Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG PAIN III

Go down 
+9
DakotaKaiCTRL
billy_kidman
ShwN
DamonX
Geor4
BadKitty
Sashundera
hedshot
GOAT
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty26/3/2012, 13:27



WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Whc
Chuck Taylor ©️ vs. AJ Styles vs. The Rock
Надявам се да направим добър мач.И също така дано няма проблем с активността, защото е началото на ваканцията и някои имат работа, излизат..

TELEVISION CHAMPIONSHIP
(Final Showdown)
TNWG PAIN III - Page 2 Tv
Jeff Jarrett ©️ vs. William Regal
Ми тази вражда не съм я следял цялата, но каквото видях ми хареса.Очаквам да направят един от най-добрите мачове за вечерта.

GET THE SUITCASE:
TNWG PAIN III - Page 2 Gts
Alberto Del Rio vs. Davey Richards vs. Kurt Angle vs. Daniel Bryan vs. ??? vs. ???
Тука съм за Рио или Енгъл.Ще е яко след като стана Шампион и адаша вземе куфара да направим още една вражда на годината .. (а дано Razz).Ако Енгъл победи пак ще се радвам, но май Дел Рио ще победи.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 BG
Chris Jericho ©️ vs. Cody Rhodes /w. Christian Cage
Както винаги, не съм много у час, та за BITW не знам много.Дано има добър заместник за турнира.Ако Rhodes бие ще вдигне отбора много, после и Кейдж да вземе някакво соло злато и ще са бомба.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Eu
Randy Orton vs. Billy Kidman ©️
Стабилна вражда, Ортън му е сигурно последния шанс да си върне златото и трябва да се стегне.Залагам на Kidman.

HOT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hot
Candice Michelle vs. Mickie James
Жеската дивизия умря според мен на Pain II.Ако някой му се занимава както правих преди време, може да почне да ги кани тук vbox7 потребители от типа "cena_girl1" и да се наберат още хора.Ама Вили ако не се върне трудно ще стане нещо от тая дивизия.

ONE ON ONE ACTION
TNWG PAIN III - Page 2 Cena-show

БоКов фор да уйн бичес!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty27/3/2012, 17:26

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Whc
Chuck Taylor © vs. AJ Styles vs. The Rock
- Обещавам ви, че тримата ще направим един от най-зрелищните мачове в историята на Total NonStop Wrestling Game. Мисля, че build-up-ът беше повече от добър, със Сашо спретнахме един добър двубой на Road to Pain, случиха се много интересни неща, а на най-голямата сцена се включва победителя от мелето, за да станат нещата по-интесни. Пожелавам успех на опонентите си, като се надявам някой да ми "отмъкне" титлата, защото много неща около образа ми се объркаха доста фатално. Това не означава, че ще играя слабо, напротив, готов съм да изиграя може би най-добрия си мач.

TELEVISION CHAMPIONSHIP
(Final Showdown)
TNWG PAIN III - Page 2 Tv
Jeff Jarrett © vs. William Regal
- Като цяло победителят от тази вражда е Jarrett, залагам на него и тук. Надявам се по време на двубоя да има chant-ове: "You still got it!" към Geor4, чийто пламък угасва все повече и повече.

GET THE SUITCASE:
TNWG PAIN III - Page 2 Gts
Alberto Del Rio vs. Davey Richards vs. Kurt Angle vs. Daniel Bryan vs. ??? vs. ???
- ALBERTOOOO DEEEELLL RRRRIIIOOO! Това е моят фаворит и се надявам да е той. Devitt също не е за подценяване и е вторият ми избор за победител. И hedshot не е за изключване, също заслужава куфара. На Daniels-4-Ever му е раничко за този приз, но ако покаже изключително добра игра е негов. Въпросителните може да ни изненадат, но надали. Като миналогодишен GTS winner пожелавам успех на всички.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 BG
Chris Jericho © vs. Cody Rhodes /w. Christian Cage
- Много тъпо се получи тук, враждата изскочи изневиделица, а и оная отрепка избяга. Залагам на новия Jericho.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Eu
Randy Orton vs. Billy Kidman ©
- Не съм доволен от активността на шампиона и то изобщо. Мислех, че можем да му се доверим с тази титла, но е изключително нередовен. Дано да се покаже на турнира.

HOT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hot
Candice Michelle vs. Mickie James
- Трябваше Ashley да е в мача.

ONE ON ONE ACTION
TNWG PAIN III - Page 2 Cena-show

- Не следих враждата и като цяло не ме интересува какво ще стане, стига да се получи мачът.

Призовавам всички да уважат празника и да дойдат на своите мачове, а ако няма да имат възможност - да се свържат с екипа. Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty27/3/2012, 20:14

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Whc
Chuck Taylor ©️ vs. AJ Styles vs. The Rock
- Тук просто нямам думи.Всичко се нраеди прекрасно,а тримата сме нахъсани и смятам,че ще се получи много силен мач.Пожелавам ви успех,аз ще дам най - доброто от себе си,надявам се и опонентите ми да се раздадът.

TELEVISION CHAMPIONSHIP
(Final Showdown)
TNWG PAIN III - Page 2 Tv
Jeff Jarrett ©️ vs. William Regal
- Тук вече си признавам,че малко ми стана скучно.Уйилям трябваше да спечели на CoV,но пък тичъра играе много добре...Залагам на Geor4,защото е крайно време да спечели.

GET THE SUITCASE:
TNWG PAIN III - Page 2 Gts
Alberto Del Rio vs. Davey Richards vs. Kurt Angle vs. Daniel Bryan vs. ??? vs. ???
- Тук моите фаворити са двама и няма да крия,че това са Ричърдс и Дел Рио.Просто и двамата играят прекрасно и двамата са много добри и ще са голяма заплаха за мен,Сашо или Петьо .

BULGARIAN CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 BG
Chris Jericho ©️ vs. Cody Rhodes /w. Christian Cage
- Не мога да повярвам,че BITW е направил такова нещо,каквото ми казаха.Не знам кой ще бъде с него,но моя фаворит е Роудс.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Eu
Randy Orton vs. Billy Kidman ©️
- Не следя много тази история,но определено играта на Кидман ми харесва повече.Мариан има шансове,само заради това,че Кидман не е много активен.
HOT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hot
Candice Michelle vs. Mickie James
- Кандис

ONE ON ONE ACTION
TNWG PAIN III - Page 2 Cena-show

Никаква идея.Може би Грамадата? Very Happy

Елате си на мачовете!

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty30/3/2012, 15:17

Саше, мерси много, че ме споменаваш и тука .. ;D Истината е,че наистина искам да се завърна, но през седмицата просто нямам никакво време да си седна на задника. Петъците е нормално да се чувствам като пребита, забравям да вляза. Иначе сега ще дам коментар по турнира, проследих в общи линии нещата досега.

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Chuck Taylor © vs. AJ Styles vs. The Rock
- Този мач ще е абсолютна класика според мен. Идеята за "Тройна заплаха" ми допадна изключително много. Няма да бъде изненада за мен, ако именно този мач стане "Мач на годината" .. позволявам си да говоря предварително.

TELEVISION CHAMPIONSHIP
(Final Showdown)

Jeff Jarrett © vs. William Regal
- Направили са една доста успешна вражда до този момент. Правят добро шоу, а това е най-важното. Дали титлата ще остане при Джарет не мога да знам, но ще се радвам, ако дадат всичко от себе си.

GET THE SUITCASE:

Alberto Del Rio vs. Davey Richards vs. Kurt Angle vs. Daniel Bryan vs. ??? vs. ???

- Не мога да прогнозирам нищо. Събрали са се доста силни играчи. Всеки един от тях е достоен за куфарчето и може да направи интересни вражди. Ще е успорвано доста.

BULGARIAN CHAMPIONSHIP

Chris Jericho © vs. Cody Rhodes /w. Christian Cage

- Доколкото разбрах има някакви драми с един от играчите, но не смятам да "ровя" в случката. Надявам се да направят силен мач и да не стават гафове.

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

Randy Orton vs. Billy Kidman ©
- Разбрах,че екипът не е много доволен от шампиона, разбрах и че потребителите не са доволни от враждата. И все пак не мисля,че Ортън би се справил по-добре като holder на титлата. Тоест бих заложила на Кидман да си продължи reign-a.



HOT CHAMPIONSHIP

Candice Michelle vs. Mickie James

- Ще следя и двечките .. мисля,че като начало на Втората Ера на женската девизия, въобще не е зле. Предполагам,че титлата ще иде в Кандис, но да има едно наум за после. Блондинките сме непредсказуеми, мога да реша да трепя пак. xD

ONE ON ONE ACTION

Big Show vs. John Cena

- Очаквах нещо по-добро като развитие, но пък имат шанс да направят шоу на този турнир. В името на турнира. ;D
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty31/3/2012, 00:02

FINAL UPDATE! Това е официалният card, ако някой иска може да добави към коментара си и последните мачове Smile

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
bocov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
bocov


Join date : 19.05.2010
Posts : 191

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty31/3/2012, 00:13

боцов шампион
Върнете се в началото Go down
BadKitty
Superstar
Superstar
BadKitty


Location : ГрадЪТ (а.к.а Гоцето)
Join date : 07.03.2012
Posts : 279
Age : 32

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty31/3/2012, 00:39

Харесеам си снимката. Very Happy <3
Върнете се в началото Go down
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty31/3/2012, 09:23


ONE ON ONE ACTION
TNWG PAIN III - Page 2 R-f
Mick Foley vs. Ric Flair
-Тук съм за Мик то нямаше build-up,но мача ще го бива.

HARDCORE CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hc
R-Truth vs. Batista vs. Kofi Kingston © -Мача ще е суперски ако е хардкор,както трябва да бъде.Но и иначе ще е интересен мач.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty31/3/2012, 13:01

ONE ON ONE ACTION
TNWG PAIN III - Page 2 R-f
Mick Foley vs. Ric Flair
- Надявам се с Geor4-а да направим супер мач. Ще бъде интересно, защото от самото начало на TNWG, Ric Flair and Mick Foley имат доста различия. Ще е интересно два бъдещи Hall Of Famer-a да застанат, един срещу друг, в Hardcore Match. Foley има малко предимство в този мач, но всичко се очаква от Флеър..


HARDCORE CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hc
R-Truth vs. Batista vs. Kofi Kingston ©
- Да, мача ще е Hardcore. Не знам, но тук има доста интересни неща. Кингстън, може би е контузен, след жестоката атака на Батиста, което дава предимство на Животното, но от друга страна Труф е много нахъсан и има също толкова голям процент, да си тръгне от турнира с Hardcore Championship-a. Не знам какво ще се случи, единственото което искам е мача да се изиграе на едно супер добро ниво и престижа на тази Титла да се вдигне, за да има повече желаещи да я спечелят и да не се хвърлят директно на големите титли.

HOT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hota
Candice Michelle vs. Ashley Massaro
- Тук стана доста интересно, явно Мики няма да вземе участие. Ще ми бъде интересно да проследя този мач, защото сега и двете имат равни шансове, а след Турнира една от тях ще се нарече новата HOT шампионка. След Vacant-а, престижа на тази титла падна малко, но имам предчувствието, че новата шампионка ще го вдигне и дано да успеем да намерим още Диви. Аз направих опит да поканя няколко момичета, но ми отказаха. И все пак тъя надежда, че след Pain, HOT титлата ще е в разцвета си, начело с новата Шампионка на дивите!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty31/3/2012, 13:55

Ще уважа и останалите обявени мачове, както и женския, който се промени.

ONE ON ONE ACTION
TNWG PAIN III - Page 2 R-f
Mick Foley vs. Ric Flair
- Този двубой също дойде изневиделица, но съм сигурен, че Rage и Geor4 ще се справят на едно много добро ниво. Аз ще стискам палци за един от любимите си кечисти - Mick Foley.

HARDCORE CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hc
R-Truth vs. Batista vs. Kofi Kingston ©
- Първо - stenko е боклук. Второ - ще се получи един добър мач, като искам R-Truth да даде всичко от себе си и да вземе тази титла, защото играе добре и заслужава да грабне победата тук. Rage ще се раздаде с Batista, макар и да не му е главния акаунт, сигурен съм.

HOT CHAMPIONSHIP
TNWG PAIN III - Page 2 Hota
Candice Michelle vs. Ashley Massaro
- Получи се интересна ситуация на Rampage, залагам на Ashley.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNWG PAIN III - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG PAIN III   TNWG PAIN III - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG PAIN III
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» TNWG: Road to Pain 2012
» TNWG presents : PAIN VI
» TNWG PAIN IV (2013)
» TNWG Road To Pain 2011
» TNWG ROAD TO PAIN 2013

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2012-
Идете на: