Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. The Return of the REDEEMER!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 587
Age : 27

9. The Return of the REDEEMER! Empty
ПисанеЗаглавие: 9. The Return of the REDEEMER!   9. The Return of the REDEEMER! Empty16/5/2024, 12:02

9. The Return of the REDEEMER! Tnw_2_12

Mayhem написа:
Миро прави завръщането си след дългото си отсъствие искайки мач, какво се случва с него?
Какво ще каже?? Кой ще отговори на предизвикателството? Ще разберем скоро!

___________________
9. The Return of the REDEEMER! Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Manqk1
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Manqk1


Location : Пловдив
Join date : 01.12.2023
Posts : 68

9. The Return of the REDEEMER! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. The Return of the REDEEMER!   9. The Return of the REDEEMER! Empty20/5/2024, 11:21


Justin Roberts: Моля посрещнете! The best man!
THEEEEEEE REDEEEEEEEMER! MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Excalibur: Mayhem посреща, завърналия се Миро! До този момент това шоу е невероятно до този момент! Миро се завръща и доколкото разбрахме ще иска мач! Определено ще е интересно, кой ще отговори и осмелее да се изправи срещу него!

9. The Return of the REDEEMER! AP1GczPFSpbkVFnA2iaTVg9SKxMkbpBgL2figU6e6fT4rjcwFePxqI5R4oYqwyWT1acdUl4hglocTIxAbKAMzayeg-eEl3D4rDEWbl93EeqHuRIus6jGUrptcZCVNZlxtdymcMe2S6jS8oNYqByJyIQsbnCv=w640-h352-s-no-gm?authuser=0

Jim Ross: Този човек, не се е променил колко време мина откакто не сме чували тази песен! The Redeemer, ще търси жертва, но въпроса е кой ше се осмелее да излезе пред този човек! Нека да не забравяме последните му мачове тук в TNW....Hardy, Jericho, Richocet, Damien Priest... о, да! голямата победа срещу Eddie Guerrero! Със сигурност ще е интересно! Очакваме да го чуем всеки момент!

9. The Return of the REDEEMER! AP1GczNNd29f4yIq2OzGqifXBZtnwDY-zO3If_kDqGAxImIo-8Mnv2OPxDQLotDO4IFYOGx5ZS6fjlez9FHb_gCD6YkkIjIppedRVK0o7J4noUh_9s5iKTFI6TLdKi4cODcm_L5tesgqvkLhr5K6OWGZ408R=w360-h202-s-no-gm?authuser=0

SevBoom and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Manqk1
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Manqk1


Location : Пловдив
Join date : 01.12.2023
Posts : 68

9. The Return of the REDEEMER! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. The Return of the REDEEMER!   9. The Return of the REDEEMER! Empty20/5/2024, 14:56

9. The Return of the REDEEMER! AP1GczOeXqPMfbnEoX492dOT0bD4QFzTX58oApMFnk2pv5IOqHLQv_f1lONFPnIiFJ-Q19znH5WeFBOoSESKWskNGQkjOekCgWiRZ8iG_0a1Dh5_6fxPiFdqQz6b3n89_kOd1GJHSvo27KVsC30v_f3wsRIm=w360-h202-s-no-gm?authuser=0

Миро: Искам да бъда отрковен за няколко секунди тук пред вас, зрителите на Mayhem, Благодаря ви че сте част от това и продължавайте да бъдете на лице както всеки един път сте били!!!!

*Публиката одобрява*

Миро: Радвам се че се завърнах и то на важно събитие като това и нека ви кажа, липсваше ми да виждам лицата ви, липсваше ми всичко това, този ринг и съм готов повече от всякога да се раздам точно днес! През отсъствието си се замислех, молех се на боговете си да ми дадат знак, за следващия ми призив! И трябваше да отида другаде за да се докажа! И се връщам от там като ГЕРОЙ! Маскирания маг ли не беше, демони ли не бяха, но във края на деня, боговете знаеха! Както и всички са вярвали в мен до този момент..... че всичко завършва с МЕН! Със моята ръка вдигната!
Никога не ме е било страх от каквото и да е и който и да е! Доказвал съм го многократно и ще продължавам да го правя докато не стана шампион, преждевременно....... заговорихме за титли.... СМЯТАМ ДА ВЗЕМА ТОВА КОЕТО Е МОЕ! Jericho ми отне възможността да стана шампион измами и накрая някой си друг, който вече не е на лице, трябваше да бъде шампион ВМЕСТО МЕН! Но да речем......... че боговете ми, дадоха урок, дадоха ми назидание за грешкире които съм сторил и така е грешен съм в някои ситуации и се надявам да ми простят в един момент... Но това както и те самите го знаят, също така и вие хората на TNW, Миро не спира пред нищо и никой и моя ПЪТ ИЗГРАДЕН ОТ ТЯХ! ЩЕ МЕ ДОВЕДЕ ТО TNW DEFIANT ТИТЛАТА!!!!

*Публиката скандриа, "RUSEV DAY! RUSEV DAY!"*

Миро: Хаха.. чувам ви народе, бяха големи времена тогава, но те са зад гърба ми, там бях изгубен, без път, без пътеводители и зад мен имаше последовател.. който така и не видя успеха който искаше..... СЕГА СЪМ ИСТИНСКИЯ АЗ! THE REDEEEMER! Човека който е чука на боговете които са го пратили да носи и разказва техните историй и тяхната правда! Така че, по същество.... Нека пътя ми започне, към REDEMPTION, КЪМ ПРАВДАТА, КЪМ БЛАГОСЛОВИЯТА ЗА ДА СТАНА ТЕХНИЯ ШАМПИОН ДА СТАНА ШАМПИОНА НА БОГОВЕТЕ!!! НЕКА ТОВА ЗАПОЧНЕ! Така че който и да си! Излез и нека премерим сили! Дано го искаш и имаш смелостта да направиш това! Защото аз съм готов на ВСИЧКО! Твърде дълго стоях и търпях всичко и безредието, сега аз ще съм ТОЗИ КОЙТО ЩЕ РАЗДАДЕ КАКВОТО НА КОГОТО ТРЯБВА!

9. The Return of the REDEEMER! AP1GczO7bzoD6bhX7_heBYKSRIuR6U5iHUYkexrmgzRlx5d-KUrqxx_C-wM-R-HPuZdZ4h2OCZ2_w_OQm_U4twlMHb2gmTDI6Myn2LaIup9FM03O-fUwmE8pC7qeeqxKN8WkNJSxUDCJhoPzxSGjTzdiTMji=w360-h202-s-no-gm?authuser=0

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

9. The Return of the REDEEMER! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. The Return of the REDEEMER!   9. The Return of the REDEEMER! Empty23/5/2024, 20:01

❚█══ HERE COMES THE PAIN! ══█❚



9. The Return of the REDEEMER! TITLE_TREATMENT_edit_530672707593031

ЧОВЕК АБСОЛЮТНО ВИНАГИ ТРЯБВА ДА ВНИМАВА КАКВО СИ ПОЗВОЛЯВА... АБСОЛЮТНО ВИНАГИ!!! Е, МИРО СИ ПОЖЕЛА ВЪЗМОЖНОСТ... Той иска предизвикателства, иска успехи, иска злато в ръцете си. Brock Lesnar е тук, а той може да му предложи и двете! "The Beast" Brock Lesnar със сигурност е най-голямото предизвикателство във федерацията, а и нека не забравяме, че той е the TNW Mixed Martial Arts Heavyweight Champion, новосъздадената шампионска титла, която спечели срещу не кого да е, ами феномена Francis Ngannou! Той по-късно дори направи няколко защити на шампионския пояс, разбира се по правилата на MMA. Последно обаче го видяхме на изминалия турнир, "The Showcase of the Immortals" - Pain, когато разгроми John Cena! Той се отдаде на заслужена почивка и ето, че именно на Mayhem е отново на ринга на TNW!

9. The Return of the REDEEMER! Giphy 9. The Return of the REDEEMER! Giphy

"The Baddest Man on the Planet" се показва в началото на рампата и... OH MY GOD!!! ТОВА ГОВОРИ МНОГО, АМА МНОГО ЛОШО ЗА МИРО... ОСТАВЕТЕ ФАКТА, ЧЕ BROCK НЕ НОСИ ШАМПИОНСКАТА СИ ТИТЛА СЪС СЕБЕ СИ... ТОЙ Е В ОБЛЕЧЕН В БОЙНИЯ СИ ЕКИП!!! "THE BEAST" IS HERE AND HE IS HUNGRY!!! LESNAR Е ГОТОВ ДА МАЧКА, ТОЙ Е В ПЪЛНА БОЙНА ГОТОВНОСТ!!! МИРО ИСКАШЕ ДА СЕ БИЕ ТАЗИ ВЕЧЕР, ОБАЧЕ ДАЛИ ВСЕ ОЩЕ Е НА СЪЩОТО МНЕНИЕ??? Изражението му рязко се промени и това е видимо. Нима е имало някой, който е очаквал точно Brock Lesnar да излезне!? Явно "The Conqueror" е набелязал следващата си плячка и е все по-близо до нея! Усмивката му не пада от лицето, а феновете в залата не са били по-шумни тази вечер! Най-скъпоплатения атлет в компанията е напълно готов за екшън!

9. The Return of the REDEEMER! Giphy

Brock поздрави доста фенове от първите редове, но сега е време да влезе вътре в ринга. Here comes the pain~! Налягането вътре вътре в ринга рязко се покачи, а заедно с това и градусите. Усмивката на Brock Lesnar обаче не е паднала от лицето му дори и за миг, докато физиономията на Миро е доста по-сериозна. Той знае кой стои пред него в момента. Той знае, че този мъж няма нищо общо с другите от съблекалнята. This motherf*cker is a superhuman! Разбира се доста бързо се качва човек от екипа на TNW, който да връчи микрофон на "The Baddest Man on the Planet". Не сме чували Brock от известно време... Какво ли има да каже на Миро? Нека чуем "The Mayor of Suplex City"!

9. The Return of the REDEEMER! Giphy

- Miro... Miro, Miro, Miro... Who Miro?! Who Miro?! Ха-ха-ха-ха-ха! Миро, просто ще седиш тук и ще претендираш, че... Заслужаваш нещо!? Претендираш, че ще стане "Шампиона на Боговете"? Ти си този, който ще раздава някакви неща на някого? Ама ти сериозно ли? Хайде стига, Миро! Ще ти го кажа като един атлет на друг атлет - ТИ СИ АБСОЛЮТНО НИКОЙ!!! MR. NOBODY!!! *Феновете в залата избухнаха след тази реплика на Brock Lesnar.* Върху каква тежест изобщо си позволяваш да говориш тези неща?
Miro: Слушай ме внимателно, момченце... Не ме интересува, че си Brock Lesna...
- Ако се опиташ да ме прекъснеш още един път ти обещавам, че ще почувстваш този микрофон по-дълбоко дори от бившата ти съпруга! *Феновете отново избухват след репликата на the MMA Champion.* Но не съм тук да коментирам жалките ти лични проблеми. Искаш предизвикателство? COME ON, BOY!!! I'M RIGHT HERE!!! LET'S DO THIS!!!
Miro: Мислиш си, че ще играя по твоята свирка, а? *Миро прави, няколко крачки назад, за да напусне ринга, изричайки тези думи.* Няма да вляза в коварния ти капан! Очевидно си добре подготвен... И НЯМА ДА ПОЛУЧИШ СВОЕТО!!! ЩЕ СЕ БИЕМ, КОГАТО АЗ ПРЕЦЕНЯ И ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ ЗА ВСИЧКО, КОЕТО ИЗРЕЧЕ ТАЗИ НОЩ И ЩЕ ОТНЕМА ВСИЧКО ОТ ТЕБ!!!
- COME ON, B*TCH! ...


Миро буквално избяга! Brock Lesnar не спира да го приканва да се върне на ринга, но Миро дори не обръща и гръб назад. Brock Lesnar се завърна и прие предизвикателството, той бе на сто процента готов да връзуми Миро и да го постави на мястото му, но явно това няма да се случи. Не и тази нощ! Lesnar вече се присмива на Миро, но този човек изглежда променен и със сигурност ще се опита да запази честта си! Мъст ще има от страна на Миро за думите от страна на "The Beast Incarnate", но последиците ще останат за вбъдеще. Ще видим какво ще стане между тези двамата в изданието на Rampage след турнира, но дотогава време има. Останете с програмата на TNW и след кратката рекламна пауза!

Scroller and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. The Return of the REDEEMER! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. The Return of the REDEEMER!   9. The Return of the REDEEMER! Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. The Return of the REDEEMER!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. The return of MVP
» The Undertaker return?
» Melina Return
» 5. "YOU STILL GOT IT" / RETURN OF THE YEAR
» `YOU STILL GOT IT` A.K.A. RETURN OF THE YEAR

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Pay-Per-Views :: MAYHEM 2024-
Идете на: