Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Cage of Violence Match - WHC

Go down 
+6
Petioo09
DamonX
Don't cross Rhodes!
hedshot
John_Litka
Rage
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 20:46

Тейлър се опитва да изправи Мат,но той го бута и след това го премята над въжетата със саблен удар.Тейлър е извън ринга,а Мат се качва на най-горното въже и BIG CROSSBODY върху стоманата.Крисчън и РВД се бият от другата страна на ринга и Хоуми и РВД са в него!Мат полудя изправя Тейлър и го хваща в мечешка прегръдка след това го забожда в кола.След това го мята върху стоманата.Вдига го и Оклахомско тръшване на желязото.Мат изправя Чък и го засилва обратно към ринга.Мат му поставя главата над най-долното въже и крак брадва.Гърлото на Тейлър беше премазано в най-долното въже.Мат го вкарва в ринга и опит за туш и повдигане на две и половина.Тейлър става става и прави бързо ДДТ на Мат после таунтва.Крисчън го атакува в гръб с обратно ДДт.Моргън започва да се изправя и забива мощни удари на Крисчън.Мат успява напълно да се изправи напълно и започва да удря Крисчън и да го рита в ребрата,Крисчън се претъркулва извън ринга при РВД,който го поема..Морган се ядоса.Тейлър става Морган се засилва и успява да нокаутира със саблен удар със завъртане.Докато Тейлър не е паднал мат го хваща и го качва на въжетата от където му прави мощен Суперплекс!!!Чък лежи,а Мат се засилва и отново скача върху него.Мат забожда ритници в вече наранените ребра,а Чъккрещи от болка.Мат го вдига и за пореден път го хвърля зад гърба си .Сега го изправя и му прави саблен удар.Вдига го и германски суплекс.Много добре изпълнен Морган хваща врата на Тейлър с масивните си ръце и го притиска.Младока изпитва страшна болка.Но в край на сметка Мат го пуска.След това Мат се таунтва влиза в ринга и бие Тейлър след това го запраща в ъгъла кадето му удря леви и десни лакети с който разкървавява Чък.Той пада в несвяст мат го дига и го мята като парцалена кукла.Чъки се гърчи разкървавен от болка.Мат се опитва да го вдигне но шампиона го удря под пояса.Това е напълно позволено.Той хваща Мат и му прави ДДT.Качва се на важетата прави планча но Мат го хваща във въздуха и F5,F5!!!
ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Mattmorganf52sq
Опит за туш и не това зрелище ще продължи това обаче изглежда като началото на края за Тейлър.Мат го вдига Powerbomb,после ритник в главата.Тейлър е извън ринга и Крисчън се заема с него на ринга влиза Хоуми,който напада Морган.Мат го чака да се изправи и Мозъкотрошач.Чака го да се изправи и Alabama Slam..Морган го засилва във важетата и му забожда Black Hole Slam.Захваща го в Dragon Sleeper!Хоуми няма как да се измъкне от този захват!Страхотно изпълниение от Морган.187 се опитва да достигне въжетата но Морган го придърпва отново с средата на ринга.Гангстера е в несвяст рефера му вдига ръката тя пада първи път,пада втори път,но Хомисайд събира сили и си задържа ръката във въздуха.Хомисайд успя да се докопа до въжетата.Хоуми се изправя опитвайки си да си поеме възадух,но Морган му забожда саблен удар и той се премята над въжетата!Морган доминира над Хомисайд в този УНИКАЛЕН мач.Морган вкарва 187 в ринга!.Качва се на най-горното въже,НО КАКВО ПРЕВИ ТОЙ МАТ СЕ КАЧВА ВЪРХУ КАПСУЛАТА И ЛАКЕТ В СЪРЦЕТО НА ХОМИСАЙД ОТ КАПСУЛАТА!!!КАКЪВ ХОД,МИЛИ БОЖЕ!Мат смаза Хомисайд!И двамата лежат неподвижни на ринга.Невероятно!След няколко секунди Мат успява да се добере до 187 и ТУШ 1..,2..ПОВДИГАНЕ СЪС ПОСЛЕДНИ СИЛИ ОТ Хомисайд!Той е аут Морган го избутва от ринга и чака следващия,а Хоуми е нападнат от РВД.Чък влиза,но изяжда бърз саблен удар от Морганпак се качва на важетата.Чака Чък да се изправи и скача,хваща главата на Чък след като се приземи и High Impact DDT! Тейлър кърви сериозно!Мат взима надмощие забожда ритник след това и саблен удар.Чък е на земята.Морган се засилва и лакет право в Чък.Той вдига Тейлър и му прави Суплекс.Чък е на земята,Морган е на най-горното важе и чака Чък да се изправи,Стайлс също влиза в ринга.Енгъл скача и във въздуха прави СТРАНИЧНА ПРЕСА,като смазва и двамата!
ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 34pykc7
Стайлс отново излиза ивън ринга,аТейлър кърви Мат го чака да се изправи и трашване след което и няколко ритника.Морган вгига Чък засилва го във важетата,но Чък избягна сабления удар засива се но изяжда Суплекс през глава!Тейлър става и с Морган си разменят чукове .Мат надделява и поваля Чък!Той си почива в ъгъла Мат се засилва и FACEWASH върху главата на Чък която отскочи от кола!След това Морган вдига Чък и го вдига във въздуха с мечешка прегрътка!Държи го около 10 секунди и го хвърля на пода.Вдига го.Мат хваща главата на Чъки и я забива в ъгъла.Хваща го вдига го и му забива лицето в пода с ДДТ.Мат става,а Чък лежи на земята.Звяра се качва на важетата скача и какво ЖАБЕЖКО ЦАМБУРВАНЕ!И двамата лежът на пода,но стават и се налагат Чък опитва падащ лист но Мат му хваща краката и му прилага бостънски захват.Чък за пореден път се гърчи на земята краката му са наранени.Морган го държи доста време.Много тежко време за Чък който все пак достигна важетата.Чък опитва да стане,но куца и едвам се движи.Морган става,взима надмощие забожда ритник след това и саблен удар.Чък пада като труп на земята.Мат се засилва и лакет право в Тейлър.Хоуми влиза в ринга.Енгъл го вдига и му прави Суплекс.187 отново се запозна в пода!Хомисайд е на най-горното важе и чака Чък да се изправи.Енгъл скача и във въздуха прави на Чък Double Sledgehammer.Какъв ход Чък обилно кърви.Хомисайд става,но Крисчън се засилва към него и с Копие го запраща извън ринга.Енгъл го чака да се изправи и ГОРИЛСКА ПРЕСА.Енгъл вгига Чък засилва го във важетата,но Чък избягна сабления удар засива се но изяжда Силово тръшване.РВД влиза в ринга.ТОй поваля Мат с няколко ритника издърпва тялото му върху това на Тейлър качва се на важетата и прави задно салто,което обаче уцели само Тейлър тъй като Морган се мръдна!Мат хваща РВД и го мята извън ринга чака Чък да се изправи.Мат го вдига и слага една маса,над нея слага още една!Мат качва Тейлър на важетата,оттам се прехвърлч вържху двете японски здрави маси който го издържат заедно с Чък вдига го и ....
ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Speqfk
MOTHERFUCKING F5 THROUGH TWO TABLES!!!WTF!КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ БЕШЕ ТОВА ЧЪК Е МЪРТЪВ ТОВА ЩЕ Е НАГОВИЯ КРАЙ!МАТ СЕ ПРИДВИЖВА ЕДВАМ ЕДВАМ ДО НЕГО И ТУШ ПОСРЕДАТА НА РИНГА,ТЕЙЛЪР Е АУТ ТОВА ЩЕ Е КРАЯТ МУ!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 20:49

1..........................2.......................................... НЕВЕРОЯТНО, НЕВЕРОЯТНО СЛЕДВА ПОВДИГАНЕ.ЧЪК ТЕЙЛЪР ЧОВЕК ЛИ Е ЗА ДА ИЗДЪРЖИ НА ВСИЧКО ТОВА ?!?!?!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 20:59

Пребивания до момента Ван Дам бива засилен към въжетата, но на връщане човекът, който го изпрати бива изяден, след - Spinning Heel Kick ! Невероятен ритник в устата на опонента му, Ван Дам бързо се изправя и се нахвърля върху убитият му друг опонент.. Виждаме, че Роб изпраща в сглобките своят опонент и настоящият шампион на TNWG - Chuck Taylor ! След това ще последва.. Two turnbuckle thrusts followed by a back handspring and finished either with a monkey flip ! Невероятно изпълнение от тазвечерната сензация на мачът, какво зрелище.. Ван Дам бързо взема един сто, който си лежи по средата на рингът и Chuck Taylor отново става жертва, но този път на Running dropkick, driving a steel chair into the face of a seated opponent in the corner of the ring ! Невероятен ход, Ван Дам овладява цялото положение в свои ръце, той все още не е приключи опитва да елиминира един от останалите в този мач, но не суяпва, тъй като Тейлър намира начин и се повдига преди ръката на съдията да се забола в тепиха, за трети път.. Ван Дам не губи време, той излиза на ръбът на ринга, качва се на третото въже, след което изхвърча високо във въздуха и се приземява с мощно Diving Crossbody с току-що излязлият на пътя му Хоуми ! Ван Дам бързо прави опит да забоде Croscrew Leg Drop, за един от опонентите си, който носи името Тейлър, и да успява да го забоде, бързо след това и туш в средата на рингът, погледнете всичко живо се нахвърля върху Ван Дам така претискат в тепиха, световният шампион.. Този мач може да свърши още тук и сега... Виждаме, че съдията отброява - Едно, после и Две, а като за накрай Три, може би ?! Но, не ! Повдигане невероятно, но този мач все още продължава, какъв екшън само ! Ван Дам вижда, че Морган е на крака и веднага му забива енергичен Spinning crescent kick ! Невероятен ход, дали това ще свърши работа, пореден туш в средата на рингът, но отново колкото и да е близко не успява да тушира опонент.. Ван Дам изнервено се качва на третото въже, след което изхвърча оттам и FIVE STAR FROG FUCKIN' SPLASH !!!!

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 3676952c

MORGAN ИЗЯДЕ ФИНИШЪР, ДАЛИ ТОЗИ МАЧ ЗА НЕГО ПРИКЛЮЧВА ?!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 21:01

1.............2............... ПОВДИГАНЕ, НО Я ВИЖТЕ КРИСЧЪН ИЗПРАВЯ МОРГАН И МУ ПРАВИ KILLSWTICH, СЛЕД ТОВА ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ 1.................2..................3!!Морган е елеминиран!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 21:12

Дами и господа, този мач не приключва. Крисчън се налага със останалите участници, той се съюзи със Ей Джей Стайлс и малко след това той бе елиминиран от Хоумисайд. Сега виждаме, че Кейдж е хванал Чък Тейлър за едната ръка след което започва да му забива няколко чопа. Крисчън наистина е решен да спечели този мач. Сега виждаме, че Крисчън хваща РВД за едната ръка след което започва да го налага. РВД се залюлява, и след това много бързо изяжда страхотен Head Kick by "The Captain Charisma" - Christian Cage. Сега виждаме, че Крисчън хваща РВД за главата забива му няколко колене, след което РВД бива изправен и засилен към въжетата. РВД се засилва още по-силно към Крисчън, но Канадеца чудесно контрира със Flapjack. Cover!!! Рефера започва да отброява - 1...2.... И ПОВДИГАНЕ ОТ СТРАНА НА РВД. Сега виждаме, че Крисчън излиза извън пределите на ринга след което взима еидн метален стол и го насочва право към РВД. РВД се изправя, а Крисчън се засилва срещу него след което много мощно му забива стола в главта. Мили боже, какъв невероятен Chair Shot for Rob Van Dam, by "The Instant Classic" of TNWG - Christian Cage. Tag Team Champion-a много бързо приковава краката на РВД, но я почакайте, мииили боже. Чък Тейлър направо разбива кръста на Крисчън като отскача от оптегача и му забива чудесен Missile Dropkick право във кръста. Сега Чък вдига Крисчън и го засилва към въжетата, но виждаме, че канадеца контрира със Throw Back, като веднага след това се навежда и взима някакъв стик за голф, който незнайно как и откъде е попаднал точно в средата на ринга, а сега е в опасни ръце, а именно ръцете на Крисчън. Кейдж поглежда стика засмива се, вдига го и замахва към Тейлър, който обаче се спасява като заляга. Сега Крисчън се обръща и вижда, че Чък се е засилил срещу него, но успява да го преметне право върху оголеният стоманен под на клетката със Back Body Drop. Веднага след това срещу Чък се засилва и РВД, но отнася стика за голфа право в лицето си след което Кейдж започва да го налага със него:

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 1499zwj
Мили боже, Кейдж е направо психясъл. Не можем да отречем колко е издръжлив и решителен.. Явно той е казвал истината, като ни каза, че ще вземе златото. Сега виждаме, че стика се огъва в тялото на РВД и веднага след това Крисчън започва да го души с него. Лицето на Роб почервенява, на него не му достига въздух, а Крисчън се наслаждава на това. Дами и господа, тази вечер ще бъде не просто паметна, тя ще е сред най-престижните събития на федерацията. Който и да си тръгне оттук като Шампион ще го е заслужил напълно. А тези които отпаднат също трябва да се гордеят с това, че са били едни от последните, че точно те са избрани от цялата федерация, че макар и да не са спечелили Световната титла са били на крачка от нея. Ето, че докато Крисчън разпилава кабърчетата и Хоуми се завръща в играта отново като прави опит да нападне Кейдж, но той като по инстинкт заляга след което имаме KILLSWITCH ВЪРХУ КАБЪРЧЕТАТА!!!

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Killswitch-on-the-pushpins

Всички лежат в кръв, а Крисчън със сетни сили се изправя и произволно вдига РВД, след което му прави..

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Killswitch-on-the-pushpins

2 Killswitch on the pushpins!!! ВСИЧКИ ЛЕЖАТ! ИМАМЕ ТУШ, И ТО НЕ ЕДИН АМИ ДВА! КРИСЧЪН Е ПРИКОВАЛ ЗДРАВАТА КРАКАТА НА ХОУМИ И НА РВД СЛЕД КАТО ИМ ЗАБИ ПО ЕДИН KILLSWITCH НА КАБЪРЧЕТАТА. ДАЛИ СА ЕЛИМИНИРАНИ?


Последната промяна е направена от Rage на 18/2/2012, 21:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 21:14

РВД в много лошо състояние и не може да се повдигне, но пък Хоумисайд усяпва да се задържи в мача.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 21:25

И стигнахме до последните трима участници в този брутален мач - Световният шампион, Чък Тейлър, Homicide и Christian. След това повдигане от страна на Homicide, той бива изправен от Крисчън, който го засилва към обтегача. "187" разбива гърба си в сглобката, а "The Instant Classic" се засилва... и какъв Clothesline само! Chuck Taylor изскача изневиделица и отдръпва Крисчън от Homicide, като го хваща около врата и го премята пред себе си със Snapmare, след което се оттласква от въжетата и забива нисък Dropkick в гърба му! "Racoon City's Favourite Son" се насочва към Homicide, който е подготвен и забива ритник в корема на Чък, след което го хваща за главата и се засилва напред, право към разпилените кабърчета... но Taylor го избутва напред! Неуспешен опит за Bulldog, но все пак "187" успява да се хване за въжетата, избегвайки приземяването си върху бодливите кабърчета! Homicide се обръща... и изяжда Double Knee Facecrusher, ходът по-известен като Codebreaker! Сега Тейлър се изправя и се качва на сглобката, поглеждайки към Christian Cage, който едвам помръдва. Chuck скача... и приземява Elbowdrop в корема на Крисчън! Имаме опит за туш - 1... 2... но не, Кейдж успява да се повдигне в последния момент! Невероятно! Taylor се изправя и взима една сгъната маса, облегната на една от празните капсули. Той я вкарва по средата на ринга и я разпъва, докато Homicide бавно става на крака. Chuck бързо отива към него и го качва на масата, следват няколко юмрука в главата му... но какво прави Taylor, той също се качва на масата, която едвам ги издържа, след това изправя "187" и го наглася в Underhook позиция... DOUBLE UNDERHOOK DDT ПРАВО В ДЪРВЕНАТА МАСА! ХОМИСАЙД Е РАЗБИТ! ДВАМАТА С ЧЪК ЛЕЖАТ НАД ОТЛОМКИТЕ, КАТО ТЕЙЛЪР ВДИГА ДЯСНАТА СИ РЪКА И БАВНО Я ПУСКА ВЪРХУ ГЪРДИТЕ МУ - 1... 2... ПОВДИГАНЕ! СТРАХОТНО! Публиката надава мощна овация за Homicide, а дори и Earl Hebner, реферът на този мач, остава изумен за пореден път от издръжливостта и хъса на тези мъже. Този мач отново продължава за Homicide. Christian, от друга страна, вече е на крака, като се олюлява, но успява да се задържи прав. Той отива към двамата мъже, като се чуди... но накрая решава да изправи Homicide! Cage едвам го вдига от земята, наглася го... ДАЛИ ЩЕ ГО ВИДИМ?! KILLSWITH ЗА HOMICIDE!

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Killswitch-on-the-pushpins

НЕВЕРОЯТНО, ТОВА ТРЯБВА ДА Е КРАЯТ! Но Крисчън не опитва туш! Той изправя Chuck Taylor на крака, а Тейлър го бута на земята в замяна и изправя Homicide... OMEGA DRIVER СЪС ЗАСИЛКА!!!!!

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 RunningOmegaDriver

ХОМИСАЙД ИЗЯДЕ ДВА ФИНИШЪРА, А СЕГА ТЕЙЛЪР ПОКРИВА - 1... 2... ДАЛИ ТОВА Е КРАЯТ ЗА НЕГО, ИЛИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЩЕ НАПРАВИ НЕВЪЗМОЖНОТО И ЩЕ СЕ ПОВДИГНЕ?!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 21:29

1....................2.............................3!!!!!!!!!!!!! ХОМИСАЙД Е ЕЛЕМИНИРАН И СЕГА НА РИНГА ОСТАВАТ САМО КРИСЧЪН КЕЙДЖ И ЧЪК ТЕЙЛЪР!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 21:40

Дами и господа, това зрелище просто е невероятно, няма други думи с които може да се опише този мач.. Ето, че Кейдж е на крачка от победата, на ринга са Кейдж и Чък. Те се налагат, раздават си серизони чопове в главите. Публиката не скандира никой от тях,ами е станала на крака и наблюдава внимателно зрелището. Сега виждаме, че Чък се засивла срещу Кейдж, но бива уловен и много бързо забит в пода със невероятен Spinebuster. Cage се развихри, той набира сериозна инерция.. .Сега Кейдж хваща Чък за главата след което го засилва и му забива невероятен Булдог. Това докога ли ще продължава??? Кейдж срещу Чък, една титла, един победител, кой ли ще е той??? Сега виждаме, че Чък се изправя след което отново прави опит да се засили, срещу Кейдж който обаче успява да му подложи крак и Чък отново се забива по лице на тепиха. Мииили боже.. това трябва да е шега. Бившият Хардкор Шампион успява да изправи Чък след което го засилва към една от сглобките, всъщност една от оголените сглобки на ринга, защото само една е с предпазителя си, другите са премахнати и някъде са захвърлени. Чък наистина здраво се заби и гърба му започва да кърви, а Крисчън го хваща след което мноо бързо го забива във пода със невероятен IMPLANT DDT BY THE CAPTAIN CHARISMA, THE CANADIAN RAGE, THE TNWG TAG TEAM CHAMPION, THE INSTANT CLASSIC - CHRISTIAN CAGE FOR CHUCKIE T. Веднга след това имаме опит за туш, но някакси Чък намира сили и се повдига. Сега Крисчън започва да го Пичаква, Чък се изправя и вдднага отнася едно КОПИЕ, КОПИ, КОПИЕ ОТ ИЗНЕВИДЕЛИЦАТА! МИИИЛИ БОЖЕ, КОГА ЛИ ЩЕ СВЪРШИ ТОЗИ ПОБОЙ НАД ЧЪК??? Сега Крисчън хваща Чък тейлър след което имаме KILLSWITCH!! Мииили боже.. Какво става тук.. Сега Крисчън вади една Маса след което разпъва една от стлбите на ринга и започва да причаква Чък. Чък се засивла и отскача на стълбата, но много бързо бива забит право в масата, като я чупи с тялото си! Сега виждаме, че Крисчън вади нова торбичка със габърчета след което започва да ги разпилява по средата на ринга, Крисчън ги разпиля навсякъде. Сега Чък се изправя и се засивла срещу него, но бива хванат и забит върху тях със невероятен BOOK END!

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Book-End
Веднага след това Чък започва да се гърчи като риба на сухо, а Крисчън не спира да се наслаждава и да таунтва, на болката му. Сега Крисчън се приготвя...

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Killswitch-on-the-ladder
Killswitch on the Ladder!!! Миили боже, това е невероятно! Сега Крисчън се оглежда и полага врата на колата с която излезе на ринга след което..

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Yj
Killswitch on... Chuck Taylor into a car door! 3 Killswitch-a for Chuck Taylor and one Book End on the pushpins. Веднага след това краката на Чъки биват приковани в средата на ринга върху стълбата, вратата и кабърчетата, имаме ли елиминация??


Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty18/2/2012, 21:45

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, МАЧА ПРОДЪЛЖАВА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ! ЧЪК ТЕЙЛЪР УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГАНЕ МАЛКО ПРЕДИ ЗНАТНОТО 3!!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Cage of Violence Match - WHC   ME: Cage of Violence Match - WHC - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Cage of Violence Match - WHC
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage
» 3. Singles Match > Ace Austin vs. Titus O'Neil - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» 3. Singles Match: Christian Cage vs. Damien Priest - QUALIFYING MATCH FOR THE TNW SACRIFICE CHAMPIONSHIP
» 9. Singles Match > Stone Cold Steve Austin vs. Curtis Axel - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» ME: Cage Of Violence Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Cage Of Violence 2012-
Идете на: