Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream   3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream Empty26/7/2024, 16:44

Rampage Saturday Night написа:
Back to in-ring action, we got `The Icon` - Sting, who will make a statement regarding his upcoming match against Carlito at Summer Scream.. and he is expected to receive a big present prior to that battle.

___________________
3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream   3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream Empty2/8/2024, 00:10



Георги Драгоев "Чипса": Уважаеми зрители, превиключваме картината към зала "Христо Ботев" в Студентски град, където след броени минути, Sting ще излезе на тепиха срещу пореден студент от академията. Получихме информация обаче, че "Сърфистът" желае да използва възможността и да сподели за специален подарък, който е получил последните няколко дни. Като част от Българската Кеч Академия, ние нямаме идея какв.....

3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream J9AC8CZ

АУУУУУУУУ!!!

3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream YNdu0e2

Sting: ЖОРЕ, ЖОРЕ... Не се ли изморяваш от толкова приказки, друже! Ха-Ха! Как си? *Sting се обръща към другия коментатор* Красив, а ти? Как е дъщеричката ти, на колко стана? *Силвестър Славчев 'Красивия' тръгва да отговаря, но Sting го прекъсва*. Да, да, сега нека да дойдем по същество. Всички знаем, че връзката via satelite не излиза евтино на нашия шеф Хаджиев, а това със сигурност ще се отрази на заплатите ви. Момчета, погледнете това *Sting сочи към титла, която никога не сме виждали преди*. Знаете ли какво е това? Това е причината да съм в толкова добро настроение! Преди няколко часа се видях с Алекс, в типичния спортен бар Reload и докато пихме коктейлите си с джин, "deren" реши да ми направи подарък. Спомена, че ми е изключително благодарен за реакциите и погледите, които събира последно време, и затова ме зарадва с това красиво бижу! Същинска антика! Този красив пояс е като национално съкровище в спортен бар Reload, до него са се докосвали стотици деца, които в момента стоят зад сцената в тази зала и са готови да поемат от занаята наречен "кеч". Кажете ми момчета, какво по-хубаво от това?!? Броя дните до турнира Summer Scream, нямам търпение да пренапиша историята, печелейки първия TNW PPV Match в България! А празненството след мача...Хо-Хо, Слънчев Бряг не е готов за нас, момчета! Сега ако ме извините, имам тренировка за водене, ще ви очаквам след седмица!

Силвестър Славчев "Красивия": Дами и господа, чухте от първо лице. Щедрият ни шеф, Алекс "deren" Хаджиев е подарил специална титла, с която Sting ще излезе на турнира Summer Scream, след седем дни. Връщаме се към екшъна на Rampage сега!
Върнете се в началото Go down
 
3. Sting receives a big present before his big match at Summer Scream
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Singles Match > Shane McMahon warms up for his match with Hollywood Hulk Hogan at "Summer Scream X"
» 5. Half-Hour: Face off between “Mr. GTS” Johnny Mundo and Randy Orton before their match at "Summer Scream"
» 11. Main Event: Contract Signing between Ricky Steamboat & King Ospreay for their match at "Summer Scream" for the TNW Elite Championship
» Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!
» Summer Scream 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 555-
Идете на: