Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Allegiance 2023

Go down 
+4
Yuliyan
SevBoom
Geor4
Adam
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Allegiance 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Allegiance 2023   Allegiance 2023 - Page 2 Empty25/11/2023, 12:56

Стабилно турнирче. Радвам се, че има активност и дано продължава все така. Поздравявам екипа за добрата свършена работа. Относно коментара на Васко - не мисля че е кой знае какъв проблем Юлиян и Ултраса да са претенденти за титлата, но пък щеше да е хубаво втория да направи non-title вражда и ако заслужи шанс да му се даде. Юлиян също се нуждае от non-title вражда, в която да си издигне образа на Сина. Световната титла - класика, но шампиона да си пази гърба, защото може да го изненадам изневиделица. ( Wink ) Нещата около Global-а стават интересни. Не очаквах Вили да се върне, но евала все пак, че се е навила. Мисля си, че тук ще стане доста интересно около титлата и нямам търпение да разбера повече в шоуто. На следващия турнир ще дам по-дълъг коментар, но исках да поздравя екипа за добрата свършена работа през последните седмици и че вдигнаха форума, евала. Дано продължаваме само така и да дойдат още нови момчета.

Geor4, Don't cross Rhodes!, Yuliyan and SUPREME. харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Allegiance 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Allegiance 2023   Allegiance 2023 - Page 2 Empty25/11/2023, 19:38

Може би най-добрият турнир за последните няколко месеца. Както като игра, така и като организация и изпълнения. За ME-то каквото и да се каже ще е малко. Класа отвсякъде. И Цецо и Дамян са в най-силната си форма и го показаха за пореден път. Имаше някои неща, които ме разочароваха на този турнир. Това е, че с Хаджиев мача не се получи поради куп пречки, знайни и незнайни. Исках да направи стабилен мач/вражда, но уви нещата не винаги се получават така както искаме. За сметка на това пък една легенда на TNW и на е-фед средите като цяло направи своето завръщане - Вили. Отправям своите специални благодарности и тук за всичко, което направи. Въпреки, че е ангажирана с много по-важни неща и дейности, с нея успяхме да изиграем мача за броени дни (2-3), с което показа, че изобщо не е изгубила форма, а напротив. Най-важното е, че повече няма да допусна тя да напусне форума, защото винаги е била важна част от него, макар и много хора да не са го оценяли, но явно им е къса паметта. Smile Мачът между Adam и Dikoff бе изпълнен с драматизъм както на ринга, така и извън него, но като цяло спретнаха добър мач, въпреки обстоятелствата и трудния момент за Диков. Респект, че продължи да играе докрай и не се отказа. Респект и за Адам, който влиза брилянтно в ролята на Скалата. А и също респект за мача му с ДДП и Мистерио. Аз едва ли ще имам нервите да направя нещо подобно. За новите момчета - Скот Хол и Кастаньоли, мога само да ги похваля за бързото разиграване на мача, но има някои елементи от играта им, които трябва да изчистят. Но това става с времето, разбира се. Те са в самото начало и тепърва ще учат тънкостите на е-федството. Ние сме тук да им помогнем, когато имат желание или искат това да се случи. Вижда се интерес и мотивация от тяхна страна, което е най-важното нещо. Другото се учи с времето! Тройната заплаха беше леко епик фейл, стартира бързо и добре, но свърши бавно и зле. Единствено намесата на Пеши спаси малко положението със своето завръщане, та започнаха да се заплитат някак нещата, но да видим докъде ще стигнат. Васко прави сполучливо царуване с титлата на Европа, но му трябва сериозен опонент. Иначе Юлиян и Ултраса, ако се стегнат ще спечелят някоя друга титла със сигурност, но трябва да са по-постоянни. Мачът за Секръфайса, също се забави и свърши доста бързо, но предполагам, че просто е имало някакъв проблем или нещо такова. И двамата са супер свежи с образите си и е интересно какво ще се случи занапред. Тео и Свилката водят тежка вражда няколко месеца и със сигурност тя ще е кандидат за "Вражда на годината" през декември. Мачът за таг титлите - можеше да е една идея по-добре, ноо за жалост и там имаше много фактори, които ни попречиха това да се случи, включително имам лека вина и аз, защото се разболях, трябваше малко да сменим реда на писане, но в крайна сметка - Честито на Сев и Диков и дано покажат добра игра занапред и да направят хубав reign. Андрей и Косьо дадоха добър рестарт на своите кариери и стабилно начало на вражда, която може да бъде интересна за следене. Надявам се въпреки дългите години в е-фед средите да не им е дотегнало и писнало от играта и да покажат на какво са способни. Reigns - Lesnar е другия момент от турнира, който леко ме разочарова. Очаквах малко по-голямо раздвижване, но не се получи за съжаление. Мачът още не е приключил, което леко ме притеснява... Не мога да коментирам повече относно тази среща. По принцип харесвам играта на Сев и Фараона и разчитам, че няма да ни разочароват.

Като цяло, ако оставим настрана забавянията в някои от мачовете, се получи сносен турнир, на който бих дал оценка 6/10. Дано вървим само напред и нагоре и да се получават нещата! Smile

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Dimarata, Yuliyan, Scroller, VaskoMaistora, SUPREME. and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

Allegiance 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Allegiance 2023   Allegiance 2023 - Page 2 Empty26/11/2023, 10:00

Results написа:

TNW Undisputed Heavyweight Championship
Johnny Mundo (c) def. Will Ospreay to retain the TNW Undisputed Heavyweight Championship

TNW Global Championship
MJF (c) def. Christian Cage to retain the TNW Global Championship

TNW Sacrifice Championship
Jay White (c) def. LA Knight to retain the TNW Sacrifice Championship

TNW European Championship
Triple Threat Match

Sami Zayn (c) def. John Cena & The Miz to retain the TNW European Championship

TNW Tag Team Championship
Ladder Match

The Usos def. FtR (c) and Paul London & Brian Kendrick to become the new TNW Tag Team Champions

Last Man Standing Match
Claudio Castagnoli def. Scott Hall

'Battle of the Baddest' MMA Heavyweight Championship
MMA Rules

Brock Lesnar def. Roman Reigns to retain the MMA Heavyweight Championship

Singles Match
CM Punk /w Paul Heyman def. The Rock

Singles Match
Rey Mysterio def. Diamond Dallas Page

Open Challenge
Singles Match

Cody Rhodes def. Ricky Starks

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Allegiance 2023 - Page 2 Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:


Последната промяна е направена от Adam на 26/11/2023, 23:52; мнението е било променяно общо 2 пъти

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

Allegiance 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Allegiance 2023   Allegiance 2023 - Page 2 Empty26/11/2023, 10:39

TNW Undisputed Heavyweight Championship
Johnny Mundo (c) def. Will Ospreay to retain the TNW Undisputed Heavyweight Championship

Не може да не се отбележи, че момчетата не само се постараха и направи страхотно шоу, но определено и печелят мача на турнира. Определено Цецко в момента е правилния човек за титлата, а Дамян е правилния претендент за нея. Със сигурност враждата им ще достигне още по-високо ниво и всичко свързано с нея ще се следи с интерес, но и ще е доста приятно за окото, като се има предвид какво притежават като качества. Образите на Mundo и Ospreay се срещат със страхотна химия, което допълва всичко и двамата получават максимална оценка от мен, като с нетърпение очаквам какво ще ни предоставят и занапред.

TNW Global Championship
MJF (c) def. Christian Cage to retain the TNW Global Championship

Повече от страхотно е, че Вили е отново обратно в TNW. Знам, че някои от хората са имали несъгласия с нея, но тя е не само добър човек, но и много стойностен играч, който винаги е показвал нивото и разбира психологията на кеча, като го е показвала хиляди пъти с постовете си. Благодарен съм, че се съгласи не само да се върне, но и да влезе в историята между Баев и deren, като въпреки провала на тази вражда, тя влиза като доста свежа кръв и с връзки около Copeland. MJF продължава царуването си и държанието си на 'задник', за което Баев също трябва да получи поздравления и максимална оценка, като макар и появата на Вили, беше ясно, че той няма как да загуби титлата в момента, тъй като е на доста хайпнат и е много high. Все пак, в следващите няколко седмици ще разберем още колко ще може да издържи и дали няма все пак да има плод на изненада около Global титлата.

TNW Sacrifice Championship
Jay White (c) def. LA Knight to retain the TNW Sacrifice Championship

Мачът малко се забави, като аз също разбрах, че е имало проблеми от някоя от страните. Въпреки това, адмирации за Тео, че все пак се съгласи да влезе в положение и да направи макар и не толкова дълга вражда със Свилен, тъй като той се нуждае от вдигане на образа, особено когато взе Sacrifice титлата. Сега само остава да видим, дали Свилката вече е решил на къде мисли да се насочи и каква изненада ще приготви спрямо шампионите - ще се следи с интерес.

TNW European Championship
Triple Threat Match

Sami Zayn (c) def. John Cena & The Miz to retain the TNW European Championship

Знам, че Васко е разочарован, но точно спрямо Юлиян - мога и да му вляза в положение. Не за забавянето, а може би за самата мотивация, с която той влиза в този мач. След грешките, които Васко допусна на предния им мач, тогава може би най-логичното не се случи, което ме навежда на мисълта, че може би Юлиян не е толкова амбициран вече да се движи точно в тази посока. Относно Ultras-a, на Васко му бе казано няколко пъти от членовете на екипа, че прави грешка, като го включва в тази 'борба', тъй като ще завърши с провал. Все пак е хубаво, че той сам осъзнава и признава грешката си, като се надявам да гледа малко извън кръга занапред и да не се стига отново до подобни ситуации. Другото - може би вече му е време да drop-ва тази титла, тъй като му е нужно не само освежаване спрямо Zayn, но и евентуално влизане в main event сцената.

TNW Tag Team Championship
Ladder Match

The Usos def. FtR (c) and Paul London & Brian Kendrick to become the new TNW Tag Team Champions

За този мач - колкото повече участници, толкова повече притеснение относно забавяне на мача. Все пак, всеки един от хората, които бяха в тази среща - имаха и друга, а и обстоятелствата около някои хора направиха така, че мачът не успя да се изиграе на една идея по-високо ниво от очакваното. В крайна сметка, честито на Сев и Диков за спечелените титли, като се надявам това да им даде малко повече увереност и желание да продължават да играят силно. Поздравления за Сев, който успя да покрие Диков, а що се касае до титлите - беше казано, че те ще бъдат залагани постоянно, за да може да е по-интересно около дивизията, която пак казвам - очаквам да се разрасне поне още малко.

Last Man Standing Match
Claudio Castagnoli def. Scott Hall

Не може да се отрече, че eneloo играе доста добре, но има още какво да изпипа в постовете си, като оформяне и може би премахване на излишната медия, която идва в повече - тези моменти могат да се опишат и с думи, което би направило поста откъм писание по-добро, но и естетически би изглеждал много повече подреден. Все пак, победата не ме изненадва и мисля, че той бавно започва да се движи нагоре, като с това си представяне скоро би бил шампион с някоя от mid-card титлите, тъй като се движи доста по-добре от очакваното. Gogov96, му трябва още доста практика, като съм сигурен, че не само Васко, но и други хора са се заели с това и ще се опитат да го подобрят, тъй като на моменти има доста пропуски и никаква психология в постовете си - ползва образ на Scott Hall от nWo, но се държи като Razor Ramon, както и ползва Hogan, което показва, че той не следи случващото се в другите теми и не е наясно, че Huklster-a реално не е активен на ринга. Да, има подобрение при него, но има още доста път да извърви, за да достигне значимото. Все пак поздравления и на двамата за амбицията, мачът и това, че са толкова надъхани.

'Battle of the Baddest' MMA Heavyweight Championship
MMA Rules

Brock Lesnar def. Roman Reigns to retain the MMA Heavyweight Championship

С евентуален риск Сев да се засегне, за мен този мач нямаше абсолютно никакъв смисъл. Тук не говоря за забавянето, тъй като такова имаше навсякъде, но най-вече за това, че интрига в този мач няма как да има. Първо правилната на мача са такива, че няма как Reigns да направи нещо, което да е плод на изненада, тъй като надали Lesnar би загубил, второ вече имаше един такъв мач, който макар и да е бил едностранен - не завърши добре. Фараона определено има нужда от освежаване на образа, тъй като както бе споменато - формата му е спаднала, като смятах, че именно срещу Сев може да се мотивира, тъй като ще играе срещу човек с огромен опит зад гърба си, който може да го откара отвъд възможностите му, но уви. Надявам се, да не е загубил мотивация. И пак казвам, поздравления за Сев, че все пак се включи активно в мача за отборните титли и успя да покрие дупката, за да направи така, че мачът да приключи.

Singles Match
CM Punk /w Paul Heyman def. The Rock

Макар и предвид на очакванията ми за този мач, той свърши точно така, както беше планирано да се случи. Диков има нужда от heat, като чрез подобна победа получава именно такъв. Със сигурност нещата не приключват тук, но това, което прави впечатление е, че Punk прави Rock уязвим и на този етап е единствения освен Mundo (на който реално помогна), който е победил The Rock. Нещата около двамата със сигурност се задълбочават. Предвид обстоятелствата около Диков, при него се забелязва един спад в играта му, което е напълно нормално, но очаквам, че той ще се отърси от шока, като за подобрение знае, че винаги може да разчита на моята помощ, каквато ще получи докрай, тъй като заслужава да бъде издигнат подобаващо и да направи хубав run с персонажа си.

Singles Match
Rey Mysterio def. Diamond Dallas Page

Макар и кратък откъм писание, мачът стана доста добре. Може би за повечето е бил ясен изхода, но тук по-важното беше как ще се стигне до него, като мисля, че измисленото беше точно както трябва да бъде. Тук се говореше не само за 'подценяване, уважение, култура', но и това, дали все още двамата откъм статус на ветерани го могат - кой най-вече. Това беше цялата идея около всичко и мисля, че се получи доста добре спрямо Mysterio.

Open Challenge
Singles Match

Cody Rhodes def. Ricky Starks

Честно казано - очаквах Косьо да се завърне с някой друг, но все пак поздравления, че все пак се е върнал и направиха мач с Андрей. Това, което не ми хареса е вкючването на Петър в мача като рефер, тъй като на всеки един е казано, но и получава забележки от екипа за това, че има строго определени акаунти за тази цел, като обяснения от рода на това 'бързам, готов съм' особено, когато мачът е готов и е с ясен изход - малко не се релаватни. Срокът беше седем дни и смятам, че всеки един имаше необходимото време, за да опише всичко, за да може да бъдат нещата по каналния ред. Враждата им е тепърва в зародиш, така че ще ми е любопитно какво ще се случи с двамата.



Като цяло, аз съм на същото мнение! Турнирът беше доста стойностен и въпреки забавянето в някои от мачовете - всичко се получи добре. Поздравления за всички, които взеха участие и благодаря за старанието, което вложиха. Нека продължаваме в същия дух и да поддържаме искрата наричаща се Total Nonstop Wrestling.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Allegiance 2023 - Page 2 Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Don't cross Rhodes!, Dimarata, Yuliyan, Rainmaker, SUPREME. and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

Allegiance 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Allegiance 2023   Allegiance 2023 - Page 2 Empty26/11/2023, 12:42

Андрей поства - (24 Ное 2023 - 18:58), отговор от екипа няма до (25 Ное 2023 - 12:34), когато Пешо съдийства, след като аз съм му казал да го направи, защото не виждам в някое време скоро да бъде отговорено в темата ни. Следва пост от моя страна в 13:30, а по това време имаше няколко члена от екипа във форума и за два часа никой не написа нищо, така че не обвинявайте Scroller-а, г-н Админе.
Върнете се в началото Go down
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

Allegiance 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Allegiance 2023   Allegiance 2023 - Page 2 Empty29/11/2023, 00:38

TNW Undisputed Heavyweight Championship
Johnny Mundo (c) def. Will Ospreay to retain the TNW Undisputed Heavyweight Championship

Брутален мач! Определено това е мача на турнира! Много ми хареса играта на Mundo. Впечатлен съм, наистина. Браво и на двамата за този мега сблъсък. Заслужена победа,  но очаквам това между тях да не е краят!

TNW Global Championship
MJF (c) def. Christian Cage to retain the TNW Global Championship

Много интересен мач. Не очаквах да видя Christian Cage, но играта на момичето е на ниво. Наистина браво, браво за представянето и браво за мача, който спретнаха. Очаквана победа за MJF.

TNW Sacrifice Championship
Jay White (c) def. LA Knight to retain the TNW Sacrifice Championship

Мач на ниво, като цяло беше си интересен. Сега вече се очаква, какво ще измисли Jay White.

TNW European Championship
Triple Threat Match
Sami Zayn (c) def. John Cena & The Miz to retain the TNW European Championship

Като цяло, беше ясно, че ще видим успешна защита на Sami Zayn, но малко разочароващо представяне на другите участници в мача. Да се надяваме, че това няма да се повтори.

TNW Tag Team Championship
Ladder Match
The Usos def. FtR (c) and Paul London & Brian Kendrick to become the new TNW Tag Team Champions

Радвам се, че победихме и искам да благодаря на СЕВ, че ме покри в мача и направи всичко, което трябваше да направи. Надявам се да направим хубав рън с титлите и да продължаваме да се сработваме, като истински отбор. USSS

Last Man Standing Match
Claudio Castagnoli def. Scott Hall

Впечатлен съм и от двамата. На мен лично този мач ми хареса, да има някакви дребни грешки, но е нещо напълно нормално. Всяко начало е трудно, но искам да отбележа, че определено ако продължават с това темпо скоро може да бъдат сериозна заплаха за всеки. Евала и на двамата.

'Battle of the Baddest' MMA Heavyweight Championship
MMA Rules
Brock Lesnar def. Roman Reigns to retain the MMA Heavyweight Championship

Като цяло бях за СЕВ, нещата доста се объркаха с този мач според мен.

Singles Match
CM Punk /w Paul Heyman def. The Rock

Лично аз мисля, че направихме доста добър мач. Всичко си стана по план. Въпреки това, което ми се случи на мен, реших да си изиграя мача и не се отказах. Не съжалявам, как се развиха нещата в мача, да има някакъв спад в играта ми, който е напълно нормален, но не е кой знае какво. Сигурен съм, че ще продължавам да давам 110% от себе си и отново ще си върна играта, която играех. Честно да кажа, доволен съм от играта си дори и в този мач. За Адам няма какво да коментирам, справи се отлично със The Rock.

Singles Match
Rey Mysterio def. Diamond Dallas Page

Интересен мач с очаквана победа,  отново браво на Адам за мача.

Open Challenge
Singles Match
Cody Rhodes def. Ricky Starks

Определено това беше един от най-интересните мачове на турнира. Много съм впечатлен от играта на Cody Rhodes. Очаквана победа за него, както и за мен. След като видях, че той е противника на Рики всичко ми стана кристално ясно. Cody ми е един от любимците и веднага знаех,  какво ще се случи. Все пак невероятна игра и от двамата. Доста добър мач, браво!

Общо взето, както каза Geor4, това беше един от най-силните турнири! Напълно подкрепям неговото мнение и мисля, че следващият турнир може да бъде и по-добър даже, като може да закрием годината подобаващо! Все пак благодаря на всички за този турнир надявам се да продължаваме в същият дух!

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Allegiance 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Allegiance 2023   Allegiance 2023 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Allegiance 2023
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» All or Nothing 2023
» Never Back Down 2023
» Warzone 2023
» Mayhem 2023
» Summer Scream 2023

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2023-
Идете на: