Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСря 03 Авг 2011, 08:59

Three Stages of Pain Match
World Heavyweight Championship
CM Punk (c) vs. The Rock

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 3628768g

Първи етап: Submission Match. - CM Punk
Втори етап: Last Man Standing Match - The Rock
Трети етап: Tables, Ladders & Chairs Match. CM Punk

Ред на излизане:
1.The Rock
2.CM Punk

Ред на писане:
1.CM Punk
2.The Rock


___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 20:19





..Дори и в вражеска територия, Скалата се появява с гръм и трясък и публиката в Чикаго полудява.Очаква се един сблъсък.Една война.Битка на Титаните.Its all or nothing, for this man..
Announcer:THIS CONTEST IS SET OF ONE FALL ..AND IT ITS FOR THE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP!FIRST, FROM MIAMI FLORIDA, WEIGHING IN AT 125 KG ... THEEEEEEEEEE ROOOOCKKKKK!!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 3fa6732cf8ba9313
***************************************************

Скалата крачи гордо по рампата към ринга, качва се на на обтегачите и прави своя таунт пред над Седемдесет хиляди Зрители!!


ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 2m2c9xh
***************************************************
Скалата влиза в ринга и зачаква своя враг, своя опонент, човека през който трябва да мине за да се добере до мечтата си, до върха, а той е по-решен от всякога..Казвам ви, тази вечер, единия ще мине през другия.



Последната промяна е направена от Sashundera на Пет 31 Яну 2014, 17:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 20:23

5..

4..


3..


2..


1!!!


*CULT OF PERSONALITY*





Look into my eyes, what do you see?
Cult of Personality..
I know your anger, I know your dreams..
I've been everything you want to be..
I'm the Cult of Personality..
Like Mussolini and Kennedy..
I'm the Cult of Personality..
Cult of Personality..
Cult of Personality..


-Please welcome, from Chicago, Illinois,
weighting at 222 lbs, standing in 6 ft 1 in,
"The Straight-Edge Savior", The TNWG World Heavyweight Champion.. C.. M.. PUNK!!!


ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 3618200L

Neon lights, A Nobel Price..
The mirror speaks, the reflection lies..
You don't have to follow me..
Only you can set me free..
I sell the things you need to be..
I'm the smiling face on your T.V..
I'm the Cult of Personality..
I exploit you still you love me..


ПУБЛИКАТА В ЗАЛАТА ИЗБУХВА В ЕУФОРИЯ!! ПЪНК ИЗЛИЗА С ПЕСЕНТА, КОЯТО ИЗПОЛЗВАШЕ В RING OF HONOR!! ПАМЕТЕН МОМЕНТ ЗА ВЕЧНИТЕ ROH MARK-ОВЕ!! ВИКОВЕТЕ НА ХИЛЯДИТЕ МУ ФЕНОВЕ НЕ СТИХВАТ!! СИ ЕМ ПЪНК СЕ УСМИХВА МАЗНО, ОГЛЕЖДАЙКИ ВСИЧКИ!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Essadasasd

I tell you one and one makes three..
I'm the Cult of Personality..
Like Joseph Stalin and Gandhi..
I'm the Cult of Personality..
Cult of Personality..
Cult of Personality..


Той преминава през рампата, влиза на ринга и прави таунта си, точно пред своят най-голям враг - Скалата, The Great One. Световния шампион поема обилен pop и heat от публиката, огряван под дозина светлини и камери. Качва се на обтегачите и отново прави таунтовете си, като вдига високо The TNWG Championship, която ще защитатава за втори път на PPV. Очаква ни страхотен мач.


Последната промяна е направена от WorldWarrior на Нед 07 Авг 2011, 22:23; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 20:24

Начало.
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 22:25

Ladies and gentleman officially.. HERE WE GO!!Двамата не губят никакво време и започват да се млатят с леви и десни удари.Скалата наделява и запраща Пънк във въжетата и го отнася с невероятен саблен удар който го превъртя.Скалата изправя Пънк и го забраща към сглобката където го удря с копие.Опитва се да го качи на върха, но Пънк му бърка в очите и Пънк си се качва сам .. missile dropkick!Какво начало на този мач само!Едно е сигурно, това ще бъде една петзведна класика.Пънк сега веднага опитва захват на ръката за да накара противника си да се предаде.Скалата обаче удря с лакят в главата на Пънк и се усвобождава.Двамата се изправят, Пънк удря шамар на Скалата, Скалата удря шамар на Пънк, той сега поваля Скалата, той го преобръща надолу и започва да го хамали с мощните му ръце.Това си е направо уличен бой!Скалата изправя Пънк и го забожда право в металния кол, а Пънк изглежда като чели го е премазал валяк.Скалата го отръпва но Пънк се изплъзга и излиза от ринга, Скалата тръгва след него, гони го, сега Пънк се качва в ринга и пресича Скалата с този ритник право в черепа!!Той започва да загрябва тълпата с таунтове и те избухват!Пънк сега опитва туш но забравя, че трябва да накара противника си да се предаде и заключва STF.Скалата без особенно затруднение успява да се добере до въжетата.Сега изправя Скалата но той започва да контира с удари.Сега го е притиснал в ъгъла и го качва горе, опит за суперплекс .. и успява!Ринга се разтресе!След известно време, двамата най-седне почват да се изправят.Пънк се изправя и Скалата го последва с кик-ъп и сега имаме чудесно DDT From The Great One!


ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Lokddtsl1


Скалата сега бързо опитва Sharpshooter, но но Пънк контрира опит за ANACONDA VICE..Не Скалата се измъкна но Пънк го улови с добър dropckick, който разтресе опонента.Сега Пънк дърпа Скалата към металната сглобка, излиза и удря крака му баш при коляното в метала.Скалата крещи от болка, но Пънк не го интересува съвсем и се връща в ринга.Издърпва Скалата и вижте, заключва Ankle Lock!!Скалата крещи от болка доста, защото е баш на наранения му крак.Той се добра до въжетата но Пънк го издърпа.Сега Скалата успя да се прърти, СМ се засилва към въжетата, Скалата се изправя и го улавя в Sleeper hold!Пънк веднага опитва да се добере до въжетата но не му позволява.А ето че сега му се качи на гърба, и го стовари на земята.Пънк започва да се отказва.. но ще се предадели?
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 22:29

nope


Последната промяна е направена от laiok на Пон 08 Авг 2011, 14:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 22:44

Мача продължава с пълна пара. Си Ем започва да се изправя, хванал се за врата след този невероятен Sleeper Hold от Скалата, хваща се за въжетата и започва да се качва на обтегачите, като зачаква опонента си, който по-рано в мача бе изритан от ринга, когато TNWG шампиона се измъкваше. Пънк оглежда публиката в залата, която се намира в родния град на "The TNWG's Straight-Edge Savior" - Chicago, Illinois. Всички фенове на Пънк неуморно скандират - "PUNK, PUNK, PUNK", а той започва да пляска с ръце, набирайки нови свежи сили. Скалата влиза на ринга, прави кълбо, претъркулвайки се към Пънк, който отскача и забива невероятен.. MISSILE DROPKICK, ПРАВО В ГЛАВАТА НА ПРЕТЕНДЕНТА!! Както знаем, това е последният мач между Пънк и Скалата, но той е най-важният, който те са имали някога. На Pain, "The Grandest Stage of 'Em All", тези двамата спорят кой да си тръгне с TNWG Championship, това е мачът, който ще обяви кой ще си тръгне като победител от враждата им, това е тяхното място за изява, това е мачът-шанс, който ще им даде вечен билет за име и слава сред TNWG, но нека проследим развитието на самият мач. След този невероятен dropkick, Си Ем започва да се изправя, засилва се към Скалата, който започваше да се изправя, като му бие невероятен knee dropkick и го поваля. Мачът продължава с пълна пара, когато Пънк хваща Скалата за ръката, хвърля се към въжетата и прилага брутален Arm Smash през въжетата, като не пуска ръката на опонента си, а се задържа на ръба на ринга. Публиката започва да clap-ва по огражденията и да скандира името на Си Ем, а той се изкачва на най-горните обтегачи, хванал ръката на "The Great One", скача-а-а-а-а.. ПРИЛАГАЙКИ БРУТАЛЕН И ТЕХНИЧЕН SHOULDER TRUST В ПОДА!! Ръката на Скалата е доста наранена, той започва да агонизира. Пънк отива до него и започва да забожда stompes по ръцете и краката на "The Great One", като успява да го издърпва в средата на тепиха, а след това заключвайки невероятния submission, наречен - Fujiwara Armbar!! Скалата започва да агонизира с пълни сили, като не успява да се добере до въжетата, вените му изпъкват, а болката се увеличава. Пънк го пуска след минути в бруталния ход за предаване, изправя го и го хваща в Cravate ход, допълвайки с брутални knee strikes в главата, а след това Snapmare и жесток.. BUZZSAW KICK В СЛЕПООЧИЕТО!! ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО ЗАБОЛЯ!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Tajiribuzzsawkick0ts

Както знаем, това е първият стейдж от мачът - Three Strages of Pain, който ще покаже кой е бил най-силният в цялата вражда между Пънк и Скалата, която премина през много. Тези двамата отново не спират да се налагат, като се хващат в Collar & Elbow Tie-Up, а Си Ем излиза от захвата, като по-техничен и запознат в тази облас, в която е много добър, превърта опонента си с Snapmare, а след това прилага бърз Neck Snap, скача на крака, прилагайки-и-и-и-и... LOW DROPKICK В ГЛАВАТА НА СКАЛАТА!! КАКЪВ БРУТАЛЕН ХОД!! Определено "The Most-Charismatic Wrestler of the World" е разтърсен след този ход. Пънк доказва, че е един от най-качествените Световни шампиони в TNWG. Той изправя опонента си и започва да сипе серия от MMA Kicks по цялото тяло, бие ритник в капачката и сгъвката на опонента си, засилва го към въжетата, а оттам прилага Back Body Drop, забивайки главата на Скалата в ring apron-a, след това се хваща за най-горните въжета, като вижда, че Скалата все още стои на едно място, скача-а-а-а-а-а... SUNSET FLIP POWERBOMB, ПРАВО ВЪРХУ БЕТОННАТА НАСТИЛКА!! СКАЛАТА БИВА ПРОСНАТ ПО ГРЪБ!! ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО ЗАБОЛЯ!! "The Straight-Edge Messiah" бързо го вкарва на ринга, след което го хваща за Sleeper Hold, но продължава с офанзивата си, като допълва с Elbows, право в главата на "The Great One". Си Ем го пуска след около 20 удара с лакът, право в черепа на претендента за титлата на Пънк, засилва го към въжетата, като се засилва след него-о-о-о-о.. FLYING ASSHOLE!! НЕВЕРОЯТЕН ХОД, ИЗПОЛЗВАН ОТ COLT CABANA!! КАКЪВ АТЛЕТ Е СИ ЕМ ПЪНК САМО!! В залата зазвучават - "THE SECOND CITY SAINT" скандирания, а Пънк се усмихва, качва Скалата на най-горния обтегач, отскача-а-а-а-а-а-а-а-а... SUPER HURRICANRANAAAAAAAA!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Supercanramarj2

КАКЪВ НЕВЕРОЯТЕН ХОД!! СИ ЕМ СЕ ХВЪРЛЯ КЪМ СКАЛАТА В НЕВЕРОЯТЕН COBRA CLUTCH, ДОПЪЛВАЙКИ С BODYSCISSORS.. ДАЛИ ШАМПИОНА ЩЕ ЗАПАЗИ?


Последната промяна е направена от WorldWarrior на Нед 07 Авг 2011, 22:48; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 22:45

НЕ!!! Скалата се измъква от захвата.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 22:57

Скалата показа доста опит, след като успя да се измъкне от това.Пънк започва да го налага с ритници.Сега изправя Скалата и го подлага на headlock, шампиона просто няма да се откаже с тия хватки.Той е доста по-опитен в submission wrestling-а, но знаем че Скалата е кораво к*пеле.Той сега се добира до въжетата но Пънк не пуска и рефера започва да отброява 1..2..3..4.. и направо в последната стотна той пусна.Сега Скалата го гледа,Пънк го гледа,той му удря шамар, Скалата също му удря шамар, Пънк пък го блъска на земята и започва да налага но Скалата контрира и се завърта и сега той е отгоре и налага шампиона.Скалата се изправя и сега той заключва STF на Пънк!Малко връщане на услугата не е зле.Пънк с последни усилия се добира.Скалата обаче го издърпва и заключва пак!Пънк продължава да опитва и най-накрая се добра.Това доста го изтощи и сега той само гледа да си спечели време.Скалата обаче хич не чака и изправя Пънк, засилва го и го поваля със Samoan drop.Какво пък сега..Скалата се качва на въжетата и Пънк започва да се изправя.Той го причаква, а Пънк се изправя и започва да го гледа като пиян.Скалата скача и го поваля с саблен удар от въздуха.Поставя главата на Пънк на долното въже и започва да натиска шията му с крака си.Съдята отново отброява почти до пет и той отпусна.Сега той го вдига от там, засилва,Пънк контрира Irish Whip-а и се навежда, но Скалата го отнася с ритник право в лицето.Той се сграмолясва на земята и Скалата заключва headlock.Пънк се добра до въжетата с крака си.Изправя Пънк но той го пресича с десен удар и направо му изкара ченето.Пънк засилва Скалата с whip отново но Скалата успява да забие Running Spinning Neckbreaker!


ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 2nlre50


Скалата сега опитва да заключи Sharpshooter .. и усп .. и колко бързо Пънк стигна до въжетата!Като бърза патица веднага се залепи за въжетата и няма мърдане.Скалата усвобождава захвата и запраща ритник право в гърдите на Пънк.Той закрещава от болка.Скалата изправя Пънк и го засилва..Spinebuster!След този Spine of a kind .. сещате ли се каквото аз се сещам.. МИСЛИТЕ ЛИ ТОВА КОЕТО И АЗ СИ МИСЛЯ!?ITS TIME FOR THE MOST ELECTRYFYING MOVE IN SPORTENTERTAINMENT TODAY IN FRONT OF OVER SEVENTY THOUSAND PEOPLE ... PEOPLES ELBOW!Connects!Пънк е ранен и мърда като риба на сухо а сега Скалата изправя Пънк и опитва Rock Bottom,но Пънк удря и успява да се измъкне.BAH GAWD, ОПИТ ЗА GTS.. ПЪНК ЗАМАХВА С КРАК НО НЕ НЕ СКАЛАТА МУ УЛОВИ КРАКА, БУТА ГО НА ЗЕМЯТА,СПЪНА РЕФЕРА И ОПИТ ЗА SHARPSHOOTER!Скалата го заключи но рефера се нарани и се държи за глезена!Той е с гръб към случащото се и не вижда че Пънк е на път да се предаде.Пънк се добира до въжетата но Скалата го издърпва пак в центъра на ринга!Пънк крещи неуморяемо и няма друг избор освен да започне да тупа по тепиха!Пънк се предава, но няма кого да види!!Скалата му писва и отпуска, отива да провери съдята и го обръща.Изправя Пънк, но ПЪНК ПЪНК.. ВДИГА ГО И ЗАБОЖДА GTS ОТ НИЩОТО!!!Публиката откача!Пънк прави легдроп, намества се и ANACONDA VICE!!ANACONDA VICE!!Опъва с максимални сили, дали Скалата ще се предаде?Рефера този път гледа и се опитва да попита Скалата дали се отказва но Скалата не се дава.Той започва да затваря очите си и има все повече признаци, че е невсяст.Рефера започва да вдига ръката му и тя пада.Вдига я пак и тя отново пада.Падне ли пак отново сега, Шампиона е с една стъпна напред да запази.Вдига и... па..НЕ НЕ НЕ ПАДНА, РЪКАТА МУ НЕ ПАДНА И СЕ ЗАДЪРЖА!!СКАЛАТА ОТНОВО СЕ ЗАВРЪЩА, и започва да усеща наелектризирането в себе си.Публиката започва да пляска и Скалата изправя Пънк заедно с хватака му, КАКВА СИЛА!!Скалата сега тръшва Пънк назад във варияца на Samoan drop.Пънк е наранен .. Скалата хваща и опит за Sharpshooter ..


ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 167kors


WOO,НЕ ТОЙ ЗАКЛЮЧИ FIGURE FOUR LEGLOCK!ЛЕГЕНДАРНАТА ХВАТКА!ХВАТНАТА НА НЯКОГА ТРЕНИОРА НА ПЪНК!ТОЧНО В ЦЕНТЪРА НА РИНГА И ПЪНК ОТКАЧА!Ще се предаде ли?



Последната промяна е направена от Sashundera на Нед 07 Авг 2011, 23:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 07 Авг 2011, 23:01

ПЪНК С МНОГО МЪКИ ДОСТИГА ВЪЖЕТАТА!!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: PAIN II-
Идете на: