Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot   1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty30/8/2024, 21:23

'Rampage Saturday Night'





Spoiler:

___________________
1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot   1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty7/9/2024, 10:20



-Ladies and Gentlemen, please welcome
THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UD
HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
"The Spanish God".. Sammy Guevara!

1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Z8BjLx0 1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot CiwZbiP

Corey Graves: Най-голямата победа в цялата кариера на младежа беше факт! Само преди една седмица Гевара успя да уцелее срещу доста корави мъже в Battle Royal и успя да стигне до мач за Световната титла срещу Лидерът на NWO, Kevin Nash!

Michael Cole: Явно наистина Сами не е успявал до сега да развие потенциала си само и единствено заради странни неща, които имаше около него. Всякакви намеси имаше при негови мачове, а сега нещата се наредиха и виждаме, че успехите за него не закъсняха.

Corey Graves: По всичко изглежда, че ако младежът запази спокойствие и дисциплина няма какво да го спре по пътя му към върха. Обаче този връх наистина е огромен, защото не знам как може човек да победи гигант като Неш.

Michael Cole: Мнозина са се провалили в тази мисия, а още повече, че Кевин не е само, а има солиден гръб зад себе си и нека да не забравяме този факт.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot   1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty7/9/2024, 10:32

1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Wf7dTXq

-Толкова много въпроси има.. Толкова много отговори търсих без да знам изобщо какъв път да поема. Но ето, че винаги има изход от почти всякакви ситуации. Аз намерих правилния път, защото не се предавах въпреки всичко. Миналата седмица успях да победа едни от най-коравите мъже в този бизнес напълно сам. Много от хората не им хареса начина, по който победих, но вече не съм онзи наивен хлапак. За мен е единствено важно да побеждавам, а не как го правя и по какъв начин става това нещо. Фокуса ми е само и единствено към златото, а не ме интересува как ще го взема от Nash, ако трябва ще мина през всеки един член от онази групировка, ако трябва ще ме носят след мача, но ще взема пояса на всяка цена. Не съм минал през толкова трудности, за да се проваля баш накрая. Може би в момента ще стана прицел номер за NWO, но аз съм готов на всичко и може би и аз не съм сам, кой знае! В момента за мен е от значение само как да стигна до титлата. Целта оправдава средстава както са казали хората. Не съм печелил титла в тази компания и само си представете първата ми титла да бъде именно Безспорната титла в Тежка категория. Наистина всичко ще бъде повече от перфектно и ще съм един от малцината, които са го правили и то на толкова крехка възраст. Моето време вече дойде, а това на Nash отдавна е заминало и за това той има нужда от толкова много хора, които да му пазят гъза, но ако трябва ще мина през всеки един от тях. Мислите ли си, че след всички странни неща, които имах ще се уплаша пред няколко човека? Та, вие помнихте ли с какви хора си имах работа. Думата страх не фигурира вече в моя речник. Така че те първа идвам и ще спечеля титлата без значение какво ще ми коства!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot   1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: Grand Message from Sammy Guevara after winning the N1 Contender spot
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Segment with Sammy Guevara
» 7. Singles Match: L.A. Knight vs. Sammy Guevara
» 4. Street Fight Match: Sammy Guevara vs. Bad Bunny
» 12. MAIN EVENT: *Final Countdown* as Sammy Guevara and Kevin Nash come face to face before 'Stampede'
» 10. Singles Match №1 Contender Spot for the TNW USA Championship > Stone Cold Steve Austin vs. Chad Gable

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 559-
Идете на: