Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. In-Ring Promo /w Ricky Starks

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty
ПисанеЗаглавие: 11. In-Ring Promo /w Ricky Starks    11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty9/11/2023, 10:51

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Absolute
Premium Member
Premium Member
Absolute


Location : New Orleans, Louisiana
Join date : 13.01.2011
Posts : 7
Age : 34

11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo /w Ricky Starks    11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty9/11/2023, 21:21

* * * *

THE REVOLUTION
IS TELEVISED!~




- Ladies and gentlemen, please welcome to Total Nonstop
Wrestling, "ABSOLUTE", Ricky STARKS!!!~

11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  ZAJw6Aj 11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  EvV40TG

Затаете дъх, наострете уши и отправете хубав поглед към началото на рампата! Време е за шоу от най-високо класа. В Total Nonstop Wrestling пристига атлет, призван да бъде на върха. Той е роден за светлината на прожекторите, рано или късно светът ще бъде в краката му и той ще бъде световен шампион!!! Това гласеше един от най-популярнинте вестници в САЩ, "The New York Times". Изписа се много за идването на най-горещия свободен агент в бизнеса днес "Absolute" Ricky Starks. Очакванията са огромни. Той има нужните качества и силната психика, за да ги оправдае. Самочувствието му е до небето, но хората го обожават. "Pretty Ricky" is in the house in all of his glory!! Феновете в залата са на крака, "Wells Fargo Center" във Филаделфия посреща бурно техния нов любимец. Може и Ricky Starks до сега да не е стъпвал на ринга на TNW, но запалянковците на професионалния кеч са напълно запознати с неговото амллоа. Суперзвездата от Ню Орлиънс, Луизиана се появява пред погледите на аудиторията и застава в началото на рампата, като виждаме само неговия силует. Светлината на прожекторите огрява образа на Starks в момента, в който той прави своя trademark taunt. Заедно със светлината идват и виковете на запалянковците. Ricky Starks успя да запали залата със своето идване, драги зрители. По неговото поведение си личи колко наелектризиран е той от атмосферата в "Wells Fargo Center". Starks започва да крачи смело по рампата, като се провиква емоционално и поздравява почитателите на Total Nonstop Wrestling на първите редове. "Absolute" е облечен стилно, както подобава за неговия дебют, носейки черна риза с бели полка точки, изтънчен бял панталон и звездни, черни мокасини. За да отвори още повече облеклото си, "Pretty Ricky" е закичил и гердан с перли около врата си. Нека не забравяме да споменем и неговите маркови слънчеви очила. Феновете са луднали по сензацията наречена "Absolute" Ricky Starks. Той ги държи в дланта на ръката си. Понякога обаче е по-лесно да спечелиш любовта на феновете, отколкото да я задържиш. Да се надяваме че случаят със Ricky Starks няма да бъде такъв. Защото неговото бъдеще изглежда също толкова бляскаво, колкото и светлините в залата, които го преследват. Ако съществува професионален кечист, който да олицетворява думата "харизма", то това е именно талантът, факторът - Starks! Роден в Ню Орлиънс, Луизиана, Ricky израства като фен на този велик спорт, който всички наричаме професионален кеч. Гледал го заедно със своите брат и сестра, знаейки от малък, че ще иска да стане боец.

11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  A6sWip3

Роден в Ню Орлиънс, Луизиана, Ricky израства като фен на този велик спорт, който всички наричаме професионален кеч. Гледал го заедно със своите брат и сестра, знаейки от малък, че ще иска да стане боец. Сега е неговият момент. Звездата вече се роди, време е тя да започне да грее. И няма по подходящо място за една звезда да блести ярко от Total Nonstop Wrestling. Тук играят големите момчета, това е голямата лига! Времето ще покаже дали "Abosolute" е способен да плува с големите риби да издържи на напрежението, което изпитва всеки един състезател от съблекалнията на компанията. Едно е сигурно, Starks определено си вярва. А това е първата стъпка от успеха. В този бизнес трябва да имаш огромно его. Професионалният кеч е "Dog-Eat-Dog World". Ако показваш слабости, твоите колеги ще ги усетят и няма да се свенят да стъпчат тялото ти и да разкъсат душата ти на парчета. Със своята увереност, Ricky Starks определено няма да се нрави на много от своите колеги отзад. "Pretty Ricky" обаче не е дошъл тук, за да прави приятели. Той идва с ясната цел да взима победи, осребрява чекове и печели златни колани. Starks извървя дългия път до рампата, качва се на ръба на бойното поле, след което се насочва към най-близкия обтегач и се покатерва на въжетата, като непосредствено след това започва да куфее в синрхон със своята тематична музика! Това отново дава повод на почитателите във Фили да избухнат с аплодисменти и викове на одобрение. Огромната усмивка не слиза от лицето на "Absolute" Ricky Starks. Той е напълно готов за новото предизвикателство, което стои пред него. Суперзвездата от Ню Орлиънс слиза от сглобката и започва да крачи по квадратурата, настоявайки да получи микрофон, за да започве своята дебютна реч в компанията. Първото впечатление е изключително важно. Да видим какво първо впечатление ще направи Ricky Starks в Total Nonstop Wrestling. Неговата музика затихва. Феновете скандират името му, а той ги изчаква да замълчат, преди да се обърне към тях и зрителите пред екраните.

Don't cross Rhodes! and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Absolute
Premium Member
Premium Member
Absolute


Location : New Orleans, Louisiana
Join date : 13.01.2011
Posts : 7
Age : 34

11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo /w Ricky Starks    11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty9/11/2023, 21:42

11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  0T9HIMg

- Мислех да кажа, че не очаквах такова посрещане. Но това щеше да бъде лъжа. А аз не съм лъжец, Филаделфия! Ха-ха-ха, за мен е огромна чест! Но такава трябва да бъде и за вас. Точно тук, в градът на брадската обич се случва нещо звездно. Нещо неповторимо. "ABSOLUTE" RICKY STARKS IS HAPPENING!!! Да, точно така. Всичко което изчетохте пред последния месец е вярно. "Pretty Ricky" is in the zone! Подписът ми е поставен на договора, връщане назад няма. Да стана част от TNW бе едно от най-лесните решения в живота ми. Когато най-важната компания в наши дни позвъни на телефона, ти отговаряш и слушаш внимателно! От днес, 6-ти ноември, 2023 г. се случва началото на нещо велико. Хоризонтът е открит с възможности. И то с възможности, които можеш да получиш само тук, в Total Nonstop Wrestling. Тук в небето греят изключително много звезди. Но една ще блести най-ярко. Тази на Ricky Starks! Много добре знам за конкуренцията тук. Напрежението е изяло мнозина, които са си въобразявали, че могат да ядат мед с мечките. В TNW оцеляват само най-силните, най-умните и най-открояващите се. Повярвайте ми, тези три качества описват моята персона до болка. Няма нужда да ви казвам, че аз съм роден, за да правя това. Вие вече го виждате. Съзирате го още от момента в който силуета ми се появи в началото на рампата. Благодаря ви за топлото посрещане. Можете да заложите задниците си, че няма да ви разочаровам. Изгарям от желание да започна първия си мач, да оглавя първото си премиум събитите... Изгарям от желание да вдигна първата си титла. Но аз съм търпелив човек. Всичко по реда си. Както казах, това, което се случва тази вечер е началото. Започвам именно от тук. Искам да отправя апел към борда на директорите, към предсетаделя на компанията или най-вече към Triple H, на когото дължа това, че съм тук. Казах, че съм търпелив човек, но това не означава, че обичам да си губя времето. Аз искам да се състезавам ден след ден, седмица след седмица. За това искам... Не, не, не! НАСТОЯВАМ да получа мач на идното премиум събитие срещу когото и да е било от съблекалнията на Total Nonstop Wrestling. "Allegiance" е много подходящо име за моя in-ring дебют! Защото ще се врека във вярност както на тази велика компания, така и на васа! За това, Papa Haitch, make it happen, baby! RICKY STARKS ИСКА ПАРЧЕ, ТЯЛОТО ОТ КОЕТО ЩЕ ГО ОТХАПЯ Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ!!! РЕВОЛЮЦИЯТА ЩЕ БЪДЕ ИЗЛЮЧЕНА ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА, А ЗАЕДНО С НЕЯ ИДВА И "ABSOLUTE" RICKY STARKS!!!

Don't cross Rhodes! and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo /w Ricky Starks    11. In-Ring Promo /w Ricky Starks  Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. In-Ring Promo /w Ricky Starks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Backstage Interview /w Ricky Starks
» 6. Singles Match: Ricky Starks vs. ???
» 11. Main Event: In-ring celebration with the new Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat
» 7. In-ring promo with MJF
» 7. In-ring promo with TNM

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 527-
Идете на: