Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Backstage Interview with The Big Show

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

9. Backstage Interview with The Big Show  Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Backstage Interview with The Big Show    9. Backstage Interview with The Big Show  EmptyПет Авг 23, 2024 8:09 pm

Backstage Interview with yet another participant planned for The ME next week. Will Big Show be able to get The Sacrifice Title in his hands?

___________________
9. Backstage Interview with The Big Show  Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 372
Age : 32

9. Backstage Interview with The Big Show  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Backstage Interview with The Big Show    9. Backstage Interview with The Big Show  EmptyСъб Авг 31, 2024 5:10 pm

Lilian: Следва интервю с още един планиран участник за главния мач следващата седмица. Голямата мечка гризли Грамадата се завърна по много интеренес начин и взриви социалните мрежи през изминалите седмици. Той ще има възможност да се добере до Sacrifice титлата и да докаже на всички, че все още е големият шеф в TNW. Грамада, какво мислиш за предстоящия ти мач?

9. Backstage Interview with The Big Show  TpzXreN

ГРАМАДАТА: Мисля, че няма да е никак лмесно. То никога не е лесно, разбира се, но в случая няма да е 1:1. Ще имам цели трима други противници, които ще искат по всякакъв начин да ме извадят от сметките. Но въпреки всичко, ми се дава възможност. TNW - страната на възможностите, бориш се, за да получиш шанс. Е, аз се преборих и стигнах до финала. Сега вече всичко зависи от мен.

Lilian: А докато бе контузен, твоят вече бивш партньор МиЗ реши да се възползва и да те измести от надпреварата за титлата. Отборът "МиЗ-Адата" се разпадна за пореден път и вече май няма шанс да съществува.

ГРАМАДАТА: МиЗ е нищо повече от един долен, мръсен лъжец и измамник. Всеки човек прави грешки, аз също допуснах голяма грешка в живота си. И тя е, че бях прекалено наивен да му се доверя. Мислих, че се е променил, но не. Това човече просто няма шанс да се промени. Такъв си е и такъв ще си остане. Но не и аз. Аз няма вече да съм толкова наивен и вече никога няма да се съюзя с него. Не искам да се доближава на повече от 50 метра до мен, защото ако го направи, ще му се случи лоша случка каквато му се случи преди няколко седмици. И да, отбор "МиЗ-Адата" вече няма да има никога. Всъщност не смятам вече да правя отбор с никого. От тук нататък, действам СОЛО. МиЗ няма да се бие за Sacrifice титлата, за разлика от мен. Нито пък онзи клоун - неговия дубльор Sandow или Mizdow или както и да е. Тези двамата палячовци заслужават само болка и нищо друго. Толкова по техен адрес. А относно главния мач другата седмица - смятам че ще се представя достойно. Ще разбия не една, а няколко тухнели стени. Ще мина през всички пречки на пътя и най-накрая ще грабна златото.
Върнете се в началото Go down
 
9. Backstage Interview with The Big Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Backstage Interview with The Big Show
» 3. Backstage Interview with Big Show
» 6. Backstage Interview with The Big Show
» 8. Backstage Interview with Jay White and Big Show
» Backstage interview with TNW Pure Champion - Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 558-
Идете на: