Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Cage of Violence Match - WHC

Go down 
+6
Petioo09
DamonX
Don't cross Rhodes!
hedshot
John_Litka
Rage
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty18.02.12 21:59

НЕВЕРОЯТНО! Това вече е невероятно! След цели 3 Killswitch-a от страна на Крисчън, Чък Тейлър успя да се повдигне и да направи невъзможното! Christian Cage стои по средата на ринга, хванал се за главата, в недоумение. Той не може да повярва, че това се случва, както и публиката, която е готова да взриви арената! "The Instant Classic" бавно се изправя, с отворена уста, като отново се хваща за главата и разрошва косата си, но все пак, трябва да се стегне, ако иска да спечели TNWG World Heavyweight титлата, да докаже, че не е стигнал до тук напразно! Christian хваща Chuck и го вдига на крака, като го притотвя за още един Killswitch във вратата на колата, но този път Taylor успява да се отскубне от захвата и хваща Cage в гръб, като го наглася... И ИМАМЕ ROLLING CUTTER ПРАВО ВЪВ ВРАТАТА! ЛИЦЕТО НА CHRISTIAN Я ОГЪНА! Тейлър едвам едвам допълзява до тялото на единствения си останал съперник в този мач, като покрива - 1... 2... KICK-OUT в последния момент! Chuck се примирява с това и със зачервено лице започва да се движи към въжетата, като си помага с тях, за да се изправи. Taylor се обляга на обтегача и бърка в wrestling tights-ите си... КАКВО?! Той изкарва чифт белезници! Възможно ли е това?! Chuck оставя белезниците на върха на обтегача и отива към "Captain Charisma", като го изправя и след Irish Whip успява да го залепи за сглобката! Chuck взима белезниците и обръща Christian с лице към обтегача, забива главата му там няколко пъти и го закопчава с белезниците!!! Taylor взима ключа и го поставя точно под сглобката, за да не го търси после, след което взима дървена маса и я наглася точно в средата на ринга, след което намира метален стол в една от капсулите... и започва да го забива в главата на безпомощния Christian! Той не може да противодейства, защото е закопчан с белезници! Taylor стоварва удар след удар в главата на опонента си, без капчица милост! Той стига до 10 удара и мята стола настрани, след което вдига ръката си! "The Instant Classic" кърви обилно, лицето му става червено, а Chuck взима ключа и бързо откопчава ръцете му, след което се обръща към масата... но явно нещо не е наред, той я сгъва... и я поставя извън ринга! Какво ли е намислило това ко**ле?! "Racoon City's Favourite Son" хваща Christian и го качва на обтегача, като след няколко юмрука горе го изправя и го наглася... OMEGA DRIVER ОТ ВЪРХА НА ОБТЕГАЧА ПРАВО В ДЪРВЕНАТА МАСА!!!!!

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Omegadrivertable

ЕТО ТОВА ВЕЧЕ Е БРУТАЛНО! ДВАМАТА СА РАЗБИТИ, ТЕЙЛЪР СЕ ХВАЩА ЗА ГЪРБА, А КРИСЧЪН НЕ ПОМРЪДВА, СЛЕД СРЕЩАТА СИ С ДЪРВОТО, А ПОСЛЕ И С МЕТАЛА! CHUCK ВДИГА РЪКАТА СИ ВЪВ ВЪЗДУХА И БЕЗЖИЗНЕНО Я СВАЛЯ ВЪРХУ ТЯЛОТО НА СЪПЕРНИКА СИ - 1... 2... ДАЛИ "Racoon City's Favorite Son", "The Kentucky Gentleman", "Mr. GTS 2011", "The Sexy", Chuckie T, CHUCK TAYLOR ЗАПАЗВА ТИТЛАТА СИ, СЛЕД КАТО МИНА ПРЕЗ АДА ТАЗИ ВЕЧЕР?!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty18.02.12 22:03

Чък Тейлър го прави!Той успява да победи всичките си опоненти и не само, че запазва своята титла, а и доказва на всички тези хора колко курав може да бъде и че на опонентите му хич няма да им е лесно.Каква вечер, какъв завършек на вечерта.Чък Тейлър влезе в залата и си тръгна от нея като шампион.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
HEisCOMING
New User
New User
avatar


Join date : 10.02.2012
Posts : 2

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty19.02.12 0:29

Изведнъж светлините в залата изгасват.Коментаторите както и всички останали са объркани и не знаят какво става.Пуска се странна музика из залата като Titantrona проблясва в бяло...

.
..
.
..
.
...
...
...
..
..
....
..
.
.
..
.
.
.
..
...
...
..
.
..
...
..
.....


Светлините се пускат отново.Това ..Да не би.. дали не е възможно това да е.. ТОЙ!?Вижда се как шампиона гледа с объркани емоции.Светлините светват и пак изгасват.Публиката откача, вече се досещат какво ще стане.Странната музика се пуска отново, рязко бяла светлина проблясва и...


Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty19.02.12 0:36



************************************


ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Rockentr1

************************************

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Rockentr2

************************************

OH MY GOD!НИКОЙ НЕ ОЧАКВАШЕ ТОВА!Шампиона гледа като гръмнат!Скалата, да точно така, СКАЛАТА, който не сме виждали от половин година е на aprona и гледа право към Световния Шампион!Скалата влиза в ринга и двамата се гледат втренчено.Шампиона вдига пояса си, да покаже че той е Top Playera тук и веднага тръгва да излиза.Публиката излежда разочарована докато Скалата, поглежда надолу .. Но изведнъж Шампиона се обръща с пояса в ръка и посяга на Скалата, НО ТОЙ ЗАЛЯГА, ХВАЩА ГО .. ROCK BOTTOM!Публиката е в тотален mark out, нека да видим това отново в slow motion.

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 243791g36

Taylor се изтъркулва и бързо тръгва да напуска с титлата си, докато Скалата празнува своят неочакван return с милионите.

О БОЖЕ, КАКВО ЗАКРИВАНЕ НА ТОЗИ УНИКАЛЕН ТУРНИР САМО, КАКЪВ RAMPAGE ЩЕ БЪДЕ СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА, НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА НИ ГЛЕДАТЕ!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Sponsored content





ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Cage of Violence Match - WHC
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage
» 3. Singles Match > Ace Austin vs. Titus O'Neil - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» 3. Singles Match: Christian Cage vs. Damien Priest - QUALIFYING MATCH FOR THE TNW SACRIFICE CHAMPIONSHIP
» 9. Singles Match > Stone Cold Steve Austin vs. Curtis Axel - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» ME: Cage Of Violence Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Cage Of Violence 2012-
Идете на: