Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? - Page 2 Empty25/3/2024, 15:10

Joey Styles: OSPREAY УСПЯВА ДА ПРЕСКОЧИ БАРИКАДАТА, НО ОПРЕДЕЛЕНО Е НАРАНЕН! БРИТАНСКАТА СУПЕРЗВЕЗДА НЯМА ДА ПОЗВОЛИ ТОЗИ МАЧ ДА ПРИКЛЮЧИ ТАКА И СЕ БОРИ С БОЛКАТА КАТО С ВСИЧКИ СИЛИ СКАЧА-А-А И УСПЯВА ДА СЕ ВЪРНЕ НА РИНГА ТОЧНО ПРЕДИ 10! ТОЧНО ПРЕДИ ДЕСЕТОТО ОТБРОЯВАНЕ, WILL OSPREAY ДИРЕКТНО СЕ ХВЪРЛИ НА РИНГА И ТАКА СПАСИ СРЕЩАТА! RVD си мислеше че може да спечели мача по този начин, но няма да е толкова лесно за претендента да мине през британската суперзвезда! Ospreay се изправя на крака, като след това се втурва към Rob Van Dam, който обаче е една крачка пред Will и контрира опита за атака на Ospreay с ножици около краката на Will, с който успява да го повали в центъра на тепиха и прави опит за туш! За момент раменете на Ospreay бяха приковани, но Undisputed Heavyweight Champion-a успява да се повдигне...Rob Van Dam и Will Ospreay се изправят по едно и също време във вертикална позиция! Ospreay пробва да атакува, но бива избутан от Van Dam в ъгъла на ринга! RVD ще пробва нова атака като имаме Running Shoulder Thrusts от легендата на ECW! RVD прави backflip, след което отново атакува корема и ребрата на шампиона! Никакъв шанс за Ospreay да си поеме въздух след тези атаки от претендента, който има абсолютен контрол до този етап в срещата! Rob Van Dam taunt-ва като изчаква Ospreay да излезе от ъгъла на ринга. Ospreay бавно се опитва да се доближи до претендента, само че Van Dam се засилва от въжетата - "The Whole F'n Show" търси нова атака върху EWF World Heavyweight и TNW Undisputed Heavyweight шампиона, само че Ospreay се извърта около ръката на Rob Van Dam и прави-и-и LIGER BOMB! Директно в средата на ринга! Чудовищен Liger Bomb от Will Ospreay за Rob Van Dam! Ospreay се опитва да не губи време и да прикове раменете на RVD към тепиха след този изключително силов ход! Will прави опит за туш, имаме 1.....2.....тр--НЕ! Повдигане от Rob Van Dam! Ospreay се опитва да вдигне Van Dam на крака като с няколко удара запраща "Mr. PPV" в ъгъла на ринга! William вдига претендента от Battle Creek, Michigan и го поставя на най-горната сглобка...Ospreay търси доста голям ход с който да атакува претендента в този момент! Ospreay също се качва на сглобките и опитва да захване Van Dam, само че ECW Alumni-то и настоящ кечист в актива на TNW се отбранява и успява да отбележи силни удари в тялото на Ospreay! Double palm strike от RVD в главата на Ospreay, след което се опитва да го събори от сглобките и успява-а-а...но..


13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? - Page 2 AP1GczOb1aqQrQcxIM_aE59-pOtDa56HOM6ZPAjlDRmMpPYIrtAdOSqmxn_q1nM6ppWCzLyzlwecKXeXkr5ds4VOdGCDMTzkAjmYEtMYKwl-P3YU5MgVSXMwMlXldwuEvIJAnqJpxBm3fDllYrkXSeB5orMV=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
 

Matt Striker: ОSPREAY ПРАВИ ЗАДНО САЛТО И СЕ ПРИЗЕМЯВА НА КРАКА, НО МИСЛЯ ЧЕ УСЕЩА БОЛКИ В КРАКА СИ! ROB VAN DAM ВИЖДА ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ И СКАЧА, НО OSPREAY УСПЯВА ДА ХВАНЕ VAN DAM ВЪВ ВЪЗДУХА С CUTTER!!! CUTTER ОТ OSPREAY! HE GETS HIM! "THE ASSASSIN" БАВНО СЕ ИЗПРАВЯ И ИЗЧАКВА VAN DAM СЪЩО ДА СЕ НАГИДНЕ КАТО СЛЕД ТОВА СКАЧА КЪМ ВЪЖЕТАТА И SPRINGBOARD-ВА ОТ ТЯХ ЗА-А-А...OSCUTTER! OSPREAY WITH THE OSCUTTER! ТУК ЛИ ПРИКЛЮЧИВА ТОЗИ МАЧ! OSPREAY ЧУВСТВА БОЛКАТА, НО ВЪПРЕКИ ТОВА УСПЯВА ДА ПРИКОВЕ РАМЕНЕТЕ НА ROB VAN DAM! ИМАМЕ 1.....2....ТР...НЕ! "THE WHOLE F'N SHOW" УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ ПРЕДИ ТРИ!  OSPREAY ВЛАЧИ ТЯЛОТО НА VAN DAM БЛИЗО ДО ВЪЖЕТАТА И ПОСОЧВА ЧЕ ЩЕ ИМА НОВА АТАКА ВДИГАЙКИ ЦЯЛАТА АРЕНА НА КРАКА! OSPREAY СЕ ИЗКАЧВА НА ВЪЖЕТАТА И ОТ ТЯХ ВИЖДАМЕ ЧЕ ПРАВИ...LEAP OF FAITH!!! THE SKY TWISTER PRESS ТОЧНО С ТОЗИ ХОД БЯХМЕ СВИДЕТЕЛИ КАК ОSPREAY СПЕЧЕЛИ СРЕЩУ BRAY WYATT В ПЪРВИЯ ИМ МАЧ! ЩЕ БЪДЕ ЛИ ТОВА ПОБЕДНИЯ ХОД И ЗА OSPREAY ТАЗИ ВЕЧЕР?! РАМЕНЕТЕ СА ПРИКОВАНИ...ИМАМЕ ЕДНО, ДВЕ...ТР---НЕ! ROB VAN DAM ОТНОВО УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ! Цялата публика е на крака! Ospreay мисли какво трябва да направи, за да приключи с този мач! Британецът застава в ъгъла на ринга, затягайки налакътника си и изчаква RVD да се изправи на крака. Ospreay се намира зад Van Dam, а претендента започва бавно да се надига на крака...Ospreay се затичва към RVD за Hidden Blade, но RVD успя да го чуе и заляга! Rob избегна атака на Ospreay и веднага атакува Will със Spinning Heel Kick в главата! Този ритник сваля Ospreay! Шампионът e повален и е в перфектна позиция - RVD се засилва от въжетата и прави ROLLING THUNDER ~! Rolling Thunder върху наранените ребра на Will Ospreay! Опит за туш от Van Dam, но Will също успява да се повдигне преди три! Този мач продължава! Van Dam трябва да атакува сега и го знае! Rob Van Dam се изправя бавно на крака и оглежда цялата зала, а след това скача на третия обтегач! Ospreay е в опасна позиция! Хайде, RVD! Това е твоя шанс! Въпреки болката, Van Dam скача-а-а...НО РАЗМАЗВА ТЯЛОТО СИ В ТЕПИХА! OSPREAY СЕ ОТМЕСТИ! WILL СЕ ОТМЕСТИ В ПОСЛЕДНИЯ ВЪЗМОЖЕН МИГ! VAN DAM РАЗМАЗА РЕБРАТА СИ, НО ВСЕ ПАК СЕ ОПИТВА ДА СЕ ИЗПРАВИ, САМО ЧЕ OSPREAY Е ЗАД НЕГО И ГО ХВАЩА ЗА РЪКАТА ПРАВЕЙКИ RIPCORD HIDDEN BLADE!!! ЕДВА НЕ МУ ОТКЪСНА ГЛАВАТА С ТОЗИ ЛАКЪТ! WILL ВДИГА ВСЕКИ ЕДИН ФЕН НА КРАКА И ИЗПРАВЯ VAN DAM КАТО ЗАКЛЮЧВА РЪЦЕТЕ МУ И ПРАВИ...


13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? - Page 2 AP1GczMbmi-82DyEjgUwgMItZQUeIeoHhDRRvyeHN5ZF1LOx-aegRZSOSgdH1yK7la6H_HAwgUrOSSk7D8ePOgo7BpdagGvTsci-mc7YKiruQ0Aii4tjmygp5JyV51jNKzVwFvckwUY1y7qJj_CSCYDxI1e9=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
STORMBREAKER ~!


Joey Styles: THE STORMBREAKER!!! ДИРЕКТНО В ЦЕНТЪРА НА РИНГА! ROB VAN DAM НЕ ПОМРЪДВА СЛЕД ТОЗИ ХОД! РАМЕНЕТЕ НА ПРЕТЕНДНЕТА СА ПРИКОВАНИ! ТУК ЛИ ПРИКЛЮЧВА МЕЧТАТА ЗА ШАМПИОНСКО ЗЛАТО ЗА RVD ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? - Page 2 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Rainmaker and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? - Page 2 Empty25/3/2024, 15:11

УСПЕШЕН STRORMBREAKER И УСПЕШНА ЗАЩИТА НА UNDISPUTED ТИТЛАТА ЗA WILL OSPREAY, ЗАЩОТО ТОЙ СИ ТРЪГВА КАТО ПОБЕДИТЕЛ ОТ ТОЗИ МАЧ!
Върнете се в началото Go down
 
13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 6. Half Hour Show: Johnny Mundo Open Challenge for Undisputed Heavyweight Championship
» 10. Intercontinental Championship Open Challenge > The Fiend (c) vs. ???
» 8. Jay White open challenge for EU Championship
» 8. Main-Event: TNW Elite Championship Open Challenge > Big Show vs. ???
» 1. Opening: European Championship Open Challenge Singles Match > The Miz (c) vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Pay-Per-Views :: RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024-
Идете на: