Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]

Go down 
+3
DamonX
DakotaKaiCTRL
ApexPredator
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 4:20 pm

Ортън успява да се изпави въпреки всичкия побой,който Джарет му нанесе!Ортън се изправя,помагайки си с въжетата.Ортън отива до Джеф,но изяжда шамар.Ортън гледа яростно,а Джарет се стресира.Ортън се нахвърля върху Джарет с мощни юмруци по окървавеното му лице.Ортън се засилва и поваля Джарет със страхотен падащ лист.Ортън отива до единия ъгъл на ринга и оголва и трите оптегача.След което отива до Джарет изправя го и го запраща право към необезопасените оптегачи.Джарет се разбива в тях и изкрещява с цяло гърло.Но това не е всичко,Орън се засилва и забожда копие на джарет.Джеф е разбит.Ортън слиза от ринга и взима бухалка отпред обаче има шипове.Ортън се връща при Джеф,той се изправя и изяжда удар с тази бухалка...Ортън поставя маса посредата на ринга, вдига Джарет и му прави Power bomb върху масата.Ортън е побеснял,взима малко кабърчета и ги изсипва по ринга.Ортън взима и метален стол който вкарва на ринга.Ортън изправя Джарет и го удря с металния стол,а Джарет пада точно върху кабърчетата...Ортън взима няколко от тях и започва да ги забива по гърба на Джарет.Ортън отива до публиката за да му се поредват,но един от участницие му подава вилица и му казва да наръга Джеф с нея.Ортън я взима отива До джеф и забожда вилицата право в носът му.Джарет започва да плиска кръв,а фена на Ортън който му подаде вилицата се радва на тази гледка.Ортън изправя Джеф хваща го и го запраща към металния кол,където Джеф размазва рамото си.Ортън се е побъркал.Той дърпа камерата от ръцете на оператора връща се на ринга,Джеф се изправя и Ортън забива камерата в лицето на Джарет.Ренди побеснява качва Джеф на въжетата ,после Ренди се качва,премята ръката му приготвя се и това е невероято изпълнен superplex!!!Ортън разби Джарет на малки парчена с този удивителен ход.Ренди кара съдята да го пита,но за пореден път мошеникът отказва да се предаде!Ортън го изправя,хваща го и това е невероятен belly to belly suplex.

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Animation1ra

Ренди изкарва Дажерт от ринга с невероятен падащ лист.След това Ортън слиза хваща главата му и я блъска няколко пъти в коментаторската маса.Ортън го поставя легнал върху нея.Ортън се качва на въжетата и скача и разбива масата с тялото му отново.Ортън го изправя рита го в корема и му прави невероятно DDT върху бетона!

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Ortnvsrvd

Ренди казва на съдята да го пита.но Джеф отказва.Ортън го качва на ринга ,поставя го легнал ,качва се на въжетата и скача върху него.Ортън поставя Джарет на "четири крака" след което се засилва и му забожда ритник в ребрата.Ортън го хваща и му прави Sharpshother!Ще се предаде ли Джарет след този захват?

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Bh64n_th

Съдята го пита за пореден път,какво ли ще му отговори сега?
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 4:25 pm

Randy също приложи Sharpshooter, но Джарет също успя да се измъкне!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 4:43 pm

Дами и господа станахме свидетели на един просто неописуем спектакъл. Джарет и Ортън вече са видно изтощени но въпреки това се държат само и единствено защото искат победата в този мач. Телевизионната титла все още е заложена на карта а по всичко личи, че на Ортън не му остава още много. Джеф отново решава да се погрижи за крака му и отново започва да му забожда ритници в капачката. Годинките на Джеф си казват думата, колкото и да се готви за мача не може да отрече, че дори и контузен Ортън го затруднява. Въпреки всичко слиза от ринга след което отново намира телефония кабел от преди малко и завързва болния крак на Ортън с него след което започва да му забожда ритници. Ортън в момента е в отвратителна позиция и просто може би това е неговия край. Рефера го пита дали се предава но Ренди просто отказва да отстъпи титлата на Джеф! Джарет разбира, че просто по този начин освен да строши капачката на Ренди няма да постигне друго за това просто го оставя на мира. Джарет е намислил нещо откачено, той се качва на въжетата и започва да дразни феновете в залата а в този момент Ортън успява да се измъкне от кабела и моментално се изправя на крака като веднага забожда удар на Джеф право в най-слабото мята на всеки един мъж! Въпреки всичката болка в крака си, Ренди се качва на второто въже и намества Джеф в идеална позиция за Suplex но Джарет успява да му забоде няколко по-добри удара в корема и въпреки това Ортън преминава на най-горното въже а Джеф вижда възможност и му забожда просто отвратителен LOW BLOW!!! При това успява да го махне от там и го разбива на тепиха с умопомрачителен Superpowerbomb!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 2dwi6d
Просто след такова падане не знам дали са живи.. Вижте само Ортън току що май си счупи вратът! Просто уникално падане, рефера пита Джарет дали може да продължи след това но Джеф изглежда добре и казва на рефера, че продължава на всяка цена! Ортън обаче е много зле и въпреки всичко той също не се отказва! Джеф е направо пребит но въпреки това се изправя на крака след което се приготвя и започва да забожда серия от своите убийствени десни чукове в главата на Ортън! Ренди пада като талпа и по физиономията му личи, че просто не знае колко още ще издържи в мача. А щом той не знае ние още по-малко знаем. Този който ще реши съдбата му е само и единствено Джарет! Въпреки болката по цялото си тяло, Джарет отново слиза зад ринга след което взема една метална тръба след което се качва на ринга и я забожда в тила на Ортън който правеше опит да се изправи! Същата тази тръба попадна и в главата на Джарет преди няколко седмици и той е решил сега да върне жеста на Ренди. След което Джеф изправя Ортън, намества го в идеална форма и го размазва на тепиха със своя завършващ ход а именно The Stroke!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 3149816E
Ако си мислите, че това е всичко мога да ви уверя, че Джарет все още има какво да ни покаже, Той взема кабела от преди малко след което завързва едната част около вратът на Ренди, но забележете той го завърза на 5 възела! След което го прекарва през най-горното въже и отпуска всичките си 107 килограма! Правете сметка какво изпитва Ортън... Рефера го пита предаваш ли се Ренди???


Последната промяна е направена от Devitt на Нед Дек 18, 2011 4:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 4:51 pm

Ортън се измъква!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 7:15 pm

Ортън е червен по вратът,та дори и леко син след като Джарет го душеше.Ортън обаче намери сили да продължи в мача и започва малко по малко да се изправя.Ортън се изправя ,но Джарет го поваля с ритник.Ортън обаче отново тръгва да се изправя и този път успява.Ортън се засилва и поваля Джарет с невероятен Big Boot!Ортън се обляга на въжетата и си почива,но ето,че Джарет се изправя.Ортън се засилва и го удря в тила.Ренди го запраща към въжетата,той се изтласква и Ортън го поваля със падащ лист.Ортън се приготвя,какво ли ще прави?Джарет се изправя и това е RKO!

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 3987776y

Ренди заповядва на съдята да пита Джарет,но копелето отново отказва!Ортън се ядосва поставя Джарет на въжетата ,засилва се и го зкарва от ринга със невероятно копие.Ортън слиза от ринга ,хваща джарет за краката и започва да го влачи към паркинга.Ортън и Джарет започват да си разменят юмруци на паркинга а съдята ги гони.Ортън хваща джарет за главата и започва да го блъска в капака на една от колите.Ортън е в несвяст.Ренди качва Джарет на тавана,след това го рита в корема и му прави невероятно DDT!Джарет заседна наполовина вътре в колата!Ортън го хваща за крака и му прави ankle loc.Съдята го пита дали се предава но Джарет отказва.Ортън издърпва Джарет,хваща главата му и я забожда в стъклото.Джеф кърви все повече и дори вече има малки стакълца в по лицето.Джарет крещи от болка и вече не издържа,но все още не се отказва.Ортън слиза от колата и се сдобива с пожарогасител.Стои и си почива,Джарет започва да излиза от колата,става и се запътва към Ортън,но Рендизабива пожарогасителя в окървавеното лице на Джеф Джарет.Ортън решава да се гаври с Джарет,маха предпазителя и започва да го пръска с пожароогасител!Джарет започва да се държи за очите,явно му има нещо.Ортън му крещи "Ставай глупако"след това го изправя и го засилва към вратата на колата,където Джеф си удря гърба,а главата си удря в дръжката.Ренди намира палка в колата,взима я и с нея започва да налага Джарет по гърба.Ортън отново го хваща за краката и го дърпа към залата.Влизат в нея ,но Ортън не го ккачва на ринга,рита го в корема и го запраща в оградата където се размазва.

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 3987737p

Ортън го връща на ринга,но Джарет притреперва от болка.Той трепери направо не може да се изправи.Какво става та той не може да каже и думичка.Ортън го чака леко да се поизправи,но Джарет се изправя и пада.Джеф отново опитва,но не успява да стане докрай.Ортън вижда възможност засилва се и това е The Punt Kick.Джарет не помръдва може ли изобщо да продължи в тази битка.Ортън обаче не го интересува Джарет,а му пука за титлата.Ренди кляка до него и му прави sleeper hold

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 3987811c

Май това е краят за Джеф той дори не помръдва,съдята вика лекарски екип какво ли ще стане?
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 7:19 pm

Лекарският екип на федерацията идва и започва да помага на Джарет. Ренди седи отстрани и се подсмива. Рефера веднага задава въпроса към Джарет, но я го вижте. Той отказва да прекратят мача. Изправя се макар и да не може да пази равновесия. Мили боже каква издръжливост, каква воля... Мача все още не е приключил!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 7:37 pm

Просто нямам думи! Не знам как този мач все още продължава след бруталните ходове които тези двамата си нанесоха... Вижте само Джарет той вече е към края на силите си но ако той е към края на силите си какво да кажа за Ортън? Та той дойде контузен на турнира и все още участва в мача, това говори само колко много иска да запази своята титла. Джеф изглежда е намислил нещо брутално и слиза от ринга след което вади една маса, разпъва я след това издърпва Ортън и с 2,3 десни чука го накарва да легне върху масата! Джеф е тотално из перкал! Той бавно се качва на въжетата след което от там вдига ръцете си и полита за DIVING ELBOW DROP ПРАВО ВЪРХУ МАСАТА!!!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Jarrett3zp3ar5
Просто нямам думи... Джарет надмина себе си, просто не знам какво още да очакваме от този мач. Въпреки всичко Джарет изглежда не е приключил, той се изправя и тръгва на някъде, за момент камерата го изпуска а Ортън лежи сред парчетата от масата.. По едно време Джарет се появява на рампата но не е пеша той е с Dodge Charger-а на Ортън който е със счупена врата след 2та удара с контейнера. Джеф го паркира близо до масите където лежи Ренди след което слиза от него ухилен до ушите и изправя Ортън след което му забива главата в капака и това не е всичко той го засилва и дори счупва предното стъкло на колата! Джарет започва да говори: Хайде Рендал. Ставай.. Бий се, стани и ме удари, хайде. Ортън изглежда беше до тук а Джарет също се кача на капака и изправя Ортън след което го размазва върху тавана с The Stroke! Просто не мисля, че може да стане нещо по-брутално.. Ортън е толкова пребит, че дори пада от тавана и след това в отчаянието си отваря вратата и се качва вътре само, че Джарет в последната секунда рита вратата и тотално разбива наранения крак на Ортън след което отново хваща вратата и отново я забива в крака на Ортън но това се случи цели 3 пъте! След тези брутални удари просто не знам как Ортън ще продължи кариерата си на кечист. Джарет изкарва Ортън от колата след което му забожда 2,3 десни чука след което го Irish Whip - ва в отворената врата на колата като дори я счупва.. Джеф просто унищожи колата на Ренди. Джеф обаче не е приключил той отново изправя Ренди и го качва върху предния капак. След което се качва на шофьорското място, запалва Dodge-a и тръгва на втора като при сблъсъка с ринга Ортън изхвърча от предния капак право на ринга! Просто в досегашната история на TNWG не сме виждали нещо подобно но ето, че тази вечер го видяхме.. Джарет изглежда доста изтощен и дори все още не е слязъл от колата а рефера пита Ортън дали може да продължи а Ренди с последни сили казва: Мога! Джеф слиза от колата след което взема вратата която беше тотално разбита.. Джеф носи вратата и я хвърля на ринга след което се качва но тъкмо да се качи Ортън получи прилив на енергия и рита Джеф в гърдите след което го намества в идеална поза и това е ELEVATED DDT ПРАВО ВЪРХУ ВРАТАТА!!! Ортън се завръща в мача, той тотално полудя вижте публиката как го аплодира за това, че въпреки всичко разката Джеф Джарет.. Но я вижте Джеф докато се търкаля по ринга, той посяга и изважда гаечния ключ с който му потроши крака на Rampage и докато Ортън таунтва Джеф му забожда ключа право в наранената прегъвка!!! Това беше просто върха Джеф направо довърши Ортън с този удар.. Джеф е целия ухилен а рефера му казва, че този удар беше много глупав но на Джарет изобщо не му пука и дори се изправя на крака след което вдига ръцете си победно а феновете започват да скандират..You Sux.....You Sux.....You Sux! Джарет отново изправя след което с последни сили го качва на второто въже и му забожда десен чук с който направо го нокаутира! Ортън е в несвяст и на път да падне от въжетата но преди Джеф да се качи там намества вратата от Charger-a след което се качва на въжетата, хваща го за раменете и го размазва от там с THE STROKE ПРАВО ВЪРХУ ВРАТАТА ОТ CHARGER-A!!!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 14ch2z5
Просто нямам думи.. Джарет току що тотално размаза Ортън. Вратата от Dodge-a определено ще трябва да се види от професионалист.. Джарет с последни сили се изправя на крака след което изправя вратата счупва стъклото след което издърпва ръката на Ренди през стъклото и приковава ARMBAR ПРЕЗ ВРАТАТА!!!!! Ортън просто не може да санува да му се случи нещо по-лошо от това, Джеф е заключил този захват по-добре от всякога и просто няма начин Ортън да се измъкне!! Рефера пита Ортън дали се предава а той казва????
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 7:46 pm

Мили боже какви бяха тези брутални ходове от Джарет. Той стиска много силно Ортън, рефера продължава да задава въпроса на Ортън, а той не отговаря. Сега той си отваря устата и с последни сили казва че се предава!!! ТОВА Е КРАЯТ, ОРТЪН СЕ ПРЕДАДЕ! И ПОБЕДИТЕЛ И НОВ ТВ ШАМПИОН Е ДЖЕФФФ ДЖАРЕТТТ!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 7:48 pm

Here is your winner and the new TNWG World Television Champion....Jeff Jarrett!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 4080066B

- След този просто незабравим мач, Джарет празнува с титлата а в другия ъгъл лекарите помагат на Ренди. Джеф отива до него и му подава ръка, след известно размишление Ортън подава ръка на Джеф и по този начин Джарет го изправя. След което Джарет моли за микрофон и след това започва да говори:

- Виж Ортън искам да ти кажа, че ще се радвам да останеш и да продължим тази вражда, но разбира се решението е твое.. Ортън поглежда Джеф и му отговаря: Ти постигна своята цел а тя беше да ме изкараш от тази компания. Не ти ме уволняваш аз сам напускам защото съм много наранен и нямам намерение повече да играя тук.. След тези думи с помоща на лекарския екип Ортън напуска залата.. А Джарет остава на ринга където ухилен до ушите вдига Телевизионната титла високо над главата си! Как ще продължи всичко това ще разберем на Rampage..
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 8:29 pm

Джеф Джарет е в средата на ринга и не може да се нарадва на това, че спечели едно велико постижение в TNWG и то на 2-та годишнина на TNWG.И изведнъж ..

Spoiler:

Joey Styles: Какво пък е това?Т-т-това е Уилиям Ригъл той се завърна!Той се завърна на ринга на TNWG и то точно на втората годишнина.

Уилиям върви към ринга бавно и спокойно облечен в скъп костюм, той влиза на ринга като се покачва по стъблите, а Джарет гледа и се чуди какво става тук.Уилиям му се усмихва мазно и му подава ръка, Джарет започва да гледа още по учудено, а Уилиям му хваща ръката и я вдига.Джарет се усмихва ... Какво Уилиям забоде ритник в корема на Джарет.Ригъл събаря Джарет на тепиха с няколко удара и след това започва да го рита по тялото.Ригъл хваща TV титлата и я вдига поглежда я и отново изважда тази противна и мазна усмивка.Уилиям изчаква Джарет да се изправи и след това нанизва шампионският пояс в лицето на Джарет.Уилиям хвърля титлата на страни, а след това хваща Джарет и му заключва Regal Stretch:

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 WilliamRegal-RegalStretch

Уилиям стиска все повече и повече захвата, но рефери и други хора от екипа на федерацията идват и отстраняват Уилиям от Джарет.Какво ли значи всичко това?Определено Джарет няма да остави нещата така.Уилиям напуска спокойно ринга, а публиката го освирква.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2. Batista (c) vs. Randy Orton - HARDCORE CHAMPIONSHIP.
» 1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP MATCH - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton
» 3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. Randy Orton - EXTREME RULES MATCH.
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» 1. Opening - I Quit Match: Jeff Hardy vs. Karrion Kross

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Revenge 2011-
Идете на: