Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG PAIN III

Go down 
+9
DakotaKaiCTRL
billy_kidman
ShwN
DamonX
Geor4
BadKitty
Sashundera
hedshot
GOAT
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
BadKitty
Superstar
Superstar
BadKitty


Location : ГрадЪТ (а.к.а Гоцето)
Join date : 07.03.2012
Posts : 279
Age : 32

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty8/4/2012, 17:53

The Big Show def. John Cena
- Аз лично очаквах по-дълъг мач. :/

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle

- За мен беше чест (сигурно звуча като Слави Трифонов о.О ...) да играя с Кандис - много ми харесва как пише. И се справя страхотно. Минусът на мача беше, че на мен ми се налагаше да бързам.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©

- Очаквах, че ще стане така. И не съм особено изненадана. Но бях за Джерико, ако трябва да сме честни.

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa

- Тук също очаквах Браян да спечели. И се получи тъпичко според мен, като се има предвид, че laiok реф-ваше края на мача, а профилът му е изцяло посветен на Д.Б. Дали е било нарочно или не - не знам, но според мен се получи малко тъпичко. Пънк трябваше да спечели. :/ Лично мнение просто.


WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor;
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles.

- Освен поздравления за коравата игра - друго няма какво да кажа. ((:


- Останалите мачове просто не съм ги следяла, защото не са ми били интересни. ((:
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty8/4/2012, 18:06

The Big Show def. John Cena
- Слаб мач, никога повече няма да моля Боков, аз мислих, че един път ще е сериозен, а той и тук се изложи, жалко можеше да стане голяма e-fed star от него, ама явно няма да е така.

HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista
- R-Truth се развива много добре и тази Hardcore титла няма да му дойде никак зле. Рейдж се справи добре с Батиста Smile

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle
- Честито на Ашли, помислих си, че мача ще се провали, но ето, че успя да се изиграе. Кандис се разсърди малко, но после оправихме нещата ;д

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman ©️ def. Randy Orton
- Страхотен мач, двамата играеха на супер голямо ниво като за такъв турнир. Много добра вражда се направи между тях и със страхотен завършек.

Mick Foley def. Ric Flair
- EPIC! Страхотен мач между Тичъра и Рейдж, едва ли Фоули ще отвори PAIN за втора поредна година, така че не гледайте какво пише в началото на мача..

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©️
- Лайок ме разочарова, очаквах супер игра от негова страна, а той взе, че се усра тотално. Честита титла на ШлН и браво, че продължава с undefeated стрийка си. Средно ниво на мача заради играта на лайок който ако се беше постарал мача щеше да е невероятен..

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa
- Много се изенадах като видях, че Даниел Браян си тръгва с куфара, но това е добре. С този мач се издигат младите таланти, Даниел е вече опитен и може да се очаква добър Световен шампион от него.

TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)
William Regal def. Jeff Jarrett ©️
- Какво мога да кажа, освен, че се раздадохме с моя приятел и дано да спечелим вражда на годината или поне мач на годината, наистина ако някой ни прочете малко от всеки пост ще види, че се премазахме, брутален край за една вражда, която едва ли ще се види скоро друга като нея ...

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©️
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor;
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles.

- FINALLY! FINALLY SASHO DID IT! Честита титла на Сашкундера и му пожелавам успешен рейгн с нея. Надявам се да си върне старата форма която беше придобил преди напускането си и отново освен на мика да мачка и на ринга Smile А за самият мач мога да кажа, че беше добър, но очаквах повече, все пак там играха хората които издигна TNWG през последните години.

Много мощен турнир, разочарова ме играта на Лайок и това, че за поредна 2ра година МЕ-то се игра на другият ден. Другата част беше отлична, давам 9/10 като оценка, надявам се за напред да стават по-хубави и по-хубави турнири защото интересното продължава.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty8/4/2012, 20:32

The Big Show def. John Cena
- Bocov показва за ПОРЕДЕН път колко е несериозен. Не знам за кой път е, затова си позволих да употребя "пореден". Но ако трябва да го заместя с числов израз, то той ще е 5-6. Това е много неприемливо. Все пак на най-престижният турнир, да проиграеш по този начин един мач е.. неописуема грешка и "излагация". От друга страна, Шоу заслужено победи.

HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista
- Интересен мач. Не се раздадох докрай, защото искам да оставя път на младоците. Не ми е притрябвала тази титла, защото тя е едно от най-многобройните и първи ми отличия. Все пак ми беше интересно със съперник като Труф. Единственият проблем за мен беше, че се наложи да го играя едновременно със друг важен сблъсък.

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle
-Признавам си, че този мач не съм го проследил. Нямах време, но естествено бях заинтересован и любопитен да зърна крайният резултат, който задоволи интереса ми от него. Радвам се, че мача все пак се изигра. Надявам се престижа на Divas дивизията да бъде вдигнат. А на новата шампионка и пожелавам още куп подобни отличия.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman © def. Randy Orton
- Дългоочакваният мач.. Не знам откъде да започна. Кидман компенсира отсъствията си по шоутата с няколко невероятни бойни постове от своя страна. Мариан естествено отстъпи и също вдигна летвата. Той имаше по-голям шанс в началото, защото показа страхотна игра, а едновременно с това беше и редовен, това според мен правеше нещата 60 на 40. Но това беше до.. последният пост на Кидман. Той направо размаза Ортън в него. Не знам колко от вас са прочели макар и малка част от него, но той наистина е добър. Все пак честито на Шампиона, успешна защита и се надявам в следващите седмици да бъде по-редовен и да отговаря на предизвикателствата на другите.

Mick Foley def. Ric Flair
- Мача в който се раздадох. Отдавна исках да играя с Мик. Имах толкова много идеи за този мач, имах толкова много тактики и стратегии и всичките тези мои хрумвания бяха вкарани в няколко сравнително добре написани постове. Стига съм говорил за своята игра, защото този мач се дължи само 50 % на мен, а останалите на Тичъра. Благодаря му, че и той се раздаде. Двамата играхме все едно за последно. След предпоследният ми пост, няма да скрия, че очаквах победа. След като видях, че и след него мача продължава си казах, че Флеър пише решаващият и последен боен пост в мача. Това, обаче не се оказа така.. Почти се бях примирил със загубата, когато видях просветление, след поредният Kick Out. Тогава разбрах, че ако вложа и останалите си "луди" идеи в този ми пост, то той ще е решаващият и така и стана.. Мача беше на едно добро ниво. Това доказва, че дори и без build когато двама играчи имат муза и желание, мача може да се определи като "класика".

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©
- Тук съм малко разочарован, но и същевременно задоволен от крайният резултат. Лайок, може би щеше да победи ако се беше раздал, както е правил в много други мачове. Очаквах класика, защото все пак той за пръв път играе с този кечист и има муза за игра. От друга страна, ШлН компенсира всичко това с няколко безупречни поста и накрая грабна победата. А от развитието след края на мача, бях повече от впечатлен. Добре изпипано..

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa
- Наистина не знам от къде да започна.. Нека караме по хронологичен ред на нещата. Започваме с моят return. Явно не е бил толкова неочакван и впечатляващ, защото никой не го спомена в коментара, си макар и досега те да са само 2. Чакам този момент от началото на мистериозните промота, а това е от близо 3 месеца. После започваме с играта на участниците. Всички показаха невероятна игра, а и изненадващ return макар и само за една вечер на nWo_3D_time. Зарадвах се на почвата му с Кейн, играта му също ми хареса. За играта на другите участници да не говорим.. всички бяха безгрешни, защото знаеха, че една грешка ще им коства победата. Честито на Даниел, добра игра показа. Той започва бавно да крачи към Световната титла. Успя да изкачи стълбата и да се сдобие с куфара, а сега е и на една крачка от Най-престижният трофей на федерацията. Пак Честито!

TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)

William Regal def. Jeff Jarrett ©
- Невероятно.. Просто тук и двамата се раздадоха, точно като за последно. Хареса ми и крайният резултат, защото точно в последният си мач Геор4 се докопа до титлата. Малко съм разочарован от оставката на Джарет, но ще го преживея. Пак поздравления и на двамата, Страхотна игра! Заформи се и нова вражда. Надявам се аз и Геор4 да направим по-добра вражда, дори и от тази, което ще бъде много трудно, но не и невъзможно.

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH

The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor;
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles.

- Не ми хареса много, че мача се игра 2 дни и това, че първият елиминиран, беше Тейлър. След това Сашо и Afraid ни показаха класа и защо са в главният мач, на главният турнир. Сашо най-накраят успя да докаже на всички, че заслужава тази титла. Аз и той сме едни от хората които най-много сме се борили за нея, за което го поздравявам, че не се отказа (напълно). След толкова месеци и дори година и половина-две той е на върха на fed-a, той е главното лице и се надявам да се представи добре като Шампион, дълъг reign и да се оглежда наоколо за Браян, защото в момента е.. в опасност.


Турнира много ми хареса. Аз лично му давам 10/10. Много добър турнир. Не мога да го опиша с друга дума освен с "НЕВЕРОЯТЕН". Оценката ми, която му бе дадена е напълно заслужена, поне според мен.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty8/4/2012, 23:35

The Big Show def. John Cena
- Изобщо не разбрах какво стана тук.Видях само края,че Шоу победи и това е.
HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista

- Ами Труф определено си заслужаваше да спечели.Хареса ми мача,но не беше нищо особено.

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle

-Супер много се радвам,че женската дивизия се оправя.Честито на победителката.
EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman ©️ def. Randy Orton

- Доста добра ира от страна и на двамата.Мачът ми хареса,браво на Кидман.
Mick Foley def. Ric Flair
- Супер добре играха и двамата.Хареса ми как игра Фоли.Мачът се получи.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©️

- Тук бях разочарован от laiok.Победата определено си беше за Роудс.Много се радвам,че той спечели и че продължи непобедимата си серия.Нещата около него стават все по интересни.

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa

- Бях в шок след като Браян спечели,но той определено го заслужи.Всчики играха много добре и изкараха един много добър мач.

TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)
William Regal def. Jeff Jarrett ©️

- Доста добре изиграна вражда,а мачът им беше перфектен.Geor4 май си е върнал формата.Поздравления.

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©️
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor;
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles.

- Ами какво да кажа...Малко се получи гадно,че го играхме 2 дни.От към игра играхме малко слабо,но определно Скалата си заслужи.Честито Сашо,ще се върна за това,което ми отмъкна под носа. Very Happy

Турнира се получи повече от перфектно 10/10
Върнете се в началото Go down
ShwN
Superstar
Superstar
ShwN


Join date : 03.08.2010
Posts : 234

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty8/4/2012, 23:35

The Big Show def. John Cena - Честно да си кажа, очаквах малко повече между тях. Мача беше просто filler все пак, но като цяло не ми хареса.

HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista
- Добър мач, не знам какво прави Rage с Батиста и макар и да се справи добре, то титлата според мен заслужено отиде при R-Truth. Не, че надигра Rage, просто тази титла му е по-нужна на него. Дано направи добър reign.

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle
- Като за женки се справиха добре, но не съм им разглеждал мача подробно.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman ©️ def. Randy Orton
- Ако не се лъжа, това беше единствената титла, която се запази, но така и трябваше, защото поне според мен пича с Kidman беше малко по-добър от Ортън, а и все пак reign-ът му започна на миналото PPV. Не знам защо Ортън се отказа, тъй като в скоро време според мен имаше реални шансове отново да се добере до титлата.

Mick Foley def. Ric Flair - Мощ. Поздравления и за двамата, изненадах се от високото качество. Не знам кои играят с тях, но заслужават едно голямо браво за играта си, а и за цялостната вражда, която са изградили.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©️
- Дадох всичко от себе си, но останах малко разочарован, че на laiok не му се играеше. Можехме да спретнем един висококачествен мач. Той беше фаворит, защото се е утвърдил като сериозен играч в TNWG, но все пак се радвам от постигнатата победа.

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa
- Изненадан съм от победителя, честно да си призная не бях наблюдавал Браян, но останах очарован. При хора като Пънк, Енгъл, Ричардс и дори Радо, определено победителя беше неочакван.

TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)
William Regal def. Jeff Jarrett ©️
- Равностойна игра бих казал, честито на Geor4. Прекрасен blow off на тази вражда.

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©️
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor;
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles.
- Изненада ме ранното елиминиране на шампиона, но не ми хареса това, че мачът се игра на части. Двамата финалисти доста се постараха, но според мен победителят спечели заслужено. Дано Styles се добере до нов шанс, защото наистина го заслужава.

Като цяло поздравления за доброто PPV, знам колко трудно е да направиш едно такова, но като цяло се получи перфектно, особено за Biggest PPV OTY. Мощно палци горе за Rhodes. Cool
Върнете се в началото Go down
billy_kidman
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
billy_kidman


Join date : 04.08.2010
Posts : 123

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty9/4/2012, 02:05

The Big Show def. John Cena
Като цяло не беше зле , Боцов може къде къде по-добре да се справи

HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista
Мача беше доста интересен , Rage много ми хареса как игра с Батиста и може би беше жалко , че не победи

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle
Като за return на Divas Division-a не беше никак зле , и двете прогресират и очаквам в бъдеще много мощни и запомнящи се мачове

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman © def. Randy Orton
Тук просто искам да изкажа най-'искрените си' благодарности към мод-овете на фед-а. С отрицателните си коментари много ме надъхаха и смятам че направихме страхотен мач . Играх на макс за да запуша устите на всички които ме критикуваха и резултата беше повече от добър :]

Mick Foley def. Ric Flair
Мач в стил 'Екстра класа' . Наистина ми хареса с голямата динамичност на събитията в него

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©
Честито на Шампиона , игра на страхотно ниво и заслужено победи

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa
Честно да си кажа , неочаквах Daniel да спечели . За мен беше приятна изненада , и сега чакаме много нови подвизи от Mr.GTS '12

TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)
William Regal def. Jeff Jarrett ©
Много добър мач, и двамата както винаги бяха на изключителна висота и смятам че тва си е един от мачовете на вечерта

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor;
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles.
За мен бе голяма изненада че Шампиона отпадна рано , но това допринесе за по-големия екшън натам . Сашо е един от хората , който много заслужават тази титла и най-сетне се добра до нея . Честито !

За мен това PPV си остава най-доброто до момента . Смятам че всички се раздаваха на 110 % и това допринесе за страхотния турнир . Поздравления още веднъж за всички които играха . Оценка 10/10 :]
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty9/4/2012, 02:35

HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista
- Доста добър мач спретнаха.. според мен Хардкорд титлата е едно много добро начало за Труф и му пожелавам един стабилен рейн с нея.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman © def. Randy Orton
- И двамата се постараха много и докараха този мач.. отново акциза на Европейската титла беше вдигнат дори и в мач без мое участие което много ме радва. Единственото което не ме зарадва е, че Ортън се отказа.. пред него имаше още идеи но все пак е въпрос на личен избор. Отново казвам.. отлична игра от страна и на двамата.

Mick Foley def. Ric Flair
- Мисля, че с Рейдж направихме един много силен мач.. не бях много добър със Светкавицата но пък мисля, че се представих на едно много добро ниво. Единствения минус на мача е, че правихме някой работи които са извън възможностите на тези мъже и не за друго а защото са на възраст но всичко е простено.. напълно заслужена победа за Рейдж. Смятам, че той беше по-добрия!

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©
- Можеше и повече.. като цяло се радвам, че Шлн взе титлата.. той наистина я заслужава. Лайок можеше и малко по-добре все пак това е PAIN III и можеше с поне още 2,3 реда да подобри постовете си но няма нищо по-важното е, че мача се изигра.. честита титла на Шлн!

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa
- Ами като цяло напълно неочаквана победа за Браян. Според мен той напълно си я заслужи и като цяло този мач го издигна във висшата лига на TNWG не за друго а защото той победи играчи от класата на Пънк, Енгъл, Дел Рио и дори Мисава.. като цяло това хлапе се издигна от едното нищо и се надявам за в бъдеще да продължи да се представя добре и с всеки изминал мач да става все по-добър!

TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)
William Regal def. Jeff Jarrett ©
- Лично аз съм на мнение, че това беше мача на вечерта! Не доволен сам само защото с Geor4 се старахме толкова много да изградим тази вражда за да може после някой хора да кажат, че не им е било интересно и подобни глупости. Като цяло мисля, че с Geor4 направихме една вражда която дълго време ще се помни и като цяло се надявам да бъде номинирана за вражда на година! Отново честита победа на Geor4 и се надявам сега с Рейдж да направят хубава вражда но много трудно ще я направят с класите на това което направихме ние!

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor;
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles.
- Лично аз съм на мнение, че Сашо напълно си заслужи титлата. Коурейдж също се представи много добре но Сашо заслужаваше повече не за друго а защото се бори почти 2 години за тази титла и мисля, че напълно я заслужи. Единствения минус на мача беше, че отново се игра на част но какво да се прави.. важно е, че се изигра качествено!

Обща оценка за турнира 10/10.. общо взето много силен турнир, TNWG определено е в един много силен период.. надявам се да продължава все така и за в бъдеще и до година да се получи един още по-силен PAIN но всичко с времето си.. много съм доволен от турнира!
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty9/4/2012, 09:48

The Big Show def. John Cena
- Много тъпо се получи, имайки предвид, че мачът не беше планиран като "filler", а като част от враждата им. Bocov беше крайно несериозен... абе, с една дума - разочарование.

HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista

- Да му е честито на R-Truth, макар и да не ми хареса, че в последните си два поста използва едни и същи неща, за да опита да грабне победата. Rage също игра много добре с Batista, поздравления за което, защото му е трети акаунт (мисля).

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle

- Двете направиха качествен сблъсък, почти бях сигурен, че титлата ще отиде у Ашли.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman © def. Randy Orton

- Краят на враждата им, а като цяло и тя, ми харесаха много. Стилът на игра на Kidman ме кефи, а в края Orton излезе доста жалък с неочакваното напускане, можеше да го дооформи или да го отложи малко за по-нататък.

Mick Foley def. Ric Flair
- Епичен сблъсък, няма какво друго да кажа. През цялото време бях за Mick.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©

- Да му е честито на новия носител на шампионския колан. laiok можеше да направи и повече, но играта на ShwN просто намали шансовете му с много. Историята със серията от победи ми харесва, keep up the good work.

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa

- Честно казано... не очаквах точно Daniels да вземе куфара. Този мач е изключително важен, а в него имаше няколко човека, които седят тук с години и малко ме изненада, че някой от тях не го взе. Все пак, нека си го ползва със здраве и да заплашва Sashundera максимално ;d. Иначе Rage е едно доста хитро копеле, с месеци ме баламосваше за "мистериозният" тип, hint-ове, глупости ;d. Изненада ме завръщането на Радо, дано то не е само за този мач, а и за по-напред.

TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)

William Regal def. Jeff Jarrett ©

- Мачът на вечерта, каквото и да говорите. Чиста класика, двамата се раздадоха докрай, за да направят един от най-качествените и най-добрите мачовете в цялата история на TNWG, а някои хора дори не го коментираха, жалко. Поздравявам и двамата за силната игра. Най-накрая дойде времето на Regal да докопа колана.

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH

The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©

- Ранната ми елиминация е част от една голяма история, която ще се развие в продължение на около месец, но няма да ви разкривам нищо повече. Sashundera напълно си заслужи титлата, след толкова време гонитба. Третият ми опонент също игра на ниво, но не достатъчно, за да го победи. Надявам се Сашо да държи титлата дълго и да се нарадва възможно най-много на нея.

Като цяло турнирът не беше провал, но не ми хареса това, че някои мачове се играха ден по-рано, а главният - и ден по-късно. Не знам какво им стана на всички предваканционно, но масово не можеха да играят на седми и бяха на гости... но аз съм доволен от Pain III, нивото на повечето от мачовете и силната игра на някои хора. Ако няма какво да правите, хвърлете едно око и на backstage-а, защото част от някои истории се развиват там, а и ви чака една приятна сцена с bWo и компания.
Върнете се в началото Go down
Daniels-4-Ever
Superstar
Superstar
Daniels-4-Ever


Join date : 03.04.2011
Posts : 294
Age : 26

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty9/4/2012, 12:28

The Big Show def. John Cena - Хареса ми, хубаво беше,че не слагате само мачове за титли.

HARDCORE CHAMPIONSHIP
R-Truth def. Batista - Интересно беше, играта и на двамата беше интересна. Труф става все по-добър и по-добър, да продължава да се развива и честито.

HOT CHAMPIONSHIP
Ashley Massaro def. Candice Michelle. Женската девизия не ми харесва като цяло. (самата им игра)

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Billy Kidman ©️ def. Randy Orton -много добър мач, хареса ми така наречения от мен "краят на Ортан" сигурно сега Мариан се чуди с кого да играе, той с когото и да играе ще е добър така че няма да говоря за това. Кидман винаги ми е харесвал и се радвам че играе с един от любимите ми кечисти от WCW. Като цяло много добър и оспорван мач.

Mick Foley def. Ric Flair - Интересно беше двама от HOF да се бият, за дъртаци се справиха добре Very Happy

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Cody Rhodes def. Chris Jericho ©️ . Това момче наистина маже всички наред, не му пожелавам да вземе световната титла ,че бързо ще ч загуби.

GET THE SUITCASE MATCH
Daniel Bryan def. Alberto del Rio, CM Punk, Davey Richards, Kane, Kurt Angle & Mitsuharo Misawa - Няма да остана по-назад като кажа, че дори и аз бях много очуден като взех куфъра, дори преди мача се надявах ,че когато загубя ще ми дадат някаква малка титла, а аз го взех.Така за мача, хареса ми return-а на Пънк, игра динамично и имаше шанс да спечели този важен куфар. Хареса ми целия мач, не ми харесаха само няколко неща :
- Големите забавения на Мисава. И ,че когато Кайн ретурна не направи почти нищо, по-добре да бяха оставили мача с 5-ма души, нищо лично. Хареса ми играта на Дел Рио и на Енгъл. Няма какво да кажа освен ,че мносо серадвам ,че съм взел куфъра.


TELEVISION CHAMPIONSHIP
FALLS COUNT ANYWHERE MATCH (The Final Showdown)
William Regal def. Jeff Jarrett ©️ - Един от най-добрите мачове които съм виждал. Четяха се на един дъх. И двамата показаха ,че са класици и доказаха ,че са едни от най-добрите. Надявам се да продължават да правят вражди и с други кечисти.

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TRIPLE THREAT ELIMINATION MATCH
The Rock def. AJ Styles & Chuck Taylor ©️
~ 1st elimination - AJ Styles eliminated Chuck Taylor; Не бях очуден аз лично симпатизирам и на 3-мата обаче тук Chuck се справи най-зле
~ 2nd elimination - The Rock eliminated AJ Styles- Когато Чък отпадна мача стана още по-динамичен, надявам се Not.Afraid да му стига престижа ,че е спечелил Road To Pain мача ,защото с това си остана. Поздравления за Sashundera.

Оценка 10/10
Върнете се в началото Go down
bocov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
bocov


Join date : 19.05.2010
Posts : 191

TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty9/4/2012, 20:47

Е къде съм бил несериозен бе? Победи ме и т'ва е. Вие всички сте несериозно, щом играете мачовете си. gg
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNWG PAIN III - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG PAIN III
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» TNWG: Road to Pain 2012
» TNWG presents : PAIN VI
» TNWG PAIN IV (2013)
» TNWG Road To Pain 2011
» TNWG ROAD TO PAIN 2013

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2012-
Идете на: