Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty16/3/2024, 07:01

Rampage SuperShow: To Be Glorious написа:
На 'Road to PAIN', 'The Aerial Assassin' най-после успя да спечели TNW Undisputed Heavyweight титлата, като няколко седмици след това трябваше да защитава новото си отличие, като го направи повече от добре Първо, Ospreay успя да победи Kazuchika Okada, а след това на два пъти и Bray Wyatt, като след последния си двубой, шампионът заяви, че на 'Rampage SuperShow: To Be Glorious' отправя 'отворено предизвикателство', в което приканва съблекалнята на TNW, а за стръв ще използва именно TNW Undisputed Heavyweight титлата си.[/i]


Ред на излизане и писане:

1. Will Ospreay
2. ???


Referee: Earl Hebner

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty18/3/2024, 17:35



- The following contest a is a singles match for the TNW Undisputed Heavyweight Championship set for one fall!
Introducing first, he comes tonight from Rainham in Essex, England, weight in 231 pounds
He is reigning and defending the TNW Undisputed Heavyweight Championship - Will Ospreay!

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczOyRhvoie6i_DYMWob1rntqoawRR3i3iw84x8pF-mXG7I4wT0SLwSp6Ks9dHx4oQRAvVfMJv_DQIHlJV1Yiwl0_DBcnW3czXYPIYHpyUL5KNi86pIZPULSA0eL8nss-AdlB2l-bHDPOWrDO8E0aSVKs=w370-h208-s-no-gm?authuser=1 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczMMvP7e1xI17yUJsOmAcSbilL65NVikJOfpnuesQQH2poT5ClPEgXsiEfG6LxmZYLrAqjmlLnKBu6XkcUDiNs18G5bV6JrTiiOSz909DdAJJsmo586W8QxJz5XK5LOHiWhuH7D8Hb7VpzBt0w5WqdSm=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

Joey Styles: The Billy GOAT, The 5 Star Machine...THE ASSASSIN пристъпва в Rampage Supershow и определено ще иска тази вечер да бъде както е девиза на това шоу "Glorious" ! Ospreay излиза в началото на рампата под шумни овации в препълнената Royal Farms Arena в Baltimore, Maryland! Преди по-малко от 48 часа Ospreay премина през поредното предизвикателство пред себе си побеждавайки за втори път Bray Wyatt! The Prodigal Son of TNW не се даде без съпротива и определено отстояваше позицията си в мача, опитвайки се да нарани Ospreay по всякакви начини като използва предпазните барикади, столове и дори и маса! По всичко изглеждаше че Wyatt ще спечели мача за Undisputed Heavyweight титлата, но точно когато Wyatt се готвеше да направи финалния си ход, Uncle Howdy отново се появи на рампата и обърка както Wyatt така и публиката отваряйки вратичка и време на Ospreay да  се прегрупира! "Тhe Giants Slayer" след това набра инерция с силни ходове в арсенала си атакувайки множествено главата на Wyatt с лакти и след това финално вдигайки го и завършвайки мача с брутален Stormbreaker в средата на ринга и отбелязвайки още една защита на Безспорната титла на TNW! Двойният световен шампион застава в началото на рампата и прави своя таунт заедно с публиката. Ospreay след това слуша овациите и продължава с бърза крачка към ринга! Усмивката на Will не може да слезе от лицето му от това невероятно посрещане в Royal Farms Arena. Ospreay застава до  ring apron-a където си поема въздух и след това виждаме как влиза на ринга. Ospreay тази вечер ще се изправи срещу мистериозен противник, който никой той знае, нито нашия коментаторски екип но в този мач титлата на Ospreay ще бъде заложена на карта! Toва ще бъде изключително труден мач за Will предвид факта че Ospreay излиза от победа и защита на Undisputed титлата в мач без дисквалификации срещу Bray Wyatt и сега без почти никаква почивка, без никаква подготовка Ospreay ще трябва да се адаптира за противник без да знае кой! It takes some balls to be Will Ospreay, right now! "The Giants Slayer " се качва на обтегачите и прави своя таунт заедно с публиката. Ospreay слиза след това от въжетата, но публиката продължава да е пее и скандира името на Ospreay в ритъм, невероятно! Ospreay благодари на феновете и сваля горната част от екипа си, заемайки своя ъгъл и чака появата на своя мистериозен опонент!

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczPme6Dw68jyy0-RJTJ3DjEudUHRLxynmewUTyGhdCIMLPEXwQnLJaDZA-cqiqWbFhiTNAiQHLB1QmaZYmvf1lcsqQ6esaRbRHKPRzuVAhxMDVdMvMaqJz84jX4W2_uo9paLm5pR7d3M5VFXIzT4U7DS=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
---------------------------------------------------------

--OSPREAY, OSPREAY
OSPREAY, OSPREAY

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczNwU9wYpXI1h1IaqVxhnBhCA6J64YQLy3QF_z9t9mBzdG3rDlmFWx4Fy3kKTau8IeOV2Cb9RnwTANv7aERJC-k90t_0pMNqsf54pu6tFLKfqYGmFteDYc3eVEav2e4rnddqb5srhe5JrQ0ZCCuV4Ny_=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
--OSPREAY, OSPREAY
OSPREAY, OSPREAY

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Pete Apple, FreeRiver, Yuliyan, Rainmaker, Whole Dam Show, Chris Wolf BG, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Whole Dam Show
New User
New User
Whole Dam Show


Join date : 28.06.2016
Posts : 21
Age : 21

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty19/3/2024, 18:25

Jim Ross: КОЙ ЩЕ БЪДЕ ТАЙНСТВЕНИЯТ ОПОНЕНТ НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН - УИЛ ОСПРИ, ПРЕДСТОИ ДА РАЗБЕРЕМ СЛЕД БРОЕНИ СЕКУНДИ.. СВЕТЛИНИТЕ В ЗАЛАТА ИЗГАСВАТ, ПРОЖЕКТОРИТЕ НАМАЛЯВАТ СВЕТЛИНАТА СИ, МУЗИКАТА В ЗАЛАТА УТИХВА, ФЕНОВЕТЕ ТРЕПЕТНО ОЧАКВАТ КОЙ ЩЕ СЕ ПОЯВИ ОТ ГОРИЛА ПОЗИЦИЯТА В КОЯТО СЕ НАМИРА В МОМЕНТА.. ОСПРИ ЗАПОЧВА ЛЕКО ДА ЗАГРЯВА КАТО В СЪЩОТО ВРЕМЕ ПОГЛЕДА МУ НЕ СЕ ОТЛЕПЯ ОТ ТИТАНТРОНА..



Jerry Lawler: IT'S ROB VAN DAM! ВАН ДАМ Е ТУК В TOTAL NONSTOP WRESTLING! СЛЕД ТОЛКОВА МНОГО ВРЕМЕ ОТСЪСТВИЕ, ВАН ДАМ Е ТУК И МУЗИКАТА МУ 'ONE OF A KIND' ГЪРМИ МОЩНО ИЗ ЦЯЛАТА ЗАЛА! ФЕНОВЕТЕ НЯМАТ ТЪРПЕНИЕ ДА ГО ЗЪРНАТ.. ЕТО ГО И НЕГО - РОБ ВАН ДАМ - MR. PPV, MR. MONDAY NIGHT! THE WHOLE F'N SHOW Е ТУК В ЗАЛАТА НА TNW!

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczNVaFuiFIMQSiC9lO4sCWNDVZ41w1kKUouQAEEQDw3oBd0J39SC42OpG4zYdRjTB2Mq5LUL5ckp6GLVj3KbR5n9zEyeSDCiV7H-qnSA0j3hyZCKiyOqmjK8z2Sf6qHrYe2MrlXD2H7XxcddwGf9mHgy=w250-h188-s-no-gm?authuser=0

- And his opponent,
from Battle Creek, Michigan,
weighting at 235 pounds
- ROB VAN DAM!

Jim Ross: Краля на екстремността е отново тук, на ринг на TNW, готов да отмъкне титлата на Уил Оспри, който знае какво го очаква и знае капацитета на силите на Ван Дам, Оспри знае на какво е способен легендата на ECW, знае уменията във въздуха а и не само, знаете, че РВД е доста силен и може да вдига 2 пъти колкото теглото си. Е, очаква ни със сигурност един доста интересен мач, двамата са супер атлети от високо ниво, които винаги дават всичко от себе си и са готови да стигнат до върха в името на това да са шампиони, и то що се отнася до най високата титла, а именно Световната титла на Total Nonstop Wrestling. Феновете в залата са в екстаз и със сигурност не са очаквали, че точно Роб ще е тайният опонент на Уил Оспри, изненада на всички както и за нас. Ван Дам стъпва смело по рампата на път към ринга и знае, че за да победи Оспри трябва да покаже всичко от неговията арсенал с който разполага.

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczN3oKsC9n6Fq7N22_6ZpAOR7NadTMGO49L-mDGJqEHV0LNDOBV5M0Rw83Z8p67CXlcbpMMJM_Km8qpF8VtoIBecipxdwt8ElEbJ1xzOA1W1Rry5WvxE01tEyiKqA6ZE2ckoIN1FsueZOrb6x3b2dIHD=w250-h188-s-no-gm?authuser=0

Jerry Lawler: Ван Дам е почти около ринга и започва да изкачва металните стълби. Оспри го чака на ринга готов да се впусне в битка в това да защити пояса си и да си тръгне като все още шампион на компанията, от своя страна пък Роб Ван Дам е надъхан да даде всичко от себе си и да победи Оспри, за да стане изненадващо след завръщането си преди малко, новият Световен Шампион. Всичко е почти готово, съдията е на ринга, обявяващият излиза от него, Ван Дам минава през въжетата, а Оспри дава титлата на главният арбитър в срещата за да започне след броени секунди мача между Уилиям Оспри и Роб Ван Дам. Време е да видим, дами и господа, всичко е готово, музиката на Ван Дам спира, феновете започват да скандират 'This is Awesome', рефера застава между тях двамата и всеки момент гонга ще бъде бит за да видим кой ще си тръгне като Световен Шампион на TNW тук в Royal Farms Arena! ..

Dimarata, Yuliyan, Rainmaker, Chris Wolf BG and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty19/3/2024, 20:35

RING THE BELL!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty20/3/2024, 17:58

Joey Styles: Дами и господа, чувате ли само тези овации и за двете суперзвезди на ринга на Total Non-Stop Wrestling ?! Още докато Earl Hebner вдига Undisputed Heavyweight титлата феновете са раздвоени и цялата Royal Farms Arena бива обсипана от "Let's go, Ospreay...RVD" "Let's go, Ospreay...RVD" скандирания! Двамата мъже бавно излизат от ъглите си, а усмивките по лицата и на двата показват че нямаха търпение този мач да започне! Rob Van Dam е един изключителен атлет, изявен кечист по целия свят и легенда на Extreme Championship Wrestling! Изключително много опит на ринга и извън него за "The Whole F'n Show", който прави своя дебют през 1990! Ospreay само за сравнение е роден през 1993 година, когато RVD е правил своите първи крачки в този бизнес, Will още дори не е бил роден, но през сегашната 2024 Will Ospreay е по-добър от всякога и се справя срещу всеки един, който излезе срещу него. Сигурен съм че Ospreay знае много добре стила на Van Dam и е фен на работата му, тази вечер Ospreay има не лесната задача да победи Rob Van Dam и да запази The TNW Undisputed Championship, докато RVD ще бъде сериозна опозиция и реална заплаха за Ospreay за това да му отмъкне титлата в тази среща. Да, Van Dam не е вече активна суперзвезда на WWE или TNA Impact, през последните години Rob Van Dam не е спирал да взима участия в главни федерации като All Elite Wrestling, Pro Wrestling NOAH в Япония като и independent федерации като WCPBTW Lightning Strikes, ирландската ОТТ Wrestling! И точно в този момент Rob Van Dam се готви да покори и Total Non-stop Wrestling! Ospreay и Van Dam се вклобчват един в друг като имаме борба за надмощие между двамата! Van Dam успява да пребори за момент Ospreay като го притиска към въжетата, но имаме clean break между двамата...RVD се дава няколко крачки назад и след това и двамата отново се вклопчват! Collar and elbow tigh-up между двете суперзвезди! Ospreay успява да заключи Headlock върху претендента от Battle Creek, Michigan но Rob Van Dam избутва Ospreay към въжетата! Ospreay rebount-ва като се изстрелва от тях и поваля Van Dam с shoulder tackle, но Rob Van Dam се изправя доста бързо!

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczO67x762ECG8Am9mhroR2-S-f2j4b6uUVsj-g3v2arVFammk2TAp1ceYVhNlmj0FBhcxPH3nkcnK75Zyv_6-TNVYlwa1koFrDYg8o0DCf520mspx0FquKVuLzo4_Gr_iHjeDS7voRiLQAny6PbcxjxD=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

Matt Striker: Кратък staredown между двамата и след това RVD атакува с ритник в корема и пробва да засили Ospreay към въжетата, William прави обрат и след това прескача Rob Van Dam с leap frog като опитва да използва своите крака да го преметне след това на тепиха - типична маневра именно на Mr. Saturday Night! Van Dam, обаче не се хваща на кукичката и опитва sliding forearm, Оspreay избягва атаката! William се надига по-бързо и тук "The Assasin" опитва Roundhouse Kick, но Van Dam заляга! Rob пробва десен удар, Ospreay блокира - ритник oт Will също бива париран от претендента! Lariat от RVD, Will минава под ръката на Rob Van Dam и опитва Handspring в атака с изстласкване но Ospreay бива хванат от "The Whole F'n Show", който прави German Suplex, но Ospreay се приземява на крака! Изключително! RVD го беше хванал във въздуха, но рефлексите на Undisputed Champion-a нямат равен! Ospreay моментално в странична посока се засилва към въжетата и от тях springboard-ва за OS-CUTT....НЕ! Rob Van Dam успява да го задържи и спира инерцията на Ospreay като го бута назад към въжетата...Will се изтласква от тях и пробва нова атака, но Van Dam го блокира с Hip Toss в Headscissors counter от британския двоен шампион от Essex! Rob Van Dam светкавично се измъква и двамата мъже се връщат във фаза първа! WOW! Просто WOW! От нула до сто за стотни от секундата! Всеки един фен в Royal Farms Arena е на крака след това раздаване на картите между Rob Van Dam и Will Ospreay! Ход за ход двамата се опитваха да се надхитрят, но така и никой не взе надмощие! И двамата застават в ъглите си под ръкопляскането на феновете. Rob бавно се доближава до Ospreay като подава ръката си. Ospreay отива до Van Dam и също подава своята ръка като имаме джентълменско ръкостискане между двамата, но...RVD не пуска ръката на Ospreay а го придърпва към себе си за waist lock! Will с лакът в главата се освобождава и се засилва от въжетата от където изненадва Rob Van Dam с Flying Headscissors Takedown ~! Ospreay просто се движи толкова бързо, никакъв момент за реакция от Van Dam, камо ли за блокиране на този ход!

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczMLW-kRViVYtXKwsfYXN8z7JEG3A5vi_kqLxNTEcBK68MxALx6a2E6f0TiP0zoFE7kp5Sp1pTxBBVnFJF2tMbseTDS12aKLAULRKOc-WnyLL2Y4lDJk-ZqkbqfvaVRd-EtcAjbP7nonl0ExRr5MExBa=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

Joey Styles: Rob Van Dam излиза извън ринга! Претенднетът се опитва да се прегрупира, но не осъзнава че е в зоната за извънредно кацане на Undisputed Heavyweight Champion-a! Ospreay изчаква "The Whole Dam Show" да се изправи, а след това се изстрелва върху претендента с CROSSBODY OVER THE TOP ROPE!!! Феноменално изпълнен въздушен ход от Will Ospreay, с който той поваля Rob Van Dam извън ринга! Ospreay поздравява една от агитките на United Empire! Тази вечер RVD е на домашния терен на Ospreay, ще успее ли да обърне срещата завърналата се легенда на ECW, предстой да разберем!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

FreeRiver, Rainmaker, Chris Wolf BG and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Whole Dam Show
New User
New User
Whole Dam Show


Join date : 28.06.2016
Posts : 21
Age : 21

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty21/3/2024, 22:54

След тази развръзка в мача в момента наблюдаваме Оспри, който осъзнава, че съдията е на 6 .. вече 7, от отброяването и Оспри играе на хитро и се втурва под въжетата, но моментално след това отново ги напуска по същия път и кара рефера да започне отново отброяване до 10. Ван Дам все още не може да се съвземе след това Crossbody което видяхме от Световния шампион на TNW, който показва, че държи нещата в своя полза за момента. Оспри грабва Ван Дам за косата и опитва да го повдигне на крака и успява, Ван Дам е отново на крака но с усилията на Оспри, който сега го сграбчва за рамото и опитва да го засили към барикадата.. Оспри го засилва към нея, но в последния момент Роб Ван Дам успява да контрира нещата и сега е Ван Дам, този който запраща Оспри право към барикадите и успява.. Оспри увисва на барикадите като се тряска право в стомаха в най горната им част! Ван Дам показва сили, които могат да го върнат на победна позиция в мача и успява да обърне нещата в своя полза. Отброяването обаче бива забелязано от Ван Дам и сега Роб вдига тялото на Оспри и успява да го вдигне на крака и запраща тялото му под въжетата и тялото на Оспри е в центъра на ринга. Ван Дам се качва на ръба на ринга като си помага с въжетата набирайки се на тях и след сграбчва най-горното въже на ринга.. Ван Дам скача отласква се нагоре и прицелва крака си право в шията на Оспри..Slingshot Legdrop! Врата на Оспри почервеня от този крак на Ван Дам, който след това веднага се втурва към крака на Оспри и го повдига .. 1 ... 2 .. дали Ван Дам ще успее да сграбчи титлата? НЕ! Повдигане от Оспри! Ван Дам заключва шията на Оспри в Headlock и започва да стиска здраво започвайки да обработва шията му. Оспри обаче не след дълго успява да стане на крака докато Ван Дам все още го държи и Оспри успява да забие лакътя си в корема на Ван Дам, който отпуска захвата след този контра-удар на Оспри, който сграбчва рамото му и засилва Ван Дам към въжетата, Роб лети към тях и след това право към ръцете на Оспри.. но Ван Дам успява да се съвземе в последния възможен момент и да приложи Clothesline! Оспри пада, но опитва веднагически да стане, но Ван Дам успява да го сграбчи за шията и да го претъркули.. СЛЕД КОЕТО ВАН ДАМ СЕ ПРИЦЕЛВА И СКАЧА ОТ МЯСТО..

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczMtdqYCu0wvP61l1_jHH7pZCLG4xIUSLP6ZUOX7Cp4sI51pmtBTvL1mJzpT_CjDHlP6a4R6pBgOGBp7uTy6LYEbtbhhhBYAIh_h79KLPV5ObVaox7aHk0o61TvvPYxNIxOzs85le3bmxcgMAW9xXh8F=w250-h188-s-no-gm?authuser=0

SPINNING LEGDROP!

Прекрасен ход от Ван Дам! Прекрасен Legdrop право във врата на Оспри. Ван Дам обаче не се втурва за туш, а започва да нанася десни удари в областта между брадичката и рамената, продължавайки с тази зачервенена зона на Оспри. Ван Дам прави серия от удари с дясната си ръка, а след това поставя крака си и започва да го натиска във врата на Уил Оспри, който започва да крещи с цяло гърло от страшната болка. Ван Дам, обаче, се спира и се повдига на 2 крака, като поема за момент дух и започва да чака Оспри, да покаже някакъв признак, че може да се върне в срещата. Ван Дам застава в един от ъглите на ринга и чака Уил Оспри, който след секунди успява да намери сили и да се набере на въжетата за да успее да стане на крака и продължи мача. Оспри се вдига, а Ван Дам изчаква точния момент в който да тръгне и го намира, Оспри обаче забелязва шумотенето на Ван Дам и успява да скочи над Ван Дам, който минава под него и лети към въжетата, огражденията на ринга отласкват Ван Дам отново към Оспри, който ляга плътно към пода, а Ван Дам го преската като минава над него и отново използва въжетата, този път от другата страна.. Ван Дам лети към Оспри, който се е навел и чака Ван Дам, обаче 'The Whole F'n Show', го посреща с ритник в лицето като успява да замае за секунда Оспри, след това Ван Дам посяга с левият си крак за да нанесе удар, но Оспри успява да сграбчи крака му, но това не спира Ван Дам да измисли изход от ситуацията и Ван Дам скача високо нагоре като замахва с десният си такъв, обаче Оспри отново успява да се отърве и заляга с главата, като ботуша на Ван Дам минава на сантиметър от него.. Ван Дам се приземява на 2 крака и веднага след това скача назад и успява да нанесе невероятен.. Stepover Back Kick! Без дори и да види къде точно се намираше Оспри, Ван Дам успя по усет да нанесе този удар и да приземи тялото на Уилиям Оспри на тепиха! ВАН ДАМ СЕ ЗАТИЧВА КЪМ ВЪЖЕТАТА И СТИГА ДО ТЯХ, ИЗПОЛЗВА ЦЯЛАТА ИМ СИЛА И ПРАВИ НЕВИЖДАНО КОЛЕЛО С ДВЕ РЪЦЕ, АКРОБАТИЧНО С ДВЕ РЪЦЕ, ПРИЗЕМЯВАЙКИ СЕ С ГЪРБА СИ КЪМ ОСПРИ И СКАЧАЙКИ ОТНОВО КЪМ ТЯЛОТО МУ ТОЗИ ПЪТ НАЗАД И ВИСОКО НАГОРЕ ВЪВ ВЪЗДУХА ЗА...

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczP6NNjQBQr8WjIbmaK-mu8G8my5CtRrovvZJP-Iuuz5bnJbAZ8qvJuqrrzpzkMn1rkjqS12NpT8DbXSEKjUS6NLEIUGig4a-PvjUaKbcQLng893KqbOs64wKrOfJikCs0kx5TtbTMTvsiaAmU0zW0zv=w250-h188-s-no-gm?authuser=0

CARTWHEEL MOONSAULT SPLASH!

НЕВЕРОЯТЕН ХОД ОТ ВАН ДАМ! ОСПРИ Е НЕПОДВИЖЕН! СЪДИЯТА Е ГОТОВ ВСЕКИ МОМЕНТ ОТ ВАН ДАМ ДА СЕ ВТУРНЕ НАД ОСПРИ И ДА ПОВДИГНЕ КРАКА МУ ЗА ДА ОПИТА ДА ГО СЛОМИ И ГРАБНЕ ЗЛАТОТО ОТ НЕГО! РОБ ГО ПРАВИ И ПОВДИГА ДОРИ И ДВАТА МУ КРАКА НА СВЕТОВНИЯ ДЕЙСТВАЩ ШАМПИОН, СЪДИЯТА ЗАПОЧВА .. 1 ... 2 ... КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ В СРЕЩАТА И ДАЛИ ВАН ДАМ ЩЕ УСПЕЕ СЛЕД ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН АКРОБАТИЧЕН ХОД, КОЙТО УСПЯ ДА ИЗКАРА ОСПРИ В НОКДАУН?! ... КАКВО ЩЕ СТАНЕ?

Dimarata, Rainmaker and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty22/3/2024, 10:35

AND WE GOT A KICK-OUT AT 2! BUT THE CHAMP IS INDEED IN A SERIOUS DANGER RIGHT NOW! HIS REIGN IS IN DANGER! WILL RVD BE ABLE TO DETRONE OSPREAY?
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty22/3/2024, 16:25

Joey Styles: Феноменално изпълнен ход от "The Whole F'n Show"! Rob Van Dam показва че не е изгубил форма и се движи изключително добре in the squared circle успявайки да набере важна инерция в този мач срещу Will Ospreay! Въздухът на шампиона беше изкаран след този Cartwheel Moonsault Splash, но Van Dam закачи крака си докато се опитваше да прикове раменете на Ospreay! Rob Van Dam загуби ценни секунди докато прикове раменете на шампиона по най-оптималния начин и така Will намери допълнителни сили да се повдигне! Rob Van Dam знае че трябва да продължи офанзивата си колкото и издръжлив да е Will Ospreay...Всеки мъж има своя лимит. Ospreay бавно се изправя на крака, получава нов ритник то RVD! "Мr. Saturday Night" притиска с крак гърлото на Ospreay докато шампиона е приклещен между сглобките! Rob Van Dam крие изключителна сила в краката и може да покрие огромна дистанция само с едно движение! Експерт по карате и Tae Kwon Do...Rob Van Dam се дава няколко крачки назад, а Ospreay се свлича извън ринга. RVD последва шампиона и го изправя на крака където опитва да го вдигне и да го вреже в барикадат-а-а, но Ospreay успява да блокира! Will пробва да избута претендента от Battle Creek към стоманения кол, който държи ринга, но RVD също набива спирачки се спира преди главата му да се бе отбелязала в ring post-a! Ospreay отива до Rob Van Dam, получава ритник отново в ребрата! Back kick от "The Whole Damn Show", Van Dam захваща Ospreay и прави рязко DDT ИЗВЪН РИНГА!!! Rob Van Dam е дошъл тук, за да постави Will Ospreay пред огромен тест и няма да играе никакви игрички! Никаква милост от легендарния ECW Alumni! Van Dam изправя бавно Ospreay като успява да го върне на ринга точно преди 9! Rob Van Dam също влиза между въжетата като тук ще опит да тушира шампиона - Undisputed Heavyweight Championship е заложена на карта, тук ли приключва всичко за Ospreay 1....2.. --НЕ! Повдигне от Will Ospreay! "The Assassin", "The Title Collector" остава в срещата! Ново успешно повдигне от Ospreay, a Van Dam мисли какво да направи! Ospreay се опитва бавно да се надигне, но бързо бива спрян от ритник на Rob! "Mr. Saturday Night" веднага рита Ospreay в лопатките и след това прилага захват върху британеца! Chin Lock от RVD за момент докато не пуска Will като отново го сваля по гръб с нов ритник и веднага след това прави Standing Senton! Van Dam стовари цялата си тежест за пореден път върху Ospreay! Вместо да пробва туш, RVD прави нов захват върху Will приковавайки го с ножици около тялото! Краката на Rob Van Dam са оплетени върху тялото на шампиона! Споменахме вече колко са силни краката на Van Dam и само си представете трудностите с който се бори този мъж в момента да се измъкне от този захват! Ospreay успява да премести тялото си заедно с това на RVD и успява да стигне до въжетата, което кара Rob да пусне захвата! Will използва въжетата да се нагине, но няма нито миг почивка за шампиона, който този път бива прикован в Cravate Lock от Rob Van Dam! RVD влачи Ospreay в средата на ринга докато го държи в захвата, след което за момент го пуска и транзира моментално в Snap Suplex! Същинска класа от Rob Van Dam! Всеки ход, всеки захват е изпълнен с финес! "Mr. PPV" прави бърз опит да тушира шампиона, но Will отново се надига! William отново се намира в ъгъла на ринга като отново се намира на крака, RVD забива два бързи десни удара последвани от Lariat от RVD! Претендентът се засилва от въжетата и ще опита нова атака, но Ospreay заляга! Шампионът на свой ред се опитва да се засили, но Van Dam го посреща със Snap Bridging Northern Lights Suplex! Раменете на Ospreay директно остават приковани на тепиха, RVD успява да задържи тялото си и имаме нов опит за туш, но Will се повдига! Van Dam не спира с тези ходове да обработва гръбнака на Ospreay, но до кога ли ще издържи Will на тези атаки. Британецът бавно се надига...RVD ще пробва нов ход, може би Saito Suplex, но Ospreay...

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczOCDOf3Ug9NNlu6o3lbOIwLEYkrPs3Jes1G1I4eBbFGOa1j05gsnU04CacvnfkBEVfGIZ2teAHXLDOiQQGa9eNQOH--4Fz45y1hjd2pUt6JE7GsD2cGo4hNs72LcomjCsW-sMs_tQjLcGhV2-4lH2BC=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

Matt Striker: Ospreay успява да блокира този опит от Rob Van Dam с лакти в главата, но RVD веднага врязва Ospreay с Lariat в тила...Van Dam се засилва, но бива изненадан от Ospreay, който прави Assassin wallrun по тялото на претендента последван от Step-Up Enzuigiri в главата! За момент Rob Van Dam зашеметен и това позволи на Will да го засили към въжетата...RVD успява да направи обрат запращайки William към тях, само че Ospreay се изтласква с крака от тях и прави Handspring Corkscrew Enzuigiri - The Damage Reflex ~! Това беше контрата от която Will Ospreay имаше нужда! Този ход дойде от нищото за Rob Van Dam! Феновете са на крака, а Ospreay се опитва да се приближи към ring apron-a! Аплодисментите за тези двама мъже се чуват в цялата Royal Farms Arena! Ospreay вдига публиката на крака и изчаква Rob Van Dam да се изправи като след това прави-и-и...ASSASSSIN'S FOREARM ~! Директен удар в главата на Rob Van Dam! RVD бива свален от Ospreay! Раменете на "The Whole Damn Show" са приковани...тук ли приключва всичко за RVD ? Имаме 1....2.....не! Повдигне от Van Dam! Този мач продължава! Ospreay се изправя на крака и се доближава отново до RVD. Will забива няколко ритника в главата на Van Dam, след което го хваща и ще пробва може би Stormbre--...НЕ! Rob успява да го блокира като минава под ръката на Will, но получава лакът от Ospreay! Will се засилва, но получава Uppercut, RVD опитва нов ритник...Ospreay моментално вдига ръцете си да се предпази, и това отваря възможността за Van Dam да направи ново DDT върху Ospreay! В средата на ринга! Нов опит за туш от RVD, но британската суперзвезда и Undisputed Heavyweight Champion не спира да се бори! Ново повдигане от Ospreay! Van Dam вдига Ospreay на крака като готви нов ход върху Will, RVD заключва ръцете на Ospreay като опитва да го вдигне, но Ospreay използва десния си лакът и така за момент се освобождава! Chop от Ospreay, абсорбиран от Rob Van Dam! Двамата се борят за надмощие...за момент изглежда че RVD отново излиза напред в това съревнование като опитва да вдигне William за нов Suplex, но "The Assassin" изненадва ECW легендата със Stunner! Counter от нищото от Ospreay! Rob Van Dam прави грешката че обръща гърба си към Ospreay, защото това възможността за Ospreay да реализира..

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczNJh5j93mSZErFqZDncQORjYVVrqC-aUOzvRCdVOhokyreTzrKwYrlZM5oq4dr7YwuBObTuMEFVpLkdO31JMUXRnGr3mnZtHyWJ8o93IlzeuZ58becpzKCPjY4gwmvQfCcCkn_y0vq1W9kd2bJo_GKO=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

SAVING GRACE ~!


Matt Striker: OSPREAY УСПЯВА ДА СТОВАРИ ЦЕЛИЯ ГРЪБНАК НА VAN DAM ДИРЕКТНО В ЦЕНТЪРА НА РИНГА! ОСВЕН ТОВА VAN DAM НЯМАШЕ КАК ДА ПРЕПАЗИ ГЛАВАТА И ПАДНА СЪЩО И НА ТИЛА СИ! OSPREAY НЕ ГУБИ НИТО СЕКУНДА И ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ НА VAN DAM! ТУК ЛИ ПРИКЛЮЧВА ВСИЧКО ЗА ЗАВЪРНАЛИЯ СЕ ROB VAN DAM ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Rainmaker and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty22/3/2024, 16:27

1.....2.....НЕ! ИМАМЕ ПОВДИГАНЕ ОТ ROB VAN DAM!
Върнете се в началото Go down
Whole Dam Show
New User
New User
Whole Dam Show


Join date : 28.06.2016
Posts : 21
Age : 21

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty24/3/2024, 16:07

Невероятен ход от Оспри, който бе на косъм да запази успешно пояса си и да си тръгне от шоуто като все още световен шампион на TNW. Знаете, че Оспри не знаеше кой ще бъде опонента му до последно, докато Ван Дам знаеше и имаше време да се подготви психически и физически и също така да изучи стила на Оспри и неговата игра на ринга. Но, все пак знаете, че и двамата са невероятни атлети и таланти и където и с когото да се бият те извличат максимално от техният потенциал на тепиха. Оспри сега застава над тялото на Ван Дам и го наблюдава как Роб бавно започва да лази към въжетата за да си помогне с тях. Ван Дам стига до тях и започва да се набира нагоре по тях за да стане на крака и продължи мача, Оспри обаче не предприема никакви действия за момента, а само наблюдава как Ван Дам си помага да стане. The Whole F'n Show, успява да се набере на въжетата и да се изправи на крака за да продължи мача. Ван Дам се обръща, а Оспри го посреща с десен удар в слепоочието, Оспри сега се навежда и докато Ван Дам е замаян, Оспри го вдига на раменето си и опитва да направи нещо зрелищно, всеки е затаил дъх и чака да види какво ще стане.. Ван Дам е в безсъзнание, а Оспри го отласква нагоре и опитва да го тръшне на тепиха.. ВАН ДАМ ОБАЧЕ КОНТРИРА! Tornado DDT! Ван Дам успя да се върне на време в мача и да контрира по прекрасен начин този ход на Оспри, за да продължи активно в срещата и запази шансовете си за златото! Двамата сега лежат изтощени на ринга, обаче по свежият за момента е Ван Дам, който става по-бързо от Уил Оспри и Ван Дам посяга към краката на Оспри! Ван Дам по-някакъв начин ги оплита и успява да се обърне с гръб към Оспри като си слага неговият крак някъде измежду тези на опонента му и го заключва в - Muta Lock! OMG! Ван Дам опитва може би да спечели срещата с предаване от страна на Оспри! Ван Дам прилага захвата на Мута, а Оспри се чуди какво да прави от страшна болка.. рефера застава близо до лицето на Уил Оспри и започва да го разпитва дали това ще е края за него.. Оспри обаче не се предава и поклаща глава за знак - не! Ван Дам продължава да натиска и натиска, а Оспри започва да пълзи бавно до долното въже, докато Ван Дам все още е на гръбнака му. Въжетата обаче са далеч за ръката на Оспри, който обаче от своя страна не се спира.. ии Оспри успява да се хване за долното въже и да разбие захвата на Ван Дам, който е принуден да спре с него! Ван Дам става на крак и си поема глътка въздух, докато причаква Оспри да стане, Уил обаче продължава да лежи и това изчерпава търпението на Ван Дам, който собственоръчно го вдига на крака и го вкарва обратно в срещата.. ВАН ДАМ ГО ГРАБВА ЗА РАМОТО И ГО ЗАСИЛВА КЪМ ОПТЕГАЧИТЕ.. ОСПРИ УВИСВА С ГЪРБА КЪМ ВЪЖЕТАТА.. ВАН ДАМ ПРАВИ ПРЕДНО КЪЛБО И СКАЧА ДИРЕКТНО ВЪРХУ ТЯЛОТО МУ И СЛЕД ТОВА УСПЯВА ДА ГО ИЗТЛАСКА НАЗАД..

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczM9ySl0SR4wOEd95M9G7jcJkrkukrHt-vlZpWp4-xuTIXQsYmO7PtUPz5oZJ1NiX6fvoisylUGiJepmh4SzHPfHLDCaOaLU9P9fqxiOyq4EQIV39Eibo8Q5uVCyJFuWzjBWXXJsmJ1nhsDEY3Fa4nEo=w250-h188-s-no-gm?authuser=0

ROLLING MONKEY FLIP!

Атлетическо изпълнение на ниво от Роб Ван Дам, който показва прекрасни умения срещу Оспри и този Monkey Flip! Уил Оспри лежи на центъра на ринга, а Ван Дам ще опита туш за да приключи срещата .. 1 ... 2 ... и повдигане от шампиона на Total Nonstop Wrestling! Ван Дам сега пада на колене и застава до Оспри, като след това увива отново лакътя си около шията му, като продължава атаката към наранената зона, която е врата на Оспри в този мач. Оспри започва леко да се души, а Ван Дам отпуска захвата сега и посяга с крака си към същата тази област, като този път си увива долната част на коляното около врата на шампиона! Оспри е в малко неприятно ситуация, защото той трябва да намери решения за да излезе от този захват. Оспри намира начин и нанася удар в брадичката на Ван Дам, като го кара да отпусне този захват и да се отдръпне за момент назад. Оспри успява да стане, а в този момент Роб Ван Дам също става и двамата се намират в центъра на ринга. Двамата за поглеждат за секунда и Оспри нанася десен удар към Ван Дам, който отговаря със същото нещо, последвано от удар от Оспри и още един контра удар на Ван Дам, Оспри обаче успява да забие крака си в капачката на коляното на Ван Дам, който пада за момент на едно коляно.. Оспри се затичва към въжетата за да използва силата им, обаче през това време Ван Дам успява да стане и да тръгне към Оспри моментално, като успява да го изненада в гръб и да му забие саблен удар с който да го запрати извън въжетата! Оспри е извън ринга, а Ван Дам минава през второто въже и засатава на ръба на ринга, като причаква Оспри, който в този момент леко се повдига на едно коляно, а Ван Дам скача и успява да забие Double Axe Handle! Оспри бива запратен в друго измерение за момент, но все още е на едно коляно, а Ван Дам успява да го грабне и да му приложи моментално - DDT! Оспри е в технически нокаут, а Ван Дам забелязва съдията, който е на 4 ... 5 .., и се претъркулва под долното въже, разбива отброяването и се втурва към най-горния обтегач в ъгъла на ринга, като застава с гръб към Оспри, причаква го да стане.. Оспри започва да се съвзема леко и се обръща към Ван Дам, който от своя страна в точния момент скача и лети право към тялото на действащия шампион.. Diving Moonsault Plancha! MAMMA MIA! Невероятен ход от Ван Дам, който не спира да лети в този мач и да показва каквото има в арсенала си за да прикове и сломи шампиона на компанията за върховната мечта на всеки един в тази компания да притежава световната титла! ВАН ДАМ СЕГА ПОВДИГА ОСПРИ И ГО ВРЪЩА НА КРАКА, А СЛЕД ТОВА ГРАБВА РАМОТО МУ И ГО ЗАПРАЩА ПРАВО КЪМ БАРИКАДИТЕ, ОСПРИ ЛЕТИ КЪМ ТЯХ И МИНАВА ДИРЕКТНО НАД ТЯХ ...

13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? AP1GczMFK2laFFScK0RrbAIHM_zBDiLVRxKaFHe0hpaJe4w5i5Pis9IGadAFb-TiDexyCkZI6CfWaRB5rBa22spMDg6KYSTp2gnBD5ll6FHjRoFnTPtl1asP0zC4vGB6LNlZZDv5vcQj_uLX9D6dNseehs3R=w250-h188-s-no-gm?authuser=0

СЪДИЯТА Е НА 5 ... 6 .., А ДВАМАТА СА ВСЕ ОЩЕ ИЗВЪН РИНГА! ДАЛИ ТОЗИ МАЧ ЩЕ СВЪРШИ В ДВОЙНО ОТБРОЯВАНЕ ИЛИ ТЕ ЩЕ УСПЕЯТ ДА СЕ ВЪРНАТ НА РИНГА ЗА ДА ПРОДЪЛЖАТ ТОЗИ МАЧ! ТЪРПЕНИЕТО НА СЪДИЯТА Е ИЗЧЕРПАНО И ТОЙ Е ИЗНЕРВЕН, КАКВО ЩЕ СТАНЕ В ТОЗИ МАЧ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING И КАК ЩЕ СВЪРШИ ТОЗИ МАЧ МЕЖДУ УИЛ ОСПРИ И РОБ ВАН ДАМ? ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???   13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship - 'Open Challenge': Will Ospreay (c) vs. ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 6. Half Hour Show: Johnny Mundo Open Challenge for Undisputed Heavyweight Championship
» 10. Intercontinental Championship Open Challenge > The Fiend (c) vs. ???
» 8. Jay White open challenge for EU Championship
» 8. Main-Event: TNW Elite Championship Open Challenge > Big Show vs. ???
» 1. Opening: European Championship Open Challenge Singles Match > The Miz (c) vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Pay-Per-Views :: RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024-
Идете на: