Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. The return of MVP

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

3. The return of MVP Empty
ПисанеЗаглавие: 3. The return of MVP   3. The return of MVP EmptyНед 18 Апр 2021 - 15:53

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Mr. 305
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Mr. 305


Location : Miami, Florida
Join date : 17.04.2021
Posts : 39
Age : 50

3. The return of MVP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. The return of MVP   3. The return of MVP EmptyНед 18 Апр 2021 - 16:43

*Knock-Knock-Knock

3. The return of MVP PC2lKL0 3. The return of MVP ViVvlRX

Adam Pearce: Come in.. 

MVP: Adam Pearce, my man, what's happening?! *YEAHHHHHHHHH* It's good to be back in Rampageeee! I couldn't wait, man! И по-важното - It's good to see you, boss! Как я караш?

Adam Pearce: Hold on, I'm not even your boss. What are you talkin-

MVP: Човече, can you call me a doctor? 

Adam Pearce: Why? What's wrong? 

MVP: Man, I'm wearing so much ice, I'm gonna catch some ipotermia!

Adam Pearce: Ха-ха-ха, yea, man, It's good to see you, back! Но.. какво правиш тук? Къде изчезна, след мачът ти срещу Dave и Ric на ''Here Comes The Pain''? Не съм те виждал оттогава, къде се губиш? 

MVP: Big boy, Adam, ха-ха.. Братле, знам какво си мсилиш! Но истината е, че си взех малка почивка, не издържах на направжението, ако ме разбираш. Трябваше малко да разпусна и реших да отпътувам със семейството си. But the most important thing is.. I'M BA-A-A-A-ACK-K-K-K! Check this out, on a real, dog. You gotta make this thing happened, man - you gotta get me signed. Because once you sign back Montel Vontavious Porter - you will have the hottest free agent in the god damn world! You are going to bring back the M.. V.. P of this company! 

Adam Pearce: Да, звучи ми инетересно. Now I'm interested to sign you! 

MVP: Then what are we waiting for? Let's make that happen! Виж, човече - обещавам ти! Ако ми предложиш договор, аз няма да те разочаровам. Няма да направя същите грешки, които направи онзи шотландец, right? *BOOOOOOOO!!* Къде е той, Adam? Да, точно така - и двамата знаем, че няма да се върне! 



3. The return of MVP LWsZ6Ug

MVP: Wait, dog, someone's calling me..

MVP: Oh, hey, baby! What's happening? Oh, yeah, I'm definitely coming over tonight! Yeah, okay, I'm coming! 

MVP: Adam, трябва да тръгвам! Имам да свърша една важна работа, ако ме разбираш! Свържи се с агентът ми, той ще ти обясни всичко! Buh-bye-e-e-e..

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$, Cekoki and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. The return of MVP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Return of 2022
» TNW Return of 2019
» 7. MJF makes his return to TNW
»  TNW Return of 2020
» Return на 2011 год.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 426-
Идете на: