Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG Road To Pain 2011

Go down 
+8
GOAT
Petioo09
Sashundera
Awesome
John_Litka
True-Legend
Dark Wizard
BlueStahli
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty8/7/2011, 23:40

Ric Flair Vs Mick Foley - Склонна съм да заложа на Флеър, но Фоули не е за подценяване.
Britain Wolfs vs Shelley n Helms - Залагам на настоящите шампиони. Дано се стегнат повече обаче.
Samoa Joe Vs Johny Devine - Мисля,че тук Дивайн ще грабне победата, но Джо наистина играе блестящо за момента.
Michelle McCool Vs Kelly Kelly- Надявам се,че с Мишел ще направим добър мач. Напоследък женската девизия не е в "Златните" си времена, но скоро ще имаме прогрес.
RTP Match - Общо взето .. очаквайте неочакваното .. ;D


Моля всички да се отнесат сериозно към този турнир, защото е наистина важно. Трябва да направим перфектно шоу, за да компенсираме по някакъв начин ужасните ни представяния на Rampage и Madness напоследък. Успех!
Върнете се в началото Go down
Nick_Blade
New User
New User
Nick_Blade


Location : Бургас / Пловдив
Join date : 20.12.2010
Posts : 48
Age : 33

TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty9/7/2011, 07:38

Ric Flair vs. Mick Foley - WOOOOOOOOO!


Tag Team Championship
Gregory Helms and Alex Shelley vs. "The Britain Wolves" - Изобщо не съм на ясно как се е построила враждата , но тия "Британски Вълци" ме къдрят. Да кажем , че желая да запазят.

Bulgarian championship
Samoa Joe vs. Johnny Devine - Раздвоен съм , но да кажем Johnny Devine. Престижа ще се покачи


HOT Championship
Kelly Kelly vs Michele McCool - Стабилно заставам зад якото телосложение на Kelly Kelly Very Happy


--

Тук искам да отбележа нещо. Не знам дали ще съм тук тази НЕДЕЛЯ и дали ще мога да присъствам на турнира. Имам проблеми със сърцето и може да се наложи да замина да се лекувам , при което едва ли ще мога да участвам на "Road to Pain" . Искренно се надявам да ми влезете в положение. Ако пък се случи така , че може да съм тук - бройте ме с Colt Cabana & Homicide. Мисля , че до довечера трябва да знам какво ще е положението. Благодаря за разбирането предварително.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty9/7/2011, 10:54

^ Лоша работа. Дано се оправиш скоро Smile.

МЕ: 20 Men Over The Top Rope RTP Match - Много хора имат голям шанс за победа, затова не знам на кой да заложа. Мисля, че последните двама имат огромната възможност да победят, сигурно ще е един от тях.

Ric Flair vs. Mick Foley - Хмм, не знам, раздвоен съм. Мисля, че Flair ще успее да вземе победата някакси.


Tag Team Championship
Gregory Helms and Alex Shelley vs. The Britain Wolves - Тук мисля, че ще имаме нови шампиони. Не знам, като че ли не съм виждал мач за отборното злато от много време.

Bulgarian Championship
Samoa Joe vs. Johnny Devine - Devine запазва. На Joe в момента не му трябва титла (поне не тази), а и съм сигурен, че има още много интересни неща, които Johnny може да направи с титлата.

HOT Championship
Kelly Kelly vs Michele McCool - Kelly запазва.

ДАНО всички да са тук за турнира и по качество той да е от най-добрите за годината. Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty9/7/2011, 11:35

МЕ: 20 Men Over The Top Rope RTP Match - Тук не знам кой да кажа и аз. Тъй като няма да мога да взема участие в мача ще кажа... AJ Styles.

Ric Flair vs. Mick Foley - BANG BANG?


Tag Team Championship
Gregory Helms and Alex Shelley vs. The Britain Wolves - Ще имаме нови tag team champions.

Bulgarian Championship
Samoa Joe vs. Johnny Devine - Hedshot тръгна отскоро с Joe и ще му е рано да вземе титла. Hot Shot ще запази.

HOT Championship
Kelly Kelly vs Michele McCool - Kelly запазва.

Успех! Дано турнира се получи добре и всички да са на линия.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Nick_Blade
New User
New User
Nick_Blade


Location : Бургас / Пловдив
Join date : 20.12.2010
Posts : 48
Age : 33

TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty9/7/2011, 21:14

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty10/7/2011, 00:10

МЕ: 20 Men Over The Top Rope RTP Match - Това ще бъде мач с много обрати,ще има много изненади и ако всички са тук ще ни очаква зрелище.

Ric Flair vs. Mick Foley - Рик ще спечели според мен.


Tag Team Championship
Gregory Helms and Alex Shelley vs. The Britain Wolves - Ако все още шампионите бяха и двамата със кечистите си имат шансове.Но мисля,че ще има нови шампиони.

Bulgarian Championship
Samoa Joe vs. Johnny Devine -Принципно съм за Джони,но не изключвам и Джо,който играе на доста добро ниво.

HOT Championship
Kelly Kelly vs Michele McCool - Кели.

Елате утре,не проваляйте турнира!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty12/7/2011, 09:57

Можете да коментирате турнира. Не просто "можете", ами го коментирайте наистина .. ;D
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty12/7/2011, 17:15

^^^^^^^ ..
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty13/7/2011, 23:26

Явно никой няма да даде коментар така, че аз ще напиша един.Мога да кажа, че турнира въобще не беше такъв какъвто го очаквах.Отсъстващи user-и които ме разочароваха, но явно са имали сериозни причини да отсъстват.Така ще започна с отборния мач, среден мач на ниво, последната ми поява с Мик до големият турнир.Радвам се, че с WorldWarrior направихме добър мач за четене който включваше доста Хардкор моменти.

Мача за отборните титли беше отвратителен голяма грешка от моя страна да дам титли на двама некадърници, мога да виня само себе си.Все пак и аз намазах с една TAG титла.А сега важното е, че отборните титли са в добри ръце и дано да очакваме много от отбора на Шеймъс и Джон Морисън.

Мача за Българската титла също не стана толкова добър тъй като се игра 3 дни и това смъкна още повече от оценката ми за турнира.Надявам се на PAIN, Киро да се раздаде за Българската титла.

HOT CHAMPIONSHIP мача се получи доста добре, страхотен край на враждата, а сега очакваме новата вражда между жените.Не разбирам защо, Мишел напусна, не знам дали ще се връща, но беше добра като играч на TNWG.

ME-то въобще не ми хареса, радвам се, че хората под "???" поеха отговорност да дойдат и участват в мача, но около 10 човека ги нямаше.. Мисля, че като за първи път мача въобще не се получи добре.С изключение на някой части, все пак едва ли някога ще направи перфектен турнир.

Оценка за турнира:5/10 ... :|


___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty14/7/2011, 09:38

Като цяло турнира беше пълна помия първо заради мача за отборните титли според мен хора които играят с крадени постове не заслужават титли. После за Българската титла по всичко си личи, че Hot Shot не гледа на TNWG като на BBF и писа повече от слаби постове. После ME-то аз още от начало си знаех, че няма да стане нищо особено но не очаквах хората от екипа да заместват и това до известна степен замаза положението. След това за HOT титлата мисля, че този мач се получи най-добре понеже обикновено тези мачове продължават между 2 и 3 седмици но иначе този път се получи. Общата ми оценка за турнира е 5/10..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Road To Pain 2011   TNWG Road To Pain 2011 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG Road To Pain 2011
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Пресконференция преди Road To Pain 2011
» TNWG: Road to Pain 2012
» TNWG ROAD TO PAIN 2013
» TNWG Road To Pain 2016
» Road to Pain (2021): The Road Begins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2011-
Идете на: