Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 4. In-Ring segment with ???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 836

4. In-Ring segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-Ring segment with ???   4. In-Ring segment with ??? EmptyНед 3 Сеп - 22:47

...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2411
Age : 19

4. In-Ring segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring segment with ???   4. In-Ring segment with ??? EmptyПон 4 Сеп - 0:46

 

4. In-Ring segment with ??? WcGMoBs 4. In-Ring segment with ??? Upub2Sw

What... Wait a minute! This can't be... IT IS! Едно от най-легендарните имена в професионалния кеч отново е в Total Nonstop Wrestling! Тази публика не знаеше дали е възможно. Феновете му претърпяха тежък период от почти два месеца, притеснявайки се за състоянието му. Всички си спомняме много добре онзи удар с пръстена от страна на Maxwell Jacob Friedman в лицето на Cena, който завърши фатално и извади "The Doctor of Thuganomics" извън строй. Това е поредният случай в неговата величествена кариера, в който John Cena преборва болката и против на всички очаквания, против всички докторски препоръки той стъпва на бойното поле, за да засити нуждата си да бъде в средата, която го кара да се чувства жив. Виждали сме какви ли не личности да минават през компанията от създаването ѝ насам, но в този бизнес втори като John Cena няма. Характерът му е несломим, а влиянието му из индустрията може да се каже, че е несравнимо. Интересното е, че в интернет пространството не се появи нито една статия, твърдяща, че ще зърнем нещо подобно тази вечер. Нито по социалните мрежи се пишеше, нито по радиото се коментираше, нито по телевизията се дискутираше - появата на Cena се считаше от всички за невъзможна. Бяхме свикнали с идеята, че има вероятност да не застане пред нас до края на годината. Нямаше как да го позволи обаче. Прекалено е детерминиран да бъде сред хората, които го зареждат с нечовешка енергия. Тази енергия дава смисъл на живота му. Поредната красива интеракция между него и фен се случи току-що пред очите ни. Човек ще си каже, че не е отсъствал и ден. И ето защо всички обичаме този спорт. Ето защо всички сме влюбени в TNW. Това е причината всяка седмица милиони из цял свят да застават пред малкия екран, за да наблюдават Rampage. За такива моменти живеем.

4. In-Ring segment with ??? Pc9SdA0 4. In-Ring segment with ??? XvgALNJ

Спринтиране по рампата, което просто не остарява. Самият Cena изглежда леко емоционален. Това място му липсваше, както и той липсваше на своите привърженици, а такива има безброй. Мнозина са и тези, които не го понасят, но дори и те няма как да отрекат, че Cena заслужава страшно уважение. Малцина са кечистите, които са се сдобили с такъв статут през годините. Звукът, създаден само от неговата поява е оглушителен. Надали чува собствените си мисли с пълна яснота. Атмосферата в залата е фамозна. John Cena се сдоби с микрофон, който изостави за миг, за да може да се остави на адреналина за още няколко секунди преди отново да го грабне. Не е способен просто ей така да стартира своята реч. С жестове показва, че емоциите взимат връх. Няма как да бъде другояче.

FreeRiver, Dimarata, Scroller, Blue Justice, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2411
Age : 19

4. In-Ring segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring segment with ???   4. In-Ring segment with ??? EmptyПон 4 Сеп - 1:33

4. In-Ring segment with ??? 8j4olGi

- Забелязвам, че по стълбите се разхождат запалянковци, а това, което се случва е просто страхотно. Седнете по местата си, нека всички сме едно цяло! Забелязвам и един малък мой фен на първи ред, който току-що е навършил 11-годишна възраст, за което искам да му честитя. Колко ми липсвахте и колко ми липсваше този ринг. Думи не ми стигат. Отсъствието ми бе болезнено. Самият факт, че трябваше да се отделя от вас, за да се възстановя накара времето да тече ужасно бавно. Нямаше как това да продължи прекалено дълго. Бях решен да сторя всичко нужно, за да бъда допуснат обратно. Правех всичко, което лекарите ми препоръчваха, давах повече отколкото си мислех, че мога. Да, имах съмнения. Да, имах тежки дни... НО за по-малко от два месеца свърших достатъчно работа, за да застана отново пред вас с гордо вдигната глава и нови амбиции! CHEERS Max... Няма как напълно да забравя миналото. Ти си единствената причина да не правя това, което обичам. Ти ме отдели от свещения тепих. Не се считам за злопаметна персона, но не съм и късопаметен. Моментът за наша нова среща не е дошъл обаче. Всичко с времето си. Най-важното е, че не постигна целта си да ме довършиш. Не успя да ме елиминираш напълно, но успешно забави инерцията ми. Но само я забави, нищо повече. Обратно съм в играта! Моето, не… НАШЕТО приключение просто получи един рестарт! И то какъв само – първата ми поява е в Милано, уау! CHEERS Великата Италия ме посрещна по незабравим начин. Тази вечер ще я помня вечно. Не съм и се съмнявал, че този красив град може да създаде такъв красив празник. Така трябва да бъде всеки Rampage. Искам да се чувствам по подобен начин всяка седмица. Не искам и за миг да се върна обратно към спокойствието, в което се намирах докато си почивах. То е изнервящо. Нуждая се от силните приливи на адреналин. Нуждая се от феновете. Нуждая се и от ново предизвикателство.

4. In-Ring segment with ??? 8QYNDBB

- Приятно ми е да приказвам, но не подписах договора си, за да държа микрофон в ръка, а за да се бия. Времето тече, предстои ново Pay-Per-View. Отправям отворено предизвикателство към цялата съблекалня. Който дръзне да се изправи срещу мен ще си уреди директен сблъсък на All or Nothing. Първият желаещ ще получи чудесна възможност да докаже способностите си, а аз ще тествам своите след отсъствието си. Ще си проличи всъщност колко голям е моят прогрес наистина. Желая нещо голямо, нещо вълнуващо... Speaking of big, John Cena бива прекъснат

FreeRiver, Dimarata, Scroller, Blue Justice and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

4. In-Ring segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring segment with ???   4. In-Ring segment with ??? EmptyПет 8 Сеп - 20:34


Graves: Майкооо, вижте кой се появява. Само чуйте звука на мелодията и сами разберете кой е мъжът, решил да отговори на предизвикателството. А изражението на Cena не е добро. Тай каточели си глътна езика. Завръщането му на ринга означава дълбоки препятствия и това в момента е едно от тях. Голямата мечка гризли крачи по металната рампа, за да отговори на завърналата се легенда в кеча.
Tazz: Грамадата и John Cena са легенди. Една легенда се завръща, друга го посреща. Мислите ни навеждат към дните, когато Грамадата всяка вечер посрещаше новозавърнали се атлети по традиционния си за него начин. Отправяше им заплашителни слова, казваше им, че не ги чака нищо добро от тук нататък и най-накрая приключваше нещата с нокаут. Феновете скандират бурно името на гиганта, особено тези, мразещи рапъра Cena. А самият John просто гледа някак си уплашено и се чуди какво ли би го сполетяло.
Graves: Не е учудващо че точно Грамадата приема предизвикателството на турнира "Всичко или нищо", до който не остава много време. Почти е сигурно, че тогава ще наблюдаваме среща между тези двама мъже, които ще могат да споделят възможностите си, да премерят силите си. Накрая един ще бъде победител. Някои може би се питат защо точно John Cena ще трябва да се бие с гиганта. Дали последният сега съжалява за това, което направи? Дали изобщо се е сетил за Грамадата когато отправи предизвикателство?? Не знаем, но знаем, че сега мечката е на ринга с микрофон в ръка и обикаля около Cena, оглеждайки го от всякъде. Рапърът пък седи неподвижно и само чака да разбере какво ще стане. Но нека изслушаме гиганта....

ГРАМАДАТА: Добър вечер, John. Радвам се да те видя. (Грамадата замлъква за секунди и след това пита) А ти не се ли радваш??
John Cena: Разбира се, че се радвам, Грамада. Колко е приятно двама стари атлети в този бранш да застанат един срещу друг.
ГРАМАДАТА: Именно. Но..... струва ми се, че не изрече тези думи с особена честност. Кажи ми, наистина ли се радваш да ме видиш? (Cena мълчи и трепери) Ясно. Разбрах по тялото ти, че изведнъж те хвана страх. Нормално когато застана срещу мой съперник. Моята фигура и моето изражение всяват паника в съблекалнята. Но... сега нямаме мач, сега просто седим и се виждаме като стари познати. Просто разговаряме и само това. Днес няма да се бием един срещу друг. Можем да си говорим за нашето минало, за нашето бъдеще. Какво сме постигнали, какво можем да постигнем още. Промото ти беше страхотно, оценявам го. Знаеш ли колко ме вдъхнови. След възстановяването ти, ти сега отново си готов за бой, за постижения. Ти бе удрян с пръстен от така наречения Maxwell Jacob Friedman! Аз също. Цели два пъти. Така че и двамата сме жертви на това. Кучи синът можеше да излезе срещу теб сега и да риеме предизвикателството ти. Но аз го изпреварих. Излезнах преди него, ако изобщо той имаше интерес да се покаже. И какво сега?? Доколкото си спомням..... си търсиш опонент за турнира "Всичко или нищо". Там ще бъде първият ти голям мач след завръщането. Феновете ще те гледат с голям интерес да гледаш как мачкаш! Кой искаш да се бие с теб, Cena?? Може би Santino Marella?? Или може би Hornswoggle?? Стига бе!!! Нима ще ги приемеш за съперници?? Не се излагай! Какво ще кажеш за нещо така.... по-здраво, по-мускулесто, по-яко, много тежащо. Нещо, което точно ти преди години във WWE се опита да вдигнеш на гръб, за да му коригираш отношението, но си вкара жесток автогол, за което ЗНАМ, че ОЩЕ съжаляваш! (Cena се сеща за случката и разбира подигравките, но просто си стои и понася) Ти си на това ниво, точно такъв съперник заслужаваш. Ти заслужаваш достоен опонент. Хайде стига съм говорил, няма всички само мен да слушат до края на шоуто. Завършвам със следното - на турнира "Всичко или нищо", твоят опонент ще бъде...... (мечката мълчи 3 секунди и забива ОМП на Cena)

4. In-Ring segment with ??? LO0bkBR

Tazz: БОЖЕЕЕЕ, ЗНАЕХ СИ! ЗНАЕХ, ЧЕ ТАКА ЩЕ ЗАВЪРШАТ НЕЩАТА! КАКТО ВИНАГИ! ДА, ГРАМАДАТА ТАКА ПОСРЕЩА ЗАВРЪЩАЩИТЕ СЕ! Случаят не бе различен. Мечката даже не изрече името си, а директно приспа John Cena със своя убийствен нокаут. Вече нещата са ясни. Имаме сигурен нам ча "Всичко или нищо"! Грамадата е опонентът на John Cena. Завърналият се в EWF рапър ще има много да пати. Сега срещу него е 220-килограмовия гигант. Няма да бъде Santino Marella, нито Hornswoggle. Ще бъде най-големият атлет на света - голямата мечка гризли. Гигантът съзерцава лежащия на тепиха Cena, и се наслаждава на стореното. Точно така Грамадата си навлича врагове, той го прави нарочно. John Cena се завърна, направи своето вълнуващо промо и бе приспан. Сега лежи в безсъзнание, а Грамадата си тръгва доволен. Не пропускайте турнира!

Yuliyan, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-Ring segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-Ring segment with ???   4. In-Ring segment with ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-Ring segment with ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. In-Ring Segment /w ???
» 8. In-Ring Segment with ???
» 3. In-Ring Segment /w FTR
» 5. In-ring segment with LA Knight
» 9. In-Ring Segment /w LA Knight

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 521-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: