВАЖНИЯ МАЧ В КАРИЕРАТА СИ, НАЙ-ВАЖНИЯТ МАЧ ЗА TNWG !


Последната промяна е направена от laiok на 27/4/2013, 21:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: AJ Styles vs. Christian
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 4. AJ Styles calls out Christian
» 5. Backstage Interview with Christian and AJ Styles
» 3. Unsanctioned Match > AJ Styles vs. Christian
» 2. Tag Team Match > AJ Styles & Christian vs. Big Show & Jay White
» 2. Tag Team Match > Christian & Tyson Tomko vs. AJ Styles and Dolph Ziggler

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: PAIN IV-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: