Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]

Go down 
+3
DamonX
DakotaKaiCTRL
ApexPredator
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ApexPredator
Superstar
Superstar
ApexPredator


Join date : 15.06.2011
Posts : 192
Age : 29

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyСъб 17 Дек 2011 - 11:36

Jeff Jarrett vs Randy Orton

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] ORTON%20VS%20JARRETT

I Quit Match for the TNWG Television Championship

Ред на писане и излизане:
1.Jeff Jarrett
2.Randy Orton

Начало:T.B.A
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 13:58



This earth is not your place The pale skin is on your face If you step inside with me You will see a king He aint dead He aint The Rock Dont wanna hear your big mouth In my world x3 My world I get high with my own pain Whats the truth the who's insane...

От Hendersonville, Tennessee с тегло 107 кг. "The King Of The Mountain" Jeff Jarrett! Ето го и него! The Cho Cho Cho Chosen One, The King Of The Mountain, The Founder Of This Organisation е тук! Джарет се показва в началото на рампата а в ръцете си както обикновено държи своята китара! Той я вдига високо над главата си след което тръгва надолу по рампата под бурните освирквания на заблудените фенчета...

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 4064478B
Джарет стига в края на рампата и вижда един фен който си е боядисал главата с цел да го предизвика да му забоде китарата, Джеф пуска една усмивка и замахва с китарата но тъкмо да я забие той му забожда един от своите убийствени десни чукове като му казва: Не си дорасъл за да говориш така на човека на който плащаш за да седиш тук! Джарет стига до металните стълбичките след което хвърля китарата и се качва на ринга и веднага право своя таунт с крак върху второто въже!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 4064479E
След това велико излизане на най-големия кечист стъпвал някога на ринга на тази компания и не само на тази а и на всяка друга която се сетите.. Джарет е ухилен до ушите и по всичко личи, че е в отлична форма. Той хвърля своето наметало зад ринга след което започва да разгрява за своя мач с юмруци..
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 14:10

Джарет разгрява,но не знае какво ще се случи...Дали изобщо Ортън е тук?На видеостената се показва Играта Трите Хикса...Джарет ти си подъл,долен фанатик,който прецака един важен мач!Заради правилата обявявам новия телевизионен шампион Джеффффффффф...Какво!?Коя е тази песен кой е този!?




I hear voices in my head
They come to me
They understand
They tell me things that I will do
They show me things I'll do to you
They talk to me, they talk to me!



Боже мой това е Ортън ,май все пак мач ще има!

Announcer: Ladies and Gentlemen please Welcome from Saint Louis Missouri weighing in 110 kg and height 1.93 m. The Legend Killer - Randy Orton!!!

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 4079755D
======================
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 4079766N
======================
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 3


Съжалявам,че ще те разочаровам Джеф,но Ортън остава шампион и сега ще защитава титлата си!Ортън застава в ъгъла и чака началото на мача,а Джарет не може да повярва!


Последната промяна е направена от Not.Afraid на Нед 18 Дек 2011 - 15:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ChampViaDQ
Superstar
Superstar
ChampViaDQ


Join date : 14.05.2011
Posts : 223

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 14:23

Рефера отново пита Ортън дали е сигурен, че може да вземе участие в този мач, но Ортън просто му казва да бие гонга! И ето, че началото на мача е дадено.
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 14:44

Стана ясно, че мач ще има но никому не е ясно до колко ще може да Ортън да издържи в мача. Въпреки, че малко по-рано Джарет беше обявен за новия Телевизионен шампион но само няколко секунди след това Ортън се появи и въпреки всичката болка в десния си крака ще му се наложи да вземе участие в тази битка след която и двамата няма да са същите. Джарет отива до Ортън и го заплюва в лицето като му казва: Ти беше до тук приятелю! Ортън макар и наранен забожда мощен ъперкът на Джарет с който го поваля а след това го поваля с Lariat! До тук добре се справи Ортън но в мача няма тушове победа може да се осъществи само ако накараш опонента си да се предаде при това да каже, че се предава.. Джарет застава на колене и започва да се присмива на Ортън като преждевременно се изправя на крака и моментално забожда десен чук! Ортън се държи за устата, той за пореден път отнася един от тези убийствени десни чукове. Въпреки всичко това определено не е всичко Ортън показва смелост като се изправя на крака а Джарет замахва с крака си и Ортън успява да го хване но това не води до нищо друго освен до Enziguri!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 16azono
До тук добра офанзива от страна на Джарет но той знае, че трябва да пречупи Ортън по най-болезнения начин. Сега Джеф изправя Ортън след което го хваща за ръката и го поваля на тепиха с убийствено Arm DDT! Изглежда Джарет няма да атакува само наранения крака, а ще атакува и ръката на Ортън. Джеф слиза от ринга след което хваща Ортън за краката и го издърпва през стоманения кол след което хваща болния крак на Ортън и го забожда в кола! Това боли дори и да си със здрав крака а си представете какво чувства Ортън в момента. Джеф не е приключил, той взема един стол след което го забожда право в крака на Ортън само, че прекалено късно защото Ортън успя да намери сили да си махне крака от там следователно Джеф заби стола в стоманения кол... Ортън се търкаля из ринга като държи наранения си крак а Джарет влиза на ринга след което отново му хваща крака и го забожда в ринга! И това не е всичко Джеф обръща Ортън по корем след което забожда да нанася ритници точно там къде нанесе и удара с ключа а именно в прегъвката! Ренди изглежда много зле и в отчаянието си заляга върху второто въже а Джеф без много да мисли се засилва и връхлита върху Ортън с Leapfrog Body Guillotine!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 2ahfy48
Просто с всеки изминал удар нанесен от страна на Джарет виждам как Ортън бавно губи титлата си. Малко по-рано в пресконференцията Джарет каза, че ще е въпрос само на 10 минути да победи Ортън в този мач, до тук са минали около 3 минути и мисля, че Джарет ще се окаже прав. Ренди беше обесен на въжетата а сега Джарет казва на рефера питай го! Рефера пита Ренди дали се предава но Ортън без да се замисля казва, че може да продължи битката. Джарет вдига ръцете си победно а всички фенове в залата започват да го освиркват и да го замерват с боклуци но разбира се те не стигат по-далеко от защитната преграда. Джеф отново издърпва Ортън в средата на ринга след което отново хваща наранения крак и започва да забожда жестоки ритници в прегъвката а след това хваща и здравия крак като приковава Figure Four Leglock!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 6oevib
Джарет е опитен ветеран и може да се каже, че за него този мач започна още на последното Rampage където атакува Ортън в прегъвката и сега заключва цифрата четири и по този начин натиска пада точно върху наранения крак. Рефера пита Ренди: Предаваш ли се Ортън??
Върнете се в началото Go down
ChampViaDQ
Superstar
Superstar
ChampViaDQ


Join date : 14.05.2011
Posts : 223

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 15:01

Въпреки болката която изпитва, Ортън събира смелост и макар силната болка успява да обърне захвата изцяло в своя полза. Но Джарет успява да се хване за ръба на ринга и по този начин да слезе от него. Мача продължава!
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 15:27

След всичко това,което се случи в мача,Ортън успява да се изправи на крака!Ортън се засилва и събаря Джарет на земята със саблен удар.Ренди се качва на въжетата приготвя се и скача върху Джарет,като забива ръката си лицето на бившия шеф!Ортън прикляква до него и започва да го налага с бързи юмруци...Ортън изправя Джеф,рита го в корема,хваща го и го запраща към оптегачите...Ортън се засилва и размазва Джарет в ъгъла.Ортън го изправя,хваща главата му,маха предпазителя на оптегача и започва яростно да блъска джарет в него.Ортън е подивял!!! Той знае,че нищо няма да е същото след този мач,но въпреки това излезе да се бие като мъж!!Ортън слиза от ринга,взима метален стол,качва се отново и започва да удря Джарет с него.Ортън спира атаката чака Джеф да се изправи...Джарет става на краката си,Ортън се засилва и удря Джарет в корема със стола...Ортън,казва на съдята да пита Дбарет дали се предава,но той категорично заявява,че ще продължи.Ортън се ядосва,хваща Джеф засилва го и го изкарва извън ринга...Ортън слиза след него,хваща го и започва да го удря в оградата.Ортън взима стълбите,чака Джарет да се изправи и ооо боже какъв удар със стълбите забоде Ортън на Джарет!!!След това Ортън взима пръчка и забожда няколко унищожителни удара с нея!

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Image?format=raw&type=img&id=4356


Ортън подивява и изправя Джарет,Ортън го хваща ,засилва го към другите стълби и Джарет се размазва в тях.Ортън отива при премазаното тяло на Джеф,хваща ръката му и започва да я блъска в студения метален кол.Ортън направо го размаза,а Джарет все още не се е предал...Ренди наистина е успял да се възстанови за няколко дни...Ренди отива до коментатотрската маса и дърпа мониторите и изтръгва кабелите им.Джарет обаче вижда,че Ортън е с гръб от него,Дарет се засилв,приготвя се да го събори,но Ортън се обръща и забива монитора в лицето на Дажерет.Ортън го изправя и го връща на ринга.Джарет омаза целия ринг с кръвта си,а Ренди се наслаждава на гледката...Ортън забожда няколко ритниика след което го изправя,но Джарет го хваща,но Ортън контрира с невероятен Backdrop Suplex!!!

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Image?format=raw&type=img&id=3467

Ортън кара съдята да го пита отново,но Джеф отново отказва!Джарет е доста издръжлив.Ортън обаче хваща Джеф оплита го през въжетата,засилва се и забожда ритник в лицето на Джарет,а Джеф пада на земята удряйки ръката си много лошо! Ортън слиза от ринга изправя Джарет,вдига го,а после се прави на непохватен и изпуска Джарет.Джеф си удари лицето в оградата при падането.Той започна да кърви още повече,но на Ортън не му пук,хваща Джарет поставя го на обикновенна дървена маса,върху него слага метален стол,след това се качва на ринга,качва се на въжетата ,таунтва на публиката и скача върху Джарет и разбива масата с тялото му.Ортън усеща болки в коляното,ето че травамата се обади и прави плахи опити да се изправи.Съдята го пита как е ,но Ортън просто кима с глава изправя се изправя Джарет и отново г връща на ринга.Ортън му заклочи захват!Ще се измъкне ли от този Head lock!?

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 3987805N

Ортън казва на съдята да пита Джарет...Ще се предаде ли той???
Върнете се в началото Go down
ChampViaDQ
Superstar
Superstar
ChampViaDQ


Join date : 14.05.2011
Posts : 223

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 15:36

С доста зор Джарет намира сили и оплита краката си във въжетата и по този начин се измъква от ужасния захват. Мача продължава!
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 15:57

Джарет беше много близко до загубата но просто от мача са минали едва 7 минутки.. и нямаше такъв шанс той да се предаде толкова рано. Джеф си отдъхва близо до защитната преграда но Ортън не мисли да му дава тайм аут и веднага слиза от ринга като започва да го налага с тупаници но Джеф пада на колене и забожда LOW BLOW!!!!! След което се изправя, хваща Рендал и му забожда рамото право в защитната преграда...
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 3149747X
След което му забожда и главата в защитната преграда а след това го Irish Whip-ва в ръба на ринга! Страхотно игра от страна на Джеф той ни доказа, че може да обърне мача но съм на 99.9 процента, че няма да успее да победи Ортън за 10 минути. Джеф връща Ортън на ринга след което бърка под ринга и от там вади един телефонен кабел! След което се качва на ринга и започва да беси с него своя опонент! Доста брутално от страна на Джеф, вижте го само той е като обезумя но вместо Ортън да се предаде той се изправя на крака и размазва Джарет на тепиха с Electric Chair! След което моментално започва да се държи за наранения крак. Джарет изглежда изненада от надмощието което набра Ортън и слиза от ринга като се запътва на някъде а въпреки всичката болка Ортън успява да слезе от ринга и започва да гони Джарет като го улавя точно под рампата и му забожда главата в апаратурата! Дори и след това Джарет продължава да бяга а Ортън да го гони и стигат до паркинга където е и колата на Ортън там той забожда главата на Джеф в капака на Dodge-a а след това опитва и в стъклото на вратата но Джеф му забожда лакът в корема и по този начин успява да се измъкне след което той забожда главата на Ренди в стъклото на вратата! Джеф изглежда започна да се завръща в мача, той изправя Ортън след което го запраща и дори го вкарва в единия от подвижните контейнери... След което запраща контейнера право върху вратата на колата. След което забутва контейнера и стига до рампата като го забожда в апаратурата... Джарет е като обезумял но дано това не му изиграе лоша шега.. Ето ни отново след кратката рекламна пауза вече се намираме до ринга а Ортън набра леко надмощие въпреки това Джрет успява да му забоде LOW BLOW С КРАК! И го връща на ринга след което минава от другата страна, изважда един стол, връща се на ринга и го забожда право в главата на Ортън!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] 3149887B
Какъв удар просто Ортън 100 на 100 не знае къде се намира след него.. А Джеф започва да си изтърсва ръцете с цел да ни покаже, че е приключил с Ренди след което го слага крак между болния му, кръстосва и другия след което го обръща по корем и по този начин приковава Sharpshooter!
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Jeffjarrettsharpshooter
Както и преди натиска пада само и единствено върху наранения крак на Ортън! Дали той ще се предаде или тази битка ще продължи???
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] EmptyНед 18 Дек 2011 - 15:59

Ортън доста се напряга и успява да се завърти по гръб и изритва Джарет напред и той пада от ринга!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"] Empty

Върнете се в началото Go down
 
МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 2. Batista (c) vs. Randy Orton - HARDCORE CHAMPIONSHIP.
» 1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP MATCH - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton
» 3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. Randy Orton - EXTREME RULES MATCH.
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» 1. Opening - I Quit Match: Jeff Hardy vs. Karrion Kross

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Revenge 2011-
Идете на: