Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: AJ Styles vs. Christian

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty19/4/2013, 22:37

Ред на излизане и писане:
1. Christian
2. AJ Styles

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:15

Всички са в очакване за най-големия мач, на най-голямото събитие - PAIN IV...




ЕТО ГО И НЕГО!! МАКАР И ДА НЕ Е ЛЮБИМЕЦ НА ПУБЛИКАТА, ВСЕ ПАК СА ОСТАНАЛИ МАЛКО ВЕРНИ ФЕНОВЕ! КРИСЧЪН СЕ ПОЯВЯВА ПО РАМПАТА И ИЗГЛЕЖДА ЯКО НАДЪХАН ЗА НАЙ-ГОЛЕМИЯ МАЧ В НЕГОВАТА КАРИЕРА!!


ME: AJ Styles vs. Christian Untitled-1


Крисчън taunt-ва и продължава гордо по рампата. Двамата с Ей Джей Стайлс са имали не малко мачове, но този е най-важният от тях. Крисчън съблича якето си, качва се на обтегача и се оглежда са неговите Peeps, но както казахве по-рано вече не са останали много такива...


ME: AJ Styles vs. Christian Untitled-4

В залата настъпва пълна тишина и стадион "Васил Левски" е в очакване на следващия участник в мача.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:16

Секунди ни делят до мача за който се говори от месеци, за мача кой всеки един кеч фен мечтаеше и желаеше да гледа. Е, ето, че дойде моментът на истината.

ME: AJ Styles vs. Christian Oj3vb9

Виждаме как ЕЙ Джей Стайлс се приготвя преди този огромен сблъсък, 45 000 фена са заели своите места и всеки момент се очаква песента на ЕЙ Джей Стайлс да взриви залата.



Announcer:
Ladies and Gentlemen Please Welcome from Gainesville, Georgia ..A...J STYLES!

ME: AJ Styles vs. Christian Untitled-1ME: AJ Styles vs. Christian Untitled-2

Стайлс се появява в началото на рампата, а феновете полудяват. Стайлс прави своят таунт и след това се запътва към ринга, като гледа съсредоточено към Крисчън. Най-важният мач в кариерата и на двамата е на път да започне. Стайлс се изкачва по металните стълби на ринга и влиза, като отново таунтва и поглежда към Крисчън. Стайлс хвърля своето горно облекло на феновете и заема своя ъгъл, а Крисчън своя. Всичко е почти готово, за да се даде начало на този двубой!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:


Последната промяна е направена от Geor4 на 27/4/2013, 19:18; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:16

Съдията дава началото, на най-очаквания мач за годината! Предстои да гледаме истинска класика, истинско меле и какво ли още не..
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:29

Мача започва. Крисчън и Стайлс са готови за може би най-големия мач в историята на TNWG. Двамата оглеждат залата, но Крисчън не иска да чака повече той забива Cheap Shot в главата на Стайлс и двамата започват да се налагат с тупаници, но Стайлс натделява, той засилва Крисчън към въжетата и заляга да го посрещне, но Кейдж няма да се остави така лесно, той зашива крак право в слепоочието на Стайлс след което го хваща за главата и го засилва назад и Ей Джей забива врата си в тепиха. Крисчън изправя Стайлс и му забива един шамар, но Стайлс се опомня и започва да налага Крисчън след което го просва с Body Slam на тепиха. Този мач е много важен и за двамата, победителя от тази среща ще се помни дълго. Стайлс излиза на ръба на ринга и е готов да направи пръв една от запазените си марки, той отскача на въжетата и опитва Flying Forearm, но Крисчън си е написал домашното и го хваща във въздуха екзекутирайки Scoop Slam~!!

ME: AJ Styles vs. Christian Untitled-89

Имаме и първия опит за туш в мача 1...Повдигане от страна на Стайлс! Крисчън очакваше това и изобщо не се учудва, ами веднага става на крака и започва да рита Стайлс по главата в стил "Stone Cold". Крисчън не оставя Стайлс да стане и му крещи - "STAY DOWN YOU SONAVA.." и отново го рита по главата. Имаме отново опит за туш 1....2... Стайлс се повдига. Крисчън става, като с него изправя и Стайлс и му забива лакът в ченето, след което прави опит да го вдигне за Body slam, ала Стайлс започва да се мърда и се измъква от ръцете на Крисчън, Стайлс бързо търси отговор на атаките му и опитва Pele, но Крисчън го хвана за крака и забива коляното му в тепиха. Стайлс започва да се гърчи, а Крисчън през това време се намества в ъгъла и причаква "The Phenomenal" да стане, засилва се и опитва копие, но Стайлс го прескача с Monkey Flop, обръща се напред и забива солен шамар в главата на Крисчън, той се опира на въжетата, Стайлс се засилва, но Крисчън заляга и Ей Джей се озовава извън ринга! Крисчън мисли бързо, а Стайлс е почти на краката си, обаче Крисчън е на най-горното въже и полита-а-а-а...

ME: AJ Styles vs. Christian Untitled-97

Какъв ход от страна на "The Instant Classic" това се нарича шоу~! Крисчън се връща на ринга и явно победа члез отброяване ще му свърши работа. Нима този мач ще завърши така? Съдията вече е на 4...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:30

Съдията продължава със своето отброяване, достига 6, след това 7, после 8 и Ей Джей се плъзва под най-долното въже, като по този начин, успява да се спаси.. Следователно, този главен мач продължава!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:42

Класиката продължава! Едва ли някой си и е помислял, че всичко ще свърши толкова бързо. ЕЙ Джей Стайлс и Крисчън се вкопчват един в друг. Крисчън притиска Стайлс като опитва да му заключи някакъв захват, но Стайлс успява да го избута настрани. Крисчън хваща Стайлс за ръката и го засилва към въжетата, ЕЙ Джей обаче се спира засилва се и това е Clothesline за Крисчън! Опит за туш 1.......2............ ПОВДИГАНЕ! Сега Стайлс хваща Крисчън за главата и го изправя и засилва към въжетата, все пак Крисчън успява да контрира навреме, двамата се вкопчват един в друг в средата на ринга, феновете в залата са на крака и ще взривят ст. Васил Левски. Двамата си разменят по няколко удара в средата на ринга. ЕЙ Джей засилва Крисчън и го поема с Hip Toss. А след това веднага опитва Armbar, но Крисчън се измъква навреме! Двамата отново се изправят, но Стайлс бе подготвил изненада за Крисчън и отново го сваля на тепиха с невероятен Clothesline.

ME: AJ Styles vs. Christian Kabum

Опит за туш от страна на Стайлс, но Крисчън се повдига и след този ход. Стайлс изправя Крисчън на крака и го притиска в единия ъгъл. Крисчън обаче се бори и контрира като поставя Стайлс натясно в ъгъла, но съдята идва и избутва Крисчън назад, защото Стайлс е близко до въжетата. Двамата обикалят ринга под бурните овации на феновете. Днес доста канадци са дошли да подкрепят русокосия кечист. Но доста от днешните фенове симпатизират на "The Phenomenal One". Двамата се вкопчват в средата на ринга отново, този път Стайлс успява да надвие Крисчън и успява да го събори на тепиха като веднага му заключва Преспивателно! Крисчън обаче с техника успява да се измъкне и да забие Cutter на ЕЙ Джей Стайлс, опит за туш от страна на Крисчън 1.......2................ Стайлс се повдига преди 3! Крисчън се изправя като се държи за устата, явно има някакъв проблем и все пак ще продължи мача, едва ли нещо такова ще спре някой от двамата противници. Крисчън зачаква Стайлс който е с гръб и Крисчън се опитва да забие Superkick на 4-кратният световен шампион, но Стайлс хваща крака му и вижте това...

ME: AJ Styles vs. Christian Untitled-2

Achilles Lock! Ще се предаде ли Крисчън или ще успее да се измъкне някак?

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:44

Крисчън стиска зъби.. Крещи, но не иска да се предаде.. Кейдж тупа бързо два пъти и Ей Джей се обърква, че Крисчън се е предал.. След което започва да се радва на победата, която все още не е взел, а Крисчън бързо прави Roll-Up! 1...2... Kick Out! Този мач продължава, но Стайлс си връща надмощието, като поваля Крисчън с Clothesline!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:56

Трябва да си глупак, за да си помислиш, че този мач ще свърши толкова рано. Крисчън съумя да оцелее в този така напрегнат и важен сблъсък и за двамата участници в него. Крисчън се изправя, но Стайлс се засилва към него и потива Саблен удар, обаче Крисчън е подготвен, той заляга и хваща Стайлс за ръката след което му прави една от запазените си марки - Inverted DDT~! Christian приковава крака 1...2... Повдигане. На Крисчън този мач започва да му писва. Той изправя Стайлс и отново го поваля с юмрук в главата. Крисчън оглежда залата, след което се преближава към единия ъгъл на ринга. Той кляка и започва да дебне правилния момент. Той чака Стайлс да стане, засилва се и го отнася със... КОПИЕ~!! Имаме моментален опит за туш 1...2....Стайлс се измъква на косъм. Както вече казахме и преди, победата е много важна и за двамата. Двамата имат не малко мачове заедно, но този е най-важния. Главния мач на PAIN винаги е напрегнат, винаги има обрати и всяка година е от хубав, по-хубав. Крисчън изправя Стайлс, но той не стой беззащитно и започва да се цели с юмруци в черепа, след което замахва за финалния удар с който да повали Крисчън на земеята, но той заляга издебва Стайлс, той се обръща и това е страхотен Belly-To-Belly Suplex~!!

ME: AJ Styles vs. Christian Traping%2520suplex

Страхотна техника от Крисчън. Този ход не сме го виждали доста често от негова страна. Той приковава раменете 1...2....... Повдигане. Кейдж не успя да довърши Стайлс след този ход, но от арсенала му има още много опасни ходове, той може да ги използва от нищото и да спечели мача. Крисчън се изправя и след това вдига Стайлс, започва да му забива няколко лакътя в ченето, след което се засилва към въжетата, но Стайлс го прескача отново, след което прави Hip Toss след Hip Toss, но накрая спира след което забива Dropkick. AJ Styles явно се завърна в мача и набира инерция. Той хваща Крисчън и опитва Styles Clash, но Крисчън надделява и премята Стайлс с Back Body Drop! Крисчън обаче също пада на земята. Двамата не мърдат и съдията започва да отброява 1...........2..............3........... Стайлс прави Kip-Up и се изправя от нищото. Стайлс изправя Крисчън, но "Captain Charisma" се осъзнава и забива юмрук в главата на Ей Джей. Крисчън се изправя и започва да отвръща на ударите, той засилва Стайлс към въжетата и го поваля с Shoulder Block навръщане. Крисчън използва времето когато Ей Джей Стайлс е на земята да си почине. Публиката е на крака и скандира за Стайлс, това му помага да се изправи още по-бързо, той вече е на крака, но Крисчън не го осъзна и Стайлс опитва Figure Four Leglock, но Крисчън се измъква от опита му и бързо обръща нещата в своя полза като се опитва да заключи Cloverleaf... И УСПЯВА!!!

ME: AJ Styles vs. Christian Cloverleaf

КРИСЧЪН ОТГОВАРЯ НА СТАЙЛС СЪС СВОЙ СОБСТВЕН ХОД ЗА ПРЕДАВАНЕ!! СТАЙЛС Е ТОЧНО ПО СРЕДАТА НА РИНГА И НЯМА НА КЪДЕ ДА МЪРДА!!! ТЯЛОТО НА AJ СЕ ПРЕГЪВА!! ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ ЛИ, ЩЕ ОСТАВИ ЛИ ГОЛЯМАТА ПОБЕДА ЗА КРИСЧЪН~!?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty27/4/2013, 19:57

Стайлс се опитва по някакъв начин да се освободи, но все не успява.. Крисчън за секунда се разсейва, а това дава възможност на Стайлс да се извърти с Крисчън и да опита туш.. Само, че Кейдж не може да си позволи да изгуби този мач и прекратява хода за предаване.. Този мач продължава с пълна сила!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: AJ Styles vs. Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: AJ Styles vs. Christian   ME: AJ Styles vs. Christian Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: AJ Styles vs. Christian
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 4. AJ Styles calls out Christian
» 5. Backstage Interview with Christian and AJ Styles
» 3. Unsanctioned Match > AJ Styles vs. Christian
» 2. Tag Team Match > AJ Styles & Christian vs. Big Show & Jay White
» 2. Tag Team Match > Christian & Tyson Tomko vs. AJ Styles and Dolph Ziggler

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: PAIN IV-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: