Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. In-Ring Segment with The Shield

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

5. In-Ring Segment with The Shield  Empty
ПисанеЗаглавие: 5. In-Ring Segment with The Shield    5. In-Ring Segment with The Shield  Empty15/8/2024, 20:29

The Reunion of The Shield officially took place in the last episode of Rampage Saturday Night. This is a very promising duo with a lot of past behind them. What will be the first words from Jon Moxley, Roman Reigns and Seth Rollins?

___________________
5. In-Ring Segment with The Shield  Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

5. In-Ring Segment with The Shield  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-Ring Segment with The Shield    5. In-Ring Segment with The Shield  Empty17/8/2024, 21:58

5. In-Ring Segment with The Shield  SIERRA-HOTEL-INDIA-ECHO-LIMA-1



5. In-Ring Segment with The Shield  Logo

5. In-Ring Segment with The Shield  Shield1 5. In-Ring Segment with The Shield  Shield2

- Ladies and gentlemen, please welcome, Jon Moxley
Seth Rollins and Roman Reigns - THE SHIELD!!


5. In-Ring Segment with The Shield  Shield3 5. In-Ring Segment with The Shield  Shield4

THE CROWD GOES WILD! "Special Op" гръмва в залата, пращайки феновете по трибуните в пълен екстаз! Песента, която чухме на Summer Scream, тази вечер звучи някак си различно! Миналата седмица The Shield отвориха нова страница в своята история, оставайки миналото зад гърба си и поглеждайки напред към бъдещето! И ето, че за пръв път от години насам, тези трима мъже отново могат да нарекат себе си братя! Силуетите на Jon Moxley, Seth Rollins и Roman Reigns се появяват на един от изходите в залата, приковавайки всички погледи към себе си! THE HOUNDS HAVE ARRIVED! Режисьорът на предаването веднага насочва камерите към тримата мъже, които препускат смело надолу през тълпата от фенове, които протягат ръце, опитвайки се да се докоснат до своите любимци! The Shield, в пълния си блясък, продължават похода си към ринга в перфектен синхрон, сякаш никога не са се разделяли! Всички телефони са насочени към тях, запечатвайки този исторически момент. Костваше доста усилия на Seth Freakin' Rollins да поправи стореното преди десет години, но в крайна сметка той не се отказа и успя да накара Jon Moxley да му прости! Самият Mox пък обърна гръб на Blackpool Combat Club и се върна при своите истински братя от The Shield! Тримата мъже прекосиха стълбите и вече са в непосредствена близост до предпазните ограждения. Пръв от другата им страна преминава Rollins, които прескача барикадата по същия начин, по който го правеше и преди десет години. Плътно зад гърба му са и Jon и Roman, които също се доближават до ринга.

5. In-Ring Segment with The Shield  Shield5

Не след дълго The Shield вече са между въжетата, а овациите от трибуните не стихват! Малцина са хората, способни да предизвикат такова вълнение у феновете, но тези трима мъже определено са едни от тях! Хрътките застават рамо до рамо, хвърляйки поглед към хоризонта и хилядите фенове, сканиращи техните имена! Музиката постепенно утихва, но не и овациите по адрес на The Shield! Moxley, Rollins и Reigns застават в центъра на ринга с микрофони в ръка, а ние тръпнем в очакваме да чуем първите им думи след големия reunion!

Scroller and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

5. In-Ring Segment with The Shield  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-Ring Segment with The Shield    5. In-Ring Segment with The Shield  Empty18/8/2024, 18:36

5. In-Ring Segment with The Shield  Theshield

- It's been a long time, huh? *YEAA-AA-AAH* Too long if you ask me! Преди години тримата поехме по различни пътища. Всеки един от нас водеше сам своите собствени битки. И въпреки, че жънехме успехи по отделно, вътре в нас имаше празнина, която не можеше да бъде запълнена! Споменът за нещо, макар и отдавна отминало, продължаваше да ни преследва! They say that you can take the man out of The Shield, but you can't take The Shield out of the man! За вас, феновете по целия свят, ние бяхме нещо вълнуващо. За хората отзад в съблекалните, ние бяхме най-големият им кошмар. За нас тримата обаче, The Shield бе нещо много по-голямо! Нещо много по-силно! IT WAS A BROTHERHOOD! Jon Moxley, Seth Rollins, Roman Reigns... трима мъже, борещи се рамо до рамо.. Сами срещу всички! Бихме се заедно! Кървяхме заедно! Един за всички, всички за един - точно като тримата мускетари! В добро и зло! Без значение дали губехме или побеждавахме! Все още млади и зелени обаче, всеки от нас допусна грешки, които ни костваха всичко! Жадни за слава и успехи, ние забравихме от къде сме тръгнали! Отне ни години, за да го осъзнаем, но ето, че тази вечер отново стоим тук пред вас, рамо до рамо... AS ONE! *YEAA-AA-AAH* Щитът, който бе счупен на парчета толкова дълго време, най-после отново е цял! А най-хубавата част? Това е едва началото! *YEAA-AA-AAH* Ако си мислите, че сте видели всичко, то жестоко се лъжете! The Shield is back, and it's stronger than ever! UNSTOPPABLE! UNTOUCHABLE! Аз и моите братя сме тук и сме готови да сграбчим този бизнес за гърлото още веднъж! ONCE AGAIN, WE'RE GONNA CHANGE THE GAME FOREVER! *YEAA-AA-AAH*
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

5. In-Ring Segment with The Shield  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-Ring Segment with The Shield    5. In-Ring Segment with The Shield  Empty18/8/2024, 19:26

5. In-Ring Segment with The Shield  Seth

- What we've burned down to the ground ten years ago, rose up like a phoenix from the ashes! *YEAA-AA-AAH* Миналата седмица, когато бях съвсем сам... Когато бях напълно безпомощен... Когато най-много имах нужда от помощ... Моите братя бяха там! Jon Moxley и Roman Reigns застанаха зад мен, за да пазят гърба, който някога им обърнах! And I couldn't be more grateful! Години наред се будех и си лягах с това ужасно чувство за вина, но след последния случилото се в последния Rampage, аз най-после успях да заспя спокойно! Благодарен съм на тези двама мъже до мен, че успяха да ми простят за стореното и ми дадоха втори шанс! Препускайки през трибуните рамо до рамо с Roman и Jon, аз осъзнах, че някои неща просто не се променят! THIS IS A BOND THAT CAN NEVER BE BROKEN! *YEAA-AA-AAH* This isn't just a reunion... This is a reminder! A reminder to everyone in that locker room, to everyone in this industry... THAT WE ARE THE MOST DOMINANT FORCE TO EVER STEP FOOT IN THIS RING! *YEAA-AA-AAH*
Върнете се в началото Go down
enelooo
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 164
Age : 26

5. In-Ring Segment with The Shield  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-Ring Segment with The Shield    5. In-Ring Segment with The Shield  Empty18/8/2024, 22:27

5. In-Ring Segment with The Shield  Giphy
Seth дава микрофона на Moxley, нахъсвайки го да каже нещо...

*Moxley задържа микрофона и гледа публиката докато скандират името му*
MOXLEY! MOXLEY! MOXLEY! MOXLEY! MOXLEY! MOXLEY! MOXLEY!

Jon Moxley: Момчета не знам дали осъзнавате, но всъщост Sacramento, CA са късметлиите които ни виждат заедно... след толкова дълго време....

*Позитивна реакция от публиката*

Jon Moxley: The Hounds Of Justice се събраха отново след толкова дълго време какво нещо а? Вижте може да седим тука и да сме радостни колкото искаме, но това костваше много на всеки един от нас да го направим възможно, по-миналата седмица, на Summerscream, не видяхте врагове как се бият.....
Видяхте двама братя, макар не и биологични, по душа които се бореха един срещу друг доказвайки волята си един към друг! И както ти казах миналата седмица, ти стъпа на мина която се оказа фалшива защото както ти показа че всъщност наистина искаш да коригираш грешката си така и аз ти дадох шанс... Но не забравяй че това родео сме го играели с теб и сега не сме същите като преди... наивни.... сигурни един в друг... но имаме вярата един на друг че ще държим един на друг, но помни ми думите... сгафиш ли... ще съжеляваш че въобще се опита!
Фокусираме се върху хубавото! THE SHIELD IS BACK!

*Позитивна реакция от публиката*

Jon Moxley: Вече сякаш мога да дишам чист въздух от мизерията и развалината в която бях и нищо лично Yuta, след последния път в онзи мексикански ресторант... не искам дори да те подушвам *Публиката се смее* Не това имах предвид, но все пак да го добавя.. Имах в предвид че откакто се върнах във TNW сякаш някакъв черен облак застана над главата ми и всеки божи път гледах как корупцията и нечестността се вилнее из съблекалнята.... кой решава да добави поредния си член във родословното си дърво.... кой мами за да спечели титла... кой използва всичко възможно за да спечели.... чиста джунгла е станало иии като заговорихме за джунгла.... "големите ми брята от BCC" решиха че е добра идея да ме оставят на хиените...
Но познай какво Claudio, причината да оцелея толкова дълго е защото грам не ме знаеш, тези двамата ме знаят а ти дори не опита да проникнеш в това което казвах в това което имах нужда през това време на уязвимост, не знам дали в Швейцария пече слънце ама изглежда че си слънчасал... и съвсем забрави на какви принципи седя тази група!
Сега... Благодарение на теб... Ти създаде това.... Пробуди Хрътките и то по начин който до сега не е виждан!!

*Позитивна реакция от публиката*

Jon Moxley: Дано това го запомниш в дебелата ти глава! Сега ще видиш какво е да се ебаваш с човек като мен, имайки тези хора до мен и то не защото реално ще ги използвам, всеки знае че когато се изправи срещу един от нас, все нещо не му достига... дали ще е воля... дали ще е лудост.... дали ще е хитрост и ТОЧНО когато смятате да зададете ход ще срещнете правосъдието както ви се полага! Няма вече да вървим по аджендата на някого или подсвиркването на другия... ТОЗИ ПЪТ НИЕ ЩЕ БЕЛЕЖИМ ПЪТЯ И НИЕ ЩЕ ПРЕВЗЕМЕМ ФЕДЕРАЦИЯТА! Искате или не това ще се случи защото тримата респективно сме едни от най-опасните хора и събереш ли ни на едно място, пусни молитва, Hell... пусни свещи... 5.....10... 15... изкупи магазина там... и господ няма ти помогне! Защото замислете се...
Кой може да надвие Лукимия освен този човек??? *Moxley сочи Roman Reigns приет с позитивна реакция от публиката* Имате човек като мен... минавайки и преминавайки през възможно най-тежкия ми период от живота, борбата ми собствените му демони използвах вещества... накрая ето ме и мен... по-добре от всякога след като си наложих да променя себе си... да изградя себе си отново... можеше въобще да не ме има тука, но ето ме сред тези мъже и Seth..... *Moxley гледа към Seth Rollins* Човека държа една федерация и остана модерен въпреки времената и все още го наричат топ играч на тази ера нищо че е от много време в бизнеса!

5. In-Ring Segment with The Shield  Giphy

Jon Moxley: Trust me when I say this... Въпрос на време е да ни видите на върха а кой ще бъде жертвата и на трима ни, не ни интересува... Те ще дойдат, ние ще ги свалим със всичко необходимо... те ще измамят... ние ще им развалим деня.... Има безредици.... няма на кой да се обадите..... защото ние вече ще сме ТУК! Както Seth потвърди... Това е съобщение към всички отзаде... ние нямаме страх... и ще се страхувате от нас защото рано или късно ще се говори за тези тримата които промениха федерациятa ОТНОВО!!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Gogov96
New User
New User
Gogov96


Join date : 01.10.2023
Posts : 86
Age : 28

5. In-Ring Segment with The Shield  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-Ring Segment with The Shield    5. In-Ring Segment with The Shield  Empty26/8/2024, 01:05

Какво по дяволите се случва някакви мъже с черни тениски се насочват към ринга кой за Бога са?
Това не са ли новия световен ред кой с метален стол кой с електрошок от публиката светкавично към ринга не истина.
Това не може да бъде Scott Hall, X-Pac,Randy Savage,Scott Steiner, Jeff Jarrett,Viscera се появиха , като гръм от мълния на ринга хрътките са нападнати изненадващо в гръб
със столове , Steiner слиза от ринга изкарва под ринга голяма дървена маса със сигурност няма да пият ракия на нея Big Sexy Nash слага върху масата Сет Ролинс X-Pac се засилва от горните въжетата върху Сет Ролинс и масата се чупи на две ,не може да бъде Jarrett Гони Амброз, в опит да се измъкне от ринг а Амброз но Randy Savege го посреща с метален стол в главата лека нощ Амброз .
Приятни сънища ,Роман е тотално в безизходица гледайки двамата му братя от Щит на земята в безпомощно състояние определено несере е по изненадите.
Висцера си засилва ръката право в главата на Роман последният от щит вече е преспан на земята.
Това е 240 килограмова ръка Висцера е , като охранител по външен вид на несере , определено,тази вечер несере затвориха устите на великия щит.
Излязоха от нищото и показаха им малко тактика и това не е всичко за тази вечер събличат им тениските Скот Хол вади черен спрей от джоба си дали няма да ги рисува да точно това ще прави .
Скот Хол рисува на гърба на Роман ,NWO зрителите освиркват щит и ги наричат фуклювци.
Несере от лошите герой станаха добрите това не е често явление,но
винаги има но Щит се фукаха колко са велики ,колко са непобедими получиха си урока с нарисувани гърбове и бити от членовете на несере.
5. In-Ring Segment with The Shield  Mtv-LWU-1

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. In-Ring Segment with The Shield  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-Ring Segment with The Shield    5. In-Ring Segment with The Shield  Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. In-Ring Segment with The Shield
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Celebration Segment with The *NEW* TNW Tag-Team Champions The Shield
» 5. HALF-HOUR SHOW: Segment with The Shield
» 8. In-Ring Segment with ???
» 3. In-Ring Segment /w FTR
» 4. In-Ring segment with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 557-
Идете на: